Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως γινεται μονο με 5 ευρω τον χρονο?

 

Τόσο κοστίζει για να παραμείνει ζωντανή η γραμμή. 5€ ισχύουν για έναν χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

σημερα πάντως που γυρισα απο πλατεια ελευθεριας και καμαρα ναυαρινου τσιμισκη δεν βρήκα τιποτα....

 

δευτέρα τώρα

 

αμα μαθεις κατι φιλε μου πες

Link to comment
Share on other sites

[/color]

Που να το ήξερα, να σου έπαιρνα.

Πίναμε καφέ με φραγκμαν και μας ήρθαν τα κορίτσια αΠο την wind. Και να φανταστείς οτι ηταν η 2η φορά που μας πέτυχαν. Την 1η δεν είχαμε πάρει Γιώργη..... :)

 

 

Ελα ρε Δημητρη σοβαρα ;

Πηρατε εσεις ;

Αν ξανατυχει παρε μου και μου το φερνουν τα παιδια την Κυριακη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ειπαμε ισχυει και για μη φοιτητές. Εισαι στο κανάλι...γιατί δεν μιλάς να στα πούμε ολα?:)

 

 

Το προγραμμα το εβγαλα απο το τηλεφωνο γιατι νομιζω οτι μου ρουφηξε την μπαταρια.

Αν θελεις ενημερωσε με με πμ για το πως μπορω να το αποκτησω.

Ευχαριστω.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

 

Ελα ρε Δημητρη σοβαρα ;

Πηρατε εσεις ;

Αν ξανατυχει παρε μου και μου το φερνουν τα παιδια την Κυριακη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Το προγραμμα το εβγαλα απο το τηλεφωνο γιατι νομιζω οτι μου ρουφηξε την μπαταρια.

Αν θελεις ενημερωσε με με πμ για το πως μπορω να το αποκτησω.

Ευχαριστω.

 

 

 

Αν βρω τα κορίτσια, πολύ ευχαρίστως.... :)

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Αν βρω τα κορίτσια, πολύ ευχαρίστως.... :)

 

 

Αν με χρειαστεις να βοηθησω σε παρακαλω μην διστασεις !!!

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παίδες...

 

έχω πάρει το συγκεκριμένο φοιτητικό από αρχές Δεκέμβρη κι όλα καλά μέχρι τώρα...

 

σήμερα, όπως κάθε μήνα, επιχείρησα να στείλω το κλασικό 1000 στο 1264 και μου επέστρεψε μήνυμα πως ο αριθμός μου δεν ανήκει στα φοιτητικά...

 

στο καπάκι το ξαναέστειλα και τότε όλα ΟΚ

 

επισυνάπτω και screenshot... https://www.dropbox.com/s/rc5y9bf6bvn3pf3/Screenshots_2014-03-24-00-15-19.png

 

έχει συμβεί σε κανέναν άλλον αυτό ;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Φορητότητα σε Q κατόπιν εκτροπή στο καινούργιο και θα παίρνεις τις κλήσεις σου κατευθείαν και θα απαντάς. Όταν θέλεις να καλέσεις θα το κάνεις από το καινούργιο.

 

και μετά ανανέωση χρόνου και στα 2 νούμερα? :X

:tease:
Link to comment
Share on other sites

και μετά ανανέωση χρόνου και στα 2 νούμερα? :X

 

2€/800' στο q για 2 μήνες. Μετά θεωρητικά όλοι το έχουν μάθει. Έχεις ενημερώσει με τα δωρεάν σμσ τις επαφές που σε παίρνουν σπάνια και μετά από 2 μήνες σκέτη έμμεση εκτροπή για 1 χρονο. Όποιος δεν σε πάρει στον χρόνο, μάλλον δεν χρειάζεται να σε πάρει.

Αν θες το κρατάς κι άλλο με 5€/ετος. Η το κλείνεις και το ανοίγεις κάθε βδομάδα να δεις ποιος κάλεσε.

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχουν φοιτητικά χωρίς καπέλο. Λίγα κομμάτια. Μέχρι το μεσημέρι. Στείλτε πμ

Edit

Game over.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Στον Πειραιά μοιράζανε σήμερα χωρις πασσο και 10 ευρώ ανά νούμερο κάρτα ανανέωσης.Υπηρχαν πολλά νουμερα θα είναι και αυριο 9,00-13,00 και μετά ομονοια είπαν τα κορίτσια.
Link to comment
Share on other sites

Στον Πειραιά μοιράζανε σήμερα χωρις πασσο και 10 ευρώ ανά νούμερο κάρτα ανανέωσης.Υπηρχαν πολλά νουμερα θα είναι και αυριο 9,00-13,00 και μετά ομονοια είπαν τα κορίτσια.

Σε ποιο σημειο

Link to comment
Share on other sites

στην εξοδο του τρενου ΚΑΙ υπαρχει συνταγμα σημερα μεχρι τις 18,00 στο μετρο ανθρωπος της wind.

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

στην εξοδο του τρενου εννοω πειραια

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με ειδοποίησε ένας φιλος μου πήρε δύο νούμερα. Τζάμι. Ερώτηση επειδή προέρχομαι από συμβόλαιο και ελπίζω να μην κουράζω. Πρώτον μέχρι πότε έχω υποχρέωση να τα ενεργοποίησω. Δεύτερον τι ισχύει με τις κάρτες και το φόρο. Θέλει να βάζω πέντε ευρώ το μήνα αλλά ξέρω ότι πρέπει να βάλω παραπάνω λόγο φόρων. Τρίτον ποιοι τρόποι υπάρχουν να πληρώνω και ποιος είναι ο καλύτερος για εσάς. Ευχαριστώ προκαταβολικα!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με ειδοποίησε ένας φιλος μου πήρε δύο νούμερα. Τζάμι. Ερώτηση επειδή προέρχομαι από συμβόλαιο και ελπίζω να μην κουράζω. Πρώτον μέχρι πότε έχω υποχρέωση να τα ενεργοποίησω. Δεύτερον τι ισχύει με τις κάρτες και το φόρο. Θέλει να βάζω πέντε ευρώ το μήνα αλλά ξέρω ότι πρέπει να βάλω παραπάνω λόγο φόρων. Τρίτον ποιοι τρόποι υπάρχουν να πληρώνω και ποιος είναι ο καλύτερος για εσάς. Ευχαριστώ προκαταβολικα!

Α) εντός 6 μηνών

β) 12 % φόρος ανεξαρτήτως ποσού 5/1,12 = 4,46 ευρώ

Μπορείς να πληρώνεις με πιστωτική μέσω internet ή Paypal μέσω internet , με μετρητά στα καταστήματα και στα περίπτερα.

Με Paypal Και ανανέωση πάνω από 10 ευρώ πέρνεις 2 ευρώ δώρο για 10 και μετά άλλο 1 για κάθε 5 ευρώ

10 = 12/1,12 =10,71

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με ειδοποίησε ένας φιλος μου πήρε δύο νούμερα. Τζάμι. Ερώτηση επειδή προέρχομαι από συμβόλαιο και ελπίζω να μην κουράζω. Πρώτον μέχρι πότε έχω υποχρέωση να τα ενεργοποίησω. Δεύτερον τι ισχύει με τις κάρτες και το φόρο. Θέλει να βάζω πέντε ευρώ το μήνα αλλά ξέρω ότι πρέπει να βάλω παραπάνω λόγο φόρων. Τρίτον ποιοι τρόποι υπάρχουν να πληρώνω και ποιος είναι ο καλύτερος για εσάς. Ευχαριστώ προκαταβολικα!

Αν πήρε φοιτητικό είναι ήδη ενεργοποιημενο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στον Πειραιά μοιράζανε σήμερα χωρις πασσο και 10 ευρώ ανά νούμερο κάρτα ανανέωσης.Υπηρχαν πολλά νουμερα θα είναι και αυριο 9,00-13,00 και μετά ομονοια είπαν τα κορίτσια.

 

Ποιά πολλά νούμερα φίλε? 10 νούμερα είχαν κι εγώ πήρα τα 6. 4 μείναν. Ας ελπίσουμε ότι θα έχουν και αύριο.

Ομόνοια μόνο με πάσο.

Link to comment
Share on other sites

βασιλειε σε ευχαριστω.12% φορος τι λε ρε φιλαρακι?ψψψ... που φτασαμε. παυλιτακι ειναι ακριβως το ιδιο με το φοιτητικο αλλα το εκανε προσφορα σε ενα συγκεκριμενο εργασιακό κλάδο του δημοσίου.
Link to comment
Share on other sites

Αν πήρε φοιτητικό είναι ήδη ενεργοποιημενο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ποιά πολλά νούμερα φίλε? 10 νούμερα είχαν κι εγώ πήρα τα 6. 4 μείναν. Ας ελπίσουμε ότι θα έχουν και αύριο.

Ομόνοια μόνο με πάσο.

 

12.00 μεσημερι που πηγα ειχε 5 κουτια τουλάχιστον που όπως τα εκοψα και εψαχνα για σχετικα ευκολα νουμερα πρεπει να ειχε το κάθε κουτι καμια 25αρια Βεβαια μηπως παιζει ρολο ότι είχαμε ανταλλαξει τηλεφωνα μερικες μερες νωρίτερα για να με ειδοποιησει όταν θα εχει επαρκεια πραγμα που εκανε η κοπελα σημερα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

φιλη πηρε από συνταγμα χωρις πασο σημερα το απόγευμα ωρα 17,00

Link to comment
Share on other sites

12.00 μεσημερι που πηγα ειχε 5 κουτια τουλάχιστον που όπως τα εκοψα και εψαχνα για σχετικα ευκολα νουμερα πρεπει να ειχε το κάθε κουτι καμια 25αρια Βεβαια μηπως παιζει ρολο ότι είχαμε ανταλλαξει τηλεφωνα μερικες μερες νωρίτερα για να με ειδοποιησει όταν θα εχει επαρκεια πραγμα που εκανε η κοπελα σημερα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

φιλη πηρε από συνταγμα χωρις πασο σημερα το απόγευμα ωρα 17,00

ΚΙ εγω είχα τηλέφωνο.

Στον πειραια πήγες? γιατι εγω δεν κατέβηκα κάτω. Παίζει να με δουλεύανε?:lol:

Δεν αποκλείεται.

Διάλεξες από τα 5 κουτιά? Γιατι μου ειπαν ότι ειχαν ενα κουτί μόνο.

Στείλε μου με πμ το τηλέφωνο να δω αν είναι τα ιδια κορίτσια.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

ΚΙ εγω είχα τηλέφωνο.

Στον πειραια πήγες? γιατι εγω δεν κατέβηκα κάτω. Παίζει να με δουλεύανε?:lol:

Δεν αποκλείεται.

Διάλεξες από τα 5 κουτιά? Γιατι μου ειπαν ότι ειχαν ενα κουτί μόνο.

Στείλε μου με πμ το τηλέφωνο να δω αν είναι τα ιδια κορίτσια.

 

Πειραια πηγα και εμενα από ένα κουτι μου δωσανε αλλα μετα που ηρθαν και αλλοι εγω ειχα ηδη διαλεξει και εμφανισανε τα υπολοιπα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...