Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν νομίζω να τις κατεβάσει, η Wind θα συνεχίσει να είναι η οικονομικότερη όλως όπως όλα δείχνουν τα τελευταία δύο χρόνια, απλά θα έχει και ένα ισχυρότερο δίκτυο

 

 

Οτί είναι η οικονομικότερη είναι στάνταρντ (τωρα είδικα και με τα καινούργια της Q, τα σπάει). Πάντως αν τελικά το σήμα είναι ίδιο και με voda και με wind, η voda δεν θα έχει κανένα επιχείρημα (έστω και πλασματικό) να κρατάει υψηλότερες χρεώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω τις τελευταίες μέρες την καλύτερη προσφορα για μία θεία μου που θέλει να συνδυάσει σταθερό και κινητό! Μου κίνησε το ενδιαφέρον ο συνδυασμός της wind doyble play στα 20 ευρώ με απεριοριστο ιντερνετ, απεριόριστα σταθερά και 300 κινητά που αν συνδυαστεί με ένα κινητό wind (στα 20 ευρώ από τα 25 που στοιχίζει κανονικά) με 200 λεπτα προς όλα τα κινητά στοιχίζει το πακέτο 40 ευρώ για δύο χρόνια. Υπαρχει κάποια καλύτερη πρόταση? Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

με δώρο το τέλος φορητότητας + 1 πάγιο δωρο της σταθερής από τα καταστήματα δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στην αγορά
Link to comment
Share on other sites

δινουν δωρο τελος φορητοτητας και ενα παγιο????

 

Ναι το κόστος φορητότητας και ένα πάγιο σταθερού δώρο. ;)

Ολυμπιακός Θύρα 7 - Ultras Gate 7!
Link to comment
Share on other sites

με δώρο το τέλος φορητότητας + 1 πάγιο δωρο της σταθερής από τα καταστήματα δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στην αγορά

 

Είναι ότι πιο φθηνό υπάρχει αντικειμενικά

ck
Link to comment
Share on other sites

με δώρο το τέλος φορητότητας + 1 πάγιο δωρο της σταθερής από τα καταστήματα δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στην αγορά

Σε ποιο καταστημα φίλε μου πέτυχες τη προσφορά;; στείλε μου και pm για να μη θεωρηθει διαφημιση γιατι χθες που ρωτησα μου ειπαν απλά οτι μπορουν να μου κανουν εκπτωση 20ευρω στο πρώτο λογαριασμό

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Επίσης πολύ δυνατή προσφορά το W με το Douple Play

 

και τα δύο στα 49,9€ (56€ ΤΕΛΙΚΗ) για φορητότητα, μετατροπή από καρτοκινητό WIND ή 39,9€ νέο αριθμό κινητού

Ουσισατικά δίνουν τζάμπα το σταθερό. Ας ακούγονται οι καλές προσφορές.

 

Το έκανε σήμερα η κοπέλα μου...

Link to comment
Share on other sites

Εγω αρχες δεκεμβρη εκανα hol σταθερο(ευελικτα 300) και ιντερνετ εως 24mbps με 16,10 και vodafone καρτοπρογραμα με 500 λεπτα προς ολους 100 μηνυματα 100mb και τα 11,50 να μενουν μεσα στην καρτα με αλλα 16,04.

Συνολο 32,14 μετα απο προσφορα τηλεφωνικη!

Link to comment
Share on other sites

Στη wind στην Αριστείδου στην πλατεία Κλαυθμώνος υπάρχει η προσφορά και με πολύ καλή εξυπηρέτηση από τα παιδιά και μετά..
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Η διακοπή γίνεται ένα μήνα ακριβώς από την έκδοση του επόμενου λογαριασμού σου. Άμα θες να το κάνεις πιο γρήγορα, μόνο με φορητότητα
Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν καλά μαγαζιά, μέτρια και κακό. Μικρόκοσμος της κοινωνίας...
Link to comment
Share on other sites

Επίσης πολύ δυνατή προσφορά το W με το Douple Play

 

και τα δύο στα 49,9€ (56€ ΤΕΛΙΚΗ) για φορητότητα, μετατροπή από καρτοκινητό WIND ή 39,9€ νέο αριθμό κινητού

Ουσισατικά δίνουν τζάμπα το σταθερό. Ας ακούγονται οι καλές προσφορές.

 

Το έκανε σήμερα η κοπέλα μου...

 

Εταιρεία έχει και θα μιλάει τόσες ώρες από σταθερό και κινητό η κοπέλα σου; Γιατί αν δεν έχει, με τη λογική του σταθερού & υψηλού παγίου ακόμη και αν σου τα προσφέρει όλα η Wind, αν οι πραγματικές - ρεαλιστικές ανάγκες σου δεν είναι ακριβώς στο ποσό του παγίου βγαίνεις σίγουρα χαμένος σε βάθος χρόνου. Just a heads up. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εταιρεία έχει και θα μιλάει τόσες ώρες από σταθερό και κινητό η κοπέλα σου; Γιατί αν δεν έχει, με τη λογική του σταθερού & υψηλού παγίου ακόμη και αν σου τα προσφέρει όλα η Wind, αν οι πραγματικές - ρεαλιστικές ανάγκες σου δεν είναι ακριβώς στο ποσό του παγίου βγαίνεις σίγουρα χαμένος σε βάθος χρόνου. Just a heads up. :rolleyes:

 

Από το σταθερό είναι κι οι γονείς της, από το κινητό κάνει ιδιαίτερα μαθήματα σε αρκετά παιδάκια, και χρησιμοποιεί και το 1,5GB

Κοίτα να δεις από ΟΤΕ και cosmote που ήταν με 90€ και για τα δύο το μήνα (και το κινητό ούτε τις μισές παροχές) θα το χαρεί.

 

Θα την μυήσω και στο F2G :D σιγά σιγά

Link to comment
Share on other sites

Στη wind στην Αριστείδου στην πλατεία Κλαυθμώνος υπάρχει η προσφορά και με πολύ καλή εξυπηρέτηση από τα παιδιά και μετά..

Το συγκεκριμενο καταστημα το χρησιμοποιω και εγω σουπερ ειναι οντως τα παιδια!

Link to comment
Share on other sites

Εμάς μας πρότειναν (και το δεχτήκαμε)

 

  • 24άρι Ίντερνετ
  • απεριόριστα αστικά και υπεραστικά, 300' προς κινητά από το σταθερό
  • 300 λεπτά ομιλίας, 300MB και 30 μηνύματα στο κινητό
  • μείον 20 ευρώ στον πρώτο λογαριασμό
  • δώρο ένα τάμπλετ (ντάξει, ένα φθηνό εννοείται)

 

με 44 ευρώ το μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Τα 10€ που εχω μέσα μπορω να τα χρησιμοποιήσω για να βάλω έξτρα λεπτά ομιλίας? πως το κάνω αυτο? μπορω να βάλω και 5€ π.χ?
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Η διακοπή γίνεται ένα μήνα ακριβώς από την έκδοση του επόμενου λογαριασμού σου. Άμα θες να το κάνεις πιο γρήγορα, μόνο με φορητότητα

 

Κατά παράβασιν των συμβάσεων που υπογράφουμε (παθώς σήμερα σε κάτι αντίστοιχο) οι οποίες ρητά αναφέρουν ότι ο μέγιστος χρόνος μέχρι την διακοπή μπορεί να είναι 30 ημέρες από την αίτηση διακοπής (και όχι από την έκδοση οποιουδήποτε λογαριασμού γεγονός το οποίο αποτελεί εσωτερικό λογιστικό πρόβλημα του κάθε παρόχου αδιάφορο στον συνδρομητή). Για να δούμε τι γνώμη έχει και η ΕΕΤΤ από την Τετάρτη που θα την ενημερώσω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας , γνωρίζεται αν είναι σωστή κίνηση να ανοίξεις ένα μαγαζί της Wind ; Το έχω ψάξει αλλά ακούω διαφορετικές απόψεις επί του θέματος , τι λέτε ; :cool:
Link to comment
Share on other sites

Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ! ΠΑΣ ΣΤΗΝ WIND, ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΕΝΑ ΑΚΡΙΒΟ ΚΙΝΗΤΟ 400 ΕΥΡΩ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΕΙ MICRO-SIM. AN TOYΣ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ SIM ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΚΟΨΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ (ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΣΥΡΡΑΠΤΙΚΟ,ΖΗΤΗΜΑ ΕΝΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ) ΑΛΛΑ Η ΔΕΥΤΕΡΗ SIM ΣΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΙΑ,ΤΟΤΕ ΣΟΥ ΖΗΤΟΥΝ 2 ΕΥΡΩ,ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΑΓΟΡΑΣΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ!!!!ΛΕΩ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ. ΚΙ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ WIND ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ. ΦΥΣΙΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΕΚΑΝΑ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ WIND KAI Q ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΓΗΣΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ WIND . ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΜΑΙ ΜΕ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΩΝ.....
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα wind Αλλά καταστήματος.εμένα ο γερμανός με χρέωσε 5 ευρώ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was pinned
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...