Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έκανα ότι είπες αλλά πάλι τίποτα. Έχω την τελευταία επίσημη 4.10.16

Ορίστε [ATTACH]51702[/ATTACH]τι μου λέει

Το προβλημα μπορει να ειναι παροδικο. Αν δεις οτι συνεχιζεται, δοκιμασε το εξης: διεγραψε το λογαριασμο σου google και την προσωρινη μνημη του app google sync contacts. Κανε reboot και δημιουργησε ξανα το λογαριασμο σου google.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μιλαω για τη multilanguage rom απο το vickmal η οποια ειναι συνηθως custom και δεν δεχεται updates. Η official stable rom του 3c 3g οπως ερχεται απο το καταστημα δεν εχει ελληνικα. Μολις το παρεις θα γινει αναβαθμιση στην τελευταια rom η οποια εχει κανονικα ελληνικα. Για το 4g δεν γνωριζω αλλα υποθετω ισχυει οτι και για το 3g.

 

 

σε ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις του με βοηθανε πολυ....για δες λιγο αυτο.λεει οτι ειναι fdd-lte και εχει και ελληνικα.και ειναι και το σαητ που μου προτεινε ο φιλος πιο πανω...τιλες?

 

http://www.to2c.com/huawei-honor-3c-2gb-16gb-4g-basic-4g-fdd-lte-android-4-4-quad-core-1-6ghz-5-0-inch-hd-8-0mp-smartphone.html

Edited by masonas
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια βοηθεια...κανω οτι λεει στο ποστ 418 για να εγκαταστησω τις εφαρμογες τις google κ ενω το play store το εγκατεστησα μια χαρα οταν παω να εγκαταστησω την εφαρμογη για τις επαφες παταω το βελακι αλλα δε γινετε τιποτα. Δε δειχνει να κατεβαινει..
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια βοηθεια...κανω οτι λεει στο ποστ 418 για να εγκαταστησω τις εφαρμογες τις google κ ενω το play store το εγκατεστησα μια χαρα οταν παω να εγκαταστησω την εφαρμογη για τις επαφες παταω το βελακι αλλα δε γινετε τιποτα. Δε δειχνει να κατεβαινει..

για δες στις ρυθμίσεις του λογαριασμού Google σου εάν έχεις αυτά τότε είναι ήδη εγκατεστημένο.

Link to comment
Share on other sites

Εγινε φιλε μου θα το κοιταξω..

βρες το κινεζικο μαρκετ και στην διαχειριση εφαρμογων/ολες και κανε ενα clear cache αναγκαστικη διακοπη και ξανα ανοιξε το

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα μπορει να ειναι παροδικο. Αν δεις οτι συνεχιζεται, δοκιμασε το εξης: διεγραψε το λογαριασμο σου google και την προσωρινη μνημη του app google sync contacts. Κανε reboot και δημιουργησε ξανα το λογαριασμο σου google.

 

Τελικά όντως μετά από διαγραφή και επανεκκίνηση δούλεψε, ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πως σας φαίνεται? Σαν πολύ φθηνό δεν είναι? ή κάπου υπάρχει παγίδαα?

 

http://www.ebay.com/itm/Original-HUAWEI-Honor-3C-1G-8G-5-0-IPS-MTK6582-Quad-Core-Unlocked-Smartphone-/181566105275?_trksid=p2053445.m2306.l3995

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πως σας φαίνεται? Σαν πολύ φθηνό δεν είναι? ή κάπου υπάρχει παγίδαα?

 

http://www.ebay.com/itm/Original-HUAWEI-Honor-3C-1G-8G-5-0-IPS-MTK6582-Quad-Core-Unlocked-Smartphone-/181566105275?_trksid=p2053445.m2306.l3995

Πολυ μπερδεμενα τα λεει...πανω λεει mtk επεξεργαστη και κατω λεει hisilicon

 

Αν ειναι 4g ειναι hisilicon αλλιως ειναι mtk..οσο για την τιμη δεν βρισκω καποια διαφορα με αυτο

http://www.to2c.com/huawei-honor-3c-1gb-8gb-4g-basic-4g-fdd-lte-android-4-4-quad-core-1-6ghz-5-0-inch-hd-8-0mp-smartphone.html

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Πολυ μπερδεμενα τα λεει...πανω λεει mtk επεξεργαστη και κατω λεει hisilicon

 

Αν ειναι 4g ειναι hisilicon αλλιως ειναι mtk..οσο για την τιμη δεν βρισκω καποια διαφορα με αυτο

http://www.to2c.com/huawei-honor-3c-1gb-8gb-4g-basic-4g-fdd-lte-android-4-4-quad-core-1-6ghz-5-0-inch-hd-8-0mp-smartphone.html

 

 

θα συμφωνησω πολυ περιεργα τα λεει....αν και δεν ηξερα οτι υπαρχει Honor 3c 4G me 1g kai 8g sta 1.6ghz...και αν θες 2g kai 16g πας σε αυτο http://www.to2c.com/huawei-honor-3c-2gb-16gb-4g-basic-4g-fdd-lte-android-4-4-quad-core-1-6ghz-5-0-inch-hd-8-0mp-smartphone.html με 25 δολαρια παραπανω

 

ασε που απο το ebay θα θελει και κανα 20ευρω για μεταφορικα οπωτε πας στα ιδια περιπου γιατι το to2c εχει δωρεαν μεταφορικα και δωρο θηκη

Link to comment
Share on other sites

κάνω update το touchpal σε 5.6.6.3.88777 περνάω και τα ελληνικα και τωρα μου βγαζει εως 60 χαρακτηρες. με τη παλια εκδοση δεν ειχα θεμα. τη κανω τωρα?

εδιτ: ακυρον

Edited by mylw_4
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πως σας φαίνεται? Σαν πολύ φθηνό δεν είναι? ή κάπου υπάρχει παγίδαα?

 

http://www.ebay.com/itm/Original-HUAWEI-Honor-3C-1G-8G-5-0-IPS-MTK6582-Quad-Core-Unlocked-Smartphone-/181566105275?_trksid=p2053445.m2306.l3995

 

φυσικα υπαρχει και αυτο εδω:

http://www.minideal.net/huawei-honor-3c-4g-fdd-lte-h30-l02-smartphone-android-4-4-quad-core-1-6ghz-5-0-inch-hd-8-0mp-ram-2gb-rom-16gb.html

 

στο οποιο ο τυπος σου δινει πολλα δωρα που ζητανε οι αγοραστες οπως:

1) Install google playstore

2) Remove chinese apps

3) Make it rooted.

4) Send it with a European version of charger and the free gifts

5) Install Greek language

 

 

καλη επιλογη

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το high care ξέρουμε τη κάνει, σε τη χρειάζεται? Αλλιώς να το uninstallαρω Edited by mylw_4
Link to comment
Share on other sites

Ενώ μπορώ να δω τη συσκευή μου από το android device manager, δεν μπορώ να εγκαταστήσω εφαρμογή μέσω του Play ενός browser PC.

Δεν μου το εμφανίζει στη λίστα συσκευών. Έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα;

We offer three kinds of service: GOOD - CHEAP - FAST. You can pick any two.

If it is GOOD and CHEAP it won't be FAST | If it is GOOD and FAST it won't be CHEAP | If it is FAST and CHEAP it won't be GOOD

Link to comment
Share on other sites

δεν βλεπω αναβαθμιση σημερα....

τώρα για καλό είναι....;

Πολύ καλό θα ήταν σήμερα,

να δούμε επιτέλους kitkat stable με emui 3, μετά από τόσους μήνες αναμονής.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό θα ήταν σήμερα,

να δούμε επιτέλους kitkat stable με emui 3, μετά από τόσους μήνες αναμονής.

Αν θυμάμαι καλά το "πλάνο" αναβάθμισης που δημοσίευσε κάποιος προ μηνός, EMUI 3.0 @ 3C θα έρθει τον Δεκέμβριο...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό θα ήταν σήμερα,

να δούμε επιτέλους kitkat stable με emui 3, μετά από τόσους μήνες αναμονής.

δυο πραγματα κατ εμε ΔΕΝ εχουν λυθει ακομα!

1ον η αναγνωριση κλησεων λαο 2ον οτι πολλες φορες οταν ειμαι σε καποια εφαρμογη η αποσυνδεω το usb απο τον υπολογιστη μου πεταει οθονες απο ΑΛΛΑ προγραμματα! πχ βγαινω απο μια εφαρμογη με το πισω και διαδοχικα μου πεταει την οθονη του στοκ dialer,stock μηνυματα ,opera browser!εννοειται οτι αυτα τα προγραμματα τα ειχα κλεισει κανονικα!

Link to comment
Share on other sites

δυο πραγματα κατ εμε ΔΕΝ εχουν λυθει ακομα!

1ον η αναγνωριση κλησεων λαο 2ον οτι πολλες φορες οταν ειμαι σε καποια εφαρμογη η αποσυνδεω το usb απο τον υπολογιστη μου πεταει οθονες απο ΑΛΛΑ προγραμματα! πχ βγαινω απο μια εφαρμογη με το πισω και διαδοχικα μου πεταει την οθονη του στοκ dialer,stock μηνυματα ,opera browser!εννοειται οτι αυτα τα προγραμματα τα ειχα κλεισει κανονικα!

 

+ το glove mode. Για πολλούς αρκετά χρήσιμο... ειδικά τώρα που χειμωνιαζει

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά το "πλάνο" αναβάθμισης που δημοσίευσε κάποιος προ μηνός, EMUI 3.0 @ 3C θα έρθει τον Δεκέμβριο...

Είναι ν' απορείς...

Να γίνει η kitkat fully optimised για το hardware του 3C και την καθυστέρηση που αυτό προϋποθέτει το καταλαβαίνω (παρ' όλο που οι dev ROMs των τελευταίων μηνών δίνουν την αίσθηση ότι είναι near production ready).

Γιατί όμως δεν ενσωματώνουν από τώρα EMUI 3 στις dev ROMs του 3C? Λιγότερη δουλειά για το Δεκέμβριο.

Τα honor 3c 4g, honor 6 και το επερχόμενο honor 4x μήπως δεν είναι όλα με kitkat + EMUI 3?

Edited by pany07
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...