Jump to content

Συναντήσεις μελών myphone.gr Πάτρας (Επίσημο Θέμα)


giachtas
 Κοινοποίηση

Θα παρευρεθείτε στο νέο meeting μας στην Πάτρα;  

27 members have voted

  1. 1. Θα παρευρεθείτε στο νέο meeting μας στην Πάτρα;

    • Ναι, σίγουρα!
    • Δεν ξέρω, ίσως.
    • Όχι, δεν μπορώ


Recommended Posts

Λογικά μπορώ αύριο. Προτιμώ απόγευμα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με την ώρα να τα βρείτε και θα έρθω

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τι έγινε, κάνατε τη mini ας πούμε συνάντηση σήμερα; Σχετικά με τη μεγάλη συνάντηση, τι λέτε; Η 16η Φεβρουαρίου, που φαίνεται να είναι η πιο προσιτή, δεδομένου ότι θα έχουν τελειώσει και όσοι γράφουν, σας αρέσει; Το γράφω γιατί θα πρέπει να κλείσουμε ημερομηνία για να προτείνουμε και καφετέρια.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τι έγινε, κάνατε τη mini ας πούμε συνάντηση σήμερα; Σχετικά με τη μεγάλη συνάντηση, τι λέτε; Η 16η Φεβρουαρίου, που φαίνεται να είναι η πιο προσιτή, δεδομένου ότι θα έχουν τελειώσει και όσοι γράφουν, σας αρέσει; Το γράφω γιατί θα πρέπει να κλείσουμε ημερομηνία για να προτείνουμε και καφετέρια.

 

16 είναι ΟΚ. Αντε μην το λιβανιζουμε. Πείτε ώρα και καφέ αλλιώς θα πάω μόνος μου και όποιος έλθει. Θα έχω Νοτε 3, Νοτε 8 black brown, smartwatch 2 και galaxy gear

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

16 Φλεβάρη καλά είναι!!Εγώ λέω θεατράκι πρωί πρωί που δεν θα έχει κόσμο :p :P

 

Μια χαρά είναι θεατράκι.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν είναι αναγκη να περιμένουμε 20 μέρες για ενα καφέ. Σήμερα αύριο δεν ψήνει κανείς για νέον;απόγευμα
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν είναι αναγκη να περιμένουμε 20 μέρες για ενα καφέ. Σήμερα αύριο δεν ψήνει κανείς για νέον;απόγευμα

Ας κανονίσουμε οριστικά για τη μεγάλη συνάντηση και με τις ‘’μίνι’’ μπορούμε, όπως έγραψε και φίλος (δεν θυμάμαι), και με pm να κανονίζουμε. Μάλιστα , όπως έγραψα και πιο πάνω, είμαι σύμφωνος, εάν θέλετε, να ανταλλάξουμε και κινητά μέσω pm. Συμφωνώ και εγώ για θεατράκι, αν και δυσκολεύομαι λίγο με το πρωί λόγω δουλειάς, αλλά εάν το ξέρω από τώρα, πριν μπει ο Φεβρουάριος, μπορώ να κανονίσω με το πρόγραμμα στην εργασία μου. Και για να μη μπερδευτούμε, άλλαξε το μήνα στην υπογραφή σου.

Θεατράκι it is.

Jastonas σαν moderator που είσαι μπορούμε να το αναρτήσουμε στη στήλη με το ενδιαφέρον περιεχόμενο, όπως έκαναν και με τη συνάντηση στην Αθήνα, ώστε να το δουν έτσι και κάποιοι που δεν παρακολουθούν αυτό το thread;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να ερθουμε και πιο καινουργια μελη στην συναντηση αυτη??? ειμαι και εγω πατρα και 16 φλεβαρη μαλλον θα μπορω να ερθω! :)
Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να ερθουμε και πιο καινουργια μελη στην συναντηση αυτη??? ειμαι και εγω πατρα και 16 φλεβαρη μαλλον θα μπορω να ερθω! :)

 

Οποιοσδήποτε μπορεί να έρθει...! Και εμείς δεν είμαστε και τόσο παλιοί :)

Μια φορά έχουμε συναντηθεί και πάμε για δεύτερη.

 

Παιδιά... για να προχωρήσει καλά το θέμα, πιστεύω πρέπει να φτιάξουμε εκ νέου thread που να λέει όλες τις πληροφορίες περί συνάντησης κτλ. Το θέμα είναι πως αν μαζευτούμε πολλοί, στο θεατράκι, θα χωρέσουμε; Αν βρέχει; Αν αν αν... μην κλείσουμε τώρα (το ραντεβού μας εννοώ) και φάμε πακέτο!

Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να ερθουμε και πιο καινουργια μελη στην συναντηση αυτη??? ειμαι και εγω πατρα και 16 φλεβαρη μαλλον θα μπορω να ερθω! :)

 

Όχι απαγορεύεται. Είναι μόνο για παλιούς.

Οι νέοι είναι μοχθηροι

και θέλουν το κακό μας,

στα μαγειρεία τρέχουνε

και τρων το φαγητό μας.

 

Αστειεύομαι βέβαια.

Edited by nnik_1969

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Οποιοσδήποτε μπορεί να έρθει...! Και εμείς δεν είμαστε και τόσο παλιοί :)

Μια φορά έχουμε συναντηθεί και πάμε για δεύτερη.

 

Παιδιά... για να προχωρήσει καλά το θέμα, πιστεύω πρέπει να φτιάξουμε εκ νέου thread που να λέει όλες τις πληροφορίες περί συνάντησης κτλ. Το θέμα είναι πως αν μαζευτούμε πολλοί, στο θεατράκι, θα χωρέσουμε; Αν βρέχει; Αν αν αν... μην κλείσουμε τώρα (το ραντεβού μας εννοώ) και φάμε πακέτο!

 

 

Ακριβώς αυτο. Θα γινεται χαμος. Η καλυτερη λυση ειναι νεον. Δεν μαζευει πολυ κόσμο και θα ειναι καλα.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Άντε βρε παιδιά να το κανονίσουμε. Βλέπω τις φωτογραφίες από τη συνάντηση της Αθήνας και ‘’ζηλεύω’’! Για ΝΕΟΝ συμφωνώ και εγώ. Πιστεύω ότι θα είμαστε πιο άνετοι. Τώρα και στο Θεατράκι, εάν πάμε επάνω στο πατάρι, νομίζω ότι θα είμαστε σχετικά καλά. Απ’ ότι ξέρω απογευματινές ώρες έχει πολύ κόσμο στο πατάρι. Δεν ξέρω εάν θέλει κάποιος να προτείνει και άλλη καφετέρια. Επίσης προτείνω για καφετέρια και κάποια από αυτές που είναι κοντά στα ΤΕΙ. Πρωινές ώρες που έχω περάσει απ’ έξω δεν έχω δει πολύ κόσμο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!! Εδω και μθα βδομαδα νεοφερμενος στο android με ενα galaxy s4!!! Εθδα και την ενοτητα! Αν Θα γινει καποια συναντιση μεσα καθ εγω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!! Εδω και μθα βδομαδα νεοφερμενος στο android με ενα galaxy s4!!! Εθδα και την ενοτητα! Αν Θα γινει καποια συναντιση μεσα καθ εγω!

 

Αν εισαι ο γνωστός απο την αντιπαλη μερια να μην έρθεις χαχαχα :p

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Τα νέα μέλη πρέπει να κάνουν υπεύθυνη δήλωση σε αστυνομικό τμήμα με το γνήσιο της υπογραφής τους που να δηλώνουν ότι έχουν το ‘’τάδε’’ nickname στο myphone.-

Επίσης αν είναι κάτω τον 18 ετών χρειάζεται και υπεύθυνη δήλωση κηδεμόνα για να παραβρεθεί στη συνάντηση.-

Κατά την παρουσία σας θα πρέπει να αναφέρετε όλα τα τηλεφωνά και όλα τα γκάτζετ που έχουν περάσει από τα χεριά σας, την καταγραφή θα την κάνει ο Ιάσωνας jastonas με το αγαπημένο του πληκτρολόγιο, πριν τα πείτε θα τα έχει γράψει :lol:

 

 

Πλακιτσα βρε :) το κλίμα είμαι πολύ χάλαρο και δεν θα θέλετε να φύγετε ;)

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν το βάλουμε σε απογευματινή ώρα κατά 99% μπορώ οποιαδήποτε μέρα. :)

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ηθελα πολυ να ειμαι σε μια συναντηση του myphone αλλα έπεφτε λιγο μακριά η Αθηνα και η Θεσσαλονικη. Η Πάτρα 2 ωριτσες δρόμο ειναι απο Πρεβεζα οποτε υπολογίστε κι εμένα κατα 80%..και μετα να με ξενάγησετε και στην πολη συνοδεια μεζε, ουζου κ.τ.λ. :D

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι ο γνωστός απο την αντιπαλη μερια να μην έρθεις χαχαχα :p

 

ο γνωστος ειμαι!!!! αλλα που ξερεις οτι ειμαι απο την περα οχθη??!!! ησουν εκει και εσυ ε?!! :p

 

(ασχετη ερωτηση! πως βλεπω τις συζητησεις που εχω γραψει??)

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε να το κάνουμε μεσημέρι για να βολευτούν και οι πρωινοί και οι βραδυνοί; Δηλαδή να πούμε 3 η ώρα;

 

Για καφετέρια, προτιμώ σαν μέρος το θεατράκι, αλλά φοβάμαι μήπως δεν βολευτούμε οπότε προτείνω το ΝΕΟΝ.

Link to comment
Share on other sites

ο γνωστος ειμαι!!!! αλλα που ξερεις οτι ειμαι απο την περα οχθη??!!! ησουν εκει και εσυ ε?!! :p

 

(ασχετη ερωτηση! πως βλεπω τις συζητησεις που εχω γραψει??)

Ε ναι απο την αλλη ηρθα και εγω.

Τι λέτε να το κάνουμε μεσημέρι για να βολευτούν και οι πρωινοί και οι βραδυνοί; Δηλαδή να πούμε 3 η ώρα;

 

Για καφετέρια, προτιμώ σαν μέρος το θεατράκι, αλλά φοβάμαι μήπως δεν βολευτούμε οπότε προτείνω το ΝΕΟΝ.

 

και εγω ΝΕΟΝ λεω.Ηρεμια και χωρος. Πινεται και ο καφες

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι μέσα 100% για μεσημέρι και για ΝΕΟΝ. Όχι ότι και θεατράκι δε με βολεύει, αλλά μεσημέρι θεατράκι και Κυριακή θα γίνεται χαμός. Ελπίζω μόνο να μην είμαι ''καντέμης'' αυτή τη φορά όπως την προηγούμενη (θα θυμάστε όσοι πρόλαβα μετά τις 14:30 στο ΝΕΟΝ)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...