Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι βέβαια

Η ΕΕΤΤ δεν εγκρίνει πακέτα

Μόνο στις μη ανταγωνιστικές αγορές επεμβαίνει όπως τα τέλη τερματισμού

Ακόμα και στον ΟΤΕ σταμάτησε να εγκρίνει πακέτα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

μερικοί εδώ μέσα πάνε γυρεύοντας για να μας κόψουν τα φοιτητικά..ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ να το συζυτατε άλλο!

1) Αφου εισαι φοιτητης γιατι αγχωνεσαι μηπως και στο κοψουν ;

2) Αν δεν το ειχες θα ελεγες το ιδιο η θα παρακαλουσες να μαθεις πως θα το παρεις;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είμαι φοιτητής μπορώ να το κάνω φορητοτητα σε νούμερο της επιλογής μου; Κρατάει για πάντα ή για κάποια χρόνια; ευχαριστώ Edited by Cutthroat
Link to comment
Share on other sites

1) Αφου εισαι φοιτητης γιατι αγχωνεσαι μηπως και στο κοψουν ;

2) Αν δεν το ειχες θα ελεγες το ιδιο η θα παρακαλουσες να μαθεις πως θα το παρεις;

 

εννοείται πως δεν είμαι φοιτητης γι αυτό κ καίγομαι..αλλιώς με το πάσο πήγαινα σε οποία εταιρεία ήθελα!!πληροφοριακά εγώ έχω πακέτο κ σίγουρα παράνομο δεν ειναι

Link to comment
Share on other sites

εννοείται πως δεν είμαι φοιτητης γι αυτό κ καίγομαι..αλλιώς με το πάσο πήγαινα σε οποία εταιρεία ήθελα!!πληροφοριακά εγώ έχω πακέτο κ σίγουρα παράνομο δεν ειναι

 

Σε ποιο νόμο ακριβώς αναφέρεσαι?

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο νόμο ακριβώς αναφέρεσαι?

 

παράτυπο ίσως είναι η πιο σωστή λέξη..είναι σαν να είναι κάποιος φοιτητής κ να δώσει την Κάρτα που έχει στο όνομά του, στην κοπέλα του να το χρησιμοποιεί..κουβέντα για πιο θεμα δεν κατάλαβα γιατί κανουμε ακόμα..αν εσύ έχεις κάποιες αντιρησεις μην το χρησιμοποιείς..

Link to comment
Share on other sites

δεν το γνωριζα. για να το λες ετσι θα ειναι. αρα λοιπον η wind παρανομει για πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα. πως καιωδεν βρεθηκε καποιος να κανει καταγγελια για να σταματησει αυτη η παρανομια?

 

Παρανομία είναι κάτι που παραβιάζει τη νομοθεσία. Δεν ξέρω αν έχει ψηφιστεί νόμος που να λέει ότι το συγκεκριμένο πακέτο πρέπει να δίνεται σε συγκεκριμένη μερίδα ανθρώπων, αλλά δύσκολα να ψηφίζουν νόμο για κάθε πακέτο ξεχωριστά. Καλύτερα λοιπόν να μιλάμε για πιθανή παρατυπία και όχι για παρανομία.

Παρατυπίες πάντως έχουμε πολλές και στις τρεις εταιρίες, άλλες προς όφελος των καταναλωτών και άλλες το αντίθετο, οπότε... όλα είναι οκ. :)

 

Έχει δει κανείς τελευταία σημείο διάθεσης στη Θεσσαλονίκη; Διαφορετικά, μπορεί να με εξυπηρετήσει κάποιος;

 

Δες τα π.μ. σου. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Η συζήτηση αυτή είναι δείγμα του πόσο ανόητος μπορεί να γίνει ο Έλληνας. Είναι τραγικό. Γιατί δεν πάτε στον πρωθυπουργό να καταγγείλετε την Wind? Η καλύτερα κάντε ομαδική αγωγή. Πφφφ...
Link to comment
Share on other sites

Η συζήτηση αυτή είναι δείγμα του πόσο ανόητος μπορεί να γίνει ο Έλληνας. Είναι τραγικό. Γιατί δεν πάτε στον πρωθυπουργό να καταγγείλετε την Wind? Η καλύτερα κάντε ομαδική αγωγή. Πφφφ...

 

Ελπίζω να καταλάβουν αυτοί οι ανόητοι ότι είναι και φθονεροί και να σταματήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είμαι φοιτητής μπορώ να το κάνω φορητοτητα σε νούμερο της επιλογής μου; Κρατάει για πάντα ή για κάποια χρόνια; ευχαριστώ

Ξέρει κάνεις μήπως;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάνεις μήπως;

 

Κατά 99,9% δεν μπορείς να μεταφέρεις τον αριθμό σου στο φοιτητικό. Τους έστειλα μήνυμα και email εξηγώντας τους πως είναι πολύ σημαντικό να γίνει φοιτητικό ένα νούμερο της ίδιας της WIND που το έχω 8 χρόνια+ και το ξέρουν όλοι αλλά επέμεναν ότι μόνο μέσω νέου αριθμού μπορώ να το κάνω αυτό. Και μιλάμε για κανονικό φοιτητικό με πάσο κτλ αλλά δεεεν. :(

Φέτα, παγωμένο πάτωμα και μπυρίτσα..Καλό καλοκαίρι! :cool:
Link to comment
Share on other sites

Κατά 99,9% δεν μπορείς να μεταφέρεις τον αριθμό σου στο φοιτητικό. Τους έστειλα μήνυμα και email εξηγώντας τους πως είναι πολύ σημαντικό να γίνει φοιτητικό ένα νούμερο της ίδιας της WIND που το έχω 8 χρόνια+ και το ξέρουν όλοι αλλά επέμεναν ότι μόνο μέσω νέου αριθμού μπορώ να το κάνω αυτό. Και μιλάμε για κανονικό φοιτητικό με πάσο κτλ αλλά δεεεν. :(

Εε και εγώ με πάσο έλεγα με την ιδιότητα φοιτητή. :-P ότι να ναι Τεσπα thx

Edited by Cutthroat
Link to comment
Share on other sites

Εε και εγώ με πάσο έλεγα με την ιδιότητα φοιτητή. :-P ότι να ναι Τεσπα thx

 

Και πάλι φίλε μου δύσκολα θα τους αλλάξεις γνώμη. Αν μπορείς πάρε ένα πακέτο μέσω ίντερνετ αν κι απ'ότι φαίνεται καλύτερα είναι να το παίρνεις χωρίς πάσο από το δρόμο. Στους μη φοιτητές λένε ότι θα είναι για "πάντα" ενώ στους έχοντες ιδιότητα φοιτητή λένε ότι θα ισχύει η προσφορά μέχρι το τέλος του πάσο.

Φέτα, παγωμένο πάτωμα και μπυρίτσα..Καλό καλοκαίρι! :cool:
Link to comment
Share on other sites

παράτυπο ίσως είναι η πιο σωστή λέξη..είναι σαν να είναι κάποιος φοιτητής κ να δώσει την Κάρτα που έχει στο όνομά του, στην κοπέλα του να το χρησιμοποιεί..κουβέντα για πιο θεμα δεν κατάλαβα γιατί κανουμε ακόμα..αν εσύ έχεις κάποιες αντιρησεις μην το χρησιμοποιείς..

 

Κουβεντα κανουμε γιατι εγραψες το ποστ 1148. Αμα σταματησεις να εισαι προστακτικος και να αποφασισεις εσυ τι θα συζηταμε εδω τοτε θα σταματησει ηκουβεντα. Προς το παρον οπως βλεπεις συνεχιζεται η φθονερη αυτη συζητηση.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Κατά 99,9% δεν μπορείς να μεταφέρεις τον αριθμό σου στο φοιτητικό. Τους έστειλα μήνυμα και email εξηγώντας τους πως είναι πολύ σημαντικό να γίνει φοιτητικό ένα νούμερο της ίδιας της WIND που το έχω 8 χρόνια+ και το ξέρουν όλοι αλλά επέμεναν ότι μόνο μέσω νέου αριθμού μπορώ να το κάνω αυτό. Και μιλάμε για κανονικό φοιτητικό με πάσο κτλ αλλά δεεεν. :(

 

Εε και εγώ με πάσο έλεγα με την ιδιότητα φοιτητή. :-P ότι να ναι Τεσπα thx

 

Και πάλι φίλε μου δύσκολα θα τους αλλάξεις γνώμη. Αν μπορείς πάρε ένα πακέτο μέσω ίντερνετ αν κι απ'ότι φαίνεται καλύτερα είναι να το παίρνεις χωρίς πάσο από το δρόμο. Στους μη φοιτητές λένε ότι θα είναι για "πάντα" ενώ στους έχοντες ιδιότητα φοιτητή λένε ότι θα ισχύει η προσφορά μέχρι το τέλος του πάσο.

 

Εε κάτι τέτοιο θα κάνω.

 

Και γιατί δεν πας στην Cosmote/Vodafone που το κάνουν αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για Αθήνα που μπορώ να βρω 2 φοιτητικά πακέτα; Θέλω για την μητέρα μου. Πρέπει να τους δώσω κάτι; Πως γίνεται η διαδικασία; Τους δίνω στοιχεία, ή το παίρνω χύμα; Που μπορώ να τους βρω; Ευχαριστώ.

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για Αθήνα που μπορώ να βρω 2 φοιτητικά πακέτα; Θέλω για την μητέρα μου. Πρέπει να τους δώσω κάτι; Πως γίνεται η διαδικασία; Τους δίνω στοιχεία, ή το παίρνω χύμα; Που μπορώ να τους βρω; Ευχαριστώ.

 

 

πμ. στον reddevils.gr και θα σου λυσει ολες τις αποριες.Η διαβασε μερικα ποστ πισω

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν πας στην Cosmote/Vodafone που το κάνουν αυτό;

Σημασία έχει για μένα άμα τελειώνει μόλις τελειώσουν τα φοιτητικά χρόνια ή άμα συνεχίζει κάποιο από αυτά τα δύο.

Link to comment
Share on other sites

Σημασία έχει για μένα άμα τελειώνει μόλις τελειώσουν τα φοιτητικά χρόνια ή άμα συνεχίζει κάποιο από αυτά τα δύο.

 

Και στις 3 εταιρίες υποτίθεται ότι ισχύει για όσο είσαι φοιτητής. Στα άλλα θέματα για τις άλλες εταιρίες λένε ότι μπορεί να κρατήσει 1 χρόνο παραπάνω, αλλά για πάντα δεν υπάρχει σε καμία με μοναδική εξαίρεση το φοιτητικό που δίνουν τα κορίτσια που γράφουμε, όπου λένε ότι θα κρατήσει για πάντα. Εγώ προσωπικά υποθέτω θα κρατήσει όσο θα παρέχει η Wind γενικά φοιτητικά πακέτα. Μπορεί δηλαδή σε 2 χρόνια αν όλες τα κόψουν, θα κοπούν και από εμάς. Τίποτα δεν κρατάει για πάντα εκτός από το f2g2 :P

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν κρατάει για πάντα εκτός από το f2g2 :P

 

Και γι' αυτό κανείς δεν είναι σίγουρος.

Θυμήσου την τρομακτική αύξηση στα sms από τα 0,04€ που κόστιζαν, υπερδιπλασιάστηκε το κόστος "εν μία νυκτί"...:wacko::X:!:

Link to comment
Share on other sites

Και γι' αυτό κανείς δεν είναι σίγουρος.

Θυμήσου την τρομακτική αύξηση στα sms από τα 0,04€ που κόστιζαν, υπερδιπλασιάστηκε το κόστος "εν μία νυκτί"...:wacko::X:!:

 

Έλα ντε, τι τους εμποδίζει να βαλουν ταρίφες στο θεό και να σου λέει μετά αν δε θες έλα να καταγγείλεις τη σύμβαση!!! κλασικα τερτύπια...

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Έκανα πριν 1 εβδομάδα on-line αίτηση για 2 φοιτητικά πακέτα F2G και από τότε δεν έχω κανένα νέο.

 

Είναι φυσιολογικό; Ξέρει κανείς να μου πει ποια διαδικασία ακολουθείται και πόσο καιρό παίρνει; Όταν (και αν) με το καλό έρθουν οι κάρτες τι δικαιολογητικά θα χρειαστεί να τους δείξω;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια. Από το πακέτο της γυναίκας μου λείπουν σήμερα 0.44 λεπτά. Επειδή μπορεί να έχει κάνει καμία βλακεια μπορώ να το ψάξω? Υπάρχει περίπτωση να μην φταίει και να της τα έφαγε κάπως? Ξέρω είναι λίγο βλακώδες αλλά μου λέει ότι δεν το έκανε αυτή. Ευχαριστώ

 

Σήμερα διαπίστωσα κι εγώ ακριβώς το ίδιο πράγμα. 0,44 λεπτά λείπουν. Έβγαλες άκρη τελικά;

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...