Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Etotalk σε προπαραγγελια

 

Διαθέσιμο από σημερα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διαθέσιμο από σημερα

 

Ακόμη Pre Sale λέει :worry:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη Pre Sale λέει :worry:

 

Δεν το βλεπω καπου να λεει pre sale κλικ εδώ

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλεπω καπου να λεει pre sale κλικ εδώ

Δες κατω στα Reviews

Q: Sold out ?

It says sold out. When will you have it again ? <<<<Jan 27 , 2014>>>>

A: It is for presales at present. Thanks

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Επίσης δίπλα απλά την εικόνα λέει pre sale, otg δοκίμασε κανένας? Άσχετο που λένε ότι δεν υποστηρίζει...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στα 220+ δεν νομιζω οτι αξίζει το κινητό και τόσο γιατί με 260 παίρνεις απο aliexpress zte Nubia z5s mini που είναι καλυτερο σε όλα και χωρίς mtk.βέβαια η εκδοση του huawei στα 2gb αν μπορεί κάποιος να τη βρει στα 180 τοτε είναι οκ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στα 220+ δεν νομιζω οτι αξίζει το κινητό και τόσο γιατί με 260 παίρνεις απο aliexpress zte Nubia z5s mini που είναι καλυτερο σε όλα και χωρίς mtk.βέβαια η εκδοση του huawei στα 2gb αν μπορεί κάποιος να τη βρει στα 180 τοτε είναι οκ

Νομιζω ο φιλος το εγραψε λογο διαθεσιμοτητας.

Διαθέσιμο από σημερα

Σιγουρα η τιμη σε αυτο το καταστημα ειναι μεγαλη

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Από τους κατόχους (αλήθεια ποιοι το έχετε), μπορείτε να δοκιμάσετε OTG, ασχέτως που αναφέρει ότι δεν υποστηρίζεται;

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Όχι ότι έχει μεγάλη σημασία γιατί το κινητό φαίνεται να "ξεφούσκωσε" αφού άργησε πολύ να βγει στην αγορά...

 

Αλλά σύμφωνα με τα λεγόμενα της Huawei που μου απάντησε μετά από 2.5 εβδομάδες το κινητό υποστηρίζει OTG

 

http://img208.imageshack.us/img208/9120/0ksj.png

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Όχι ότι έχει μεγάλη σημασία γιατί το κινητό φαίνεται να "ξεφούσκωσε" αφού άργησε πολύ να βγει στην αγορά...

 

Αλλά σύμφωνα με τα λεγόμενα της Huawei που μου απάντησε μετά από 2.5 εβδομάδες το κινητό υποστηρίζει OTG

 

http://img208.imageshack.us/img208/9120/0ksj.png

 

Παντως η προσωπικη μου γνωμη και χωρις να θελω να την επιβαλλω πιστευω οτι το κινητο στα 230-250$ δεν

νομιζω οτι αξιζει τα λεφτα του (εκδοση 2gb) αντιθετα η εκδοση 1gb στα 150$ ειναι πολυ καλη

Link to comment
Share on other sites

Παντως η προσωπικη μου γνωμη και χωρις να θελω να την επιβαλλω πιστευω οτι το κινητο στα 230-250$ δεν

νομιζω οτι αξιζει τα λεφτα του (εκδοση 2gb) αντιθετα η εκδοση 1gb στα 150$ ειναι πολυ καλη

 

Το εχεις δει πουθενα στα 150$ η το ανεφερες λογου χαριν?

Link to comment
Share on other sites

Οχι εχει ota απλα είχα πειράξει κάτι και δεν μπορούσα να κάνω αλλά ευτυχως έκανα restore και μετά κατευθείαν update και δουλεψε η πιο προσφατη έκδοση ειναι η 115

 

Εμενα μου γραφει οτι ο ROM DEVELOPER δεν εχει ενεργοποιησει υποστηριξη για το οτα updater!Παρακαλουμε ζητηστε του να την συμπεριλαβει πριν να χρησημοιησετε αυτην την εφαρμογη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HONOR 3C H30-T00
Link to comment
Share on other sites

Τωρα το εχουν διαθεσιμο ολοι σχεδον αλλα η τιμη ειναι απαγορευτικη(230$)μονο στο ali το βρισκεις φθηνοτερα κ στο panda αλλα σε ερωτηση μου δεν ειναι instock κ θελουν λεει 1με 2 βδομαδες για restock 230$ για 1g ειναι πολλα.Απο αυτους που το εχουν αξιζει η αγορα?
Link to comment
Share on other sites

Τωρα το εχουν διαθεσιμο ολοι σχεδον αλλα η τιμη ειναι απαγορευτικη(230$)μονο στο ali το βρισκεις φθηνοτερα κ στο panda αλλα σε ερωτηση μου δεν ειναι instock κ θελουν λεει 1με 2 βδομαδες για restock 230$ για 1g ειναι πολλα.Απο αυτους που το εχουν αξιζει η αγορα?

 

Νομίζω ότι στα 230 πρεπει να ειναι η έκδοση με τα 2GB RAΜ που κυκλοφόρησε προσφατα. Εδω πάντως η τιμές ειναι λογικές :happy: Εχουν παραγγείλει αρκετα ατομα απο το συγκεκριμένο κατάστημα.

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι στα 230 πρεπει να ειναι η έκδοση με τα 2GB RAΜ που κυκλοφόρησε προσφατα. Εδω πάντως η τιμές ειναι λογικές :happy: Εχουν παραγγείλει αρκετα ατομα απο το συγκεκριμένο κατάστημα.

Το ξερω το καταστημα αλλα κ αυτο με τα μεταφορικα βγαινει περιπου στα 220$ αν κανεις την αναγωγη αν εβλεπα την 2g δεν θα το συζητουσα αλλα δυστυχως ειναι η 1g στα γνωστα μαγαζια μαλλον ξυπνησε ο ελληνας μεσα στον κινεζο

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω το καταστημα αλλα κ αυτο με τα μεταφορικα βγαινει περιπου στα 220$ αν κανεις την αναγωγη αν εβλεπα την 2g δεν θα το συζητουσα αλλα δυστυχως ειναι η 1g στα γνωστα μαγαζια μαλλον ξυπνησε ο ελληνας μεσα στον κινεζο

 

Πάντως στο κατάστημα που ανεφερα η WCDMA έκδοση ειναι με 2 GB και η κινέζικη 3G ειναι με ενα.

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Και το ερωτημα ειναι το honor 3C 2gb η το nubia mini 2gb με 35$ παραπανω?

 

Μαλλον Nubia mini με τον Snapdragon. Αρκεί να μην θέλεις δίκαρτο και δεν σε χαλάει η ενσωματωμένη μπαταρία.

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

είμαι έτοιμος να το παραγγείλω από http://www.aliexpress.com/store/product/original-5-inch-huawei-glory-honor-3c-MTK6582-Quad-core-2GB-RAM-8GB-ROM-8-0MP/108763_1631902342.html

θα έχει ελληνικά και play store γιατί δεν βρίσκω από κάπου υποστήριξη ,έκανα και έρευνα στους xda αλλά δεν βρήκα κάτι !

Link to comment
Share on other sites

Αρχισε η διαθεση της διεθνους εκδοσης WCDMA με τα 2 GB. Περισσοτερα εδω
Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου το προτειναν απο aliexpress αντι για το zte geek στα 210$. Τι λετε ειναι καλη επιλογη?

 

Νομίζω ότι ειναι πολύ αξιόλογη επιλογή. Αν και με τα οσα μας εκαναν απο το Ali ισως να το παραγελνα απο καπου άλλου. Υπάρχει ήδη στο TO2C και στο Spemall με παρόμοιες τιμές.

 

Το σκέπτομαι και εγώ. Αναρωτιέμαι ποιέ γλώσες υποστηρίζει και εαν έχει το Google Play και εαν όχι πόσο ευκολή θα ειναι η εγκατάσταση του.

 

Οι φιλοι εδω που το πήραν τους ισως μπορουν να μας πούν εαν τους ήλθε με playstore και ποιές γλώσσες?

Edited by clicker007
Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα με ενδιαφέρει και μένα το Honor 3c,το βρίσκω στο to2c 165 ευρω.

http://www.to2c.com/huawei-honor-3c-wcdma-5-inch-android-4-2-smartphone-mtk6582-quad-core-1-3ghz-2gb-ram-8gb-8-0mp-camera.html

Το ερώτημα μου είναι έχει 2 GB ram η 1?γιατί στην αρχή λεει 2 και στα χαρακτηριστικα πιο κάτω λέει 1.

Είναι ίδιο με αυτό που έχει το minideal?

http://www.minideal.net/huawei-honor-3c-smartphone-mtk6582-quad-core-1-3ghz-with-5-0-inch-hd-ogs-screen.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...