Jump to content

Sony Xperia Z2


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα παιδια.εχει παρατηρησει κανενας σας,οποιος εχει την 5αρα διαφορα στην αποδοση της καμερας στο αυτοματο?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Ναι. Το μεγάλο + της 5.0

 

Επιτέλους και δεν ξέρω γιατί αφαιρέσανε αυτή την δυνατότητα που υπήρχε σε προηγούμενες εκδόσεις, διότι 16 Gb όπου τα 11 είναι διαθέσιμα δεν είναι αρκετά αν κατεβάζεις ότι βρεθεί μπροστά σου. :D

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου εχει ερθει κατι.Θελω ομως να σας ρωτησω πριν μου ερθει για να ξερω τι να κανω!εχω την 4.4.4 root χωρις custom rom.Εχω φτιαξει το κινητο ετσι ωστε να μπορω ολες τις εφαρμογες να τις παιρνω στην sd και να μην γεμιζω το χωρο του κινητου αλλα να μπορω να εχω κι οσες εφαρμογες θελω.Το θεμα ειναι πως στη lollipop σου δινει το δικαιωμα να μετακινησεις εφαρμογες στην sd αλλα ολοκληρα τα αρχεια η θα υπαρχουν παντα καποια mb που θα μενουν και θα γεμισουν τα 11gb που εχει ελευθερα.Αφηστε που τα 11 θα γινουν 10 με την αναβαθμιση!Οσο αφορα τη μετακινηση θα ειναι με το τροπο που γινεται πχ. στα samsung?Αν γνωριζει καποιος κατι ας μου πει.Γιατι μεχρι να περιμενω να βγαλουν μεθοδο root και να ξανακανω παλι τα ιδια δεν συμφερει...

 

Με 4.4 περασες εφαρμογες στην sd???????Δε νομιζω οτι γινεται........

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κύριοι.άλλοι μια ερώτηση μου κάνουν παράπονο όταν μιλάω στο τιλ οτι δεν με ακούνε καλά γιατι συμβαίνει αυτό...Ας μου στείλει κάποιος αν ξέρεις.Σημβενη και σε άλλους ή έχω ππρόβλημα...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κύριοι.άλλοι μια ερώτηση μου κάνουν παράπονο όταν μιλάω στο τιλ οτι δεν με ακούνε καλά γιατι συμβαίνει αυτό...Ας μου στείλει κάποιος αν ξέρεις.Σημβενη και σε άλλους ή έχω ππρόβλημα...

Πάνε ρυθμίσεις -κλήση - ξετικαρε την εξάλειψη θορύβου μικροφώνου.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάνε ρυθμίσεις -κλήση - ξετικαρε την εξάλειψη θορύβου μικροφώνου.

 

Αυτο δεν ειναι για να κοβει τους θορυβους περιβαλλοντος? Υποτιθεται οτι ολα τα τηλεφωνα με 2 μικροφωνα το εχουν...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν ειναι για να κοβει τους θορυβους περιβαλλοντος? Υποτιθεται οτι ολα τα τηλεφωνα με 2 μικροφωνα το εχουν...

Ε ναι...αλλά όταν δεν υπάρχουν θορυβοι τότε προκαλεί θέμα στην ποιότητα της κλήσης από ότι κατάλαβα...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ήθελα να ρώτησε αν έχει κανένας πρόβλημα με υπερζεσταμα του κινητού(χωρίς να παιζει παιχνίδια) !

Γιατί ενδιαφέρονται να το αγοράσω και μου διαβάζω αυτό ως ενα μεγαλο μείον του κινητού !!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ήθελα να ρώτησε αν έχει κανένας πρόβλημα με υπερζεσταμα του κινητού(χωρίς να παιζει παιχνίδια) !

Γιατί ενδιαφέρονται να το αγοράσω και μου διαβάζω αυτό ως ενα μεγαλο μείον του κινητού !!

6 μήνες το είχα και μάλιστα καλοκαίρι πέρσι με 35 βαθμούς και δεν ανέπτυσσε θερμοκρασίες παρά σε φυσιολογικά επίπεδα με εξαίρεση 4k βιντεοσκόπηση.

Και με 3g σερφαρισμα μια ελαφριά θερμότητα είχε που δεν ενοχλούσε καθόλου.

Όσοι έχουν πρόβλημα έχουν ελαττωματική συσκευή ξεκάθαρα.

Και εγώ το πήρα από τις πρώτες παρτίδες μάλιστα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ήθελα να ρώτησε αν έχει κανένας πρόβλημα με υπερζεσταμα του κινητού(χωρίς να παιζει παιχνίδια) !

Γιατί ενδιαφέρονται να το αγοράσω και μου διαβάζω αυτό ως ενα μεγαλο μείον του κινητού !!

 

Ούτε για αστείο. Χωρίς να έχω τραβήξει ακόμη βίντεο 4Κ δεν έχω δει κανένα ζέσταμα ως τώρα αντίθετα με όλα τα προηγούμενα smartphones μου σε αντίστοιχη χρήση. Αλλά κι αν ζεσταίνεται στο 4Κ δεν είναι κάτι που ξεφεύγει από τα συνήθη θέματα όλων των smartphones.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε για αστείο. Χωρίς να έχω τραβήξει ακόμη βίντεο 4Κ δεν έχω δει κανένα ζέσταμα ως τώρα αντίθετα με όλα τα προηγούμενα smartphones μου σε αντίστοιχη χρήση. Αλλά κι αν ζεσταίνεται στο 4Κ δεν είναι κάτι που ξεφεύγει από τα συνήθη θέματα όλων των smartphones.

 

6 μήνες το είχα και μάλιστα καλοκαίρι πέρσι με 35 βαθμούς και δεν ανέπτυσσε θερμοκρασίες παρά σε φυσιολογικά επίπεδα με εξαίρεση 4k βιντεοσκόπηση.

Και με 3g σερφαρισμα μια ελαφριά θερμότητα είχε που δεν ενοχλούσε καθόλου.

Όσοι έχουν πρόβλημα έχουν ελαττωματική συσκευή ξεκάθαρα.

Και εγώ το πήρα από τις πρώτες παρτίδες μάλιστα.

Ωραία τελεια ευχαριστώ για την απάντηση παιδιά! ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως πάει η μπαταρία σε εσάς που έχετε την Lollipop; 1 μέρα με το ζόρι βγάζω και οθόνη ούτε 5 ώρες με αυτόματη φωτεινότητα...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ήθελα να ρώτησε αν έχει κανένας πρόβλημα με υπερζεσταμα του κινητού(χωρίς να παιζει παιχνίδια) !

Γιατί ενδιαφέρονται να το αγοράσω και μου διαβάζω αυτό ως ενα μεγαλο μείον του κινητού !!

Το κκινητό 6 μήνες που το είχα δεν είχε ζεσταθεί ποτέ ούτε σε σερφάρισμα ούτε σε εφαρμογές . Σε 4κ βίντεο δεν ξέρω δεν είχα τραβήξει. Και μετάνιωσα που το έδωσα τώρα το ψάχνω πάλι :-)

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Το κκινητό 6 μήνες που το είχα δεν είχε ζεσταθεί ποτέ ούτε σε σερφάρισμα ούτε σε εφαρμογές . Σε 4κ βίντεο δεν ξέρω δεν είχα τραβήξει. Και μετάνιωσα που το έδωσα τώρα το ψάχνω πάλι :-)

Πιστεύεις οτι αξίζει τα λεφτά του ε?

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεις οτι αξίζει τα λεφτά του ε?

 

προσωπικα ναι...Αν και ειμαι γενικα σονακιας ειναι απο τα καλυτερα που εχουν περασει απο τα χερια μου.Και εχω αλλαξει αρκετα :p:p

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα ναι...Αν και ειμαι γενικα σονακιας ειναι απο τα καλυτερα που εχουν περασει απο τα χερια μου.Και εχω αλλαξει αρκετα :p:p

;) ωραίος ευχαριστώ! Ελπίζω να μπω στο γκρουπ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα !!

Έχω πάρει μια πλαστική θήκη για το Ζ2 πολύ λεπτή αλλά δεν μπορώ

να το φορτίσω στην μαγνητική βάση της Sony !! Μπαίνει στην υποδοχή αλλά δεν κάνει

επαφή !!:confused:

Το έχει πάθει κάποιος άλλος φίλος εδώ μέσα;

Υπάρχει κάποια λύση χωρίς να βγάζουμε θήκη για να φορτίσει το κινητό; :blink:

" Η αξιοπρέπεια κερδίζετε με πολλές πράξεις ...

χάνετε όμως με μία !!!!! " :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μάλλον το καπάκι της φόρτισης της συσκευή μου δεν κλείνει καλά, τίς περισσότερες φορές το βρίσκω ανοικτό . Έχετε καμιά λύση να μου προτείνεται διότι μου έχει σπάσει τα νεύρα....?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...