Jump to content

myphone POLL: Ποιο καρτοκινητό διαθέτει τις καλύτερες προσφορές και πακέτα;


DJDB
 Κοινοποίηση

Ποιο καρτοκινητό διαθέτει τις καλύτερες προσφορές και πακέτα;  

1.287 members have voted

  1. 1. Ποιο καρτοκινητό διαθέτει τις καλύτερες προσφορές και πακέτα;

    • What's Up
      168
    • Καρτοκινητό Vodafone
      83
    • Cosmoκάρτα
      65
    • Καρτοκινητή Q
      125
    • CU
      214
    • F2G
      600
    • Άλλο
      32


Recommended Posts

Αν και το frog δίνει πολλά λεπτά με κάθε ανανέωση (έχουμε να το δούμε από το 2010 αυτό) και γενικά συμφέρει για παρέα, κανείς δεν έχει frog :lol:

 

Αμέσως μετά ακολουθεί η Wind, με το F2G και την Q. Το μεγάλο ατού τους είναι τα bonus, ειδικά τα λεπτά προς όλους και τα mb. Και τα πακέτα είναι οικονομικότερα από τον ανταγωνισμό, σε σχέση με αυτά που προσφέρουν.

 

Για το CU δεν ξέρω.

Το What's up, πάντως, έρχεται τελευταίο και καταϊδρωμένο. Το μόνο θετικό είναι η τεράστια βάση χρηστών του. Οι προσφορές και τα πακέτα του είναι για τα πανηγύρια:rolleyes: Ακόμη και το reload-it τσιγγουνεύεται στα bonus:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 381
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το Cu απ όσο είδα βρίσκεται σε καλή κατάσταση. Σίγουρα δεν έχει την ίδια ευελιξία του Ftg αλλά έχει καλά πακέτα και με την online ενεργοποίηση έχεις καλά bonus που ισοφαρίζουν αντίστοιχα πακέτα της Wind. Γι αυτό το λόγο κιόλας προτίμησα Cu καθώς έκανα διακοπή σύνδεσης πριν μία εβδομάδα και περιμένω από 20 Μαρτίου να χρησιμοποιήσω Cu. Στα συν οτι στις περιοχές που κινούμαι η Vodafone έχει καλύτερο σήμα σε σύγκριση με την Wind.
Link to comment
Share on other sites

Το Cu απ όσο είδα βρίσκεται σε καλή κατάσταση. Σίγουρα δεν έχει την ίδια ευελιξία του Ftg αλλά έχει καλά πακέτα και με την online ενεργοποίηση έχεις καλά bonus που ισοφαρίζουν αντίστοιχα πακέτα της Wind. Γι αυτό το λόγο κιόλας προτίμησα Cu καθώς έκανα διακοπή σύνδεσης πριν μία εβδομάδα και περιμένω από 20 Μαρτίου να χρησιμοποιήσω Cu. Στα συν οτι στις περιοχές που κινούμαι η Vodafone έχει καλύτερο σήμα σε σύγκριση με την Wind.

 

Το τελευταίο δεν θα παίζει ρόλο πλέον μιας και θα κάνουν κοινή χρήση κεραιών πλέον (αν κατάλαβα σωστά).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο δεν θα παίζει ρόλο πλέον μιας και θα κάνουν κοινή χρήση κεραιών πλέον (αν κατάλαβα σωστά).

 

Μακαρι γιατι εχουν ως δευτερες καρτες οι γονεις μου και το εχω διαπιστωσει το προβλημα σε σχεση με Voda.

 

Το καλο ειναι οτι αλλαξαν την προσφορα για τους κατοχους της καρτας νεων. Στην αρχη ενθουσιαστηκα οταν το ειχα πρωτοδιαβασει πως θα μπορω να ενεργοποιω φοιτητικα πακετα αλλα μετα διαπιστωσα στα ψιλα της ανακοινωσης οτι θα μπορουσα να τα ενεργοποιησω μονο για ενα μηνα... Ενω τωρα με ανανεωση ανω των 10 ευρω (μια φορα το μηνα) θα δινει 10 ευρω εξτρα για 12 μηνες. Οποτε αγοραζεις εξτρα πακετα χωρις τυψεις.

Edited by Androides
Link to comment
Share on other sites

Ενω τωρα με ανανεωση ανω των 10 ευρω (μια φορα το μηνα) θα δινει 10 ευρω εξτρα για 12 μηνες. Οποτε αγοραζεις εξτρα πακετα χωρις τυψεις.

 

Αυτο εμένα με συμφέρει περισσότερο απο το F2G που έχω....Και εξηγώ:Στη Wind εχω την προσφορά όπου δινει 300' με 10€ και τα χρήματα μένουν.Τον Ιανουάριο είχα πάρει έναν αριθμό CU όπου τώρα στις νέες ενεργοποιήσεις δινουν 100' ακομα στα Talk 2 Vodafone και Talk a lot,αρα 200' προς όλους και 100' online bonus...Με 10€ κάρτα(8,93€) μου δινουν αλλα 10€(σύνολο 18,93€).Παιρνω το Bonus 120' προς Voda,βαζω και 2 πακέτα των 5€ και έχω τα λεπτά για το ίδιο δίκτυο και 600' για όλους.Μενουν αλλα 8,93 όπου βάζω οτιδήποτε επιλέξω:Πχ 1GB ίντερνετ και 60 sms προς ολους.Τα λέω καλα?

Link to comment
Share on other sites

καλύτερες προσφορές και πακέτο το free2go, δεν χρειάζεται και πτυχίο για να το καταλάβει κάποιος

 

Γενικά ναι αλλα ανάλογα τι προσφορά θα βρει ο κάθε συνδρομητής απο την εκάστοτε εταιρία,πχ εμένα με συμφέρει το Cu λόγω 10€ δωρο απο την Ευρωπαϊκή κάρτα νέων και μπορώ να έχω περισσότερα έτσι,όπως και αλλοι συνδρομητές.Σε μη ειδικές κατηγορίες το F2G ειναι πολυ μπροστά.

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

πολλές και καλές αλλαγές στο νέο σαιτ της Q!!!

- Νέα πακέτα

- Ολα τα πακέτα χωρίς ελάχιστη χρέωση και ανα δευτερόλεπτο!!!

- Με την πρώτη ανανέωση 10ε του μήνα, δώρο 1000' προς q και 500mb

Link to comment
Share on other sites

ώπα, η Q κανεί φοβερό μπάσιμο με αυτήν την προσφορά. αν ήταν λεπτά προς όλους θα ήταν ακόμα καλύτερα βέβαια αλλά κι η παρούσα είναι εξαιρετική
Link to comment
Share on other sites

ώπα, η Q κανεί φοβερό μπάσιμο με αυτήν την προσφορά. αν ήταν λεπτά προς όλους θα ήταν ακόμα καλύτερα βέβαια αλλά κι η παρούσα είναι εξαιρετική

 

Εαν ενεργοποιήσεις ονλαιν το πακετο 3ε/60' προς όλους, σου δίνει +20'

Link to comment
Share on other sites

Εαν ενεργοποιήσεις ονλαιν το πακετο 3ε/60' προς όλους, σου δίνει +20'

 

με την προσφορά 300' προς όλους που έχω στο F2G δεν με δελεάζει να πάω Q, ακόμα και με αυτές τις προσφορές

Edited by Fatality
Link to comment
Share on other sites

- Με την πρώτη ανανέωση 10ε του μήνα, δώρο 1000' προς q και 500mb

 

Κοιτούσα προς αλλού, αλλά τώρα χλώμο...

 

:clap:

Link to comment
Share on other sites

προς που κοιτούσες?

 

F2G, γιατί με δελέαζε το γενναιόδωρο data πακέτο. Τώρα όμως μένω σίγουρα Q!

Link to comment
Share on other sites

F2G, γιατί με δελέαζε το γενναιόδωρο data πακέτο. Τώρα όμως μένω σίγουρα Q!

 

Με 3ε δίνει 400μβ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά τωρα δεν εχει 1€ το χαμηλοτερο πακετο αλλά 2€ -->600λεπτα προς q....:(

 

Εαν μπορείς να μας βρεις κάτι φτηνότερο σε άλλη εταιρία, πες μας και εμάς...

Link to comment
Share on other sites

Εαν μπορείς να μας βρεις κάτι φτηνότερο σε άλλη εταιρία, πες μας και εμάς...

Οχι δεν υπαρχει φθηνοτερο. ΑΛΛΆ με 1ε μου εφτανε και περισσευε ο χρονος ομιλιας που εδινε για να μιλαω με το ταιρι μου. Τωρα με 2 ευρω μου ειναι αχρηστο και περιττο. Δε νομιζω να συνεχισω να το κραταω σα 2ο αριθμο. Θα κοιταξω κατι άλλο ή να μεταφερω το πρωτο νουμερο που εχω σε άλλη εταιρεια...

Link to comment
Share on other sites

1G 5 ευρώ στο F2G, δεν συγκρίνεται.

 

Η ιδια ακριβως αναλογία ειναι. 2ε-400μβ = 1ε-200μβ = 5ε-1gb

Link to comment
Share on other sites

Πλέον η Q έχει πάει πολύ πιο μπροστά από τον ανταγωνισμό.

 

Ελπίζω μόνο να κάνουν αρκετοί την αλλαγή προς Q/wind, γιατί αλλιώς είναι πάλι ασύμφορο. Δυστυχώς, η παντοδυναμία του what's up καλά κρατεί.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν υπαρχει φθηνοτερο. ΑΛΛΆ με 1ε μου εφτανε και περισσευε ο χρονος ομιλιας που εδινε για να μιλαω με το ταιρι μου. Τωρα με 2 ευρω μου ειναι αχρηστο και περιττο. Δε νομιζω να συνεχισω να το κραταω σα 2ο αριθμο. Θα κοιταξω κατι άλλο ή να μεταφερω το πρωτο νουμερο που εχω σε άλλη εταιρεια...

 

Κι εγώ στην ίδια θέση με εσένα βρίσκομαι...:X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...