Jump to content

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εννοείται nova. ο στοκ λαγκαρει το συμπαν. παραφορτωμενος με τα magazine ui κλπ
Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

http://m.ebay.com/itm/251616933822?nav=SEARCH έχει αγοράσει κάποιος κάτι παρόμοιο να μας πει εντυπώσεις και πόσο λειτουργικό είναι?
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να το αγορασω αμεσα..Η μπαταρια του ακουσα οτι δεν ειναι η καλυτερη..Εχει αυτονομια 2 ημερω με νορμαλ χρηση;

 

Μια χαρά είναι η μπαταρία του. Με νορμάλ χρήση εγώ έχω φτάσει 2 μέρες + αρκετές ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω το 10.1 . Εχω παρατηρησει κατι. Με συνδεση με bluetooth πληκτρολογιο ορισμενες φορες καθυστερεί πολυ το wifi. Μηπως το εχει παρατηρησει κανεις αλλος;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..Καποια φθηνη book case εχετε να προτεινεται;Αλλα και ζελατινα προσταστιας;

Βρηκα αυτη http://www.amazon.co.uk/ForeFront-Cases%C2%AE-PRO-8-4-Released/dp/B00KIN4PMS/ref=sr_1_8?s=electronics&ie=UTF8&qid=1410119082&sr=1-8&keywords=case+tab+pro+8.4

Link to comment
Share on other sites

Έχουν αναφερθεί πιο πίσω cases. Εγώ έχω πάρει μια που λέγεται roocase κι έχει την ιδιαιτεροτητα ότι η ταμπλέτα στέκεται όρθια και σε portrait mode.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως πρέπει να ανοίξει ένα θέμα και για τον αδερφό tab pro 10.1?

Γιατί όμως δεν άνοιξε μέχρι σήμερα;

εδω δεν εχουν αλλαξει τα λαθος χαρακτηριστικα που ειναι στην πρωτη σελιδα... :(

 

Δεν δημιουργήθηκε νέο θέμα διότι δεν χρειάστηκε μέχρι τώρα.

Μιας και πρόκειται για μικρές διαφορές εκτός του μεγέθους υπήρξε συνένωση 8.4/10.1 και ενημερώθηκε το πρώτο σχόλιο με links για τα τεχνικά χαρακτηριστικά τους, ευχαριστούμε για την ενημέρωση. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω βοήθεια, με διπλό κλικ μου κάνει ζουμ, Και είναι πολύ σπαστικό, ειδικά σε παιχνίδια. Υπάρχει κανένας να ξέρει τι γίνεται, έχω φάει τον κόσμο και δεν βγαίνει με τίποτα αυτή η επιλογή.
Have a nice day ! ! !
Link to comment
Share on other sites

Για ξανακοιτα το. Μηπως σου κανει ζουμ με ΤΡΙΠΛΟ και οχι με διπλο κλικ;

Αν ειναι με τριπλο, τοτε ειναι ενεργοποιημενη η σχετικη επιλογη στο μενου "προσβασιμοτητα".

Link to comment
Share on other sites

Που ήσουν βρε παλικάρι μου εσύ, Και είχα φάει τον τόπο ένα μήνα, Δεν Ρωτούσα πιο νωρίς. Ευχαριστώ πάρα πολύ!!
Have a nice day ! ! !
Link to comment
Share on other sites

Mολις παρελαβα το δικο μου 10αρι. Καλες πρωτες εντυπωσεις, πιο αργο απο nexus συσκευη αλλα αυτο ηταν αναμενομενο. Εχω 2 ερωτησεις:

 

1) Δεν φορτιζει μεσω usb? Και αν οχι, υπαρχει κανενας τροπος?

2) Aπο τις λειτουργιες τις smart screen μου δουλευει μονο το smart pause στα video. Στα αλλα 2 δεν βρισκει το ματι. Eιναι γενικως προβληματικες η εχει φαει κανενα σκαλωμα?

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς κάρτα 128 gb στο pro ? Σκέφτομαι να αγοράσω μια sandisc ultra 128gb micro sdxc και αναρωτιέμαι αν θα την αναγνωρίζει αφου στις προδιαγραφές λέει οτι δέχεται κάρτες ως 64 gb .
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς κάρτα 128 gb στο pro ? Σκέφτομαι να αγοράσω μια sandisc ultra 128gb micro sdxc και αναρωτιέμαι αν θα την αναγνωρίζει αφου στις προδιαγραφές λέει οτι δέχεται κάρτες ως 64 gb .

 

Αφού μόνος σου το λες ότι οι προδιαγραφές λένε μέχρι 64, πως είναι δυνατόν να σου δουλέψει η 128αρα;

Link to comment
Share on other sites

Και το note 3 στις προδιαγραφές του λέει οτι παίρνει κάρτες ως 64 gb αλλα τις κάρτες των 128 gb τις αναγνωρίζει μια χαρά. Για αυτο και ρώτησα
Link to comment
Share on other sites

Σε 32GB έχετε να προτείνετε κάτι; Εγω μεχρι τώρα πάντα προτιμουσα τις SanDisk class 10.

 

Μιας και ειμαι φρέσκος (χθεσινος) αγοραστης του μηχανηματος εχω να δηλώσω πολυ ευχαριστημενος και ικανοποιημενος με την επιλογη μου.

Χωρις lag, έβαλα σαν launcher τον nova, η μπαταρία ειναι ικανοποιητικη για την ώρα, και γενικά οι αποδόσεις ειναι πολυ καλές και νομίζω η τιμη που βρίσκεται τώρα (227) ειναι value for money.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω και sandisk ultra και samsung pro 32gb,η 2η ειναι πιο γρήγορη και με καμιά δεν ειχα πρόβλημα. .
Link to comment
Share on other sites

Σε 32GB έχετε να προτείνετε κάτι; Εγω μεχρι τώρα πάντα προτιμουσα τις SanDisk class 10.

 

Μιας και ειμαι φρέσκος (χθεσινος) αγοραστης του μηχανηματος εχω να δηλώσω πολυ ευχαριστημενος και ικανοποιημενος με την επιλογη μου.

Χωρις lag, έβαλα σαν launcher τον nova, η μπαταρία ειναι ικανοποιητικη για την ώρα, και γενικά οι αποδόσεις ειναι πολυ καλές και νομίζω η τιμη που βρίσκεται τώρα (227) ειναι value for money.

 

Θα μας πεις από που το πηρες για 227?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα... ενδιαφερομαι για αγορα ενως ταμπλετ και μου εχει τραβιξει την προσοχη το samsung galaxy tab pro 8.4...πιστευω τα τεχνικα χαρακτηριστικα του ειναι πολυ καλα οπως και η τιμη του (220 ευρω) αλλα θα ηθελα πολυ να ακουσω την γνωμη σας αν οντως αξιζει. Πρωτος και κυριοτερος λογος που το χρειαζομαι ειναι για πολυωρο διαβασμα απο pdf ..αλλα προφανως και για browsing και λιγο gaming να περναει η ωρα...ειναι καταλληλες οι 8.4 ιντσες για διαβασμα ή θα χρειαστω 10αρι??
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα... ενδιαφερομαι για αγορα ενως ταμπλετ και μου εχει τραβιξει την προσοχη το samsung galaxy tab pro 8.4...πιστευω τα τεχνικα χαρακτηριστικα του ειναι πολυ καλα οπως και η τιμη του (220 ευρω) αλλα θα ηθελα πολυ να ακουσω την γνωμη σας αν οντως αξιζει. Πρωτος και κυριοτερος λογος που το χρειαζομαι ειναι για πολυωρο διαβασμα απο pdf ..αλλα προφανως και για browsing και λιγο gaming να περναει η ωρα...ειναι καταλληλες οι 8.4 ιντσες για διαβασμα ή θα χρειαστω 10αρι??

Δεκάρα θα σου προτείνω. Ευτυχως η τιμή του ειναι πολύ καλή οπότε δεν χωράει πολύ κουβέντα.

Link to comment
Share on other sites

Θα μας πεις από που το πηρες για 227?

http://www.skroutz.gr/s/4574766/Samsung-Galaxy-Tab-Pro-8-4-Wi-Fi-16GB.html

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab Pro 8.4/10.1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...