Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να σου πω την αμαρτία μου Θανάση, τα επώνυμα κινητά, δικαιώνονται... εξάλλου, ποιος μου λεει εμένα οτι η μπαταρία που προτείνει η THL, είναι τόσο φοβερή, που (σε αντίστοιχες διαστάσεις με ότι κυκλοφορεί μεχρι τώρα) μπορεί και δίνει σχεδόν διπλάσια mAh...!!!

Θα περιμένω λιγους μήνες να βεβαιωθώ οτι πράγματι αυτες οι νεες "χωρητικότητες" (4400 και 5000) είναι ρεαλιστικές και απροβλημάτιστες

Μου κάνει εντύπωση οτι, τόσο νεα τεχνολογία και παρουσιάζεται από την THL!!! - θα το περίμενα ας πούμε από την Panasonic ή κάποια θυγατρική της, αλλα από την THL ρε φίλε?

Η μπαταρία είναι νέας τεχνολογίας ˊˊανόδου σιλικονηςˊˊ αν το μεταφραζω σωστά.

Ακόμη δεν ξέρουμε, στην πράξη, τα υπέρ και τα κατά της. Δεν μου κάνει εντύπωση που την χρησιμοποιει πρίν απο τις γνωστές μάρκες η THL, ίσως να το ρισκάρει για να δείχνει πρωτοπόρος ενώ οι άλλες εταιρείες δεν ρισκαρουν την φήμη τούς.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σημερα ηρθε η Nillkin Tempered Glass 9H .

Για οσους φοβουνται την αγορα (λογο κοστους) και δεν τα πανε καλα με την τοποθετηση screen protector να πω οτι ειναι πολυ ποιο ευκολη η τοποθετηση του Tempered Glass απο τα απλα screen protector.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ηρθε η Nillkin Tempered Glass 9H .

Για οσους φοβουνται την αγορα (λογο κοστους) και δεν τα πανε καλα με την τοποθετηση screen protector να πω οτι ειναι πολυ ποιο ευκολη η τοποθετηση του Tempered Glass απο τα απλα screen protector.

 

Μπαινει πανω απο το digitaizer της οθονης η το λυνουμε??

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

B610 (developers, 660Mb), for H30-U10

Σε λίγες ώρες θα είναι διαθέσιμη και μέσω του Online (για όσους φορούν Β60χ)

 

 

Δηλαδη οσοι ειμαστε με την μαμισια δεν θα δουμε καμια αλλαγη??

""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Μπαινει πανω απο το digitaizer της οθονης η το λυνουμε??

?

Πανω στο digitizer

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έκανα την αναβάθμιση 610, όλα καλά εκτός ότι ανοίγω τις επαφές γράφει ότι φορτώνει και μετά μου λέει ότι η εφαρμογή σταμάτησε να λειτουργεί! Τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έκανα την αναβάθμιση 610, όλα καλά εκτός ότι ανοίγω τις επαφές γράφει ότι φορτώνει και μετά μου λέει ότι η εφαρμογή σταμάτησε να λειτουργεί! Τι μπορεί να φταίει?

Δεν βάζεις ένα screenshot?

Απο ποια rom προέρχεσαι, πριν την Β610?

Εχεις βάλεις χειροκίνητα το Google COntacts (μεσω App Center)?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Πριν είχα την 609, χρησιμοποιώ την εφαρμογή της Huawei! Πριν λειτουργούσε μια χαρά [ATTACH]45705[/ATTACH][ATTACH]45706[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ηρθε η Nillkin Tempered Glass 9H .

Για οσους φοβουνται την αγορα (λογο κοστους) και δεν τα πανε καλα με την τοποθετηση screen protector να πω οτι ειναι πολυ ποιο ευκολη η τοποθετηση του Tempered Glass απο τα απλα screen protector.

Αξίζει τα παραπάνω ευρώ σε σχέση με τα απλά screen protectors? Παρατήρησες μείωση στην ευαισθησία της οθόνης αφής? Όποτε ευκαιρήσεις κάνε ένα μικρό review. Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Πανω στο digitizer

 

Αν και κανονικά προς τα ΕΞΩ σπρώχνεις τον αέρα κάτω από το screen protector, όχι προς τα μέσα όπως κάνει αυτός. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, μια ερωτηση εχω. Χρησιμοποιω το κινητο ως dual sim. Αυτο που χω παρατηρησει ειναι πως οταν μιλαω σε ενα απο τα 2 τηλεφωνα το αλλο παρουσιαζεται ως απενεργποιημενο. Υπαρχει καποιος τροπος να αλλαξει αυτη η συμπεριφορα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, μια ερωτηση εχω. Χρησιμοποιω το κινητο ως dual sim. Αυτο που χω παρατηρησει ειναι πως οταν μιλαω σε ενα απο τα 2 τηλεφωνα το αλλο παρουσιαζεται ως απενεργποιημενο. Υπαρχει καποιος τροπος να αλλαξει αυτη η συμπεριφορα?

 

Το κινητό είναι dual SIM stand by όχι dual SIM active.

Link to comment
Share on other sites

Πριν είχα την 609, χρησιμοποιώ την εφαρμογή της Huawei! Πριν λειτουργούσε μια χαρά

Δοκιμασε να κανεις εκαθαριση δεδομενων της εφαρμογης ''επαφες'' -> επανεκκινηση.

Αξίζει τα παραπάνω ευρώ σε σχέση με τα απλά screen protectors? Παρατήρησες μείωση στην ευαισθησία της οθόνης αφής? Όποτε ευκαιρήσεις κάνε ένα μικρό review. Ευχαριστώ!!!

Απλα θα σου πω οτι ειναι η νυχτα με τη μερα σε αισθηση, εδω μιλαμε για γυαλι, τα απλα screen protrctor ειναι πλαστικο.

Αν και κανονικά προς τα ΕΞΩ σπρώχνεις τον αέρα κάτω από το screen protector, όχι προς τα μέσα όπως κάνει αυτός. :mad:

Εβαλα αυτο το βιντεο για να δουν πως ειναι η τοποθετηση και πως <<πλημμυριζει>> το Tempered Glass πανω στην οθονη, το Tempered Glass δεν εχει την ελαστικοτητα που εχουν οι απλες μεμβρανες. Η τοποθετηση γινετε ακουμπωντας το ολο επανω στην οθονη και οχι <<

>> το απο ακρη σε ακρη.

Το μονο που πρεπει να προσεξει καποιος οταν το βαζει ειναι να μην υπαρχουν σκουπιδακια/χνουδια πανω στην οθονη και να το ευθυγραμμισει σωστα απο ακρη σε ακρη, τα κενα αερα φευγουν ευκολα.

https://www.youtube.com/watch?v=6Ah1yIO7RDg

https://www.youtube.com/results?search_query=Tempered+Glass

Καλησπερα παιδια, μια ερωτηση εχω. Χρησιμοποιω το κινητο ως dual sim. Αυτο που χω παρατηρησει ειναι πως οταν μιλαω σε ενα απο τα 2 τηλεφωνα το αλλο παρουσιαζεται ως απενεργποιημενο. Υπαρχει καποιος τροπος να αλλαξει αυτη η συμπεριφορα?

Οχι δεν υπαρχει, το τηλεφωνο αυτο ειναι dual sim standby και εχει μια κεραια κινητης τηλεφωνιας, αυτο που θες γινετε με dual sim Active τηλεφωνα.

http://en.wikipedia.org/wiki/Dual_SIM#Active

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κανεις εκαθαριση δεδομενων της εφαρμογης ''επαφες'' -> επανεκκινηση.

 

δεν μ'αφηνει καν να μπω στο μενού επιλογών των επαφών
Link to comment
Share on other sites

δεν μ'αφηνει καν να μπω στο μενού επιλογών των επαφών

Μενου > ρυθμισεις > εφαρμογες > ολες > ''ταπ'' στο ''επαφες'' > εκαθαριση δεδομενων.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση ότι βελτιώθηκε η μετάφραση, άμα κάποιος έχει ακόμη την B609 ας κατεβάσει το Notification bar με τα toggles να δω κάτι.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μενου > ρυθμισεις > εφαρμογες > ολες > ''ταπ'' στο ''επαφες'' > εκαθαριση δεδομενων.

 

Το έκανα τώρα δεν ανοίγει καν η εφαρμογή και μου βγάζει μήνυμα ότι η εφαρμογή επαφές σταμάτησε να λειτουργεί!

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]45722[/ATTACH] είμαι φαν του nova launcher αλλά δοκιμάζοντας τον apex η ελεύθερη ραμ από γύρω στα 650 πήγε 200mb περίπου παραπάνω!
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι dual SIM stand by όχι dual SIM active.

 

Υπάρχει τρόπος (μέσω των ρυθμίσεων του δικτύου κινητής τηλεφωνίας) να φαίνεται ότι η δεύτερη γραμμή είναι κατειλημμένη και όχι απενεργοποιημένη;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος (μέσω των ρυθμίσεων του δικτύου κινητής τηλεφωνίας) να φαίνεται ότι η δεύτερη γραμμή είναι κατειλημμένη και όχι απενεργοποιημένη;

 

Αυτό δεν το γνωρίζω

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος (μέσω των ρυθμίσεων του δικτύου κινητής τηλεφωνίας) να φαίνεται ότι η δεύτερη γραμμή είναι κατειλημμένη και όχι απενεργοποιημένη;

 

Το μόνο που θα μπορούσες να κάνεις είναι προώθηση της μιας γραμμής στην άλλη...

Link to comment
Share on other sites

Όταν κρασαρει μια εφαρμογή και ανοίγει το παράθυρο να πατήσεις ή report η ΟΚ εάν πατήσετε report σας γράφει, όπως εμένα, ότι κρασαρε το google play store?
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που θα μπορούσες να κάνεις είναι προώθηση της μιας γραμμής στην άλλη...

 

Με την αναλογη χρεωση φυσικα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Το Honor 3 c οταν εχει μεσα και τις δυο καρτες απο ποια στελνει μυνημα??

 

ΑΠο την δικη του εφαρμογη μπορεις να διαλεξεις, τωρα το ειδα. Απο την 8sms δεν μπορεσα να βρω ποια στελνει.

""Nos Power""
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...