Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ανέβω Αθήνα το Σάββατο, δίνουν ακόμα το φοιτητικό σε μη φοιτητές; Αν ναι σε ποιο σημείο; Εκτός από την ταυτότητα χρειάζονται τίποτα άλλο; Ηλικιακός περιορισμός τελικά υπάρχει;

 

Μια βόλτα από τα γνωστά εδω στέκια επιβάλλεται. Μόνο με ταυτότητα. Οτι ηλικία εισαι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όταν λες γνωστά στέκια; για το μετρό στο Μοναστηράκι και τη Ομόνοια μπροστά από το Casio ξέρω μόνο
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε sms για δώρο 300' προς Wind/Q για ένα μήνα στο "φοιτητικό" που δεν είχα αγοράσει πακέτο αυτό το μήνα !!!

 

Μήπως το είδαν και μου τα χάρισαν;

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου έστειλαν δώρο 60λεπτα προς όλους ( λες και δεν φτάνουν τα χίλια) :) διότι ήμουν λέει απο τους πρώτους που έκανα κατι που δεν θυμάμαι .... Χαχαχα...
It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου έστειλαν δώρο 60λεπτα προς όλους ( λες και δεν φτάνουν τα χίλια) :) διότι ήμουν λέει απο τους πρώτους που έκανα κατι που δεν θυμάμαι .... Χαχαχα...

 

Ανανέωση μέσω PayPal

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου έστειλαν δώρο 60λεπτα προς όλους ( λες και δεν φτάνουν τα χίλια) :) διότι ήμουν λέει απο τους πρώτους που έκανα κατι που δεν θυμάμαι .... Χαχαχα...

 

Α κι εμενα μου το εστειλαν αυτο το σμς!

Link to comment
Share on other sites

σε επικοινωνια με τη κοπελα που ξερω απο τη γνωστη διαφημιστικη της Αργυρουπολης που δινει ακομα φοιτητικα , με ενημερωσε οτι αλλαξε η πολιτικη της εταιριας και δινει πλεον ενα φοιτητικο και ενα κανονικο με 6 ευρω πεον στο καθενα (μειον το φορο), αρα παιρνεις 2 καρτες με 12 ευρω , Η ΜΙΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΟΜΩς !!!
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

σε επικοινωνια με τη κοπελα που ξερω απο τη γνωστη διαφημιστικη της Αργυρουπολης που δινει ακομα φοιτητικα , με ενημερωσε οτι αλλαξε η πολιτικη της εταιριας και δινει πλεον ενα φοιτητικο και ενα κανονικο με 6 ευρω πεον στο καθενα (μειον το φορο), αρα παιρνεις 2 καρτες με 12 ευρω , Η ΜΙΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΟΜΩς !!!

Που σημαίνει 20 € μίας και λογικά χρειάζεσαι μία 10άρα για κάθε ένα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

σε επικοινωνια με τη κοπελα που ξερω απο τη γνωστη διαφημιστικη της Αργυρουπολης που δινει ακομα φοιτητικα , με ενημερωσε οτι αλλαξε η πολιτικη της εταιριας και δινει πλεον ενα φοιτητικο και ενα κανονικο με 6 ευρω πεον στο καθενα (μειον το φορο), αρα παιρνεις 2 καρτες με 12 ευρω , Η ΜΙΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΟΜΩς !!!

 

Ετσι ακριβως!!! Δεινουν φοιτητικα ακριβως εξω απο το σταθμο στο Μοναστηρακι, μια κοπελιτσα. Εγω απο 8 Ιανουαριου που το ειχα παρει, στα στοιχεια μου ηρθε 21 του μηνα, οποτε ολα κομπλε.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Που σημαίνει 20 € μίας και λογικά χρειάζεσαι μία 10άρα για κάθε ένα

οχι βαζουν τηλεφωνικα χρονο απο την εταιρια και θα βαζουν 6+6

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

και γω πηρα φοιτητικο απο μια κοπελα που ειναι στον σταθμο πανορμου!το δινει και αυτη ενα κανονικο και ενα φοιτητικο, 6+6 δηλαδη! μια χαρα, αξιζει τον κοπο!:p:D
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να θεωρηθεί κουτή ερώτηση σε μερικούς αλλά έχω την απορία και ψάχνω την απάντηση.

 

Σε δίκαρτο που η μια κάρτα είναι το φοιτητικό f2g με 1GB και η άλλη f2g χωρίς ΜΒ, τι γίνεται στην περίπτωση που συνδεθεί στο ίντερνετ;

Θα πάρει αυτόματα από το 1GB ή θα τραβήξει από το υπόλοιπο της άλλης;

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς "ενεργή";

Από αυτή που έχει ΜΒ;

Ή χρειάζεται κάποια ρύθμιση, όπως με το από ποια κάρτα θα γίνεται η κλήση;

Link to comment
Share on other sites

Τι πρεπει να κανω παιδες για ενεργοποιηση του φοιτητικου; ηρθε ο κουριερ με την σιμ, Απο εδω και περα ποια βηματα κανω;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς "ενεργή";

Από αυτή που έχει ΜΒ;

Ή χρειάζεται κάποια ρύθμιση, όπως με το από ποια κάρτα θα γίνεται η κλήση;

 

δεν ξέρω τώρα ποια συσκευή έχεις και πώς θα είναι σε σένα.. πάντως στο δικό μου δίκαρτο, στις ρυθμίσεις πας στη διαχείριση καρτών SIM και έχει να επιλέξεις Δίκτυο υπηρεσίας δεδομένων.. και από εκεί επιλέγεις ποια σιμ θες να χρησιμοποιεί για το ιντερνετ

 

επίσης μόλις τώρα μου ήρθε προσφορά μόνο για εμένα λέει 600Λ προς wind/q μόνο με 2€ αν στείλω 600 στο 12250 μέχρι 28/2

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ Αυτή η ρύθμιση υπάρχει και στο δικό μου κινητό (που δεν είναι θέμα κινητού αλλά Android).

Έλεγα μήπως υπάρχει ρύθμιση του τύπου "Ερώτηση πάντα", όπως στις εξερχόμενες κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Σφαίρα σε μαγαζί wind για ταυτοποίηση για άμεση ενεργοποίηση sim και μετά sms 1000 στο 1264.

Κι αλλη ταυτοποιηση ; αφου εγινε με τον κουριερ , ο οποιος δεν παρεδιδε ανευ ταυτοποιησεως. Εξαλλου οτι χαρτι ειχα σε πιστοποιητικο μου τα πηρε αυτος.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ Αυτή η ρύθμιση υπάρχει και στο δικό μου κινητό (που δεν είναι θέμα κινητού αλλά Android).

Έλεγα μήπως υπάρχει ρύθμιση του τύπου "Ερώτηση πάντα", όπως στις εξερχόμενες κλήσεις.

 

υπάρχει επιλογή σε σένα να σε ρωτάει για τις εξερχόμενες; τώρα πάμε λίγο οφ τοπικ αλλά αυτό με ενδιαφέρει.. γιατί εμένα καλεί πάντα από την ενεργή.. εκτός αν πληκτρολογήσω τον αριθμό και επιλέξω από που θα γίνει η κλήση.. από τις επαφές πάντως δεν έχω τέτοια επιλογή

 

γι'αυτό που λες πάντως δεν γνωρίζω! ψάξε στις ρυθμίσεις σου μήπως βρεις κάτι σχετικό στα δίκτυα

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει επιλογή σε σένα να σε ρωτάει για τις εξερχόμενες; τώρα πάμε λίγο οφ τοπικ αλλά αυτό με ενδιαφέρει.. γιατί εμένα καλεί πάντα από την ενεργή.. εκτός αν πληκτρολογήσω τον αριθμό και επιλέξω από που θα γίνει η κλήση.. από τις επαφές πάντως δεν έχω τέτοια επιλογή

 

γι'αυτό που λες πάντως δεν γνωρίζω! ψάξε στις ρυθμίσεις σου μήπως βρεις κάτι σχετικό στα δίκτυα

 

pixelphone και το έλυσες το πρόβλημα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορεί να θεωρηθεί κουτή ερώτηση σε μερικούς αλλά έχω την απορία και ψάχνω την απάντηση.

 

Σε δίκαρτο που η μια κάρτα είναι το φοιτητικό f2g με 1GB και η άλλη f2g χωρίς ΜΒ, τι γίνεται στην περίπτωση που συνδεθεί στο ίντερνετ;

Θα πάρει αυτόματα από το 1GB ή θα τραβήξει από το υπόλοιπο της άλλης;

 

Ρωτάς εδώ ρωτάς και αλλού αλλά ακόμα δεν καταφέραμε να μάθουμε ποιο τηλέφωνο έχεις.

Η ρύθμιση στο δικό μου galaxy s duo γίνεται μια φορά και όχι σαν την επιλογή που έχω για τις κλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει επιλογή σε σένα να σε ρωτάει για τις εξερχόμενες; τώρα πάμε λίγο οφ τοπικ αλλά αυτό με ενδιαφέρει.. γιατί εμένα καλεί πάντα από την ενεργή.. εκτός αν πληκτρολογήσω τον αριθμό και επιλέξω από που θα γίνει η κλήση.. από τις επαφές πάντως δεν έχω τέτοια επιλογή

 

γι'αυτό που λες πάντως δεν γνωρίζω! ψάξε στις ρυθμίσεις σου μήπως βρεις κάτι σχετικό στα δίκτυα

 

Ναι, στη Διαχείριση κάρτας sim έχει επιλογές για τη φωνητική κλήση, τα μηνύματα, για σε ρωτάει, ενώ για τη σύνδεση δεδομένων έχει είτε τη μια είτε την άλλη είτε Απενεργοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Κι αλλη ταυτοποιηση ; αφου εγινε με τον κουριερ , ο οποιος δεν παρεδιδε ανευ ταυτοποιησεως. Εξαλλου οτι χαρτι ειχα σε πιστοποιητικο μου τα πηρε αυτος.

 

Τότε μπορείς να εξοπλιστείς με υπομονή μέχρι να σε ενεργοποιήσουν. Σε μερικές ημέρες θα είσαι έτοιμος. Σε μαγαζί wind μόνο με την ταυτότητα σε 5 λεπτά έτοιμος. Εσύ αποφασίζεις.

Link to comment
Share on other sites

 

Ρωτάς εδώ ρωτάς και αλλού αλλά ακόμα δεν καταφέραμε να μάθουμε ποιο τηλέφωνο έχεις.

Η ρύθμιση στο δικό μου galaxy s duo γίνεται μια φορά και όχι σαν την επιλογή που έχω για τις κλήσεις.

 

Ρωτάω αλλά απάντηση δεν βρίσκω και είσαι ο πρώτος που ρωτάει ποιο κινητό έχω. Δεν γράφεις, όμως, τη σχετική διαδικασία στο δικό σου.

 

Λοιπόν, είναι το Wiko Darkmoon, Γαλλικής σχεδίασης, κατασκευασμένο στην Κίνα και, μάλλον, είμαι ο μόνος που το έχει στην Ελλάδα. Κυκλοφορεί πολύ στην Ευρώπη (Γαλλία, Γερμανία, Ισπανία κλπ) και έχω ανοίξει σχετικό topic με τα χαρακτηριστικά του και όλα τα σχετικά (root, θήκες κλπ) που βρήκα στην Ευρωπαική αγορά. Το αγόρασα σε προσφορά από το Γερμανικό Amazon.

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...