Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα και συγνωμη αν σας κουρασω αλλα μολις πηρα στα χερια μου το honor 3c απο το merimobiles και εχω να σας ρωτησω κατι!

1)και οταν το ανοιγω αλλα και οταν κανω επιστροφη στο μενου η καπου αλλο τελος παντων μου κανει δονηση !!ΓΙΑΤΙ?

2)ενω του ειπα να μου το στειλει με root ελληνικα ναι μεν μου το εστειλε αλλα ρε παιδια αυτο εχει σχεδων τα μισα στα αγγλικα ,30% ελληνικα και 20% κινεζικα!!!δηλαδη ανοιγεις το settings οπως το εχει στα αγγλικα και μεσα το μενου ειναι ολο στα αγγλικα και λεω αν ειναι δυνατον !!τι root με ελληνικα και ιστοριες!!τι να φταιει??

Στις γλωσσες εχει μονο αγγλικα και δυο κινεζικες!!τιποτα αλλο!!!

ξερετε διαβαζω αυτα με τα rott και τα νουμερα που λετε και εχω χαθει!!SOS!!!

 

μου εχει βαλει την system version LEWA 0S5.1

BASEBAND VERSION MOLY w1315.MD.WG.MP.VS.P29:cry::wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια το τηλέφωνο είναι καλό ή βγάζει προβλήματα;

 

Επειδη και εμενα με ενδιαφερει και θα ειναι για κοπελα (δηλαδη οχι πειραγματα ROM κτλ)

 

οπως ειναι εδω στο minideal http://www.minideal.net/huawei-honor-3c-4g-fdd-lte-h30-l02-smartphone-android-4-4-quad-core-1-6ghz-5-0-inch-hd-8-0mp-ram-2gb-rom-16gb.html

 

τρεχει απροβληματιστα ή εχει θεματακια ;

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και συγνωμη αν σας κουρασω αλλα μολις πηρα στα χερια μου το honor 3c απο το merimobiles και εχω να σας ρωτησω κατι!

1)και οταν το ανοιγω αλλα και οταν κανω επιστροφη στο μενου η καπου αλλο τελος παντων μου κανει δονηση !!ΓΙΑΤΙ?

2)ενω του ειπα να μου το στειλει με root ελληνικα ναι μεν μου το εστειλε αλλα ρε παιδια αυτο εχει σχεδων τα μισα στα αγγλικα ,30% ελληνικα και 20% κινεζικα!!!δηλαδη ανοιγεις το settings οπως το εχει στα αγγλικα και μεσα το μενου ειναι ολο στα αγγλικα και λεω αν ειναι δυνατον !!τι root με ελληνικα και ιστοριες!!τι να φταιει??

Στις γλωσσες εχει μονο αγγλικα και δυο κινεζικες!!τιποτα αλλο!!!

ξερετε διαβαζω αυτα με τα rott και τα νουμερα που λετε και εχω χαθει!!SOS!!!

 

μου εχει βαλει την system version LEWA 0S5.1

BASEBAND VERSION MOLY w1315.MD.WG.MP.VS.P29:cry::wacko:

 

Δες ποιο μοντέλο έχεις και κατέβασε την official Rom από το emui.com

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Update από Multilanguage custom σε οποιαδήποτε official

 

Περνάμε το φάκελο dload με το αρχείο update.app

Απενεργοποιούμε το τηλέφωνο

Πατάμε μαζί Power On, Vol+ & Vol-

Ξεκινάει αυτόματα η εγκατάσταση

 

Πιο απλό δεν γίνεται.

 

Με αυτό τον τρόπο προσπαθώ να περάσω την Official B148 ενώ έχω την custom B610.

Δυστυχώς αφού ξεκινήσει η διαδικασία, μου βγάζει fail.

Μήπως πρέπει να κάνω κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό τον τρόπο προσπαθώ να περάσω την Official B148 ενώ έχω την custom B610. Δυστυχώς αφού ξεκινήσει η διαδικασία, μου βγάζει fail. Μήπως πρέπει να κάνω κάτι άλλο?

Δώσε το μνμ λάθους ακριβώς

Παίζει να μην κατέβασες το update.zip σωστά ή να μην το έκανες καλή εξαγωγή (dload, update.app)

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Δώσε το μνμ λάθους ακριβώς

Παίζει να μην κατέβασες το update.zip σωστά ή να μην το έκανες καλή εξαγωγή (dload, update.app)

 

 

 

 

H B610 δεν πρέπει να είναι custom φίλε. Η Β610 πρέπει να είναι dev. Γι αυτό κοίτα να βρεις λύση από Dev σε Official.

 

Νομίζω ότι πρέπει να δεις το #412 στην δεύτερη παράγραφο (Original recovery for U10)

Edited by tasoseat
Link to comment
Share on other sites

παιδια, σκεφτομαι ν αγορασω αυτο: http://www.minideal.net/huawei-honor-3c-4g-fdd-lte-h30-l02-smartphone-android-4-4-quad-core-1-6ghz-5-0-inch-hd-8-0mp-ram-1gb-rom-8gb.html και θα ηθελα να μου λυσετε καποιες αποριες:

1. ειναι 4g οπως λεει;

2. αν οχι, στο 3g δουλευει κανονικα;

3. υπαρχει καποιο αλλο προβλημα που θα με απετρεπε απο αυτη την αγορα;

4. ο κινεζος το πουλαει και ρουταρισμενο. Υπαρχουν αλλες rom που να μπορουν να χρησιμοποιηθουν;

ευχαριστω προκαταβολικα

HTC Magic > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy S7 > Xiaomi Redmi Pro > Xiaomi Redmi Note 8Pro > Xiaomi Mi8 > Poco X3 pro > Xiaomi Mi10T > Google Pixel 6a 😄 

Link to comment
Share on other sites

Δες ποιο μοντέλο έχεις και κατέβασε την official Rom από το emui.com

 

σας ευχαριστω για την απαντηση σας αλλα οταν μπαινω στο site που μου ειπατε δεν υπαρχει το honor 3c αλλα το honor 2 !!

μηπως μπορειτε να μου δωσετε το link για να μπω???

καποιες οδηγιες αλλες μπορειτε να μου δωσετε??

σας ευχαριστω εκ των προτερων!!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω για την απαντηση σας αλλα οταν μπαινω στο site που μου ειπατε δεν υπαρχει το honor 3c αλλα το honor 2 !!

μηπως μπορειτε να μου δωσετε το link για να μπω???

καποιες οδηγιες αλλες μπορειτε να μου δωσετε??

σας ευχαριστω εκ των προτερων!!:wacko:

 

 

 

 

Αν είσαι σίγουρος οτι έχεις το H3C U10 2G τότε κατέβασε αυτό http://www.needrom.com/download/glory-h3c-u10-2g/ και ακολούθησε τη διαδικασία για update. Δες για σίγουρα τον κωδικό μοντέλου απο τις Ρυθμίσεις->Σχετικά με το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι σίγουρος οτι έχεις το H3C U10 2G τότε κατέβασε αυτό http://www.needrom.com/download/glory-h3c-u10-2g/ και ακολούθησε τη διαδικασία για update. Δες για σίγουρα τον κωδικό μοντέλου απο τις Ρυθμίσεις->Σχετικά με το τηλέφωνο.

 

Γιατί να πάει στο needrom που ο καθένας ανεβάζει ότι θέλει και όχι στο official?

 

http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ας κατεβάσει απο εκεί, απλώς έγραψε οτι δεν το βρίσκει εκεί γι αυτό πρότεινα το need rom. Το link που έβαλα δίνει την official πάντως.
Link to comment
Share on other sites

Ας κατεβάσει απο εκεί, απλώς έγραψε οτι δεν το βρίσκει εκεί γι αυτό πρότεινα το need rom. Το link που έβαλα δίνει την official πάντως.

 

παιδια δεν ειναι καλο η διαμαχες ο καθενας οπως μπορει να βοηθησει εμας που δεν το κατεχουμε ειναι καλο!!

το link που μου εδωσες λεει Glory H3C U10 2G !!

το glory τι ειναι γιατι το μοντελο μου ειναι honor 3c και δεν ειδα πουθενα glory!???

και οταν το κατεβαζεις αυτο πως το βαζεις στο κινητο??

και μετα εχει ολα ελληνικα η παλι εχει αγγλικα και κινεζικα??

συγνωμη και παλι αν σας ζαλιζω!!!

ευχαριστω:O

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ειναι καλο η διαμαχες ο καθενας οπως μπορει να βοηθησει εμας που δεν το κατεχουμε ειναι καλο!!

το link που μου εδωσες λεει Glory H3C U10 2G !!

το glory τι ειναι γιατι το μοντελο μου ειναι honor 3c και δεν ειδα πουθενα glory!???

και οταν το κατεβαζεις αυτο πως το βαζεις στο κινητο??

και μετα εχει ολα ελληνικα η παλι εχει αγγλικα και κινεζικα??

συγνωμη και παλι αν σας ζαλιζω!!!

ευχαριστω:O

 

Δεν είναι διαμάχη :) . Καλό θα ήταν να διαβάσεις το τοπικ ειδικά το πρωτο ποστ με τα λινκ που έχει.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ειναι καλο η διαμαχες ο καθενας οπως μπορει να βοηθησει εμας που δεν το κατεχουμε ειναι καλο!!

το link που μου εδωσες λεει Glory H3C U10 2G !!

το glory τι ειναι γιατι το μοντελο μου ειναι honor 3c και δεν ειδα πουθενα glory!???

και οταν το κατεβαζεις αυτο πως το βαζεις στο κινητο??

και μετα εχει ολα ελληνικα η παλι εχει αγγλικα και κινεζικα??

συγνωμη και παλι αν σας ζαλιζω!!!

ευχαριστω:O

 

Το ότι σου προτείνουν για το ίδιο πράγμα δύο διαφορετικά link δεν σημαίνει ότι υπάρχει διαμάχη μεταξύ μας. Κάτι λάθος κατάλαβες και παρεξήγησες.

Ο Romanos άλλωστε μόνο από τον αριθμό μηνυμάτων (1500 +) αποδυκνείεται η εμπειρία του στο θέμα. Δεν θα μπορούσα να έχω διαμάχη λοιπόν μαζί του και να το ήθελα.

Edited by tasoseat
Link to comment
Share on other sites

Σιγά το ποστ count, πάντως ευχαριστώ για τα καλά σου λογια. Απλά το θέμα είναι ότι αυτά που ρωταει ο φίλος έχουν απαντηθεί αρκετες φορές μέσα στο τοπικ, καλό θα ήταν να ψάχνουμε πριν ρωτήσουμε :)

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σιγά το ποστ count, πάντως ευχαριστώ για τα καλά σου λογια. Απλά το θέμα είναι ότι αυτά που ρωταει ο φίλος έχουν απαντηθεί αρκετες φορές μέσα στο τοπικ, καλό θα ήταν να ψάχνουμε πριν ρωτήσουμε :)

 

Φίλε δεν είναι το θέμα να πω καλά λόγια. Το θέμα είναι ότι και οι δυο πήγαμε να βοηθήσουμε και παραλίγο να βγούμε μπλεγμένοι. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Σιγά το ποστ count, πάντως ευχαριστώ για τα καλά σου λογια. Απλά το θέμα είναι ότι αυτά που ρωταει ο φίλος έχουν απαντηθεί αρκετες φορές μέσα στο τοπικ, καλό θα ήταν να ψάχνουμε πριν ρωτήσουμε :)

 

ποτε βοηθας αν θες να μας πεις?

Οταν ζητησα την βοηθεια σου ειπες διαβασε τις πισω σελιδες,καμια βοηθεια,τοιδιο λες και τωρα,οσοι ξερετε κατι γιατι λετε στους υπολοιπους να διαβασουν τις προηγουμενες 300 σελιδες για να το βρουν?Αυτος ειναι ο σκοπος του φορουμ?

Link to comment
Share on other sites

Ο σκοπός του φόρουμ είναι να βοηθάει και να ανταλλάσσουμε γνώμες. Το να απαντάμε 3500 φορές στην ίδια απορία δεν είναι ο σκοπός του φόρουμ. Το 90% των ερωτήσεων που γίνονται πλέον έχουν απαντηθεί τουλάχιστον 2 φορές. Δηλαδή θα γράφουμε τα ίδια και τα ίδια για αυτούς που δεν μπορούν ή δεν θέλουν να ψάξουν? Και γω δεν μπορούσα να βρω κάτι προχθές δεν έκανα ποστ γιατί ήξερα πως κάπου είναι η απάντηση στο τοπικ, και κάνοντας την ίδια ερώτηση δεν θα βοηθούσε το τοπικ.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ο σκοπός του φόρουμ είναι να βοηθάει και να ανταλλάσσουμε γνώμες. Το να απαντάμε 3500 φορές στην ίδια απορία δεν είναι ο σκοπός του φόρουμ. Το 90% των ερωτήσεων που γίνονται πλέον έχουν απαντηθεί τουλάχιστον 2 φορές. Δηλαδή θα γράφουμε τα ίδια και τα ίδια για αυτούς που δεν μπορούν ή δεν θέλουν να ψάξουν? Και γω δεν μπορούσα να βρω κάτι προχθές δεν έκανα ποστ γιατί ήξερα πως κάπου είναι η απάντηση στο τοπικ, και κάνοντας την ίδια ερώτηση δεν θα βοηθούσε το τοπικ.

 

παιδια ενα μεγαλο ευχαριστω για τις αποψεις σας!νομιζω οτι ημουνα αρκετα ευγενικος με τις ερωτησεις μου!εαν δεν βγαλω ακρη θα σας ενοχλησω παλι!

σας ευχαριστω!:)

Link to comment
Share on other sites

Ο σκοπός του φόρουμ είναι να βοηθάει και να ανταλλάσσουμε γνώμες. Το να απαντάμε 3500 φορές στην ίδια απορία δεν είναι ο σκοπός του φόρουμ. Το 90% των ερωτήσεων που γίνονται πλέον έχουν απαντηθεί τουλάχιστον 2 φορές. Δηλαδή θα γράφουμε τα ίδια και τα ίδια για αυτούς που δεν μπορούν ή δεν θέλουν να ψάξουν? Και γω δεν μπορούσα να βρω κάτι προχθές δεν έκανα ποστ γιατί ήξερα πως κάπου είναι η απάντηση στο τοπικ, και κάνοντας την ίδια ερώτηση δεν θα βοηθούσε το τοπικ.

 

τοτε πες μου τις 3500 φορες που γραφτηκε γιατι δεν ρουταρεται το κινητο σε συγκεκριμενες περιπτωσεις να τις διαβασω,θα αστειευεσαι μαλλον,απλα δεν βοηθατε,η μονη απαντηση που δινουν οι ταχα ειδικοι εδω ειναι διαβαστε τις προηγουμενες ....τριακοσιες σελιδες.Με εξαιρεσεις ελαχιστων.

Link to comment
Share on other sites

τοτε πες μου τις 3500 φορες που γραφτηκε γιατι δεν ρουταρεται το κινητο σε συγκεκριμενες περιπτωσεις να τις διαβασω,θα αστειευεσαι μαλλον,απλα δεν βοηθατε,η μονη απαντηση που δινουν οι ταχα ειδικοι εδω ειναι διαβαστε τις προηγουμενες ....τριακοσιες σελιδες.Με εξαιρεσεις ελαχιστων.

Τουλαχιστον για το ρουταρισμα της Β143, το οποιο ισχυει και για την B148, εχει ειπωθει οτι δεν γινεται με εργαλεια vroot, rootgenious κλπ. Μπορεις να δεις καποια links οπου θα βρεις περισσοτερες πληροφοριες για εναλλακτικες μεθοδους σε καποια ποστς που ειχα γραψει παλαιοτερα. Τα links που υπαρχουν εκει νομιζω θα σε βοηθησουν.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5548978

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5553383

 

Προφανως, καποιος με B143 ή Β148 δεν εχει δοκιμασει καποιες απο τις μεθοδους αυτες για να μην αναρτησει κατι. Ειναι λογικο να επαναλαμβανονται καποιες ερωτησεις, ειδικα οταν στο νημα υπαρχουν εκατονταδες σελιδες. Ειναι ομως κουραστικο να γινονται ερωτησεις που αφορουν θεματα τα οποια εχουν απαντηθει πριν μερικα ποστς (μην παρεξηγηθω, δεν αναφερομαι σε εσενα, γενικα μιλαω).

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

τοτε πες μου τις 3500 φορες που γραφτηκε γιατι δεν ρουταρεται το κινητο σε συγκεκριμενες περιπτωσεις να τις διαβασω,θα αστειευεσαι μαλλον,απλα δεν βοηθατε,η μονη απαντηση που δινουν οι ταχα ειδικοι εδω ειναι διαβαστε τις προηγουμενες ....τριακοσιες σελιδες.Με εξαιρεσεις ελαχιστων.

 

Βοηθάω την συγκεκριμένη ερώτηση την απάντησα πολλαπλές φορές και μάλιστα έδωσα και συγκεκριμένες οδηγίες με βήματα εγώ και ένας ακόμα. Δηλαδή τι άλλο πρέπει να κάνω; να σας πάρω από το χέρι έναν - έναν ή να σας τα κάνω εγώ ή κάποιος άλλος "ειδικός"; ή πρέπει να θυμάμαι σε ποια σελίδα έγραψα τι επειδή βαριέστε να ψάξετε ή δεν μπορείτε να το βρείτε;

 

Και ναι θα το πω και θα το ξαναπώ διαβάστε τις προηγούμενες σελίδες όσες φορές ρωτάτε τα ίδια πράγματα. Welcome to the internet.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Βοηθάω την συγκεκριμένη ερώτηση την απάντησα πολλαπλές φορές και μάλιστα έδωσα και συγκεκριμένες οδηγίες με βήματα εγώ και ένας ακόμα. Δηλαδή τι άλλο πρέπει να κάνω; να σας πάρω από το χέρι έναν - έναν ή να σας τα κάνω εγώ ή κάποιος άλλος "ειδικός"; ή πρέπει να θυμάμαι σε ποια σελίδα έγραψα τι επειδή βαριέστε να ψάξετε ή δεν μπορείτε να το βρείτε;

 

Και ναι θα το πω και θα το ξαναπώ διαβάστε τις προηγούμενες σελίδες όσες φορές ρωτάτε τα ίδια πράγματα. Welcome to the internet.

 

ο πιο πανω φιλος βοηθησε,εσυ απλα αναλωνεις τον χρονο σου σε ανουσιες συζητησεις και η μονη συμβουλη που δινεις ειναι διαβαστε τριακοσιες σελιδες,οτι εχεις γραψει απαντωντας μου τοσα διχως μια ενδειξη βοηθειας το αποδεικνυει περιτρανα,τρως τα ποστ με ασκοπες προτροπες,τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

ο πιο πανω φιλος βοηθησε,εσυ απλα αναλωνεις τον χρονο σου σε ανουσιες συζητησεις και η μονη συμβουλη που δινεις ειναι διαβαστε τριακοσιες σελιδες,οτι εχεις γραψει απαντωντας μου τοσα διχως μια ενδειξη βοηθειας το αποδεικνυει περιτρανα,τρως τα ποστ με ασκοπες προτροπες,τιποτα αλλο.

 

Για να σταματήσει το offtopic όταν μάθεις πώς λειτουργούν τα forum και πως δεν μπορούμε να απαντάμε στην ίδια ερώτηση κάθε φορά που γίνεται, ειδικά σε ένα τοπικ με τόσες σελίδες στείλε μου pm. Και στην τελική άμα δεν σου αρέσει αυτό που κάνω απλα ζητά από αλλού βοήθεια και πάρε την "τροφή" στο στόμα, χωρίς να ξοδέψεις δευτερόλεπτο γιατί στην ουσία αυτό σε χάλασε. Από την άλλη εγώ σε ερωτήσεις που έχουν απαντηθεί πολλάκις και κατά εξακολούθηση θα απαντάω στο να διαβάζουν τις προηγούμενες σελίδες, δεν είμαι εδώ για baby sitting. Case closed.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...