Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

........το Iphone μόνο οθόνη και kinetic scrolling είναι........

 

Εχουν περασει απο τα χερια μου ολα τα iphone.Συμφωνω οτι στην οθονη και στο scrolling ειναι αξεπεραστο.(Εν αναμονη HD2 :lol::lol:) Απο εκει και περα γουστα ειναι αυτα.

 

Αναρωτιεμαι ποσοι απο αυτους που το θεοποιουν,το χρειαζονται σαν εργαλειο δουλειας,η σαν gadget.;)

Δεν μπαινω στην διαδικασια iphone vS....(καποιο αλλο).

 

Μοδα ειναι και θα περασει.

 

Κλασσική περίπτωση πελάτη κατηγορίας 2 κατά τα παραπάνω :)

 

no comment :lol::lol:

 

 

ΥΓ. Το κινητο μου αυτη την στιγμη ειναι ενα (παλιό)iPhone 3gs 32gb!

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

iDon't have a real keyboard

Eυτυχώς!

 

iDon't run simultaneous apps

Με jailbreak μπορείς αλλά είναι σημαντικό μειονέκτημα όντως

 

iDon't take night shots

Δεν με πειράζει ιδιαίτερα. Δεν θα λεγα όχι εννοείται

 

iDon't allow open development

Έχει τα θετικά και τα αρνητικά του.

 

iDon't customize

Και αυτό έχει θετικά-αρνητικά. Ένας διαφορετικός τρόπος τακτοποίησης του springboard δεν θα με χάλαγε

 

iDon't run widgets

Δεν θα με χάλαγε ένα iDashboard. Δεν βλέπω γιατί να μην μπορεί να το κάνει η Apple. Όπως και το Expose (βλέπε orbit)

 

iDon't have interchangeable batteries

Δεν με ενοχλεί

Link to comment
Share on other sites

Εδω που τα λεμε, αν το καλοσκεφτειτε, το ο,τι το development των επισημων applications του iPhone αστυνομευεται απο την ιδια την εταιρια μεσω του iTunes/AppStore, δεν ειναι και τοσο κακο. Ναι μεν εχεις να πληρωσεις για πολλες καλες εφαρμογες, και ενα σωρο αλλο χαζους περιορισμους, αλλα τουλαχιστον εχεις εξασφαλισμενη την καλη χρηση του κινητου σου και την ασφαλεια, μεχρι ενα σημειο, των δεδομενων σου. Η προσφυγη σε πλατφορμες τυπου Cydia, οπου μπορεις να βαλεις τα δικα σου sources, που για οποιοδηποτε λογο ακουσες απο καποιον γνωστο σου οτι "γ......νε" και εχουν και "γ....ω" τις εφαρμογες μπορουν ενδεχομενως να βλαψουν το κινητο σου και τα προσωπικα σου δεδομενα. Ποσος καιρος νομιζετε θα περασει μεχρι να γινει θεμα για ενα source με καλες εφαρμογες που εν τελει μπορει να χρησιμοποιει εφαρμογες χωρις καμια εγκριση για να σου κλεψει καποια δεδομενα? Η να βλαψει με οποιοδηποτε τροπο το κινητο σου.

 

Τελος παντων, πιστευω οτι το θεμα open dev κτλ. αν δεν ειναι επικίνδυνο τουλαχιστον ειναι δικοπο μαχαιρι. Θα μου πεις, αφου ειναι δικοπο μαχαιρι, δικαιωμα μου δεν ειναι να κατεβαζω οτι θελω, συμφωνα παντα με τα στανταρ αλλων κινητων? Ναι ειναι, αλλα επισης ειναι και δικαιωμα της Apple να εξασφαλισει την σωστη χρηση των κινητων της ωστε να αποφυγει οσο πιο πολυ μπορει την "κλαψα" απο διαφορες δυσλειτουργιες που προκληθηκαν απο "παρανομιες". Απο την αλλη θα φαει "κλαψα" επειδη δεν ειναι open dev το κινητο. Ουαου, σκετος πονοκεφαλος. :P

Link to comment
Share on other sites

δεν θα ασχοληθω αν η μια συσκευη ειναι καλυτερη απο την αλλη...ομως ειναι πραγματικα ξεφτιλα να διαφημιζεις το καινουριο σου προιον κατα αυτον τον τροπο!!

 

ειμαι ωραιος επειδη ο αλλος εχει μικρα αυτια κ μεγαλη μυτη...:lol:

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου είναι άλλο θέμα το ''εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει το qwerty Πληκτρολόγιο ή δεν το χρησιμοποιώ'' και άλλο να συγκρίνουμε ένα κινητό που έχει κάτι και ένα που δεν έχει...

 

Πάντοτε προσωπικές απόψεις εκφράζουμε φίλε Leonida όση αξία έχουν αυτές. Κατά τα άλλα ναι μεν συγκρίνουμε ένα κινητό που "έχει κάτι" με ένα άλλο που "δεν το έχει", μόνο στην προκείμενη περίπτωση το αναφερόμενο "κάτι" είναι κατ'εμέ μειονέκτημα, οπότε θα μου επιτρέψεις να προτιμώ να "μην το έχει". :p

 

Και εν πάση περιπτώσει, Androids υπάρχουν με και δίχως physical keyboard, οπότε μάλλον δεν θα κολλήσουμε σε αυτό. Για να είμαι ειλικρινής με το μόνο τρέχον Android που θα τολμούσα σύγκριση είναι το Hero που (ευτυχώς γι'αυτό) επίσης δεν έχει physical keyboard.

 

Κατά τα άλλα και για δηλώσω την θέση μου, αν και έχω iPhone δεν το θεωρώ το "τέλος της εξέλιξης" ούτε κανένα "state of the art" δημιούργημα, και με μεγάλη μου χαρά θα το αντικαθιστούσα με κάτι καλύτερο όχι όμως στα σημεία αλλά σφαιρικά. Αλλά καθώς μέχρι στιγμής κάτι τέτοιο δεν γνωρίζω να υπάρχει παραμένω iPhone user μέχρι νεωτέρας, υπομένοντας τους ανόητους και άκρως ενοχλητκούς περιορισμούς του αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει καλύτερη εναλλακτική επιλογή. :)

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Η ημερομηνία στο Think Different δεν αλλάζει. Σήμερα μου δείχνει Sun 18 October. Αλλάζει μόνο με Respring. Γιατί?

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

Μονο και μονο που αυτο το θεμα εινα μεσα στο κομματι της Apple στο φορουμ με κανει και γελαω.

 

Περαν του οτι ολοι οι iPhonistas θα πεσουν να την φανε τη συσκευη και να μας θυμισουν ποσο χαλια ειναι,φανταστειτε να ανοιγε νεο θεμα στο κομματι της Νοκια καθε φορα που καποιος αντιπαλος εβγαζε συσκευη.

 

Κλασσικα οι Mods κανουν τα στραβα ματια στο θεμα της APPLE και στα υπολοιπα ειναι πολυ αυστηροι!

 

Ειχα και εγω iPhone αλλα η χαρα μου κρατησε πολυ λιγο,το Ν80 μου με βολεψε πιο πολυ σαν τηλεφωνο!

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνουν τα στραβά μάτια απλώς κανείς αντίπαλος δεν θα βγάλει να διαφημίσει το κινητό του ως αντίπαλο ενός κινητού της...Nokia. Ενώ 3 χρόνια τώρα ασχολούνται με το iPhone. Για ποιό Νοkia συζητάγαμε 3 χρόνια;

 

Συζήταμε την επικαιρότητα και το iPhone είναι στην επικαιρότητα 3 χρόνια τώρα. Αν έχει και το N900 αντίστοιχη απήχηση τότε οι από κει mods θα κάνουν τα αντίστοιχα

Link to comment
Share on other sites

Η ημερομηνία στο Think Different δεν αλλάζει. Σήμερα μου δείχνει Sun 18 October. Αλλάζει μόνο με Respring. Γιατί?

 

Και εμένα μου κάνει κάτι περίεργα το Think Different 2.... Αλλά αφού φτιάχνει με respring..;)

Link to comment
Share on other sites

Η ημερομηνία στο Think Different δεν αλλάζει. Σήμερα μου δείχνει Sun 18 October. Αλλάζει μόνο με Respring. Γιατί?

:lol: Και μένα το πρωί έτσι ήταν. Κάποιο Bug του Lock info μάλλον :)

Link to comment
Share on other sites

Η ημερομηνία στο Think Different δεν αλλάζει. Σήμερα μου δείχνει Sun 18 October. Αλλάζει μόνο με Respring. Γιατί?

 

Κωστα, καλυτερα να ρωτησεις τον Panosha εδω ή εδω :worry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Μονο και μονο που αυτο το θεμα εινα μεσα στο κομματι της Apple στο φορουμ με κανει και γελαω.

 

Περαν του οτι ολοι οι iPhonistas θα πεσουν να την φανε τη συσκευη και να μας θυμισουν ποσο χαλια ειναι,φανταστειτε να ανοιγε νεο θεμα στο κομματι της Νοκια καθε φορα που καποιος αντιπαλος εβγαζε συσκευη.

 

Κλασσικα οι Mods κανουν τα στραβα ματια στο θεμα της APPLE και στα υπολοιπα ειναι πολυ αυστηροι!

 

Ειχα και εγω iPhone αλλα η χαρα μου κρατησε πολυ λιγο,το Ν80 μου με βολεψε πιο πολυ σαν τηλεφωνο!

Προς γνώσιν και συμμόρφωσιν: Το Apple ξεκίνησε ως θέμα στα "Λοιπά Κινητά Τηλέφωνα", 'εγινε υποενότητα στο ίδιο τμήμα, μέχρις ότου, λόγω της δυναμικής που απέκτησε, απέκτησε δική του ενότητα. Η οποία ενότητα και τα μέλη, μεγαλώνουν μέρα με τη μέρα.

Από την άλλη, μέτρα πόσα iPhone killers έχουν βγει στα 2 και κάτι χρόνια που υπάρχει το iPhone. Δεν τα βγάλαμε εμείς, οι εταιρείες τα λάνσαραν τοιουτοτρόπως. Εμείς απλά καταγράφουμε και σχολιάζουμε τάσεις. Ακόμα και το Droid, σαν iPhone killer τοποθετείται στην αγορά. Δεν πιστέυω να έχεις δει N80/N95/N97/E90 killer...

Και όχι, δεν πρόκεται να "θάψουμε" καμμία συσκευή. Οι πλείστοι κάτοχοι iPhone/iPhone 3G/iPhone 3GS εδώ μέσα ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ τόσο τις αδυναμίες, όσο και τα δυνατά σημεία του iPhone και το επέλεξαν ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ.

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Κωστα, καλυτερα να ρωτησεις τον Panosha εδω ή εδω :worry:

 

Πάντως εμένα με ένα ρεσπρινγκ φτιάχνει κανονικότατα..

Ολα, καιρός ημερομηνία τα πάντα...;)

Link to comment
Share on other sites

 

Λίγη ιστορία για την έμπνευση της διαφήμισης

 

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα με ένα ρεσπρινγκ φτιάχνει κανονικότατα..

Ολα, καιρός ημερομηνία τα πάντα...;)

 

Όταν αλλάξει η ημερομηνία όμως, αυτό θα δείχνει τη σημερινή, μέχρι να κάνεις πάλι ρεσπρινγκ

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ας τα πάρουμε τα πράγματα από την αρχή, με την λίστα που έδωσε ο Περικλής για τα πράγματα που και καλά δεν κάνει το iPhone.

 

  • iDon't have a real keyboard
    Έχει όμως software keyboard το οποίο είναι πραγματικά αξεπέραστο και ο τρόπος που συμπληρώνονται οι λέξεις φανταστικός και πάναπλος. Γενικά το εξωτερικό πληκτρολόγιο είναι κατι το σχετικά άχρηστο. Αποκλείεται να χρειαστεί κάποιος να γράψει τόσα πολλά σε μια οθόνη ±4" με το εξωτερικό πληκτρολόγιο και να το προτιμήσει από ένα netbook πχ..
  • iDon't run simultaneous apps
    Γίνεται μια χαρά και πολύ εύκολα, και πραγματικά πολύ πιο επιτυχημένα από άλλα τηλέφωνα που και καλά το κάνουν;). Τόσο στα WM όσο και στα Android.
    Και απλά για να το σημειώσω, με Navigon, Need For Speed Undercover, Assassin's Creed ανοιχτά και γύρω στα 30ΜΒ ελεύθερα μπορούσα να κάνω τα πάντα σαν να μην ήταν τίποτα ανοιχτό;).
    Ο τρόπος που αυτό το τηλέφωνο χρησιμοποιεί την διαθέσιμη RAM είναι εντελώς διαφορετικός από τα υπόλοιπα και πολύ πιο αποτελεσματικός(έχω δοκιμάσει στο HTC HD με τα 288ΜΒ RAM του να ανοίξω το iGO και μετά να βγω από αυτό και να κάνω κάτι άλλο και κατέληξα να κάνω Soft Reset γιατί κόλλησε. Και δεν το έκανα σε υπερφοτωμένη ROM.;)
    Και βεβαίως, ο μέσος χρήστης της συσκευής δεν το χρησιμοποιεί. Εξάλλου για πραγματικό multi tasking ή ταυτόχρονη επεξεργασία 2 διαφορετικών προγραμμάτων δεν μπορούμε σε κανένα κινητό να το κάνουμε γιατί απλά δεν έχει χώρο η οθόνη για να το κάνει.;)
  • iDon't take night shots
    Ενώ τα φωτογραφικά κινητά που το κάνουν με τα Xenon Flash τους έγινε κάτι? Πόσες φορές έχει χρειαστεί? Προσωπικά, τα τελευταία 3 χρόνια δεν έχει χρειαστεί τίποτα τέτοιο.
    Παντελώς άχρηστο για εμένα.;)
    Και μην ακούσω για τα μεγαπίξελς.......
  • iDon't allow open development
    Επίσης, ο μέσος χρήστης που θα το αξιοποιήσει αυτό???
  • iDon't customize
    Μια χαρά γίνεται... Να το αλλάξεις εντελώς όλοκληρο.;)
  • iDon't run widgets
    Σε αυτό πες, εντάξει.. Αν και πάλι, οι χρήστες των Vista, πόσες φορές τα χρησιμοποιήσατε πραγματικά.;)???
  • iDon't have interchangeable batterie
    Ε και?? Δεν υπάρχουν τρόποι να μην μένεις από ρεύμα? Για κάποιον που θα του άλλαζε την μπαταρία μπορεί να πάρει εξωτερικό φορτιστή αντί για δεύτερη μπαταρία....

 

Και αν δεν μιλάμε για τον μέσο χρήστη, τότε θα είναι σε θέση να κάνει Jailbreak και να τα αποκτήσει όλα αυτά(με εξαίρεση το πληκτρολόγιο και άντε και το flash για το βράδυ)...

 

Δώρο άδωρον είναι αυτό.. Το jailbreak συμπληρώνει κάθε έλλειψη που έχει.;)

Και αν δεν μπει κάποιος σε τέτοια διαδικασία ανήκει στην κατηγορία ότι το iPhone είναι μόδα και θα το πάρω και εγώ για αυτόν τον λόγο, οπότε όποιο και να έπαιρνε το ίδιο θα ήταν....

 

Και όπως λέει και ο Bestman, όταν ένα τηλέφωνο βγαίνει με όνομα-χαρακτηριστικό το iPhone Killer, αυτό από μόνο του λέει πολλά.....

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα τραγικο θεμα!

 

Θα μπαινετε ενας ενας και θα γραφετε ποσα δεν σας χρειαζονται,

 

και θα γινει 200 σελιδες μονο απο iPhonistas που ειναι λιτοι και αρκουνται με λιγα!

 

Υ.Γ. και φυσικα καποιος MOD θα σβησει αυτα που γραφω γιατι ειναι ανουσια,ενω το να περνετε σειρα και να λετε ολοι ποσο αχρηστα ειναι αυτα που εχει αυτο το τηλεφωνο ειναι cool!!!

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε μοδα ειναι και θα περασει.

 

Εξαλου ποσοι χρησιμοποιουν το iphone σαν εργαλειο δουλειας??

 

Ενας στους 100?:lol::lol:

 

Gadget(ακι) τρελλο ειναι.

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα τραγικο θεμα!

 

Θα μπαινετε ενας ενας και θα γραφετε ποσα δεν σας χρειαζονται,

 

και θα γινει 200 σελιδες μονο απο iPhonistas που ειναι λιτοι και αρκουνται με λιγα!

 

Υ.Γ. και φυσικα καποιος MOD θα σβησει αυτα που γραφω γιατι ειναι ανουσια,ενω το να περνετε σειρα και να λετε ολοι ποσο αχρηστα ειναι αυτα που εχει αυτο το τηλεφωνο ειναι cool!!!

 

αυτά αλλού! Εδώ είναι το forum της Apple και όχι οι διαξιφισμοι. Προφανώς εδώ μέσα γουστάρουμε το iPhone αλλά και ξέρουμε τις έλλειψεις του (πράγμα που το αγνόησες τελείως). Εσυ λοιπόν τι ακριβώς ήρθες να κανεις τώρα; troll? έρχομαι εγώ να πω πόσο μουφα είναι τα Nokia?

 

Ειπαμε μοδα ειναι και θα περασει.

 

Εξαλου ποσοι χρησιμοποιουν το iphone σαν εργαλειο δουλειας??

 

Ενας στους 100?:lol::lol:

 

Gadget(ακι) τρελλο ειναι.

 

κλασικό επιχείρημα. Τα τελευταία 3 χρόνια μόδα είναι ναι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eυτυχώς!

 

 

Με jailbreak μπορείς αλλά είναι σημαντικό μειονέκτημα όντως

 

 

Δεν με πειράζει ιδιαίτερα. Δεν θα λεγα όχι εννοείται

 

 

Έχει τα θετικά και τα αρνητικά του.

 

 

Και αυτό έχει θετικά-αρνητικά. Ένας διαφορετικός τρόπος τακτοποίησης του springboard δεν θα με χάλαγε

 

 

Δεν θα με χάλαγε ένα iDashboard. Δεν βλέπω γιατί να μην μπορεί να το κάνει η Apple. Όπως και το Expose (βλέπε orbit)

 

 

Δεν με ενοχλεί

 

xaxaxaxa

 

αφου συγκρινεις το κινητο σου με αυτο,εσυ δεν κανεις διαξιφισμο!??

 

Ειδες που τα βλεπεις μονο απο την πλευρα σου!?

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

..........Τα τελευταία 3 χρόνια μόδα είναι ναι :lol:

 

Ειδες που το ξερεις κι εσυ? :lol:

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνω διαξιφισμό όχι. Αναφέρω ποια στοιχεία από αυτά που προβάλει το android ως προτερήματα μου αρέσουν προσωπικά. Και όπως βλέπεις είναι πολλά μου αρέσουν. Η διάφορα μου είναι ότι ταυτόχρονα εγώ δεν θαβω το iPhone όπως εσείς. Το δέχομαι με τα λάθη του γιατί μου προσφέρει αλλά πράγματα καλύτερα.

Κ προσωπικά το χω θάψει πολλάκις το iPhone. Αλλά δεν κάνω troll και ούτε μπαίνω σε αλλά φόρουμ να θαβω συσκευές. Υπάρχουν οι διαξιφισμοι γι'αυτο

 

Και αυτόε τη μόδα το λέγαμε ειρωνικά προφανώς :p

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα ήθελα να σας ευχαριστήσω παρα πολύ για τις πληροφορίες που μου προσφέρατε σχετικά με το iphone.σήμερα το πρωί έκανα την κίνηση και το πούλησα για πολλους και διαφορους λόγους:(

θα σας παρακολουθώ έστω και χωρίς iphone:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μονο και μονο που αυτο το θεμα εινα μεσα στο κομματι της Apple στο φορουμ με κανει και γελαω.

 

Περαν του οτι ολοι οι iPhonistas θα πεσουν να την φανε τη συσκευη και να μας θυμισουν ποσο χαλια ειναι,φανταστειτε να ανοιγε νεο θεμα στο κομματι της Νοκια καθε φορα που καποιος αντιπαλος εβγαζε συσκευη.

 

Κλασσικα οι Mods κανουν τα στραβα ματια στο θεμα της APPLE και στα υπολοιπα ειναι πολυ αυστηροι!

 

Ειχα και εγω iPhone αλλα η χαρα μου κρατησε πολυ λιγο,το Ν80 μου με βολεψε πιο πολυ σαν τηλεφωνο!

 

Οι Mods σου επιτρέπουν να ποστάρεις ελεύθερα την άπόψή σου, να κριτικάρεις και να απαντήσεις στα όσα γράφονται. Όλα τα υπόλοιπα που αναφέρεις, λευκός θόρυβος είναι μόνο... :blink:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

παιδία εχω μπερδευτεί τελείως . Iphone ή κινητό με windows? Θέλω οσο το δυνατό περισσότερη ευχρηστία και αυτονομία στην μπαταρ'ια.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...