Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σ ολους. Εμενα παντως παιδια το νοσοκομειο που δουλευω μου εκοψε 570Ε απο το μισθο μου μηνιαιως(απο τον Οκτωβρη 2009, παρακαλω προφασιζομενοι της κρισεως που θα επελθει)... Την εχω ακουσει λιγο στερεοφωνικα... Στη συζυγο μειωσαν 150Ε το μηνα. Απωλεια ετησιου εισοδηματος στο νοικοκυριο μας μαζι με τις περικοπες των επιδοματων αδειας 10640Ε... Εμενα μεχρι στιγμης οχι απλα με αγγιξε η κριση αλλα με πηδηξε ασαλιωτα που λεμε. Ευτυχως που σε 18 μηνες ανοιγει η θεση μου στο Γ.Κ. Νικαιας...

 

Γιατρε μου γι᾽αυτο είπα οτι τα μετρα μεχρι στιγμης εχουν αγγιξει ενα μικρό μερος που αφορα κυριως το δημόσιο και τους συνταξιούχους που ετσι κι αλλιως υπο κανονοκές συνθήκες δεν ηταν εν δυναμει καταναλωτες αφου οι συνταξεις ήταν ισα ισα για να τα φερνουν βολτα οι ανθρωποι.

Εξαιρω βεβαια μεγαλοσυνταξιούχους του δημοσίου, οι οποιοι ετσι κι αλλιως εχουν φτιαξει γερο κομποδεμα, εχουν παρει και καποιο γερο εφαπαξ το οποιοι πολλοι φροντισαν να το μεταφερουν σε τραπεζες της Κυπρου κλπ.

 

Θελω να πω οτι αυτοι που θιγονται αμεσα ειναι οσοι παλευουν για την επιβίωση. Αυτοι ειναι οι πρωτοι που θα χασουν την δουλεια τους αν συνεχισουμε ετσι και δεν θα εχουν ουτε τα απαραιτητα.

Ολοι επιρεαζομαστε με τον ενα η τον αλλο τροπο. Χθες εγραψα οτι με την τοσο μεγαλη πτωση του ευρω χανω 200 ευρω τον μήνα και αν επαληθευτουν τα σεναρια που θελουν το ευρω να πεφτει στα επιπεδα του δολαρίου θα χασω πολυ περισσοτερα.

Συν οτι υπάρχει το ενδεχομενο περικοπων στον ιδιωτικο τομεα.

 

Αν φτασουμε εκει, τα μετρα θα αγγιξουν το 100% του πληθυσμου και τοτε θα αρχισουν τα δυσκολα αφου η ελληνική οικονομια στηριζεται στην εγχωρια καταναλωση.

Μοιραια εφοσον δεν θα περισσευουν χρηματα σε κανενα, θα περιοριστουμε στα εντελως απαραιτητα με συνεπεια το κλεισιμο εκατονταδων επιχειρησεων, τρομερα μεγαλη ανεργεια, κατασχεσεις ακινητων απο τις τραπεζες γιατι οι φουκαραδες ιδιοτητικοι δεν εχουν το προνομιο να υπαχθουν στο προγραμμα που αναπροσαρμοζει τα δανια των δημοσιων.

Μοιραια θα υπάρξουν εξεγερσεις που θα επιδεινώσουν την κατασταση και τοτε θα αναγκαστουμε να κανουμε σταση πληρωμων κοινως πτωχευση.

Αυτο το σεναριο φοβαται η κυβερνιση και δεν εχει προβει ακομα σε περικοπες μισθων στον ιδιοτικό τομεα.

 

Για μενα οπως ειμαστε τωρα αν περικοπουν οι κλοπες και οι μιζες του δημοσίου, εισπραχθουν οι φοροι, και κοπουν οι ανισοτητες που εκαναν καποιους να εχουν τρελες αμοιβες στο δημοσιο με συμβασεις εργου, ιδιοτικοποιηθεί ο ΟΣΕ και οποια αλλη κρατικη εταιρεια μας βαζει μεσα, κλπ...κλπ, αρκουν για να βγουμε σε λιγα χρονια απο την κριση.

 

Θα πρεπει επισης να παταχθουν τα καρτελ και οι αλυσιδες τροφημων που σε μια πενταετια οδηγησαν τις τιμες στα υψη και μας εκαναν ακριβοτερους απ ολη την ευρωπη.

Και δεν ειναι κοματικο αυτο που λεω, οι τιμες των τροφήμων ως το 2003 ηταν σε νορμαλ επιπεδα αφου ολο το 2002 δεν εγιναν αυξησεις καθως αναγραφονταν οι τιμες και σε δραχμες.

Το 2003 υπήρξαν αυξήσεις αλλα σε λογικα επιπεδα γιατι ο κοσμος ειχε ακομα τις δραχμες στο μυαλο του και εβλεπε τις διαφορες.

Η μεγαλη ανηφορα κατηφορα οπως θελετε παρτε το, ξεκινησε απο το 2004 και μετα.

Φτασαμε να πωλειται το ιδιο ακριβως προιον απο αλυσιδα που εχει καταστηματα σ ολη την ευρωπη αλλα και εδω στην Αιγυπτο πολυ ακριβοτερα.

Υπάρχουν συσκευασιες που εδω στο καταστημα του Καΐρου τις βρισκω στην μιση τιμή και ειναι φτιαγμενες στην Ελλαδα. Εχουν μεταφορικα, φορο 25% και ειναι σε μιση τιμη.

 

Το ιδιο και σε τροφημα. Η μεγαλη σοκολατα ΙΟΝ πωλειται εδω 1 ευρω πως γινεται στην ελλαδα που ειναι χωρα παραγωγης να κοστιζει ακριβότερα;

Το ιδιο και το λαδι στις γυαλινες συσκευασιες των 750Ml.

 

Εφοσον εχουμε κριση γιατι η κυβερνιση δεν θεσπιζει ελεγχο των τιμων για τα αγαθα πρωτης αναγκης; Θα μπορουσαν καλλιστα να εφαρμοσουν τον τροπο διαμορφωσης τιμων που ισχύει για τα φαρμακα.

Δηλαδη: ποιες ειναι οι δυο φτηνοτερες τιμες για ενα λιτρο γαλα στην Ευρώπη; ποια ειναι η ακριβότερη; Βγαζουμε το μεσο ορο απο τις δυο φθηνοτερες και την μια ακριβότερη και διαμορφωνουμε τιμη πώλησης για την ελλαδα.

 

Για ποιο ελευθερο ανταγωνισμο μας μιλανε οταν τα περισσοτερα ειδη τροφημων ειναι σχεδον μονοπωλιακα στην χωρα μας;

Ο προηγουμενος υπουργος αναπτυξης που τωρα ειναι μπερδεμενος στο σκανδαλο Βατωπεδιου, ελεγε οτι δεν επιτρεπει η ΕΕ να διαμορφωσουμε τιμες.

Πηγατε κυριοι πολιτικοι στην ΕΕ να καταγγειλετε οτι τα περισσοτερα αγαθα τα διαχειριζονται 3-4 εταιρειες;

Να δειτε για ποτε θα επιτραπει ο ελεγχος των ανωτερων επιτρεπομενων τιμων.

 

Εξ αιτιας αυτων χασαμε και τον τουρισμο αφου γιναμε ακριβοτεροι και απο την Γαλλια.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

φιλοι ειλικρινα ελπιζω καποια στιγμη να ερθει μια χαρουμενη αλλαγη στο οριζοντα της οικονομιας γιατι αρχιζουν τα πρωτα συμπτωματα μιας ασθενειας που ελπιζω να μην ειναι ανιατη για τη χωρα μας. Εγω ηδη εχω ξεκινησει ζορι γιατι εχουμε πεσει εξω απο τον ετησιο προγραμματισμο εξαιτιας των μειωσεων που υποστηκαμε με τη συζυγο. Και σε καμια περιπτωση δεν τιθεται θεμα χλιδατης ζωης, αλλα πολλων υποχρεωσεων οπως ακριβως τα λεει ο Δημητρης. Βοηθεια απο το πουθενα, τα χρηματα λιγοστεψαν για τα καλα και οι υποχρεωσεις παραμενουν. Εργαζομαι στον ιδιωτικο τομεα προς το παρον. Με φοβιζει το μελλον που κρινεται αβεβαιο. Αλλα παντα θετικη σκεψη και το μονο που με κανει να ξεχνιεμαι απο ολα αυτα που ακουω και βιωνω ειναι η αγκαλια της μικρης μου κορουλας... Τεσπα παιδια, ας συνεχισουμε να μιλαμε για κατι αλλο γιατι σα να επεσε βαρυ λιγο το κλιμα... Λοιπον τι λετε δεν μαζευομαστε να ανοιξουμε ενα μικρο αλλα ομορφο applestore κανοντας το χομπυ μας δουλεια?χιχιχι... Edited by drmdtsap
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

τοσο καιρο δεν εμπαινα εδω γιατι νομιζα οτι στο φορουμ απαγορευεται να γραφουμε για την πολιτικη...

γενικα δεν μπορουσα να μιλαω για κινητα ενω γινεται χαμος διπλα μας...

 

δεν θελω να πω για μενα η τον οποιονδηποτε...

 

εγω απλα ενα θα πω...

 

Σημιτης ,Καραμανλης,Αλογοσκουφης,Βουλγαρακης,Ρουσσοπουλος,Λιαπης,Ζιμενς,Βατοπαιδι,Παπαντωνιου,C4I,Ολυμπιακα ακινητα,Μπομπολας,Λαμπρακης,Μεγκα,ΑΝΤ1,χρεη,Κοκκαλης,Λατσης,ΕΛ πετρελαια,Χριστοδουλακης,χρηματιστηριο,Γειτονας,Τσουκατος,βαλιτζες,Τζοχατζοπουλος,υποβρυχια,Μαντελης,μονοπωλια,εταιριες,καρτελ,βενζινη,Yorgos,αιγαιο,πουλημα,ΔΝΤ,spreads,απαξιωση,Παπακωσταντινου,τιτανικος,

 

 

θα πεσει ξυλο...

 

αν γινει αναδιαπραγματευση χρεους(εκει παει) αντε γεια...

 

drmdtsap τι ειδικοτητα εχεις;

μην παρεις κινητο αλλαξε την ζαντουλα στην Ε90...βαλε την 160...

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

τοσο καιρο δεν εμπαινα εδω γιατι νομιζα οτι στο φορουμ απαγορευεται να γραφουμε για την πολιτικη...

γενικα δεν μπορουσα να μιλαω για κινητα ενω γινεται χαμος διπλα μας...

 

δεν θελω να πω για μενα η τον οποιονδηποτε...

 

εγω απλα ενα θα πω...

 

Σημιτης ,Καραμανλης,Αλογοσκουφης,Βουλγαρακης,Ρουσσοπουλος,Λιαπης,Ζιμενς,Βατοπαιδι,Παπαντωνιου,C4I,Ολυμπιακα ακινητα,Μπομπολας,Λαμπρακης,Μεγκα,ΑΝΤ1,χρεη,Κοκκαλης,Λατσης,ΕΛ πετρελαια,Χριστοδουλακης,χρηματιστηριο,Γειτονας,Τσουκατος,βαλιτζες,Τζοχατζοπουλος,υποβρυχια,Μαντελης,μονοπωλια,εταιριες,καρτελ,βενζινη,Yorgos,αιγαιο,πουλημα,ΔΝΤ,spreads,απαξιωση,Παπακωσταντινου,τιτανικος,

 

 

θα πεσει ξυλο...

 

αν γινει αναδιαπραγματευση χρεους(εκει παει) αντε γεια...

 

drmdtsap τι ειδικοτητα εχεις;

μην παρεις κινητο αλλαξε την ζαντουλα στην Ε90...βαλε την 160...

 

Η αλήθεια είναι πως το συγκεκριμένο θέμα μπορεί να έχει έντονα τα χαρακτηριστικά μιας παρέας αλλά δεν παύει να φιλοξενείται σε ένα forum τεχνολογικού κυρίως περιεχομένου (εάν εξαιρέσουμε το τμήμα του chat n fun που υπάρχει για αυτόν ακριβώς το λόγο).

 

Επομένως θα παρακαλέσω για ακόμη μία φορά να μην επεκταθούμε σε συζητήσεις πολιτικού επιπέδου. Καταλαβαίνω την ανάγκη για να γίνει κάτι τέτοιο αλλά νομίζω πως όλοι μας πρέπει να σεβαστούμε τους κανόνες που έχουν θεσπιστεί. ;)

 

Ευχαριστώ για την κατανόηση.

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

το ξερω αγαπητε εχεις δικιο...

 

http://tw.apple.pro/?uid-2-action-viewspace-itemid-4424

 

λετε βα βγει ασπρο τελικα...;

 

μπλιαχ....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

το ξερω αγαπητε εχεις δικιο...

 

http://tw.apple.pro/?uid-2-action-viewspace-itemid-4424

 

λετε βα βγει ασπρο τελικα...;

 

μπλιαχ....

 

Και εμένα έτσι όπως εμφανίζεται στην φωτογραφία δεν μου αρέσει καθόλου. Βέβαια, πολύ πιθανό η τελική εμφάνιση να είναι διαφορετική οπότε και θα πρέπει να περιμένουμε για να κρίνουμε εκ του ασφαλούς. Θα είναι πάντως κάτι καινούριο η υιοθέτηση του λευκού χρώματος και στο μπροστινό μέρος του κινητού. Για να δούμε. :)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

παντως σε ολα τα site η εμφανιση του ειναι σχεδον.......ιδια τα κουμπια στο πλαι κτλ.αρα καπως ετσι να το περιμενουμε?
Link to comment
Share on other sites

παντως σε ολα τα site η εμφανιση του ειναι σχεδον.......ιδια τα κουμπια στο πλαι κτλ.αρα καπως ετσι να το περιμενουμε?

 

Τόλη πλέον και με όλα όσα έχουν διαρρεύσει στο διαδίκτυο νομίζω πως ναι. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη και απο μενα για το offtopic.

επι του θεματος τωρα...

ρε παιδια ειναι η πρωτη φορα που iphone δε μου αρεσει ασπρο. Το ενα 3g και τα 2 3gs που εχω παρει ως τωρα τα ηθελα ασπρα αλλα παντα δεν εβρισκα ποτε...τωρα να δεις οταν και αμα παρω 4g που δε μ αρεσει το ασπρο στο συγκεκριμενο (αν βγει ασπρο) να δειτε που ασπρο θα μου κατσει...

@pik

δεν εχω παρει ακομη ειδικοτητα. Η θεση μου ανοιγει για το ΕΣΥ σε 18 μηνες.

ωραια η ζαντα 160. ηθελα να βαλω απο E92 M3 αλλα 18αρα με διαστασεις τετοιες θα μου εκοβε πολυ. Ασε που η τιμη τους ισοδυναμει με 1 iphone 3g, 3 iphone 3gs, 1 iphone 4g και 1 ipad 32 wifi...χαχαχαχα!!!!! ολα τελικα σ αυτη τη μιζερη ζωη μετριουνται με μηλα...θα εισηγηθω στο ΔΝΤ να αντικαταστησει το σημα του euro με το logo της apple...

Edited by drmdtsap
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Την καλησπέρα μου σε όλους!

 

Θα ήθελα και εγώ να πω πολλά για τα όσα γράφτηκαν πρόσφατα αλλά πρέπει πραγματικά να σεβαστούμε τους κανόνες του χώρου που μας φιλοξενεί όπως πολύ σωστά έγραψε ο Αρτέμης :) Ευελπιστώ σε μια γρήγορη ευκαιρία συνάντησης όπου θα μπορέσουμε να τα πούμε με τον τρόπο που πρέπει και αξίζει.

 

Στο μεταξύ εδώ (για να μην γίνεται κατάχρηση του χώρου αυτού) μια ολοκληρωμένη παράθεση και άποψη για το θέμα που ανέφερα χθες, ώστε να μην μένουν κενά.

 

Εντός θέματος και εγώ τώρα :) ... update για το πολυθρύλητο iPad και ερώτηση προς τον συνάδελφο Βαγγέλη και όποιον άλλον παρήγγειλε από το getitnow με την προσφορά της Κυριακής ... Με κάλεσαν σήμερα για να με ενημερώσουν ότι λόγω λάθους των συστημάτων η παράδοση θα γίνει νωρίς την επόμενη εβδομάδα, είχε και κανείς άλλος ανάλογη εμπειρία;

Edited by kkalog

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

αντε να σας φτιαξω λιγο εσας τους μηλοκατοχους!μια θεση πανω απο το καζανακι!!!!!

http://news247.gr/kosmos/technology/ereyna_gia_tis_shmantikoteres_efeyreseis.156557.html

αμα τωρα βγει ο μητσος και πει καμια κακια δεν φταιω!!!κοιταξτε και το 77.........

Edited by tolisfar
Link to comment
Share on other sites

αντε να σας φτιαξω λιγο εσας τους μηλοκατοχους!μια θεση πανω απο το καζανακι!!!!!

http://news247.gr/kosmos/technology/ereyna_gia_tis_shmantikoteres_efeyreseis.156557.html

αμα τωρα βγει ο μητσος και πει καμια κακια δεν φταιω!!!κοιταξτε και το 77.........

 

Περίμενα πιο ψηλά το iPhone καθότι : Ενα μήλο την ημέρα το γιατρό τον κάνει πέρα :D

Χάλια το 77!Εγώ το βρίσκω άχρηστο!:lol:

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Και μιας και μπήκα και το είδα το θέμα να προσθέσω επιπλέον ότι η Google ετοιμάζει στην Αμερικη Navigation προγράμμα που θα χρησημοποιει το street view... Πως σας φαίνεται; Χρήσιμο;;
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

κερδισε το μηλο την 8η θεση απο το καζανακι...

τοσο σοβαρη λιστα ειναι αυτη ....

καθησα κ διαβασα την λιστα....

 

τελικα ειμαστε πολυ γελοιοι...εχουν χαθει ολες οι αξιες της ζωης...τα 90+ προιοντα,που θεωρουνται "εφευρεσεις" ειναι καθαρα αποτελεσματα του μαρκετινγκ κ του υπερ καταναλωτισμου..

 

κριμα γιατι μεσα σε αυτα τα "επαναστατικα; προιοντα που αλλαξαν την ζωη μας ειναι και τα ποταπα :

τροχος,πενικιλινη,ατμομηχανη,η λαμπα κ το αεροπλανο...

θα τριζουν τα κοκκαλα των επιστημονων που εφευραν αυτα τα 5 επιτευγματα ....

 

την καλησπερα μου !

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Χάλια το 77!Εγώ το βρίσκω άχρηστο!:lol:

 

:lol::lol::lol: Δεν είσαι ο μόνος....:p

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

απαραδεκτα μου φαινονται ολα αυτα. ο ενας παει να φρεναρει τον αλλον με μηνυσεις περι κλοπης πατεντας κτλ...δηλαδη οι αυτοκινητοβιομηχανιες τι πρεπει να κανουν?η porsche να μηνυσει τη ferrari για το ποιος πρωτος τοποθετησε και πατενταρε τα χειριστηρια στο τιμονι, η bmw να μηνυσει αλλες εταιρειες για τη χρηση run flat ελαστικων, η mercedes benz για τη χρηση xenon lights κτλ...τι κουλαμαρες ειναι αυτες...

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

 

Δημήτρη από την μήνυση μέχρι να γίνει πραγματικότητα η συγκεκριμένη απαγόρευση υπάρχει τεράστια απόσταση. Πραγματικά είναι για γέλια να ζητάει η HTC κάτι τέτοιο και μάλιστα επίσημα. :lol:

 

Επίσης να καλωσορίσω στην ομάδα διαχείρισης τον Οδυσσέα aka Ntropic ο οποίος πιστεύω πως θα μας βοηθήσει στο έργο που επιτελούμε. ;)

Edited by DjArte

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

απαραδεκτα μου φαινονται ολα αυτα. ο ενας παει να φρεναρει τον αλλον με μηνυσεις περι κλοπης πατεντας κτλ...δηλαδη οι αυτοκινητοβιομηχανιες τι πρεπει να κανουν?η porsche να μηνυσει τη ferrari για το ποιος πρωτος τοποθετησε και πατενταρε τα χειριστηρια στο τιμονι, η bmw να μηνυσει αλλες εταιρειες για τη χρηση run flat ελαστικων, η mercedes benz για τη χρηση xenon lights κτλ...τι κουλαμαρες ειναι αυτες...

 

μα ετσι δειχνουν ποσο πολυ φοβαται ο ενας τον αλλον γιατρε μου:)

 

πριν λιγο καιρο ειχε στα δικαστηρια η apple την htc.

 

τωρα γινεται το αντιθετο.οταν βγει το νεο μηλο καποιος αλλος θα βρεθει να μηνυσει τον αλλον κ τουμπαλιν...

 

εγω τα βλεπω σαν τερτιπια του marketing...

 

οτι αλληλοαντιγραφονται,αυτο ειναι κοινο μυστικο,δεν θελει μηνυσεις κ φασαρια για να το μαθει ο κοσμος :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να καλωσορίσω στην ομάδα διαχείρισης τον Οδυσσέα aka Ntropic ο οποίος πιστεύω πως θα μας βοηθήσει στο έργο που επιτελούμε. ;)

 

Κάλως μας ήρθε!!!

Σίγουρο είναι αυτό αν κρίνω από αυτά που γράφει!!:respect:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να καλωσορίσω στην ομάδα διαχείρισης τον Οδυσσέα aka Ntropic ο οποίος πιστεύω πως θα μας βοηθήσει στο έργο που επιτελούμε. ;)

 

Συγχαρητηρια Οδυσσεα :)

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Επίσης να καλωσορίσω στην ομάδα διαχείρισης τον Οδυσσέα aka Ntropic ο οποίος πιστεύω πως θα μας βοηθήσει στο έργο που επιτελούμε. ;)

 

Οδυσσέα συγχαρητήρια και σιδεροκέφαλος / σιδεροστόμαχος :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Τι έχει πάθει το ipmart ρε γ@μ@το.:mad:

Όταν έχω λίγο χρόνο, τότε πέφτουν όλα....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τι έχει πάθει το ipmart ρε γ@μ@το.:mad:

Όταν έχω λίγο χρόνο, τότε πέφτουν όλα....

 

πες μου τι θες Γιαννη,να το κατεβασω απο το λεο κ να στο στειλω :lol:

 

 

@Αρτεμη

 

φιλε μου 1η η apple ειχε ξεκινησει με αυτον τον τροπο,να επιτεθει με μηνυσεις;) δλδ ουσιαστικα,

ειναι ο λογος του ενος απεναντι στου αλλου..

μονο καποιος με ακραδαντα στοιχεια,θα μπορουσε να παρει θεση,η καποιος "οπαδος" ;)

 

επειδη εγω δεν ειμαι οπαδος κανενος (εκτος του Ροσσι)δεν πηρα θεση για κανεναν!

ενω εσυ αμεσως τοποθετηθηκες κατα της htc,αρα το ειδες πιο "πατριωτικα" ;)(ευγενικα το λεω :p)

 

μην δειχνεστε ρε παιδια ετσι με το παραμικρο :lol: :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα! Έχουμε και εμείς μια αδύναμια Μητσαρα! Τι να κάνουμε; :lol:

 

Φαινομαστε τόσο ε; Κανουμε μπαμ που λένε. :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...