Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πάντως στους χάρτες με πετάει έξω όταν κάνω zoom in / out για λίγο..

ΜΕ ποια rom? Google Maps εννοείς?

Να υποθεσω οτι δε χρειαζεται καποια διευκρινηση για το τελωνειο κατα την παραγγελια, οπως π.χ. οταν παραγγελνεις στο ebay γραφεις send it as a gift?

Τα 'χουνε μάθει αυτά οι Κινέζοι, δεν χρειάζονται (πλεόν) τέτοιες διευκρινήσεις....

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρειαζεται να παραγγειλω και αυτο? Root Firmware Install

Επισης γραφει στο σαιτ Multi-language ROM,will root,install google play and Greek languge,Back Camrea still is 8MP

να το παραγγειλω ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα τα εμφανιζει αυτα. Μηπως εχεις vodafone? Γιατι οταν με καλουν στη sim vodafone εμφανιζονται, αλλα οταν με καλουν στη sim cosmote εμφανιζεται Greece. Αυτο εχει να κανει με το γνωστο θεμα με το +30.

 

Υποστηρίζει κανονικά ελληνικά

Να τα ιδεογράμματα που λέω

εκανες update τα call locations?παντως με ελληνικα στην κιτκατ 4.7.1 τερμα αυτα τα κινεζικα!

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζεται να παραγγειλω και αυτο? Root Firmware Install

Επισης γραφει στο σαιτ Multi-language ROM,will root,install google play and Greek languge,Back Camrea still is 8MP

να το παραγγειλω ετσι?

 

 

Πάρε με την αυθεντική ROM (Αγγλικά - Κινέζικα) και μετά μπορείς να περάσεις την τελευταία stable που έχει απευθείας ελληνικά (εν αντιθέση με την άλλη που προσφέρει το μαγαζί και είναι πειραγμένη) ή κάποια dev rom που έχει και KitKat.

 

Αφού τα είπαμε.

 

Το root είναι υπόθεση ενός click μην το αγοράσεις.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αφού τα είπαμε.

 

Το root είναι υπόθεση ενός click μην το αγοράσεις.

 

Κατι τελευταιο γιατι σε εχω ζαλισει. Τα πρωτοκολα GSM/WCDMA μας καλυπτουν για Ελλαδα?

Link to comment
Share on other sites

...Τα πρωτοκολα GSM/WCDMA μας καλυπτουν για Ελλαδα?

 

Μας καλύπτουν.

Αγοράζουμε την έκδοση H30-U10 (πχ vickmall, to2c, minideal)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

εκανες update τα call locations?παντως με ελληνικα στην κιτκατ 4.7.1 τερμα αυτα τα κινεζικα!

Ναι, ειναι updated. Δεν νομιζω οτι παιζει ρολο. Οπως ειπα και πριν, αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι εξαρταται απο την εταιρια κινητης που εχεις. Εφοσον αυτο λυνεται με την kitkat, ολα καλα!

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ειναι updated. Δεν νομιζω οτι παιζει ρολο. Οπως ειπα και πριν, αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι εξαρταται απο την εταιρια κινητης που εχεις. Εφοσον αυτο λυνεται με την kitkat, ολα καλα!

Να πω εδώ ότι εχω βοντα.

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει κανονικά ελληνικά

Να τα ιδεογράμματα που λέω

 

Καλησπέρα παιδιά!

2η μέρα με το κινητάκι σήμερα και είμαι μια χαρά. Περασε το πρωί και η Β143 και έβαλα και ελληνικά. Όσο για τα ιδεογράμματα, όπως κατάλαβα συμβαίνει για τις επαφές που ειναι με το πρόθεμα +30 και λογικα θα σημαίνουν ΕΛΛΑΔΑ . Δεν ξέρω αμα μπορούμε να τα βγάλουμε. Το ψάχνω ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

2η μέρα με το κινητάκι σήμερα και είμαι μια χαρά. Περασε το πρωί και η Β143 και έβαλα και ελληνικά. Όσο για τα ιδεογράμματα, όπως κατάλαβα συμβαίνει για τις επαφές που ειναι με το πρόθεμα +30 και λογικα θα σημαίνουν ΕΛΛΑΔΑ . Δεν ξέρω αμα μπορούμε να τα βγάλουμε. Το ψάχνω ακόμα.

πιθανον γιατι με την κιτκατ λεει ελλαδα και ολες πλεον οι επαφες μου ειναι με +30

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]47277[/ATTACH] Σήμερα έκανα το update μεταξύ των οποίων περιλαμβάνει πλέον και τα ελληνικά.

Ναι, και λυθηκε και το προβλημα με την αναγνώριση τοποθεσία ς στο Google play.

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

ΜΕ ποια rom? Google Maps εννοείς?

 

Με την κιτκατ στους χαρτες google maps οταν κανω περιηγηση με ζοομ in/out με πεταει εξω κλεινει δλδ η εφαρμογη. Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος;

Link to comment
Share on other sites

Με την κιτκατ στους χαρτες google maps οταν κανω περιηγηση με ζοομ in/out με πεταει εξω κλεινει δλδ η εφαρμογη. Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος;

Ναι κάποιες φορές το κάνει και σε μένα

Link to comment
Share on other sites

Με την κιτκατ στους χαρτες google maps οταν κανω περιηγηση με ζοομ in/out με πεταει εξω κλεινει δλδ η εφαρμογη. Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος;

Το ίδιο και εδω...

Link to comment
Share on other sites

Κατι τελευταιο γιατι σε εχω ζαλισει. Τα πρωτοκολα GSM/WCDMA μας καλυπτουν για Ελλαδα?

 

Μας καλύπτουν.

Αγοράζουμε την έκδοση H30-U10 (πχ vickmall, to2c, minideal)

Αγόρασα ένα απο το vickmall αλλά δεν είδα να γράφει καπου H30-U10

Υπάρχει πρόβλημα η εννοείται ότι θα βάλουν/πουλάνε την συγκεκριμένη?

Θα πάρω ενα σήμερα για φίλο αλλα περιμένω να ανοίξει το chat

η mofi case που δίνει το vicκmall 9$ αξίζει?

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και εδω...

 

Σε εμενα τοκανει σε διαφορες εφαρμογες και αρχιζω να νομιζω οτι δεν ειναι τοσο stable η αναβαθμιση.

Με πετα συνεχεια και απο παιχνιδια.

""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Official B143 (4.2, - not KitKat - Full download, Local Update, 760Mb)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Official B143 (4.2, - not KitKat - Full download, Local Update, 760Mb)

 

Οπως ειπα και ποιο πανω απο την στιγμη που πηρα την Β143 το τηλεφωνο εγινε unstable.

""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα και ποιο πανω απο την στιγμη που πηρα την Β143 το τηλεφωνο εγινε unstable.

 

δεν καταλαβα καποια μεταβολη

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα τοκανει σε διαφορες εφαρμογες και αρχιζω να νομιζω οτι δεν ειναι τοσο stable η αναβαθμιση.

Με πετα συνεχεια και απο παιχνιδια.

Οπως ειπα και ποιο πανω απο την στιγμη που πηρα την Β143 το τηλεφωνο εγινε unstable.

 

Για το πρόβλημα στο Google Maps, το καταλαβαίνω...

Για άλλες εφαρμογές, δεν έχεις γίνει συγκεκριμένος - ουτε για τα παιχνίδια...

Εξάλλου, να θυμίσω οτι η λειτουργικότητα αξιολογείται - καταρχήν - στις βασικές εφαρμογές, η αδυναμία λοιπόν σωστης λειτουργίας κάποιων παιχνιδιών (τα οποία μπορεί και να μην είναι φτιαγμένα/συμβατα με kitkat) νομίζω (προσωπικά) οτι δεν είναι κριτήριο μη αναβάθμισης...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα καποια μεταβολη

Με τη διευκρίνηση οτι δεν εχω παιχνιδια

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...