Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7270


EWS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 169
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πολυ καλο το preview σου φιλε μου οντως με το σημα δε τα παει πολυ καλα κι εμενα με ειχε κρεμασει πολλες φορες κι ειχα μεινει διχως καθολου σημα οσο για το θεμα της ποιοτητας δε κραταει και τις δαφνες του ποιοτηκοτερου κινητου ειναι μετριο κατα προσωπικη μου αποψη παντα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνουμε γενικα αλλα οσον αφορα την ποιοτητα γιατι το βρισκεις τοσο μετριο; Εχει μεταλικη επενδυση πανω-κατω, ειναι βαμενο με βαθια γυαλιστερη μπογια (ιδια με τα μαυρα 7610), τα πληκτρα εχουν διαφανη "γυαλινη" επικαλυψη και δε θα ξεβαψουν ποτε και ανοιγοκλεινει με βαθυ ηχο. Επισης ολο το σασι ειναι βιδωτο και οχι κουμπωτο οπως αλλα που τριζουν. Ολα αυτα τα "ασημι' απωανατολιτικα flip-phones ξεφλιζουν μεσα σε μια βδομαδα απο τα μικροχτυπηματα. Αυτο σιγουρα "αντεχει"! :)

 

to sasi leei ahahahah ROFL !!!! :D :D :D

 

btw ston proigoumeno den einai "preview" afto alla review afou to exei sta xeria tou :P

 

diladi file haki , dineis thetiki psifo ? na parameinei sto paixnidi?

 

lol , apla mallon kataligo sto 7270 na paro epeidi mou aresei na pliroso gia emfanisi,to olo concept genika klp (einai prosopiko antikeimeno kai theko na mou aresei kai na min eina vareto i idio me mia seira allon opos eipes afta ta asimi mou thymizoun ekeina ta koufeta pou einai sta kolyva :P)

 

afto me to sima me provlimatise alla an thes anefere kai tin etaireia sou.

 

Episi pes mou ti allo eixe sto box? 2 dermatines epikalipseis? kalodia sindesis me PC eixe?hands free? to IrDA einai kai gia na stelneis kai gia na dexesai i mono to deftero?

Link to comment
Share on other sites

Απο εχθές είμαι κι εγώ κάτοχος του ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΥ κινητού. Το πήρα από ΤΙΜ με αναβάθμιση.

 

Η κατασκευή του είναι πολύ καλή, εμένα μου φαίνεται πολύ πιο προσεγμένο από το 6600 που έχω. Πραγματικά, όπως λέει κι ο προηγούμενος φίλος, καμία σχέση με τα απωανατολίτικα flipphones!

 

Πολύ ωραία χρώματα η οθόνη, κι ενώ είχα συνηθίσει από την οθόνη του 6600 που σαφώς είναι μεγαλύτερη, δεν μου κακοφάνηκε καθόλου η οθόνη του 7270, αντίθετα με εξέπληξε ευχάριστα!

 

Έχει πολύ ωραία κινούμενα θέματα (5 εγκατεστημένα), φαντάζομαι θα βγουν κι άλλα. Το πληκτρολόγιο απίθανο! Του 6600 με είχε κουράσει, είχε πολύ μικρά πλήκτρα.

 

Το έχω μόνο 24 ώρες, δεν παρατήρησα ακόμα κάτι με το σήμα. Έχω ΤΙΜ, σήμερα κυκλοφόρησα στο κέντρο της Αθήνας, δεν είχε κάποιο πρόβλημα.

 

Σχετικά με την εμφάνιση του καλώντος, μετέφερα τις φωτογραφίες που είχα από το 6600 και όταν με καλούν, η φωτογραφία που εμφανίζεται είναι ικανοποιητική, ακριβώς όπως του 6600.

 

Μετέφερα τα πάντα από το 6600 μέσω υπερύθρων. Μόνο μερικούς ήχους σε wav δεν τους αναγνώρισε το τηλέφωνο. Ακόμα δεν έχω βάλει mp3.

 

Αυτά προς το παρόν!

Αννη
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να γράψω επίσης:

 

1) Μέσα στο κουτί έχει το διπλό ακουστικό, διαφορετικό απ'όσα είχε μέχρι σήμερα η ΝΟΚΙΑ, μου αρέσει πολύ. Επίσης τον φορτιστή, πολύ μοδάτο και βολικό. Μία πάνινη μαύρη θήκη για να βάζεις μέσα το κινητό (δεν νομίζω να τη χρησιμοποιήσω). Δύο πάνινα καλύματα, ένα μαύρο κι ένα κόκκινο με γραμικά σχεδιάκια που "κουμπώνουν" πολύ εύκολα στο κινητό. Δεν με ενθουσίασαν τα καλύματα, είναι πολύ "τσόχινα". Θα αγοράσω τα δερμάτινα Style packs που έχει η ΝΟΚΙΑ (δεν ξέρω εάν τα έφερε ακόμα).

 

2) Οι φωτογραφίες που βγάζει είναι πολύ καλές, εφάμιλες του 6600 (μην με κράξετε, εμένα έτσι μου φάνηκαν...).

 

3) Το ραδιόφωνο (στερεοφωνικό), ακούγεται πολύ καλά.

 

4) Τα παιχνίδια που έχει προεγκατεστημένα δεν με ενθουσίασαν (Disco και Chic Pinball). Όσο για τις προεγκατεστημένες εφαρμογές έχει 2: τον Size converter και τον Translator. Δεν με ενθουσιάζουν ούτε αυτές.

Αννη
Link to comment
Share on other sites

φωτογραφια οντως καλυτερη απο του 6230 το βλεπω μετριο γιατι του φιλου μου εχει αρχισει και παιζει λιγο η οθονη το καπακι της δηλαδη κατα τα αλλα καλο και τονιζω οτι εμενα αυτο που μου αρεσε πολυ ηταν η υπεροχη αισθηση του πληκτρολογιου

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Piga pali simera apo 3 Vodafone shop edo sti Thessaloniki kai den to eixe kanena,de gnorizei kanenas gia tipota,den einai kanenas se thesi na enimerosei kanena kai m ilame gia ena -an oxi o megaliteros- paroxo kin.tilefonias....Tis manas sas....
Link to comment
Share on other sites

Piga pali simera apo 3 Vodafone shop edo sti Thessaloniki kai den to eixe kanena,de gnorizei kanenas gia tipota,den einai kanenas se thesi na enimerosei kanena kai m ilame gia ena -an oxi o megaliteros- paroxo kin.tilefonias....Tis manas sas....

 

Στο http://www.vodafone-shop.gr το έχει με 440 ευρώ, μπορείς να το αγοράσεις on-line ;)

Αννη
Link to comment
Share on other sites

Α, ξέχασα να πω στους φίλους που δεν το έχουν δει "ζωντανό", ότι είναι πολύ-πολύ μικρό και λίγο παχουλό, καμία σχέση με το avatar... Είναι λίγο πιο μικρό από το γνωστό 8310.
Αννη
Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ μικρο δυνατο σημειο αυτο για καποιον που θελει ενα κινητακι που να περνα σχεδον απαρατηρητο στη τσεπη του αν και ειναι λιγο χοντρουλη θα πρεπε να του κανουν λιγη διαιτα,αυτο που δε μου αρεσε καθολου ηταν τα καλλυματα που εχουν στη συσκευασια για να δουμε και τα δερματινα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στο http://www.vodafone-shop.gr το έχει με 440 ευρώ, μπορείς να το αγοράσεις on-line ;)

 

 

xereis perimeno na to paro mazi me to upgrade opote den xero an afto ginetai meso tou e-shop...aisxos pantos to exoun oloi mexri kai i microland ektos apo ti Vodafone pou theoreitai o megalyteros paroxos...elladistan

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς εάν πουλάνε πουθενά τα 3 Style Packs του κινητού; Εχθές πήγα στο Nokia shop του Χαλανδρίου και δεν ήξεραν τίποτε, ούτε τι εννοούσα με style packs :mad: Ούτε στον Γερμανό ήξεραν...
Αννη
Link to comment
Share on other sites

Από την ΤΙΜ φίλε μου στις 31/1 με αναβάθμιση. Αλλά είδα ότι το έχει πλέον και ο Γερμανός και δεν ξέρω και ποιοί άλλοι.
Αννη
Link to comment
Share on other sites

Ίσως είναι λίγο άσχετο να γράφω αυτό το μήνυμα σ'αυτό το θέμα αλλά μπορεί να μου πει κάποιος με ποιό πρόγραμμα μπορώ να κόψω και να ράψω mp3 ήχους τώρα που τους δέχεται το κινητό μας;

 

Ευχαριστώ!

Αννη
Link to comment
Share on other sites

psaxe apo google : mp3 joiner i kati tetoio i pigaine kateftheian http://www.tucows.gr kai des.To exoun oloi opos les alla oxi i Vodafone gmt!!! Telika efxaristimeni os tora?na epimeino? na perimeno diladi i na pao na paro kana allo?alla m aresei re gmt an kai den to exo piasei sta xeria mou
Link to comment
Share on other sites

psaxe apo google : mp3 joiner i kati tetoio i pigaine kateftheian http://www.tucows.gr kai des.To exoun oloi opos les alla oxi i Vodafone gmt!!! Telika efxaristimeni os tora?na epimeino? na perimeno diladi i na pao na paro kana allo?alla m aresei re gmt an kai den to exo piasei sta xeria mou

 

Είμαι ΠΟΛΥ ευχαριστημένη! Πολύ καλή κατασκευή, απίθανο πληκτρολόγιο, πολύ μικρό κινητούλι. Η οθόνη του πεντακάθαρη και ο ήχος του πολύ δυνατός. Αυτά βέβαια είναι γούστα, εμένα πάντως μου αρέσει πάρα πολύ! Το είχα σταμπάρει από τον Οκτώβριο στο site της Nokia και όχι μόνο δεν με απογοήτευσε, αλλά είναι καλύτερο απ'ότι περίμενα. Νομίζω ότι θα σου αρέσει πολύ! Ε, και δεν μπορεί, θα το φέρει και η Vodafone :)

Αννη
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εγώ το αγόρασα απο Vodafone Shop την Πέμπτη το απόγευμα.

 

Συγκεκριμένα, στην Αθήνα στο κατάστημα του Ν. Ηρακλείου (δεν ξέρω για ποιες περιοχές μιλάτε εσείς).

Link to comment
Share on other sites

re paidia na rwthsw kai gw kati.paixnidia apo to internet paizei?kanena bubble bobble,puzzle bobble...

 

Φυσικα και παιζει java εφαρμογες ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειναι καθαρα γυναικειο κινητο;

 

Δεν νομίζω :cool: Το σχέδιο του είναι πολύ διακριτικό, δεν έχει μπιχλιμπίδια και τα πλήκτρα του είναι πολύ μεγάλα, δεν χρειάζεται να τα πατάς με το νύχι... ;)

Αννη
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχουν πλεον ανμτρικα και γυναικεια κινητα το θεμα ειναι τι αρεσει στον καθεναν

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...