Jump to content

Φωτογραφίες / βίντεο με το LG G2


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλαράκι μου να σε ρωτήσω όταν τραβάς slow motion η εικόνα που βλέπεις πιξελιαζει;Και όταν το βλέπεις στον stock player πάλι το ίδιο;Θέλει ειδικό player στο pc μήπως;Πάντως και σε ένα καινούργιο g2 που το δοκίμασα το ίδιο κάνει και δεν βρίσκω λύση.Φοράω g3 Rom πάντως αλλά και σε stock δείχνει σκούρα εικόνα.

Δεν υπάρχει λύση έτσι είναι το slomo στο κινητό μας, πέφτει η ανάλυση σε 720p.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι άλλο να πέφτει η ανάλυση Και άλλο να γίνεται η εικόνα σαν Μικρά τετραγωνάκια πιξελιασμα δηλαδή.Δεν είναι η εικόνα δηλαδή σαν ένα απλό 720p που είναι καθαροτατη

 

----- προσθήκη μηνύματος 106 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν υπάρχει λύση έτσι είναι το slomo στο κινητό μας, πέφτει η ανάλυση σε 720p.

Ναι άλλο να πέφτει η ανάλυση Και άλλο να γίνεται η εικόνα σαν Μικρά τετραγωνάκια πιξελιασμα δηλαδή.Δεν είναι η εικόνα δηλαδή σαν ένα απλό 720p που είναι καθαροτατη

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η καλύτερη g3ρομ ειναι αυτη : plitz rom 3.2. Θα τη βρείτε εδω [ONLINE V3.2!!!] BLITZ ROM V3.2 [PORTG3] (D802) [Odex -- Zipaling]

Το link;;;;;;

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι άλλο να πέφτει η ανάλυση Και άλλο να γίνεται η εικόνα σαν Μικρά τετραγωνάκια πιξελιασμα δηλαδή.Δεν είναι η εικόνα δηλαδή σαν ένα απλό 720p που είναι καθαροτατη

Ναι ξέρω τι λες, αυτό το χάλι τελοσπάντων δεν φτιάχνεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κάτοχος εδώ και 1 μήνα του G2 πολύ ευχαριστημένος από το κινητό Θα ήθελα να ρωτήσω προσπαθώ να τραβήξω φώτο ένα αθλημα και βγαίνουν θολές παρόλο που το εχω σε αυτή την επιλογή Μπορεί κάποιος να πει τι μπορώ να κάνω? thanks!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κάτοχος εδώ και 1 μήνα του G2 πολύ ευχαριστημένος από το κινητό Θα ήθελα να ρωτήσω προσπαθώ να τραβήξω φώτο ένα αθλημα και βγαίνουν θολές παρόλο που το εχω σε αυτή την επιλογή Μπορεί κάποιος να πει τι μπορώ να κάνω? thanks!

Δοκίμασε άλλο άθλημα

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε άλλο άθλημα[/quote

 

σοβαρά μιλάς ? ωπσα ρεεε..

 

πλακα κανω αμα θες δοκιμασε αυτες τις ρυθμισεις ισως σε βοηθησουν http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5855987#post5855987

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.ισως να εχει απαντηθει σε προηγουμενα ποστ αλλα επειδη το βιαζομαι πως μπορω να τραβηξω φωτογραφια με ενεργοποιημενο φλας?χρειαζετε καποια ρυθμιση.νυχτα ας πουμε δεν ενεργοποιειται αυτοματα το φλας.ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.ισως να εχει απαντηθει σε προηγουμενα ποστ αλλα επειδη το βιαζομαι πως μπορω να τραβηξω φωτογραφια με ενεργοποιημενο φλας?χρειαζετε καποια ρυθμιση.νυχτα ας πουμε δεν ενεργοποιειται αυτοματα το φλας.ευχαριστω εκ των προτερων

Στη λειτουργία της κάμερας έχει ενα κουμπάκι που λέει ΛΕΙΤ. αν το πατήσεις μπορείς να επιλέξεις διάφορα "πακέτα" ρυθμίσεων ανάλογα τις συνθήκες.

Αν το έχεις στο "Κανονικό", μπορείς να ενεργοποιησεις κανονικά το φλας. Αν το έχεις π.χ. "Νυχτα" ή "Δυναμικο τόνο" (HDR), δεν έχεις δυνατότητα να το ενεργοποιησεις.

Αν θέλεις να ανάψει ρυθμιζε το καλυτερα στο ενεργό και οχι στο αυτόματο.

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανα καλο προγραμμα επεξεργασιας φωτο εχετε να προτεινετε;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανα καλο προγραμμα επεξεργασιας φωτο εχετε να προτεινετε;

Εγώ χρησιμοποιώ το Snapseed και pixlr. Πολύ καλά και τα 2

Link to comment
Share on other sites

https://mega.co.nz/#!k1sRULxL!49-Ln78HVOXVYzC9Gjz0XRkwLyyJYBEnvoXo2VKr18M

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια συγνωμη για την ταλαιπωρία με το λινκ για την blitz rom 3.3. Ειναι η πρώτη φορα που προσπαθω να ανεβασω κατι

Link to comment
Share on other sites

https://mega.co.nz/#!k1sRULxL!49-Ln78HVOXVYzC9Gjz0XRkwLyyJYBEnvoXo2VKr18M

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια συγνωμη για την ταλαιπωρία με το λινκ για την blitz rom 3.3. Ειναι η πρώτη φορα που προσπαθω να ανεβασω κατι

 

Έχει μέσα Google play?

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Την κατεβασα προχτες. Οταν βρω χρονο θα την δοκιμασω.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για να παρω με το twrp μονο τις εφαρμογες που εχω εγκαταστησει κ ρυθμισει, και να τις ξανα βαλω σε αλλη rom, τι παταω;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Για να παρω με το twrp μονο τις εφαρμογες που εχω εγκαταστησει κ ρυθμισει, και να τις ξανα βαλω σε αλλη rom, τι παταω;

Titanium backup θέλεις, ελλοχεύει ο κίνδυνος να μην δουλεύουν σε άλλη ρομ ή να σε κάνουν νούμερα.Το έχω δοκιμάσει νωρίτερα αλλά σε προειδοποιώ.restore user data θα κάνεις για την επαναφορά αν θέλεις να δοκιμάσεις

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...