Jump to content

Κινέζικα Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρετε τι φορτιστής από άλλη εταιρεία ταιριάζει;

 

Μπορείς να πάρεις απο e-bay ένα καλώδιο usb για το samsung E900(υπάρχουν με 1.5-3€), για να το φορτίζεις απο τον υπολογιστή σου, και μετά είτε απο ελλάδα είτε πάλι απο ebay έναν φορτιστή για mp3 συσκευές όπου απο την μια πλευρα έχει υποδοχή για το usb καλώδιο και από την άλλη πλευρά μπρίζα(κόστος περίπου 10€). Ετσι θα έχεις και καλώδιο σύνδεσης και φορτιστή.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερωτηση για το κ599, το πισω καπακι του original iphone ταιριαζει?Αποσο εχω τσεκαρει το 599 ειναι 116*63*13mm ενω το iphone 115,5*62,1*12*3.Να υποθεσω οτι οι θηκες σιλικονης ταιριαζουνε λογω υλικου.

Ζητω συγνωμη αν εχει ξανασυζητηθει το θεμα αυτο

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση για το κ599, το πισω καπακι του original iphone ταιριαζει?Αποσο εχω τσεκαρει το 599 ειναι 116*63*13mm ενω το iphone 115,5*62,1*12*3.Να υποθεσω οτι οι θηκες σιλικονης ταιριαζουνε λογω υλικου.

Ζητω συγνωμη αν εχει ξανασυζητηθει το θεμα αυτο

Από πότε έχει πίσω καπάκι το iphone; :wacko:

Και ούτε οι θήκες σιλικόνης του ταιριάζουν,είναι λίγο πιο παχύ

Edited by trackera

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Kαιρο ειχα να ποσταρω εδω.

 

Λοιπον εψαχνα να βρω πληροφοριες για το k599 και επεσα, που αλλου;, εδω.

 

Που μπορω να αγορασω φτηνα το k599; Δεν με ενδιαφερει ποτε θα ερθει, και εχω προπληρωμενη πιστωτικη.

 

Επισης, εχει αγγελιες το φορουμ; Ποιες ειναι οι προυποθεσεις για να τις δει καποιος;

 

Ευχαριστω πολυ, συνεχιζω την αναζητηση εδω!

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εγω πηρα hands free απο το samsung e-900 που ειχε ενας φιλος μου και ολα καλα.Αρα μπορεις να τα παρεις κι εσυ

 

Φίλε μήπως είναι αυτά ?? http://www.mobilefun.co.uk/samsung-aaep432-p17036.htm

 

πάντως να ξέρουν οι φίλοι μας οτι κυκλοφορούν και ακουστικά για samsung που εχουν το ίδιο βύσμα φαινομενικά αλλα δεν λειτουργούν στο Μ002L.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά λέτε να κάνουν? Έχουν και αντάπτορα για να βάζεις ότι ακουστικά θέλεις!!!

 

Πολύ καλα φαινονται φιλε , το θεμα ειναι να μην ειναι αυτα που ειπα παραπανω οτι κυκλοφορουν , τα οποια ενω εχουν το κανονικο βυσμα , μπαινει κανονικα στην υποδοχη οι επαφες τους ομως δεν ειναι ακριβως ιδιες και δεν κανουν στο Μ002L.

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα παιδια.

μου εδωσε ενας φιλος μου το συγκεκριμενο κινητο και τωρα προσπαθω να το ψαξω λιγο. ενα αρχικο προβλημα που εχω ειναι οτι δεν μου συνδεεται με το pc. βαζω το καλωδιο αυτο που εχει ο φορτιστης και μου βγαζει καποιες επιλογες οπως μαζικη αποθηκευση, webcam, θυρα com κτλ. επιλεγω την επιλογη μαζικη αποθηκευση αλλα δεν γινεται τιποτα στο pc. οσο και εαν εψαξα δεν βρηκα την λυση. το κινητο γραφει επετευχθει αλλα στο pc δεν εμφανιζεται τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Θήκη σιλικόνης σίγουρα κάνει το έχω δοκιμάσει.Για hard case δεν ξέρω αλλά πιθανολογώ ότι θα κάνει

 

Χαίρεται!!!!Μόλις προχτές πήρα το Μ002l.Λειτουργούν μεχρι στιγμης τουλάχιστον όλα κανονικά...και ιντερνετ και τηλεόραση γενικά όλα καλά.....

Μήπως ξέρει κανείς να μου προτείνει κάποιο εύκολο πρόγραμμα για να αλλάζω ανάλυση στις ταινίες και στα βίντεο για να μπορώ να τα βλέπω στο κινητό??? και κάτι ακόμα....σε τι ανάλυση θα πρέπει να τις μετατρέπω??

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
format factory τα μετατρεπη ολα απο παντου ...δωρεαν

 

Και για περισσότερες πληροφορίες... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=264466

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και για περισσότερες πληροφορίες... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=264466

 

Χτες βρήκα ακόμα ένα πρόγραμμα που μου άρεσε!!! λέγεται any video converter

θα κοιταξω κι αυτό που μου λες!!! Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Από πότε έχει πίσω καπάκι το iphone; :wacko:

Και ούτε οι θήκες σιλικόνης του ταιριάζουν,είναι λίγο πιο παχύ

 

ενοω το πλαστικο που εχει το μηλο επανω

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα παιδια.

μου εδωσε ενας φιλος μου το συγκεκριμενο κινητο και τωρα προσπαθω να το ψαξω λιγο. ενα αρχικο προβλημα που εχω ειναι οτι δεν μου συνδεεται με το pc. βαζω το καλωδιο αυτο που εχει ο φορτιστης και μου βγαζει καποιες επιλογες οπως μαζικη αποθηκευση, webcam, θυρα com κτλ. επιλεγω την επιλογη μαζικη αποθηκευση αλλα δεν γινεται τιποτα στο pc. οσο και εαν εψαξα δεν βρηκα την λυση. το κινητο γραφει επετευχθει αλλα στο pc δεν εμφανιζεται τιποτα.

 

Συνηθως την 3η φορα που θα το συνδεσεις με τον υπολογιστη σου θα διαβασει το κινητο.Εδω θα βρεις οτι χρειαζεσαι http://www.china-mobile-phone.com/service/download.htm οι drivers δουλευουν δοκιμασμενα σε xp/vista/7

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως την 3η φορα που θα το συνδεσεις με τον υπολογιστη σου θα διαβασει το κινητο.Εδω θα βρεις οτι χρειαζεσαι http://www.china-mobile-phone.com/service/download.htm οι drivers δουλευουν δοκιμασμενα σε xp/vista/7

 

Καλησπερα, Πως κανουμε εγκατασταση αυτους τους drivers? Παω πανω στο αρχειο ,δεξι κλικ και επιλεγω εγκατασταση.Μου βγαζει οτι το αρχειο inf δεν υποστηριζει αυτον τον τυπο εγκαταστασης. Χρειαζεται μηπως να το μεταφερω σε καποιον συγκεκριμενο φακελο?

Link to comment
Share on other sites

Φιλος με ρωταει αν θα εχει κανονικα ιντερετ περνωντας τις ρυθμισεις WINDPLUS στο Κ599.Για πειτε γνωμες , υπαρχει κατι το οποιο πρεπει να προσeξει ?
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

όχι,δεν υπάρχει έκδοση του google maps που να δουλεύει μέσω java και να μπορεί να συνδεθεί με κεραία gps

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Αυτά λέτε να κάνουν? Έχουν και αντάπτορα για να βάζεις ότι ακουστικά θέλεις!!!

 

 

Tελικα κανουν αυτα που παραθετει ο φιλος μας?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέπτομαι να πάρω και εγώ το M002L αλλά έχω κάποιες απορίες ….

1 – Τι παίζει με την ακτινοβολία ?

2 – Η ποιότητα στην ομιλία είναι καλή ?

3 – Έχει ανοιχτή συνομιλία και αν ναι τι ποιότητα έχει ?

4 – Ότι αφορά το cpu τι ταχύτητα είναι ? βλέπουμε video files κανονικά η με σπασίματα ?

5 – Βλέπω ότι υπάρχουν δυο εκδόσεις …. Πια να πάρω ?

 

Ελπίζω να μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

αντε παλι με την ακτινοβολια.

εχει τρελη ακτινοβολια λεμε.

δεν εχει επεξεργαστη. αν το θες για βιντεο και τετοια παρε ενα γνησιο για να μη κανεις μετα παραπονα....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μηπως ξερετε που μπορω να βρω αυτο το κινητο σε καλη τιμη σε καποιο μαγαζι η στο internet??
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κινέζικα Clones

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...