Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους...

Μετα απο ενα μικρο διαλειμμα λογω υποχρεωσεων,επανερχομαι στη παρεα σας...

Ειμαι απο αυτους που εχουν βαρεθει τα WM και αναζητουν κατι καινουριο...

Μετα απο τοσους μηνες συμβιωσης με το HD2,η αληθεια ειναι οτι ειχα αρχισει να το βαριεμαι,σε βαθμο να το "σπρωξω" στη πρωτη ευκαιρια και να παρω κατι αλλο και σιγουρα οχι σε WM...Αλλωστε μετα απο 8 σχεδον χρονια με WM συσκευες στα χερια μου,ειχα αρχισει και ξενερωνα...(Ετσι σκεφτομουνα τουλαχιστον)...

Η αγορα ενος Mac που εκανα,και που "ειδα το φως μου",οσον αφορα το ΠΩΣ πρεπει να ειναι στημενος ενας υπολογιστης,μου δημιουργησε και τους απαραιτητους συνειρμους ωστε να αρχισω να βλεπω με καλο ματι το επερχομενο Iphone...

Και να παλι αναζητηση στα φορουμ...Να περιμενω εναγωνιως καποια ανακοινωση...Καποιες φωτο...Καποια specs...

Πριν λιγες μερες ημουνα στο εξωτερικο και ηθελα να δω το μπασκετ Ολυμπιακο-Παναθηναικο...Ψαχνω στα δορυφορικα καναλια στο δωματιο του ξενοδοχειου,αλλα δυστυχως τιποτα...

Η επομενη κινηση?

Συνδεω το HD2 με το Wifi του ξενοδοχειου,ανοιγω τον Skyfire browser (με πληρη υποστηριξη flash),ψαχνω για καποιο streaming link και ως εκ δια μαγειας,το επομενο διωρο με βρισκει αραχτο στο κρεββατι του ξενοδοχειου παρεα με το κολλητο (που εχει Iphone),να βλεπουμε το παιχνιδι μεσω live streaming στην απιστευτη οθονη του HD2...

Μηπως λοιπον τελικα τα WM,ειναι "αναγκαιο κακο"?

Μηπως δε προκειται ποτε να ξεκολλησω απο τα παλιο-Windows mobile?

Πειτε μου γιατρε μου...:confused:

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

φυσικα Κωστα και εγω δεν ειπα οτι δεν μου αρεσε και δεν το ειχα ευχαριστηθει το μηλο μου ποτε!αλλα οτι δεν μπορεσε να με καλυψει οσο τελικα καταφερε να το να το κανει το λεο.μην ξεχναμε οτι οταν ειχα το μηλο η αγορα ειχε να αντιπαραθεσει HD και Htc hero:rolleyes:

οποτε επαιζε μονο του το iphone χωρις σοβαρο ανταγωνισμο...αλλα οχι πλεον,ελεω HD2.

 

και μιλαμε παντα για το Λεο και οχι για οποια wm device.αυτη η συσκευη εχει κανει την διαφορα και οχι το καθε αυτου λειτουργικο των wm:)

σε αυτο επιμενουμε και πρεπει να μας καταλαβουν οσοι δεν το εχουν κανει ακομη.

 

σεβομαι το μηλο και χαρη αυτου του πρωτοπορου,εχουμε σημερα πολλες καλες συσκευες touch.δεν του το αφαιρω αυτο επ ουδενι,αλλα δεν θα σταματησω να του τα χωνω για την marketιστικη πολιτικη της apple!

 

Καλημερα σε ολους...

Μετα απο ενα μικρο διαλειμμα λογω υποχρεωσεων,επανερχομαι στη παρεα σας...

Ειμαι απο αυτους που εχουν βαρεθει τα WM και αναζητουν κατι καινουριο...

Μετα απο τοσους μηνες συμβιωσης με το HD2,η αληθεια ειναι οτι ειχα αρχισει να το βαριεμαι,σε βαθμο να το "σπρωξω" στη πρωτη ευκαιρια και να παρω κατι αλλο και σιγουρα οχι σε WM...Αλλωστε μετα απο 8 σχεδον χρονια με WM συσκευες στα χερια μου,ειχα αρχισει και ξενερωνα...(Ετσι σκεφτομουνα τουλαχιστον)...

Η αγορα ενος Mac που εκανα,και που "ειδα το φως μου",οσον αφορα το ΠΩΣ πρεπει να ειναι στημενος ενας υπολογιστης,μου δημιουργησε και τους απαραιτητους συνειρμους ωστε να αρχισω να βλεπω με καλο ματι το επερχομενο Iphone...

Και να παλι αναζητηση στα φορουμ...Να περιμενω εναγωνιως καποια ανακοινωση...Καποιες φωτο...Καποια specs...

Πριν λιγες μερες ημουνα στο εξωτερικο και ηθελα να δω το μπασκετ Ολυμπιακο-Παναθηναικο...Ψαχνω στα δορυφορικα καναλια στο δωματιο του ξενοδοχειου,αλλα δυστυχως τιποτα...

Η επομενη κινηση?

Συνδεω το HD2 με το Wifi του ξενοδοχειου,ανοιγω τον Skyfire browser (με πληρη υποστηριξη flash),ψαχνω για καποιο streaming link και ως εκ δια μαγειας,το επομενο διωρο με βρισκει αραχτο στο κρεββατι του ξενοδοχειου παρεα με το κολλητο (που εχει Iphone),να βλεπουμε το παιχνιδι μεσω live streaming στην απιστευτη οθονη του HD2...

Μηπως λοιπον τελικα τα WM,ειναι "αναγκαιο κακο"?

Μηπως δε προκειται ποτε να ξεκολλησω απο τα παλιο-Windows mobile?

Πειτε μου γιατρε μου...

 

φιλε μου δεν ειναι αναγκαιο κακο καμια συσκευη.ολα εξαρτιωνται απο τα "θελω μας".

αν για αυτα που χρειαζεσαι να κανεις σε καλυπτει ενα Leo,μενεις εκει.εαν σε καλυπτει ενα iphone το ιδιο.

 

δεν υπαρχει καποια "καλυτερη συσκευη"!απλα η "καλυτερη συσκευη" για τον καθεναν μας ειναι αυτη που μας κανει τα κεφια και δεν θα μας κρεμασει πουθενα σε αυτα που θα της ζητησουμε να κανει.

 

για εμενα αυτην την στιγμη ειναι το λεο,για αλλους τα μηλα και τα ανδροειδες.περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.

καποια στιγμη αλλη,ισως να ειναι το νεο μηλο,γιατι οχι?μακαρι να με εκπληξει η apple και να με κερδισει παλι..αν και χλωμο το βλεπω...

αλλα πρεπει να ξερουμε καλα πρωτα εμεις οι ιδιοι τι ζηταμε,ωστε να μπορουμε να κρινουμε τι μας κανει και τι οχι!

 

το μονο σιγουρο ειναι οτι το λεο δεν εχει αντιπαλο σε οτι εχει να κανει με "ανεξαρτητοποιηση της συσκευης απο οποιο υπολογιστη" μια ιδιοτητα που απλα το θετει ως το κυριο εργαλειο για πολλα πραγματα!!

οτι και να παθει ενα wm,απλα hard reset/restore και ετοιμο:lol: στον δρομο παντα...μακρια απο καθε υπολογιστη και online συνδεση..ενω αν κατι τετοιο συμβει σε ενα mhlo,απλα το καθιστας ως τουβλο και ψαχνεις για 2η συσκευη αμεσα για να παρεις ενα τηλ να σου φερουν το pc σου για να το κανεις restore:p

 

και πολλα πολλα αλλα.......

βαρατε οσο θελετε τωρα,παω για δουλεια...

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

οι 2 συσκευες που μιλαμε ειναι σιγουρο οτι η μια συμπληρωνει την αλλη τελικα.το θεμα ειναι ποιες ειναι οι αναγκες του καθενος:)

ΑΥΤΗ θα επρεπε να ηταν η αποψη ΟΛΩΝ ΜΑΣ...

Γι αυτο το λογο θεωρουσα και θεωρω "χαζους" τους οποιουσδηποτε διαξιφισμους μεταξυ των κατοχων της μιας η της αλλης συσκευης...;)

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη εχω πορωθει με το case modding του μηλου μου εχετε παρει πουθενα μυρωδια καπακια αλουμινιου?
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΗ θα επρεπε να ηταν η αποψη ΟΛΩΝ ΜΑΣ...

Γι αυτο το λογο θεωρουσα και θεωρω "χαζους" τους οποιουσδηποτε διαξιφισμους μεταξυ των κατοχων της μιας η της αλλης συσκευης...;)

 

εχω ηδη απαντησει σε αυτο φιλε μου :)

 

και εδω μεσα δεν γινονται διαξιφισμοι..απλα καταθετονται αποψεις.η πειραζουμε ο ενας τον αλλον.

δεν θα πεισω εγω κανεναν απο τα παιδια της παρεας μας εδω μεσα να δωσει το μηλο του και να παρει λεο,οπως ουτε και εκεινοι δεν θελουν να πεισουν εμενα να παρω παλι μηλο:)

 

ασε που μας αρεσει να τρωγομαστε που και που ετσι για να ξυπνανε τα αιματα:happy:

 

παιδια επειδη εχω πορωθει με το case modding του μηλου μου εχετε παρει πουθενα μυρωδια καπακια αλουμινιου?

 

γιατρε μας ηταν να μην ξεκινησεις τις εγχειρησεις :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

...

φιλε μου δεν ειναι αναγκαιο κακο καμια συσκευη.ολα εξαρτιωνται απο τα "θελω μας".

...

 

+1000 συμφωνώ 100% με αυτή την φράση και όπως είπες και παρακάτω, "πρέπει" να τρωγόμαστε που και που για να ξυπνάνε τα αίματα:p:happy::)

 

@ όλους ;)

 

Καλημεροκαλησπέρα

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα παιδιά....

Εδώ και καιρό παρακολουθώ τις συζητήσεις σας,αλλά ποτέ δεν πήρα το θάρρος να συμμετάσχω καθώς είμαι λίγο outsider όπως βλέπετε και από το avatar μου....

Φοιτητής κι εγώ λοιπόν,στο 2ο έτος το οποίο τελειώνω φέτος,και 20 χρονών.

Από μία επαφή που είχα με κάποιο imac και φυσικά iphone,ερωτευτηκα κεραυνοβόλα ότι κουβαλάει το μηλαράκι επάνω του.

Θύμα marketing ίσως,δεν το κρύβω αλλά "αρρώστησα"...:p

Λόγω οικονομικών όμως μένω στο pc μου και στο symbian μου.

Ήμουν έτοιμος να χτυπήσω ένα iphone 3GS τώρα,αλλά πιστευω να περιμένω λίγο καιρό ακόμα για το 4G (τι στο καλό,μέχρι Σεπτέμβρη-Οκτώβρη δε θα έχει βγεί?).

Με τις υποτροφίες της σχολής που υπολογίζω τότε θα μπώ για τα καλά στον χώρο της Apple...

 

Σας χαιρετώ όλους,σας συγχαίρω και σας ευχαριστώ γιατί μέσα από τις συζητήσεις σας έχω μάθει πολλά πράγματα,και ελπίζω να μην έχετε πρόβλημα για να συμμετάσχω κι εγώ όποτε το επιτρέπει ο χρόνος μου...

Edited by EOL
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια επειδη εχω πορωθει με το case modding του μηλου μου εχετε παρει πουθενα μυρωδια καπακια αλουμινιου?
και εγω εχω τρελα με τα αλουμινενια καπακια-θηκες αλλα εχω ενα προβληματισμο και θα σου πω...ειχα βαλει μια αλουμινενια θηκη σε ενα 3600 και ενα 2020i που ειχα και παρατηρησα μια καποια πτωση στο σημα,οταν τα εβγαζα ολα οκ,δεν ξερω αν ισχυει αυτο και στο μηλο
Link to comment
Share on other sites

Σας χαιρετώ όλους,σας συγχαίρω και σας ευχαριστώ γιατί μέσα από τις συζητήσεις σας έχω μάθει πολλά πράγματα,και ελπίζω να μην έχετε πρόβλημα για να συμμετάσχω κι εγώ όποτε το επιτρέπει ο χρόνος μου...

 

Καλώς ήλθες!Σου εύχομαι σύντομα και με ένα μήλο!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Από το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί....:lol:

 

Καλώς όρισες φίλε στην παρέα μας. ;)

 

Καλό μεσημέρι σε όλους. :)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα παιδιά....

Εδώ και καιρό παρακολουθώ τις συζητήσεις σας,αλλά ποτέ δεν πήρα το θάρρος να συμμετάσχω καθώς είμαι λίγο outsider όπως βλέπετε και από το avatar μου....

Φοιτητής κι εγώ λοιπόν,στο 2ο έτος το οποίο τελειώνω φέτος,και 20 χρονών.

Από μία επαφή που είχα με κάποιο imac και φυσικά iphone,ερωτευτηκα κεραυνοβόλα ότι κουβαλάει το μηλαράκι επάνω του.

Θύμα marketing ίσως,δεν το κρύβω αλλά "αρρώστησα"...:p

Λόγω οικονομικών όμως μένω στο pc μου και στο symbian μου.

Ήμουν έτοιμος να χτυπήσω ένα iphone 3GS τώρα,αλλά πιστευω να περιμένω λίγο καιρό ακόμα για το 4G (τι στο καλό,μέχρι Σεπτέμβρη-Οκτώβρη δε θα έχει βγεί?).

Με τις υποτροφίες της σχολής που υπολογίζω τότε θα μπώ για τα καλά στον χώρο της Apple...

 

edit Ευρυπίδη όπως είδες εδώ μέσα με Αρτέμη κ Κωστή δε προλαβαίνεις ούτε τουαλέτα να πας.... με πρόλαβαν

 

Σας χαιρετώ όλους,σας συγχαίρω και σας ευχαριστώ γιατί μέσα από τις συζητήσεις σας έχω μάθει πολλά πράγματα,και ελπίζω να μην έχετε πρόβλημα για να συμμετάσχω κι εγώ όποτε το επιτρέπει ο χρόνος μου...

 

φίλε μου καλησπέρα κ εννοείται ότι στην παρέα εδώ μέσα χωράνε όλοι. καλώς όρισες λοιπόν κ μην ανησυχείς η παρέα όποιον δεν τον χωράει το κλίμα το καταλαβαίνει κ φεύγει από μόνος του.

Φυσικά κ δε θα διαφωνήσω στο ότι για τον καθένα μας ξεχωριστά η καλύτερη συσκευή είναι όποια τον βολέυει καλύτερα κ κάνει την δουλεία του όπως θέλει.

Εγώ προσωπικά έχωντας συμπληρώσει 8 μήνες με το μήλο με τεχνολογικές γνώσεις προ μήλου στο 0 η ακόμα κ στο μείον, με το μήλο (διαβάζωντας χ ώρες) έφτασα σ ένα επίπεδο να μπορώ να χειριστώ την συσκεύη σαν εργαλείο κ να εκμεταλευτώ ένα αρκετά μεγάλο φάσμα των δυνατοτήτων της.

Στο μόνο που ζηλεύω εγώ προσωπικά το hd2 είναι ότι ζει χωρίς pc.

 

Απ την άλλη για κάποιον αρχάριο ενώ στο μήλο χρείαζεται χ ώρες διάβασμα στο hd2 θα χρειαστεί 2χ για να φτάσει στο ίδιο επίπεδοκ για όσους έχουν αυξημένες επαγγελματικές υποχρεώσεις η έλλειψη χρόνου είναι ένας βασικός παράγοντας...

 

Απ την άλλη έτσι κ ο Δημήτρης γυρίσει στην μηλοεταιρεία αναγκαστικά θα πρέπει εδώ μέσα οι περισσότεροι να πάμε κάπου αλλού για να χούμε κάποιον δυνατό αντίπαλο...:kill::rocket:

Εξάλλου εδώ είναι ένα κατ εξοχήν μέρος για διαξιφισμούς!!!!:lol::lol::fool::fool::fool:

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά κ δε θα διαφωνήσω στο ότι για τον καθένα μας ξεχωριστά η καλύτερη συσκευή είναι όποια τον βολέυει καλύτερα κ κάνει την δουλεία του όπως θέλει.

 

Iσχύει....

Βασικά και εμένα το κινητό που έχω,μία χαρά με βολεύει για όποιες ανάγκες έχω και με το παραπάνω,αλλά έρωτας είναι αυτός....

Αν σου κολλήσει κάτι σου κόλλησε....

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα παιδιά....

Εδώ και καιρό παρακολουθώ τις συζητήσεις σας,αλλά ποτέ δεν πήρα το θάρρος να συμμετάσχω καθώς είμαι λίγο outsider όπως βλέπετε και από το avatar μου....

Φοιτητής κι εγώ λοιπόν,στο 2ο έτος το οποίο τελειώνω φέτος,και 20 χρονών.

Από μία επαφή που είχα με κάποιο imac και φυσικά iphone,ερωτευτηκα κεραυνοβόλα ότι κουβαλάει το μηλαράκι επάνω του.

Θύμα marketing ίσως,δεν το κρύβω αλλά "αρρώστησα"...:p

Λόγω οικονομικών όμως μένω στο pc μου και στο symbian μου.

Ήμουν έτοιμος να χτυπήσω ένα iphone 3GS τώρα,αλλά πιστευω να περιμένω λίγο καιρό ακόμα για το 4G (τι στο καλό,μέχρι Σεπτέμβρη-Οκτώβρη δε θα έχει βγεί?).

Με τις υποτροφίες της σχολής που υπολογίζω τότε θα μπώ για τα καλά στον χώρο της Apple...

 

Σας χαιρετώ όλους,σας συγχαίρω και σας ευχαριστώ γιατί μέσα από τις συζητήσεις σας έχω μάθει πολλά πράγματα,και ελπίζω να μην έχετε πρόβλημα για να συμμετάσχω κι εγώ όποτε το επιτρέπει ο χρόνος μου...

 

και ερικσον τ29 να ειχες αρχαιο θα μπορουσες να συμετασχεις φυσικα!αλλωστε το φορουμ αυτο ειναι που λενε "ανοιχτο λειτουργικο".ολοι μεσα:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετίζω την παρέα. Από σήμερα είμαι και εγώ κάτοχος ενός iphone 3GS και για αρχή θα ήθελα να ρωτήσω για τις ώρες του πρώτου φορτίσματος. Άλλος μου είπε 12ώρες, άλλος 8ώρες και άλλος να το δουλέψω μέχρι να τελειώσει η υπάρχουσα μπαταρία και μετά να το φορτίσω! Κάποια συμβουλή; :)
Link to comment
Share on other sites

@abaloss

Μιχαλη φιλε μου,μην ανυσηχεις,ακομη κ με την ιδια συσκευη να ειμαστε,παντα θα βρισκω τροπους κ λογους να αναβω τα αιματα στην παλιοπαρεα:D

 

ουτως η αλλως,με ενα μηλο στα χερια μου,θα φροντιζει η ιδια η apple να μου δινει λογους να την κραζω :lol:

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετίζω την παρέα. Από σήμερα είμαι και εγώ κάτοχος ενός iphone 3GS και για αρχή θα ήθελα να ρωτήσω για τις ώρες του πρώτου φορτίσματος. Άλλος μου είπε 12ώρες, άλλος 8ώρες και άλλος να το δουλέψω μέχρι να τελειώσει η υπάρχουσα μπαταρία και μετά να το φορτίσω! Κάποια συμβουλή; :)

 

Αν ήταν δικό μου, θα το δούλευα με την υπάρχουσα ισχύ της μπαταρίας, μέχρι να εξαντληθεί, σχεδόν εντελώς (κάτω από 10%).

 

Στη συνέχεια, θα έκανα μια πλήρη φόρτιση, μέχρι να δείξει 100% και θα το άφηνα εκεί, για μισή με μια ώρα επιπλέον.

 

Θα επαναλάμβανα τη διαδικασία αυτή το πρώτο καιρό, 3-4 φορές, για ν' «ανοίξει» η μπαταρία και να αποδόσει τα μέγιστα.

 

Θα επαναλάμβανα τη διαδικασία αυτή (της πλήρους εκφόρτισης-φόρτισης), τουλάχιστον μια φορά το μήνα.

Edited by pazo
Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Βασίλη πολύ χαίρομαι που σε ξαναβλέπω στα μέρη μας! Καιρό είχα να σε δω να γράφεις (αλλά από όσο ξέρω παρακολουθείς, ε; )! :)

 

 

Τι κάνουμε παιδιά; Ετοιμαζόμαστε για το μεγάλο event!

 

Καλό μήνα σε όλυς και με την ευκαιρία!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο εμενα παιδια:)

 

ποιο μεγαλο γεγονος περιμενετε ρε σεις παλιο οπωροπωληδες ?:p

 

send from my wow HD2 using ferrari technology

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

περιμενουμε να δουμε τον θανατο ολων των αλλων κινητων...

 

τιποτα το ιδαιτερο δηλαδη...

 

:D

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

περιμενουμε να δουμε τον θανατο ολων των αλλων κινητων...

 

τιποτα το ιδαιτερο δηλαδη...

 

:D

 

μονο αν απαγορευτει η κυκλοφορια του λεο θα γινει το μηλο η καλυτερη συσκευη!

 

αυτην την στιγμη στελνω αρχεια μεσω bl σε αλλο κινητο,ενω ακουω μουσικη απο το bl handsfree μου κ παιρνω τα μειλ μου απαντωντας στους μαναβηδες φιλους μου,την στιγμη που ακομα παιδευονται με τα μηλα τους :lol:

 

θανατος στο λεο !ζήτω το iphone

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μονο αν απαγορευτει η κυκλοφορια του λεο θα γινει το μηλο η καλυτερη συσκευη!

 

αυτην την στιγμη στελνω αρχεια μεσω bl σε αλλο κινητο,ενω ακουω μουσικη απο το bl handsfree μου κ παιρνω τα μειλ μου απαντωντας στους μαναβηδες φιλους μου,την στιγμη που ακομα παιδευονται με τα μηλα τους :lol:

 

θανατος στο λεο !ζήτω το iphone

 

:lol::lol::lol:

φίλε είσαι σε καταπληκτική κατάσταση..... είμαι γραφείο κ γελάω μόνος μου!!!! θα μπει κανείς θα με δει κ θα φύγει τρέχωντας!!! όλα αυτά που γράφεις βέβαια τα κάνω κ εγώ απλά εμένα οι φίλοι μου έχουν λέο κ επειδή βαριούνται το αργό bt toυς τους τα στέλνω μέσω dropbox!!!!! xaxa

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...