Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απέκτησα σημερα το φοιτητικό μου πάσο. Ξέρει κανείς αν μπορω να κάνω το νούμερο μου φοιτητικό ή πρεπει να πάρω καινούργιο νούμερο;
Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κρατήσεις το νούμερο σου με φορητότητα στην Vodafone ή Cosmote. Στην WIND μόνο με νέο νούμερο.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είδα σήμερα ότι το f2g φοιτητικό απο ομόνοια χωρίς πάσο δεν ισχύει το υπόλοιπο λήγειτον Ιούνιο. Δεν με ειδοποίησαν ότι χάνεται. Έστειλε κανείς email στη wind για να το ξαναενεργοποιησει; μπορούμε να βρούμε φοιτητικό χωρίς πάσο από κάπου;
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είδα σήμερα ότι το f2g φοιτητικό απο ομόνοια χωρίς πάσο δεν ισχύει το υπόλοιπο λήγειτον Ιούνιο. Δεν με ειδοποίησαν ότι χάνεται. Έστειλε κανείς email στη wind για να το ξαναενεργοποιησει; μπορούμε να βρούμε φοιτητικό χωρίς πάσο από κάπου;

 

 

Είναι μερικοί που τα πουλάνε στο ίντερνετ (αέρα)

Link to comment
Share on other sites

Είναι μερικοί που τα πουλάνε στο ίντερνετ (αέρα)

 

Δε το έχω δει κάπου αυτό, για δείξε μου (έστω σε ΠΜ).

Κρατάς το νούμερό σου, ή και πάλι νέο αριθμό?

make love not work
Link to comment
Share on other sites

Δε το έχω δει κάπου αυτό, για δείξε μου (έστω σε ΠΜ).

Κρατάς το νούμερό σου, ή και πάλι νέο αριθμό?

 

Όλα τα φοιτητικά είναι νέος αριθμός.

Τουλάχιστον της wind σίγουρα.

Και εγώ είχα αυτόν τον ενδοιασμό γιατί είχα τον αριθμο μου πάνω από 15 χρόνια.αλλά αφού δεν είμαι επιχειρηματίας

Ή κάτι ανάλογο που να είμαι εξαρτημένος από αυτό προτίμησα τον νέο αριθμό.

Αξίζει,και για να ενημερώσεις πλέον τούς φίλους σου είναι 20 λεπτά δουλειά.όχι παραπάνω.

Σου έχω στείλει pm

Edited by frapes
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα,μια ερωτηση.ποσα φοιτιτηκα μπορω να βγαλω? ρωταω γιατι δεν ειναι πολυ κατανοητο,γινετε να βγαζω δυο φοιτητικα ανα μηνα?η εννοει τις ενεργοποιησεις του πακετου ανα μηνα?

 

Μέγιστος αριθμός ενεργοποιήσεων είναι 2 ανά 30 ημέρες & συνδυάζεται με όλα τα υφιστάμενα πακέτα και προσφορές.

 

Κάθε συνδρομητής μπορεί να επιλέξει μέχρι 2 πακέτα σύνδεσης.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα,μια ερωτηση.ποσα φοιτιτηκα μπορω να βγαλω? ρωταω γιατι δεν ειναι πολυ κατανοητο,γινετε να βγαζω δυο φοιτητικα ανα μηνα?η εννοει τις ενεργοποιησεις του πακετου ανα μηνα?

 

Μέγιστος αριθμός ενεργοποιήσεων είναι 2 ανά 30 ημέρες & συνδυάζεται με όλα τα υφιστάμενα πακέτα και προσφορές.

 

Κάθε συνδρομητής μπορεί να επιλέξει μέχρι 2 πακέτα σύνδεσης.

Δυο νούμερα μπορείς να πάρεις ως φοιτητής κανονικά.Δύο φορές τον μήνα μπορείς να ενεργοποιήσεις το πακέτο 1500+1500 σε κάθε σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα φοιτητικά είναι νέος αριθμός.

Τουλάχιστον της wind σίγουρα.

Και εγώ είχα αυτόν τον ενδοιασμό γιατί είχα τον αριθμο μου πάνω από 15 χρόνια.αλλά αφού δεν είμαι επιχειρηματίας

Ή κάτι ανάλογο που να είμαι εξαρτημένος από αυτό προτίμησα τον νέο αριθμό.

Αξίζει,και για να ενημερώσεις πλέον τούς φίλους σου είναι 20 λεπτά δουλειά.όχι παραπάνω.

Σου έχω στείλει pm

 

Επίσης, μπορεί κάποιος να χρησιμοποιεί δίκαρτο κινητό ώστε να κρατήσει και τον παλιό αριθμό ή να τον μεταφέρει με φορητότητα στην Q και με προώθηση κλήσεων στον "φοιτητικό" του αριθμό να του κοστίζει 2€/μήνα (πακέτο 600' προς wind/q με κλήση στο 12200).;)

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, μπορεί κάποιος να χρησιμοποιεί δίκαρτο κινητό ώστε να κρατήσει και τον παλιό αριθμό ή να τον μεταφέρει με φορητότητα στην Q και με προώθηση κλήσεων στον "φοιτητικό" του αριθμό να του κοστίζει 2€/μήνα (πακέτο 600' προς wind/q με κλήση στο 12200).;)

 

Και πάλι δεν θα πρέπει να ενημερώσεις τους φίλους του για το νέο νούμερο ώστε να ξέρουν ποιος τους καλεί;

Αλλωστε εκεί είναι το ζουμί,στις κλήσεις απο το φοιτητικό που είναι πιο φτηνές.

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα φοιτητικά είναι νέος αριθμός.

Τουλάχιστον της wind σίγουρα.

Και εγώ είχα αυτόν τον ενδοιασμό γιατί είχα τον αριθμο μου πάνω από 15 χρόνια.αλλά αφού δεν είμαι επιχειρηματίας

Ή κάτι ανάλογο που να είμαι εξαρτημένος από αυτό προτίμησα τον νέο αριθμό.

Αξίζει,και για να ενημερώσεις πλέον τούς φίλους σου είναι 20 λεπτά δουλειά.όχι παραπάνω.

Σου έχω στείλει pm

Στειλε και μενα ενα pm

Εχω Breeze και ειμαι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

Έβαλα χθες το βράδυ σε δύο φοιτητικά μου από 10€ αλλά το τελικό ποσό που πιστώθηκε είναι 8,93€...ξέρει κάποιος γιατί μου κρατήθηκε 1,07€ ;

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Στα 10€ που βάζεις πιστώνονται 10/1,12= 8,93€ αφού 12% είναι ο φόρος
Link to comment
Share on other sites

Στα 10€ που βάζεις πιστώνονται 10/1,12= 8,93€ αφού 12% είναι ο φόρος

 

Σωστός, είχα ξεχάσει το φόρο...;)

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

λαθος μηνυμα Edited by reddevils.gr
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

απλα αναδημοσιευω παλιο μου ποστ για τα παιδια που ψαχνουν και δε βρισκουν !!

 

αν δεν σου κανει κοπο στειλε πμ ευχαριστω

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Η ενεργοποίηση του πακετου αλλαξε παλι τιμή;; Εγινε 8,5€;;

 

 

Sent via iPhone

Ναι

 

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=400

 

 

Η WIND Ελλάς Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει τις παρακάτω τιμολογιακές αλλαγές-αυξήσεις στo πακέτο «ειδικής προσφοράς» (8€/1500’ προς όλους & 1,5GB) για συνδρομητές καρτοκινητής WIND F2G, με ισχύ από 8 Φεβρουαρίου 2016.

 

Πιο συγκεκριμένα, το πακέτο «ειδικής προσφοράς» αξίας 8€ που προσφέρει 1500’ προς όλους, με βήμα χρέωσης 3’ και στη συνέχεια ανά 1’’ καθώς και 1,5GB για χρήση Mobile Internet, με βήμα χρέωσης ανά KB, αυξάνεται και πλέον θα χρεώνεται αντί των 8 ευρώ που ισχύει σήμερα με 8,5€. ευρώ.

 

Η αλλαγή θα ισχύει και για παλιούς και για νέους συνδρομητές της «ειδικής προσφοράς». Όσοι συνδρομητές πραγματοποιήσουν ενεργοποίηση του πακέτου «ειδικής προσφοράς» από 8 Φεβρουαρίου 2016 και μετά, θα χρεωθούν πλέον με τη καινούρια αξία των 8,5€.

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...