Jump to content

Motorola Moto X


Shuffle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το 5.1.1 έχει αρχίσει να φθάνει στη Γαλλία. Υπάρχει κανένας ακόμα εδώ με unrooted stock 4.4.4 για να μας ενημερώσει όταν το πάρει;
Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 655
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγώ μια από τα ίδια. Μόνο να πω πως παίρνουμε την 5.1, όχι την 5.1.1. Να ρωτήσω κάτι firiel. Εσύ έχεις κάνει root? Πώς? Πριν πας στην 4.4.4?
Link to comment
Share on other sites

Την εγκατέστησα το πρωί. Όλα καλά μέχρι στιγμής. Δεν κολλάει. Έκανα και format μετά την εγκατασταση. Εντυπώσεις για μπαταρία κλπ πιο μετά.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από χθες το βράδυ την έχω! Μια χαρά προς το παρόν. Κι εγώ έκανα reset μετά την εγκατάσταση. Είναι μεγάλο update. Σα να πήρες καινούργιο τηλέφωνο. Κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα αλλά είναι πολύ νωρίς.

Α! Τέλος το wave! :cry:

Edited by friends_addict
Link to comment
Share on other sites

Τα heads up notification Είναι για όλες τις εφαρμογές; Γιατί μου βγάζει μόνο στις κλήσεις.

Για SMS το έχω δει. Δε ξέρω αν λειτουργεί και στη μαμίσια εφαρμογή του email.

Γενικά περιμένα καλύτερη υλοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι συμβαίνει με τη συσκευή μου και το καινούριο bootlogo εμφανίζεται μια φορά και στη συνέχεια γυρίζει στο παλιό. Συμβαίνει και σε εσάς;
Link to comment
Share on other sites

Ναι και σε μενα αυτό έγινε. Πως πάει η Lolippop? Δεν μπορώ να πω ότι είδα βελτίωση στη μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

Λέω και εγώ 2 factory reset έκανα και δεν έγινε τίποτα. Ναι η μπαταρία και σε εμένα δεν φαίνεται να βελτιώθηκε βέβαια και με τη kitkat τώρα τελευταία δεν μπορώ να πω ότι η αυτονομία ήταν σε καλά επίπεδα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα!!!γενικα καλες εντυπωσεις απο το lollipop...εχει ωραιες τσαχπινιες αλλα και μικρα προβληματακια...γιατι οταν δινω εντολη για να στειλω μηνυμα (με φωνη ),μου απανταει "please install the app"?

Επισης αυτο με την καταναλωση μπαταριας απο το mobile radio ειναι φυσιολογικο η προβλημα?

Παντως για μενα παραμενει απο τα ωραιοτερα και vfm κινητα της αγορας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα!!!γενικα καλες εντυπωσεις απο το lollipop...εχει ωραιες τσαχπινιες αλλα και μικρα προβληματακια...γιατι οταν δινω εντολη για να στειλω μηνυμα (με φωνη ),μου απανταει "please install the app"?

Επισης αυτο με την καταναλωση μπαταριας απο το mobile radio ειναι φυσιολογικο η προβλημα?

Παντως για μενα παραμενει απο τα ωραιοτερα και vfm κινητα της αγορας...

 

Για τα 198€ που έφτασε στο skroutz, επιτέλους μετά από τόσους μήνες, μπορεί να αποτελέσει vfm. Όμως, κάτι βδομάδες πίσω ήταν απαράδεκτο το κόστος του. Φυσικά, δεν παύει για πολλούς οι 2 πυρήνες να ακούγονται λίγοι.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εμενα και φοράω την παραπάνω retail.en.eu.

 

Απ ότι θυμάμαι από το προηγούμενο update, εμείς που είχαμε retail, μας αργούσαν.

Κάνετε λίγο υπομονή, θα σας έρθει.

Edited by left_ace
Link to comment
Share on other sites

Εσύ με το detail moto x (2014) να φύγεις από το νήμα μας! (Εννοείται πως κάνω πλάκα!). Είναι πάντως περίεργο γιατί σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα στο motorola users forum, select users with retail.en.eu, είχαν πάρει το update πριν από άλλους (εμένα π.χ. με O2.en.DE). Έμειναν με τους select και σας ξέχασαν?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola Moto X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...