Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περιμενουμε νεα σου :)

Ναι, ευχαριστω πολυ

Πέτυχε αυτο που περιγραφει το βιντεο στο youtube.

Η οθονη τωρα απενεργοποιειται κατα την φόρτιση

Επειδη το τηλεφωνο τώρα ειναι πήρως φορτισμενο, μεθαυριο θα γραψω αν φορτιζει γρηγορα οπως στην αρχη, ή οχι

Ευχαριστω πολύ Karthan

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τελικά μετά από δοκιμές δουλεύει και στέλνει από την σωστή κάρτα το go sms!

εμένα σιμ1 και σιμ2 βονταφονε όλα οκ.σιμ1 βονταφονε και σιμ 2 κόσμοτε σιμ2 εικονίδιο είναι γκρι,δεν μπορω να στείλω σμσ.ουτε το support του gosms μπορεί να με βοηθήσει

Link to comment
Share on other sites

εμένα σιμ1 και σιμ2 βονταφονε όλα οκ.σιμ1 βονταφονε και σιμ 2 κόσμοτε σιμ2 εικονίδιο είναι γκρι,δεν μπορω να στείλω σμσ.ουτε το support του gosms μπορεί να με βοηθήσει

Εγώ έχω στην 1 κοσμοτε και στην 2 βοντα και στέλνει καλά.Επίσης για dialer έβαλα το pixel phone και Αυτό καλό.έχει να βάλεις και χρώμα στην κάθε σιμ.έχω βάλει πράσινη την κοσμοτε και κόκκινη την βοντα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα, κατοχος και εγω απο σημερα του 3c (H30-U10) και με την πρωτη εντυπωση ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

διαβασα περιπου 100 σελιδες μεχρι τωρα (αν και ειναι αρκετα κουραστικα καποια σχολια του τυπου "το παρηγγειλα", "ερχεται" "ηρθε" κλπ. αλλα τι να κανουμε, ειναι στο προγραμμα και αυτα :) ).

προς το παρον δεν βρηκα κατι για το ποιες κινεζικες εφαρμογες μπορουμε να αφαιρεσουμε χωρις προβλημα και ποιες οχι, οποτε σε αυτο το θεμα μια βοηθεια θα ηταν ευπροσδεκτη.

το κινητο μου φοραει την 4.9.1, απο οτι καταλαβα ειναι η τελευταια dev rom, προτεινετε να βαλω καποια stable ή να την αφησω ετσι? θα εχω ΟΤΑ?

αυτα για αρχη και ευχαριστω απο τωρα για τις απαντησεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να τις βγάλεις όλες εκτός από το app store της HUAWEI.

 

Και η dev μια χαρά είναι. Θα έχεις οτα κάθε 15 ημέρες

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ειδα η επιλογη gloves mode ειναι μονιμα ενεργοποιημενη.... αυτο φυσικα εχει σαν αποτελεσμα να καταναλωνει παραπανω μπαταρια, υπαρχει τροπος να την απενεργοποιησουμε?
Link to comment
Share on other sites

Ίσως κάνουν τα honor headphones engine δες τα στο aliexpress. Τα έχω και δουλεύουν τέλεια στο honor6. Γιατί από Ελλάδα δύσκολα. Ακόμα δεν ξέρουμεε άμα το κινητό είναι OMTP ή CTIA ή AHJ. Τα οποία είναι πρότυπα του 3.5 jack.

 

Babysitting59 συνεχίζεις προκαλείς ενώ είπαμε να το λήξουμε. Βγάλε τη χολή σου στο μπάνιο σου όχι στο πρόσωπο μου. Ότι θέλεις στείλε το σε πμ.

 

http://www.ebay.com/itm/Original-Huawei-3-5mm-Jack-Control-MIC-In-Ear-Honor-Engine-Earphone-For-P7-P6-3C-/121400881456?pt=Bluetooth_Wireless_Products&hash=item1c440e7130

 

Ειναι original?

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα και κατέβασα την Β148.

Προσπαθώ όμως να κάνω IMEI BACKUP με το Mobileuncle, αλλά ενώ μου λέει ότι έγινε δεν βλέπω το αρχείο στην κάρτα SD. :wacko:

Το τηλέφωνο έγινε root με το vroot, με το Root Checker βλέπω ότι είναι ΟΚ και στο Kinguser βλέπω ότι έχει δώσει δικαιώματα στο Mobileuncle.

Καμιά ιδέα τι μπορώ να κάνω;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

 

Έτσι φαίνεται αλλά στο aliexpress μπορείς να το βρεις από πολύ καλό πωλητή στα 15USD.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

τελικα εγκατεστησα την κιτ κατ,ρουταρισμενη, με την βοηθεια της Σελινα απο το vickmall,μονο προβλημα,οταν εγκατεστησα το youtube και το ανοιξα γραφει παρουσιαστηκε προβλημα και δεν το ανοιγει,καμια λυση σε αυτο>?Εβαλα το viral και παιζει μια χαρα,το αλλο οχι. Edited by daydream59
Link to comment
Share on other sites

τελικα εγκατεστησα την κιτ κατ,ρουταρισμενη, με την βοηθεια της Σελινα απο το vickmall,μονο προβλημα,οταν εγκατεστησα το youtube και το ανοιξα γραφει παρουσιαστηκε προβλημα και δεν το ανοιγει,καμια λυση σε αυτο>?Εβαλα το viral και παιζει μια χαρα,το αλλο οχι.

 

 

Ηταν ρουταρισμενη ηδη η KitKat?

Εκανες εσυ καποια επιπλεον ενεργεια?

Εχασες ολα τα δεδομενα της συσκευης?Επαφες,μηνυματα,εφορμογες?

Edited by tutuyo
Link to comment
Share on other sites

Ηταν ρουταρισμενη ηδη η KitKat?

Εκανες εσυ καποια επιπλεον ενεργεια?

Εχασες ολα τα δεδομενα της συσκευης? Επαφες, μηνυματα, εφορμογες?

 

τις εφαρμογες μονο,ευκολο να τις ξαναβαλω,αλλα το youtube δεν λειτουργει, απο οτι διαβασα στις σελιδες στο play store κι αλλοι λενε οτι δεν συνδεεται.

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ηταν ρουταρισμενη η ρομ ναι,μονο τις εφαρμογες εβαλα παλι,αλλα το youtube δεν λειτουργει.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]49827[/ATTACH] με την 4.9.1 beta kit Kat μία χαρά δουλεύει το YouTube.Εάν δεν βαριέσαι κανε ενα hard reset και ξανά πέρνα το από το play store.Δεν υπάρχει περίπτωση να μη δουλέψει
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]49827[/ATTACH] με την 4.9.1 beta kit Kat μία χαρά δουλεύει το YouTube.Εάν δεν βαριέσαι κανε ενα hard reset και ξανά πέρνα το από το play store.Δεν υπάρχει περίπτωση να μη δουλέψει

 

η δικη μου λεει 9.7.1 και αναθεμα αν ξερω να την ξαναπερασω,hard reset πως γινεται?

Link to comment
Share on other sites

η δικη μου λεει 9.7.1 και αναθεμα αν ξερω να την ξαναπερασω,hard reset πως γινεται?

τι 9.7.1?????????? που την βρήκες αυτή;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Με kit kat δουλεύει καλά η αναγνώριση?

Με β148 κανένα πρόβλημα.

Γενικότερα υπάρχει λόγος να βάλεις kit kat εκτός από την καινούργια εμφάνιση?

Link to comment
Share on other sites

Με kit kat δουλεύει καλά η αναγνώριση?

Με β148 κανένα πρόβλημα.

Γενικότερα υπάρχει λόγος να βάλεις kit kat εκτός από την καινούργια εμφάνιση?

 

Ολα μια χαρα,μονο το youtube δεν λειτουργει,αλλα με το viral βρηκα λυση προς το παρον

Link to comment
Share on other sites

Με kit kat δουλεύει καλά η αναγνώριση?

Με β148 κανένα πρόβλημα.

Γενικότερα υπάρχει λόγος να βάλεις kit kat εκτός από την καινούργια εμφάνιση?

με κιτκατ Δεν δουλεύει καλά Η αναγνώριση με το θέμα 30 κλπ

Link to comment
Share on other sites

Σε θέμα επιδόσεων τι συμβαίνει γιατί με τα παλιότερα κινητά όταν περνάγαμε καινούργια έκδοση σέρνονταν.

Πλέον μιλάμε για δυνατα κινητά αλλά μήπως τελικά αποκτήσουν κουσούρι μόνο και μόνο για να φορέσουμε 4.4 ?

Link to comment
Share on other sites

πάντως έχω απορία γιατί ή αναγνώριση δουλεύει στην 148 και όχι στην κιτκατ.ελπίζω να το διορθώσουν αλλιώς θα γυρίσω πίσω!
Link to comment
Share on other sites

πάντως έχω απορία γιατί ή αναγνώριση δουλεύει στην 148 και όχι στην κιτκατ.ελπίζω να το διορθώσουν αλλιώς θα γυρίσω πίσω!

 

εμενα οταν με καλουν βγαινει ο αριθμος με το προθεμα +30 αλλα δεν με ενοχλει.

Link to comment
Share on other sites

εμενα οταν με καλουν βγαινει ο αριθμος με το προθεμα +30 αλλα δεν με ενοχλει.

Δεν σε ενοχλεί που έχεις αποθηκεύσει τον αριθμό και δεν σου εμφανίζει το όνομα;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...