Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει κανεις το changelog της 4.8.20? Ευχαριστώ. Σε εμένα όλα κομπλέ εκτός από το YouTube

 

Και εγώ το ίδιο. Το youtube κολλάει, γιατι κάποιοι είχαν αναφέρει οτι τους διορθώθηκε το πρόβλημα...αλλά δε βλέπω κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγώ το ίδιο. Το youtube κολλάει, γιατι κάποιοι είχαν αναφέρει οτι τους διορθώθηκε το πρόβλημα...αλλά δε βλέπω κάτι τέτοιο.

Για δοκιμασε το viral και πες μας

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο. Το youtube κολλάει, γιατι κάποιοι είχαν αναφέρει οτι τους διορθώθηκε το πρόβλημα...αλλά δε βλέπω κάτι τέτοιο.

 

Καιμενα νομίζω μου είχε λυθεί αλλά μου ξαναεμφανιστηκε. Απλα δεν ξέρω αμα το ξαναχαλασε το update tis rom η το update tou app tou youtube

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω πρόβλημα με το YouTube .Τώρα μάλιστα κολλάει περισσότερο ... έχω την 16

 

Κατα τη γνώμη μου ειναι ένα από τα λίγα μειονεκτήματα που έχει ...

Edited by gioren
Link to comment
Share on other sites

Μια και ειμαι ευχαριστημενος απο το thl w11 σκεφτομαι για δευτερη συσκευη απο Κινα και ειδα αυτο αλλα κατι δεν μου κολαει,εσεις που το ξερετε το συγκεκριμενο τηλεφωνο τι λετε ειναι μουφα η οχι?http://www.aliexpress.com/item/Original-HUAWEI-Honor-3C-WCDMA-2GB-RAM-5-0-IPS-MTK6592-Octa-Core-Mobile-Phone-16GB/2024637736.html
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά μουφα είναι, δεν βγαίνει σε 8-core!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά λίγο προσοχή τι βλέπετε... και τι θα αγοράσετε...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

11επειδη εχω ενα μουφα που μου πουλησανε σαν 3c (1 gb ram 4 gb rom dual core, τελικα δε πληρωσα και τπτ) αλλα εχει κανεις ιδεα πως μπορω να βαλω λογισμικο μεσα? η εχει κανεις ιδεα ποιο μπορει να ειναι?
Katw i apple :shifty:
Link to comment
Share on other sites

11επειδη εχω ενα μουφα που μου πουλησανε σαν 3c (1 gb ram 4 gb rom dual core, τελικα δε πληρωσα και τπτ) αλλα εχει κανεις ιδεα πως μπορω να βαλω λογισμικο μεσα? η εχει κανεις ιδεα ποιο μπορει να ειναι?

 

Σίγουρα δεν έχει το EMUI της Huawei.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

leei pantws oti ayto exei

 

Βγάλε ένα screenshot το about phone. Και να λέει ότι το έχει δεν πιστεύω πως είναι πλήρως αληθές.

Και όχι greelish :rolleyes:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε online και εγκατεστησα την Β147. Δεν καταφερα να εντοπισω αλλαγές απο την Β143 Ξέρει καποιος κατι παραπάνω;
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε ένα screenshot το about phone. Και να λέει ότι το έχει δεν πιστεύω πως είναι πλήρως αληθές.

Και όχι greelish :rolleyes:

 

ναι σορυ ξεχαστηκα απο βιασυνη. εγραφα και στο xda

 

model number h30-t00

cpu dual core 1.3 ghz

Ram 1gb

phone storage 4 gb total

resolution 720 x 1280

android version 4.2.2

emotion ui version emotionui 2.0

kernel 3.4.5 huawei@android-server#1

build number h30bla bla bla

εχει και baseband version

Katw i apple :shifty:
Link to comment
Share on other sites

ναι σορυ ξεχαστηκα απο βιασυνη. εγραφα και στο xda

 

model number h30-t00

cpu dual core 1.3 ghz

Ram 1gb

phone storage 4 gb total

resolution 720 x 1280

android version 4.2.2

emotion ui version emotionui 2.0

kernel 3.4.5 huawei@android-server#1

build number h30bla bla bla

εχει και baseband version

 

Ναι αυτό δεν είναι screenshot θέλω να διαβάσω κάποια πράγματα από εκεί.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό δεν είναι screenshot θέλω να διαβάσω κάποια πράγματα από εκεί.

 

ολα στα εγραψα.

θες το build number ολο? δε εχει κατι αλλο

screenshot πιο μετα γιατι φτιαχνω ενα xperia τωρα

Katw i apple :shifty:
Link to comment
Share on other sites

ολα στα εγραψα.

θες το build number ολο? δε εχει κατι αλλο

screenshot πιο μετα γιατι φτιαχνω ενα xperia τωρα

 

Αφού δεν έχει κάτι άλλο τότε δεν είναι EMUI εγώ προσωπικά δεν μπορώ να σε βοηθήσω.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

μάγκες στο google maps σας βγάζει ακριβώς την τοποθεσία σας, γιατί εμένα με βγάζει κανά 50 μέτρα δεξιά ή αριστερά από όπου βρίσκομαι. πρόγραμμα τύπου sygic δεν έχω δοκιμάσει. το gps setup λέτε να βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

μάγκες στο google maps σας βγάζει ακριβώς την τοποθεσία σας, γιατί εμένα με βγάζει κανά 50 μέτρα δεξιά ή αριστερά από όπου βρίσκομαι. πρόγραμμα τύπου sygic δεν έχω δοκιμάσει. το gps setup λέτε να βοηθήσει?

Σε εξωτερικό χώρο? Το GPS είναι ενεργοποιημένο?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

ναι και στα 2

 

 

όπα παίζει να εχω κάνει και πατατα στο location access ειχα ατσεκάριστο το when locating, accurate to street level

Edited by mylw_4
Link to comment
Share on other sites

τελικά δεν έχει κανένας κοσμοτε καρτοκινητό και αυτό το κινητό;;; Wi-Fi tethering να δώσει δηλαδή ίντερνετ σε ένα π.χ. ταμπλέτ το έχει καταφέρει κανείς;; με την σιμ της βοντα όλα οκ με του what's up δεν δίνει δεδομένα!
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε online και εγκατεστησα την Β147. Δεν καταφερα να εντοπισω αλλαγές απο την Β143 Ξέρει καποιος κατι παραπάνω;

Εγω εντοπισα σοβαρες αλλαγες (προς το χειροτερο). Καταρχην, το πιο σημαντικο ειναι οτι δεν μου αναγνωριζει πλεον καμια επαφη, ειτε καλω ειτε με καλουν. Αυτο οφειλεται σε καποια αλλαγη που εγινε με το update οσον αφορα τις κλησεις. Εχει να προτεινει καποιος καποια λυση?

Επισης εχει αλλαξει ο stock browser (EMUI 2.2 ή 2.3 νομιζω). Το home page ειναι αθλιο με πολλα κινεζικα sites και δεν μπορω να το αλλαξω. Οι υπολοιπες αλλαγες δεν ειναι κατι σημαντικο, αφορουν κυριως καποια bugs για την αναγνωριση της sdcard και αναβαθμισεις του phone manager.

 

Edit: το προβλημα με την αναγνωριση επαφων λυνεται με τους εξης 2 εναλλακτικους τροπους:

 

Ο πρωτος ειναι αυτος που αναφερεται απο τον Romanos σε παλαιοτερο ποστ για αντιστοιχο προβλημα με την kitkat:

Διαγραφη google account

Διαγραφη data της εφαρμογης google contacts sync

Reboot

Δημιουργια του google account

 

Ο δευτερος τροπος που δουλεψε ειναι:

export τις επαφες gmail σε αρχειο vcf.

Διεγραφη (αν υπαρχουν) των επαφων στο phone/τηλεφωνο

Εισαγωγη του αποθηκευμενου αρχειου στο phone/τηλεφωνο

 

Μενει να δουμε τωρα τι θα κανουμε με τον stock browser...

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα. Ενδιαφερεται το φιλαρακι μου να παρει αυτο το κινητο τ λετε αξιζει τα λεφτα του και ισχυει οτι εχει 2giga ram?Σκεφτεται να το αγορασει απο εδω http://www.ebay.com/itm/White-Huawei-Honor-3C-5-0-HD-MTK6582-Quad-Core-2GB-RAM-Android-4-2-Smartphone-/231275043380?pt=Cell_Phones&hash=item35d9111a34 . Και κατι ακομη play store λογικα θα εχει?:)
Παιδιά με λένε Σταύρο και είμαι πολύ καλά :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα. Ενδιαφερεται το φιλαρακι μου να παρει αυτο το κινητο τ λετε αξιζει τα λεφτα του και ισχυει οτι εχει 2giga ram?Σκεφτεται να το αγορασει απο εδω http://www.ebay.com/itm/White-Huawei-Honor-3C-5-0-HD-MTK6582-Quad-Core-2GB-RAM-Android-4-2-Smartphone-/231275043380?pt=Cell_Phones&hash=item35d9111a34 . Και κατι ακομη play store λογικα θα εχει?:)

 

Γιατι δεν στέλνεις μήνυμα στον ίδιο τον πωλητή.Και επίσης γιατί να μην το πάρει απο δοκιμασμένα μαγαζιά?

 

http://www.vickmall.com/huawei-honor-3c-mtk6582-quad-core-1-3ghz-android-4-2-2gb-ram-8gb-rom-5-0-inch-hd-ogs-screen-3g-wcdma-smartphone-white.html

 

Kαι πιο φτηνά και δοκιμασμένα πράγματα με ελληνικά και playstore.Και εδώ

 

http://www.to2c.com/huawei-honor-3c-basic.html

Link to comment
Share on other sites

Εγω εντοπισα σοβαρες αλλαγες (προς το χειροτερο). Καταρχην, το πιο σημαντικο ειναι οτι δεν μου αναγνωριζει πλεον καμια επαφη, ειτε καλω ειτε με καλουν. Αυτο οφειλεται σε καποια αλλαγη που εγινε με το update οσον αφορα τις κλησεις. Εχει να προτεινει καποιος καποια λυση?

Επισης εχει αλλαξει ο stock browser (EMUI 2.2 ή 2.3 νομιζω). Το home page ειναι αθλιο με πολλα κινεζικα sites και δεν μπορω να το αλλαξω. Οι υπολοιπες αλλαγες δεν ειναι κατι σημαντικο, αφορουν κυριως καποια bugs για την αναγνωριση της sdcard και αναβαθμισεις του phone manager.

 

Edit: το προβλημα με την αναγνωριση επαφων λυνεται με τους εξης 2 εναλλακτικους τροπους:

 

Ο πρωτος ειναι αυτος που αναφερεται απο τον Romanos σε παλαιοτερο ποστ για αντιστοιχο προβλημα με την kitkat:

Διαγραφη google account

Διαγραφη data της εφαρμογης google contacts sync

Reboot

Δημιουργια του google account

 

Ο δευτερος τροπος που δουλεψε ειναι:

export τις επαφες gmail σε αρχειο vcf.

Διεγραφη (αν υπαρχουν) των επαφων στο phone/τηλεφωνο

Εισαγωγη του αποθηκευμενου αρχειου στο phone/τηλεφωνο

 

Μενει να δουμε τωρα τι θα κανουμε με τον stock browser...

 

 

επιβεβαιώνω το πρόβλημα με τις επαφές και το πως διορθώνεται (με τον πρώτο τρόπο τουλάχιστον)

αλλα δυστυχώς χάνεις το call log σου έτσι :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...