Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συμφωνώ απόλυτα.......

αλλά όχι και μακάρι να είναι άσχημο το νέο μήλο!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

 

να ειναι,να ειναι!!!!!δεν εχω αλλα λεφτα και περιμενω και το δευτερο!!!!!κλινικες,κρεμες,γαλατα δεν περισσευει τιποτααααααα. ασε μην πουλησω και το λεο και μεινω με το κινεζικο!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μου άρεσε:

 

http://www.iphonehellas.gr/forum/index.php/topic/383-app-store-deals/page__view__findpost__p__159656

 

 

Καλό σας βράδυ παίδες!

 

@Ηλία

Μαζί σου φίλε μου! Είναι λεπτή η γραμμή... ;):)

Αν και καθυστερημένα σε ευχαριστώ για τις ευχές! :)

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως αποτελω ζωντανο παραδειγμα....3 φορες το αλλαξα και παλι εδω κατεληξα...ματαιος πειραματισμος...ειναι μακραν οτι καλυτερο και οτι καινοτομο(παντα ενα και δυο βηματα ,μπροστα σε σχεση με αλλα) βγηκε ποτε.ταχυτατο,ποιοτικο,με εφαρμογες για οτι σου κατεβει απο το μυαλο που κανουν ευκολη τη ζωη σου σε κινητη συσκευη.εγινε μοδα...αυτο τα λεει ολα...
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Android running on iPhone!

 

Επιτέλους!Μετά το diamond σε dual boot με android τώρα και το iPhone!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα. Eπειδη το εκρινα χρησιμο, εκανα στο iclarified.com μια μεταφραση του οδηγου "Πώς να μεταφέρετε αρχεία από το iPhone σας με τη χρηση Bluetooth [iBlueNova]" :). Το link ειναι εδω :rolleyes:

Αρτεμη, η οποιος αλλος διαχειριστης, αν νομιζετε οτι μπορει να μπει στα iPhone Guides, η σε καποιο αλλο thread, μπορειτε να το μεταφερετε είτε αυτούσιο, είτε σαν παραπομπη. Αν δεν πρεπει να μπει πουθενα, ας μεινει εδω σαν αναφορα σκετη. :)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Bill Gates δοκίμασε να "αφήσει" ένα από τα νέα Microsoft κινητά τηλέφωνα σε ένα μπαρ! ...και είναι ακόμη εκεί στο τραπεζάκι...

¨

:)

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Ο Bill Gates δοκίμασε να "αφήσει" ένα από τα νέα Microsoft κινητά τηλέφωνα σε ένα μπαρ! ...και είναι ακόμη εκεί στο τραπεζάκι...

¨

:)

 

:lol::lol:Μπράβο ρε Κωστή, με έκανες και γέλασα

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.......

Λοιπόν πέρασα σήμερα από ένα multirama και είδα από κοντά το ipad....

Ρε παιδιά είναι δυνατόν να αρέσει σε κανέναν αυτό το πράγμα????

Αυτό το αηδίασμα?????(κατ' εμένα βέβαια).

Και σκεφτείτε ότι δεν θα είναι όλα 3G αλλά κάποια από αυτά, ποιο λίγα θα είναι αυτά που θα έχουν...και θα κάνει και κανένα χιλιάευρο........αξίζει να δώσει κανείς τα λεφτά του σε αυτό το πράγμα????

 

Υ.Γ. ρε τόλη τη φώτο είναι αυτή??????Βάζελοι είμαστε εδώ....χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.......

Λοιπόν πέρασα σήμερα από ένα multirama και είδα από κοντά το ipad....

Ρε παιδιά είναι δυνατόν να αρέσει σε κανέναν αυτό το πράγμα????

Αυτό το αηδίασμα?????(κατ' εμένα βέβαια).

Και σκεφτείτε ότι δεν θα είναι όλα 3G αλλά κάποια από αυτά, ποιο λίγα θα είναι αυτά που θα έχουν...και θα κάνει και κανένα χιλιάευρο........αξίζει να δώσει κανείς τα λεφτά του σε αυτό το πράγμα????

 

Υ.Γ. ρε τόλη τη φώτο είναι αυτή??????Βάζελοι είμαστε εδώ....χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

 

μα το χουμε βαλει σκοπο εδω ο δημητρης να σας κανει λεο fans και εγω γαυρους:lol::lol::lol:την τριτη που πηγα εδω λαικη ενας που πουλουσε οπορωφορα εδω ισχυριστηκε οτι μεσα στα κασακια του βρηκε ενα iphone 4g!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.......

Λοιπόν πέρασα σήμερα από ένα multirama και είδα από κοντά το ipad....

Ρε παιδιά είναι δυνατόν να αρέσει σε κανέναν αυτό το πράγμα????

Αυτό το αηδίασμα?????(κατ' εμένα βέβαια).

Και σκεφτείτε ότι δεν θα είναι όλα 3G αλλά κάποια από αυτά, ποιο λίγα θα είναι αυτά που θα έχουν...και θα κάνει και κανένα χιλιάευρο........αξίζει να δώσει κανείς τα λεφτά του σε αυτό το πράγμα????

 

Υ.Γ. ρε τόλη τη φώτο είναι αυτή??????Βάζελοι είμαστε εδώ....χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

 

Βαγγέλη πάντως είσαι ο μόνος απ όσους το είδαν που σου έκανε τόσο αρνητική εντύπωση από εξωτερικής εμφάνισης το ipad. Χίλια ευρώ δεν αξίζει σίγουρα, αλλά σε αντίστοιχη τιμή Αμερικής με αντιστοιχεία δολλαρίου δε θα είχα κανένα πρόβλημα;)

Τόλη ο Δημήτρης μπορεί κ να μας καταφέρει να πάρουμε λέο.... εσένα βλέπω λίγο δύσκολο!!!!:lol::lol::lol:

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη πάντως είσαι ο μόνος απ όσους το είδαν που σου έκανε τόσο αρνητική εντύπωση από εξωτερικής εμφάνισης το ipad. Χίλια ευρώ δεν αξίζει σίγουρα, αλλά σε αντίστοιχη τιμή Αμερικής με αντιστοιχεία δολλαρίου δε θα είχα κανένα πρόβλημα;)

Τόλη ο Δημήτρης μπορεί κ να μας καταφέρει να πάρουμε λέο.... εσένα βλέπω λίγο δύσκολο!!!!:lol::lol::lol:

 

Μιχάλη πραγματικά πήγαινε και δες το.....πίστεψε με πήγαινε και δες το!!!!!είναι χάλια..

δεν μπορεί όσοι το είδανε να τους άρεσε!!!!

 

Και κάτι άλλο, δεν μπορεί να μας κάνει ούτε ο Τόλης ουτε ο Δημήτρης να αλλάξουμε συσκευή!!!!!!

Αλλά η apple μπορεί.......Αν το καλοκαιράκι δεν βγάλει κάτι πολύ καλό (και όχι απλά καλό!!!!) τότε εγώ τουλάχιστον με βλέπω απέναντι όχθη!!!!!!!!!!!!;););)

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στο Ρέθυμνο δε το έχουν φέρει αλλιώς θα πήγαινα....

Απ την αλλη μεριά φίλε εμένα ούτε η μηλοεταιρεια μπορεί να με κάνει να αλλάξω συσκευή . Αν δε Με ικανοποιεί το νέο Μήλο θα μείνω με το παλιό που μ έχει βολέψει κ κάνω την δουλειά μου αβίαστα κ ευκολα!!! ( μόνο η voda μπορεί με καμία πολεμική επιδότηση ... Χαχα)

 

ΕΣΥ όταν λες απέναντι μεριά τι εννοείς;;; win 7 I adroid???

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στο Ρέθυμνο δε το έχουν φέρει αλλιώς θα πήγαινα....

Απ την αλλη μεριά φίλε εμένα ούτε η μηλοεταιρεια μπορεί να με κάνει να αλλάξω συσκευή . Αν δε Με ικανοποιεί το νέο Μήλο θα μείνω με το παλιό που μ έχει βολέψει κ κάνω την δουλειά μου αβίαστα κ ευκολα!!! ( μόνο η voda μπορεί με καμία πολεμική επιδότηση ... Χαχα)

 

ΕΣΥ όταν λες απέναντι μεριά τι εννοείς;;; win 7 I adroid???

 

εννοει και win7 και gate7. ολο με 7αρια θα ασχολειται.:D:D το μηλο μια χαρα θα ειναι μου λεει η αισθηση μου και ολοι θα τρεχουν στις ουρες παλι,εκτος απο το μεγεθος της οθονης δυστυχως!

Link to comment
Share on other sites

εννοει και win7 και gate7. ολο με 7αρια θα ασχολειται.:D:D το μηλο μια χαρα θα ειναι μου λεει η αισθηση μου και ολοι θα τρεχουν στις ουρες παλι,εκτος απο το μεγεθος της οθονης δυστυχως!

 

win 7 εννοώ βέβαια......(και όχι θύρα 7 εννοείται)........

Κοίτα η αίσθηση μου είναι ότι η apple θα κάνει τη διαφορά φέτος ΠΑΛΙ......

Είναι η ώρα της.......και στην οθόνη θα δούμε αλλαγές.......

Το έχω ξαναπεί ότι τώρα είναι το μεγάλο στοίχημα για την apple, ή θα κάνει τη διαφορά πάλι (τώρα που η ψαλίδα έχει μικρύνει) ή θα χάσει πολλούς πελάτες!!!!!!!

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά και καλά σε όλους τους εορτάζοντες με αυτό το [ame=http://www.youtube.com/watch?v=HvplGbCBaLA&feature=player_embedded]βιντεάκι[/ame]!

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.

 

Πριν τρεις μέρες πέρασα από ένα Samsung i780 σε iphone και θέλω να δηλώσω τον ενθουσιασμό μου. Βέβαια δεν είχα και το πιο εύκολο τηλέφωνο στο χειρισμό τόσα χρόνια αλλά η ευκολία που κάνεις τα καθημερινά πράγματα στο iphone είναι το κάτι άλλο. Δεν ξέρω, υπάρχουν άλλα τηλέφωνα που να έχουν τέτοια λειτουργία touch στην οθόνη? Δεν μπορώ να βρω τίποτα αρνητικό μέχρι στιγμής, πραγματικά τα έχουμε βρει με το τηλέφωνο, είναι όπως με τα μηχανάκια, καβαλάς 10 και μετά καβαλάς το honda και λες, δεν μπορεί, ξέρουν τον σωματότυπο μου και το φτιάξανε για μένα....

 

Α, βρήκα αρνητικό, το itunes και την αναγκαστική χρήση του διαβολοπρογράμματος για να βάλω μουσικούλα, φωτογραφίες κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου χρόνια πολλά και καλά στους Γεώργιους!!

 

Και να ευχαριστήσω τους προηγούμενους για τις ευχές (ναι, δέχομαι χρόνια πολλά σήμερα καθότι Αλέξανδρος Γεώργιος γράφει η ταυτότητα μου!!!)!!!!!!! :):)

 

@βαγγέλης

Μα ρε συ Βαγγέλη, δεν γίνεται να έχεις τόσο αρνητική εικόνα!!! Χωρίς Πλάκα!!!!! Θα μιλήσουμε στο τηλέφωνο μήπως προλάβουμε ένα καφεδάκι την εβδομάδα που έρχεται!

 

Καλησπέρα σε όλους!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο Bill Gates δοκίμασε να "αφήσει" ένα από τα νέα Microsoft κινητά τηλέφωνα σε ένα μπαρ! ...και είναι ακόμη εκεί στο τραπεζάκι...

¨

:)

 

 

Κωστή πολύ πετυχημένο·!!!!!! Χαχαχαχαχχαχα

 

 

Φοβερό!!! :lol::lol::lol:

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά λοιπόν Αλεξανδρε~Γεωργιε,και σε όλους τους εορταζοντες.

Υγεία και ευτυχία σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ΓΕΩΡΓΙΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

από windows mobile σε iphone 3gs......ανεπιστρεπτί η εποχή των wm....Βαγγέλης.[sIGPIC][/sIGPIC]

msn:giankovits@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ μικρέ !!!!!

iPhone 4 32GB Black iOS 4.0.2 - iPhone 3GS 32GB Black iOS 4.0.1 // MacBookPro 15.4'' - 2.80 GHz

"Μόνη ξανά δεν θα σ' αφήσω, να μη μ' αφίσεις μόνο ποτέ" ...είπα κάποτε...

Κώστας @ Εξάρχεια & Αγ. Δημήτριος

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα Αλεξανδρε και Γιωργηδες,Γεωργιες :)

 

οσο για το ipad,ειναι ενα εκτρωμα μην το ζοριζουμε αλλο το θεμα αυτο ;)

να δω τι αλλη μλκια θα μας πασαρουνε που καποιοι θα το βρισκουνε παντα wow :p μα τοσες παρωπιδες,απο που τις παιρνουνε :confused:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και ειδικά στον "ψευτο-Γιώργο", τον soom :lol:

 

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.

 

Πριν τρεις μέρες πέρασα από ένα Samsung i780 σε iphone και θέλω να δηλώσω τον ενθουσιασμό μου. Βέβαια δεν είχα και το πιο εύκολο τηλέφωνο στο χειρισμό τόσα χρόνια αλλά η ευκολία που κάνεις τα καθημερινά πράγματα στο iphone είναι το κάτι άλλο. Δεν ξέρω, υπάρχουν άλλα τηλέφωνα που να έχουν τέτοια λειτουργία touch στην οθόνη? Δεν μπορώ να βρω τίποτα αρνητικό μέχρι στιγμής, πραγματικά τα έχουμε βρει με το τηλέφωνο, είναι όπως με τα μηχανάκια, καβαλάς 10 και μετά καβαλάς το honda και λες, δεν μπορεί, ξέρουν τον σωματότυπο μου και το φτιάξανε για μένα....

 

Α, βρήκα αρνητικό, το itunes και την αναγκαστική χρήση του διαβολοπρογράμματος για να βάλω μουσικούλα, φωτογραφίες κτλ...

 

Καλωσήρθες. Είναι πολύ σημαντικό να βρίσκεις μια συσκευή όποια και αν είναι αυτή και να σου ταιριάζει απόλυτα. Αν μάλιστα το έχεις ερωτευτεί τόσο, σε λίγο καιρό σε βλέπω με mac. :p

 

Για το iTunes μην αγχώνεσαι. Όλοι στην αρχή το μισήσαμε και πλέον όλοι το κάναμε default πρόγραμμα και για επιπλέον εργασίες. Για να ξεκινήσεις δες εδώ:

 

Συγχρονισμός Φωτογραφιών και Videos από το Itunes στο Iphone

 

και εδώ:

 

Συγχρονισμός Μουσικής από το Itunes στο Iphone

 

και στο site της υπογράφης μου για διάφορους άλλους οδηγούς και προτάσεις εφαρμογών!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν! Ειδικά πολλές ευχές στον φίλο μας Αλέξανδρο aka Γιώργο aka Soom! Πολύχρονος φίλε και ότι επιθυμείς! :)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...