Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κώστα καλά να περάσεις εκεί κ να πάρεις ιδέες ... εμείς με τον Τόλη το δουλεύουμε το project για μανάβικο στην Ελλάδα με Δημήτρη να πωλητή κτλ....

 

 

 

θα το ανοιξουμε εδω για να βολευει αθηναιους και σαλονικιους και με καθε αγορα δωρο χαλβα!!!!

αναλογα τα γουστα αλλος μπορει να βλεπει το μηλο του σαν mac larren mercedes!ο δημητρης θα βλεπει το λεο σαν ducatti:lol::lol::lol:

 

εγώ δηλάδή απο κρήτη να ψάχνω σπίτι ε???? Μη λες του Δημητρη για ιταλικά μηχανάκια γιατί θα σου τραβήξει κανένα ξεγυρισμένο φλασάρισμα στο λέο....:rolleyes::lol::rolleyes:

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

 

εγώ δηλάδή απο κρήτη να ψάχνω σπίτι ε???? Μη λες του Δημητρη για ιταλικά μηχανάκια γιατί θα σου τραβήξει κανένα ξεγυρισμένο φλασάρισμα στο λέο....:rolleyes::lol::rolleyes:

 

ωχ λες;δεν σκαμπαζω απο μηχανες στην τυχη το ειπα.λες να μπει με teamviewer στο λεο μου και να φλασαρει τιποτα απαρχαιωμενα windows 5;εσυ θα παιρνεις αεροπλανο και θα ερχεσαι ν.αγχιαλο!

Link to comment
Share on other sites

Στη Zurich? Για ανοιγμα λογαριασμου πήγες η για το app store?:lol::lol::lol::p

 

Ναι ρε, ειχα καμια 8.000.000 Ευρουλακια και λεω δεν παιρνω το αεροπλανω να παω Ζυριχη να πιω ενα καφε στη λιμνη, να κανω και καμια επενδυσουλα ???:worry:

Τι να κανεις, τα παθη και τα λεφτα δεν κρυβονται :cool:

Εδω ο αλλος χρωσταει 5,5 εκατομυριακια, να μην κανω καμια επενδυσουλα και γω ?

πλακα πλακα, με ειχαν καλεσι απο το τοπικο Αππλε Στορε για ενα μικρο event σαν Guest Star και ειπα να πεταχτω να τους τιμησω................. :lol:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε, ειχα καμια 8.000.000 Ευρουλακια και λεω δεν παιρνω το αεροπλανω να παω Ζυριχη να πιω ενα καφε στη λιμνη, να κανω και καμια επενδυσουλα ???:worry:

Τι να κανεις, τα παθη και τα λεφτα δεν κρυβονται :cool:

Εδω ο αλλος χρωσταει 5,5 εκατομυριακια, να μην κανω καμια επενδυσουλα και γω ?

πλακα πλακα, με ειχαν καλεσι απο το τοπικο Αππλε Στορε για ενα μικρο event σαν Guest Star και ειπα να πεταχτω να τους τιμησω................. :lol:

 

πλακα πλακα με την πτωση του ευρω χανω ενα σωρο χρηματα γιατι εδω που ζω το τοπικο νομισμα ειναι συνδεδεμενο με το δολαριο.

Εχω μειωση 1300 λιρες τον μηνα δηλαδη κοντα στα 200 ευρω.

Απο 7.6 που ηταν η ισοτιμια πηγε 6.95

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

λοιπον για να ερθουν τα πραγματα στην θεση τους,μιας κ ειδα καποιες λαθος τοποθετησεις στα προητουμενα μηνυματα σας παιδια :rolleyes:

 

ferrari : HD2

ducati : HTC Desire

Porsche: Apple pie :p

 

κ φρονιμα με τα (σαπια πλεον :p) μηλα σας γιατι δεν σηκωνω κουβεντα :lol:

οσο για τα ιταλικα μηχαναιια κ την γνωμη μου,η ducati ηταν ανεκαθεν η ferrari της μοτοσυκλετας:)

μπορει να εχω Yamaha και να ειμαι fan του Γιατρου,αλλα οταν εχει να εχει να κανει με την αληθεια ,δεν επηρεαζεται η γνωμη μου,ουτε κ η αποψη μου! :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Ευτυχώς σήμερα αλλάξαμε ασχολία στο θέρετρο και μετά την κηπουρική γίναμε και φροντιστές πισίνας αλλά και πυροσβέστες καθώς κάναμε άσκηση με κανονικό πυροσβεστικό όχημα παρακαλώ για το πως θα δράσουμε στην περίπτωση εκδήλωσης πυρκαγιάς στο δάσος. Δεν ξέρω για τους άλλους εγώ πάντως δεν χρειάστηκε να κάνω μάθημα για να μάθω πως θα δράσω. Θα το βάλω στα πόδια και ο σώζον εαυτών σωθείτο. :lol:

 

Ευτυχώς αύριο πήρα off γιατί πρέπει να καταθέσω τα δικαιολογητικά μου στο ΤΕΕ για να βγάλω άδεια άσκησης επαγγέλματος και να γραφώ στο ταμείο των Μηχανικών. ;)

 

Α και κάτι που θυμήθηκα τώρα. Ψάχνει ένας φίλος να αγοράσει δύο iPhone 3G 8 ή 16άρια σε λογικές τιμές. Από ότι έριξα μια ματιά στο buy and sell υπάρχουν κάτι κομμάτια αλλά οι τιμές είναι απλησίαστες. Δεν ξέρω πραγματικά με ποιο σκεπτικό μερικοί οριοθετούν τέτοιες τιμές. Εάν έχετε κάτι στα υπόψιν με χαρά να το μάθω. ;)

Edited by DjArte

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Μια εναλλακτική πρόταση σε ότι αφορά το αυτοκινητάβαταρ του HD2. Κανονικά πρέπει να έλθει από ένα από τα γιαπωνεζικα υπεραυτοκινητα που σηκώνουν τις φοβερές παραμετροποιησεις (βλέπε fast and furious). Αντίθετα το Ferrari του iPhone που η μηχανή είναι «κλειδωμενη» από το εργοστάσιο και οποίος το παίρνει το χαιρεται χωρίς να ανοίγει καν το καπω είναι πολύ ανάλογο με την εμπειρία του κινητού.

 

Την καλησπέρα μου προς όλους εντός άλλης μιας εντατικής εβδομάδας!

 

@ktsak

Κώστα πες μου ότι έχασα την ευκαιρία να κάνουμε tokbox conference μέσα από το ελβετικο μηλομαγαζο!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatal

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κωστή! Καλά ξεμπερδέματα με την δουλειά. Δεν θέλω να μου έχεις παράπονο για δύσκολες εβδομάδες κτλ. Εδώ εμείς αλλάζουμε τρία επαγγέλματα την ημέρα….. :lol:

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

@Αρτεμη,του φευγα η μανα δεν εκλαψε ποτε :lol:

 

@Κωστη,δεν λεω καλα τα κλειδωμενα μοτερ,αλλα απο οτι ξερω μονο κατι κινεζικα τα κλειδωνουν,γιατι αν πας να τα πουσαρειs...σκανε :p

 

επι τη ευκαιρια, μηπως μπορειτε να μου πειτε :rolleyes: τι χωρα προελευσης ειναι τα "ferrari" σας ?

 

με ολον τον σεβασμο και τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους σε ολην την παλιοπαρεα! :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

http://img375.imageshack.us/img375/1908/bugattiveyron.jpg

 

Και όλα τα άλλα είναι τσιχλόφουσκες :lol:

 

tokbox κανείς για απογευματινό espresso;

Link to comment
Share on other sites

Sygic Aura

 

Ουφ!Πολλές εικόνες :)

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Sygic Aura

 

Ουφ!Πολλές εικόνες :)

 

 

Μπραβο κ απο μενα Κωστη !πολυ καλη δουλεια φιλε ;)

 

ps

τι εκανες τελικα με την δουλεια?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κ απο μενα Κωστη !πολυ καλη δουλεια φιλε ;)

 

ps

τι εκανες τελικα με την δουλεια?

 

Περιμένω ακόμα!Δεν εχω πάρει απάντηση ουτε θετική ούτε αρνητική!

Ψάχνω και αλλού!

Προσπαθώ να μην πέσω ψυχολογικά!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Άξιος!!!

 

Και μην στεναχωριέσαι κάτι αξιόλογο θα βρεθεί, δεν είναι και εύκολο στις μέρες μας...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Κώστα, πολύ ωραία παρουσίαση. :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη παρουσιαση!

 

Περιμένω ακόμα!Δεν εχω πάρει απάντηση ουτε θετική ούτε αρνητική!

Ψάχνω και αλλού!

Προσπαθώ να μην πέσω ψυχολογικά!

 

Καλη τυχη ευχομαι, να σκεφτεσαι αισιοδοξα!

 

Το τσιμπησα το jetακι για τα λεφτα του ειναι μια χαρα:D

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω ακόμα!Δεν εχω πάρει απάντηση ουτε θετική ούτε αρνητική!

Ψάχνω και αλλού!

Προσπαθώ να μην πέσω ψυχολογικά!

 

κανε κουραγιο φιλε,παλεψε το!μην σε παρει απο κατω γιατι ετσι δεν προκειται να κανεις τπτ!

 

κ εγω στριμωγμενος ειμαι αλλα θα το στιψω εγω το θεριο,δεν θα φαει αυτο εμενα;)

στο κατω κατω,

ο καλος ο καπετανιος στην φουρτουνα φαινεται κ εμεις δεν φοβομαστε τα κυματα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη παρουσιαση!

 

 

 

Καλη τυχη ευχομαι, να σκεφτεσαι αισιοδοξα!

 

Το τσιμπησα το jetακι για τα λεφτα του ειναι μια χαρα:D

 

το πηρες?ελπιζω να σου αρεσει μην σε παρω στον λαιμο μου:lol::lol::lol:αν και σε αυτην την τιμη νομιζω ηταν η καλυτερη επιλογη!

Link to comment
Share on other sites

............@ktsak

Κώστα πες μου ότι έχασα την ευκαιρία να κάνουμε tokbox conference μέσα από το ελβετικο μηλομαγαζο!

 

Δυστυχως την εχασες. περασα κανα 2-3 φορες απο εκει, μπηκα, βγηκα στο tokbox, αλλα τιποτα. Κανενας. Τετοιες ευκαιριες και τις χανουμε :cry:

Την αλλη φορα ............ :p

Αυριο παλι στα ιδια, θα σε ........ κανω κληση απο Σαλλλλλλλλλλονικη μερια :lol:

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

 

εγώ δηλάδή απο κρήτη να ψάχνω σπίτι ε???? Μη λες του Δημητρη για ιταλικά μηχανάκια γιατί θα σου τραβήξει κανένα ξεγυρισμένο φλασάρισμα στο λέο....:rolleyes::lol::rolleyes:

δεμ καταλαβα δηλαδη... Τι εχουν οι ιταλικες μηχανες;;;;μη μου προσβαλει κανεις τη ducati μου γιατι θα σας στειλω worms στα iphone σας με σκοπο την αποσπαση τραπεζικων πληροφοριων κ τοτε τη βαψατε...χιχι...

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

...........δεν καταλαβα δηλαδη... Τι εχουν οι ιταλικες μηχανες;;;;μη μου προσβαλει κανεις τη ducati μου γιατι θα σας στειλω worms στα iphone σας με σκοπο την αποσπαση τραπεζικων πληροφοριων κ τοτε τη βαψατε...χιχι...

 

Ηρεμα γιατρε μου .......;) :wacko: :happy: :p :)

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

το πηρες?ελπιζω να σου αρεσει μην σε παρω στον λαιμο μου:lol::lol::lol:αν και σε αυτην την τιμη νομιζω ηταν η καλυτερη επιλογη!

 

μ αρεσει ναι! δε το χω πολυχρησιμοποιησει αλλα προς το παρων καλο μου φαινεται:)

 

εν τω μεταξυ οι ασχετοι στο πλαισιο!

ηξεραν μονο το μαυρο ως χρωμα, και δεν ειχαν ιδεα οτι η συσκευασια περιεχει καρτα μνημης & θηκη. Μου λεει θηκουλα θα παρετε?τι να τι κανω λεω. -ε αμα γρατζουνιστει? -αφου εχει μεσα!-α καλα. ζντουπ!

 

Μετα για τη καρτα μνημης που δεν ηξερε αν εχει, λεει καθιστε να το ανοιξουμε να δουμε. καλε της λεω δε χρειαζεται, μπορουμε πολυ απλα να το διαβασουμε στη συσκευασια.

δευτερο ζντουπ!

:cool:
Link to comment
Share on other sites

μ αρεσει ναι! δε το χω πολυχρησιμοποιησει αλλα προς το παρων καλο μου φαινεται:)

 

εν τω μεταξυ οι ασχετοι στο πλαισιο!

ηξεραν μονο το μαυρο ως χρωμα, και δεν ειχαν ιδεα οτι η συσκευασια περιεχει καρτα μνημης & θηκη. Μου λεει θηκουλα θα παρετε?τι να τι κανω λεω. -ε αμα γρατζουνιστει? -αφου εχει μεσα!-α καλα. ζντουπ!

 

Μετα για τη καρτα μνημης που δεν ηξερε αν εχει, λεει καθιστε να το ανοιξουμε να δουμε. καλε της λεω δε χρειαζεται, μπορουμε πολυ απλα να το διαβασουμε στη συσκευασια.

δευτερο ζντουπ!

 

χαχαχαχαχαχαχ... επαγγελματιες! :blink::lol:

Link to comment
Share on other sites

@margaritagr

Γατα ο πωλητης Μαργαριτα :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...