Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγνωμη ρε asot αλλα με βγαζει στην ρωσικη σελιδα μετα τι που βρισκεται?

αριστερό μπλε μπάνερ

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει διαγραφεί το link

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κάθεστε και ασχοληστε με το θέμα του +30 εδώ και 3 σελίδες, ένα πρόβλημα που λύνεται τόσο απλά, εγλαθιστοντας ένα ικανό dialer πχ exdialer ή contacts+.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κάθεστε και ασχοληστε με το θέμα του +30 εδώ και 3 σελίδες, ένα πρόβλημα που λύνεται τόσο απλά, εγλαθιστοντας ένα ικανό dialer πχ exdialer ή contacts+.

 

Εσύ λες να μην το έχω δοκιμάσει με ΌΛΟΥΣ τους dialers? Αποθηκευμένο νούμερο ΜΕ το 30 εάν χειροκίνητα καλέσεις γράφοντας τα ψηφία ένα ένα δεν το αναγνωρίζει. Ανάποδα, αποθηκευμένο ΧΩΡΊΣ το 30 όλα καλά αλλά σε εισερχόμενη μπορεί να μην το αναγνωρίσει!

Link to comment
Share on other sites

Στον exdialer που μόλις δοκίμασα επαφή με +30 έψαξα

 

Με 3069xxx και 69xxxx βρήκε την επαφή χωρίς πρόβλημα

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

ωραια θαυμασια τωρα τι κανουμε?

To διόρθωσα παραπάνω^^^ #1624

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Στον exdialer που μόλις δοκίμασα επαφή με +30 έψαξα

 

Με 3069xxx και 69xxxx βρήκε την επαφή χωρίς πρόβλημα

 

Σορρυ αλλά το έχω εξηγήσει τόσο αναλυτικά....

Ένα κινητό αποθηκευμένο με 30 πχ μιας επαφής που μιλάς συχνά. Εάν δεν υπάρχει στο ιστορικό βάζεις ένα ένα τα γράμματα κάποια στιγμή οκ σου βγάζει την επαφή όπως λες την πατάς και καλείται. ΌΜΩΣ καμιά φορά εγώ συνεχίζω και πληκτρολογώ τα ψηφία μέχρι τέλους και μετά εάν πατήσω το πλήκτρο να καλέσει ΔΕΝ ΤΗΝ αναγνωρίζει. Φυσικά όπως λες εάν μόλις εμφανίζει την επαφή την κλικαρεις όλα οκ. Τέλος πάντων ΤΈΛΟΣ ΑΡΚΕΤΆ ΣΑΣ ΚΟΎΡΑΣΑ :-)

 

 

Απλά να τονίσω ότι εφαρμογές Black list η το do not disturb της Huawei ΠΡΈΠΕΙ να βάλεις τα νούμερα ΜΕ ΤΟ 30 για να το δουν το νούμερο!

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αλλά το έχω εξηγήσει τόσο αναλυτικά....

Ένα κινητό αποθηκευμένο με 30 πχ μιας επαφής που μιλάς συχνά. Εάν δεν υπάρχει στο ιστορικό βάζεις ένα ένα τα γράμματα κάποια στιγμή οκ σου βγάζει την επαφή όπως λες την πατάς και καλείται. ΌΜΩΣ καμιά φορά εγώ συνεχίζω και πληκτρολογώ τα ψηφία μέχρι τέλους και μετά εάν πατήσω το πλήκτρο να καλέσει ΔΕΝ ΤΗΝ αναγνωρίζει. Φυσικά όπως λες εάν μόλις εμφανίζει την επαφή την κλικαρεις όλα οκ. Τέλος πάντων ΤΈΛΟΣ ΑΡΚΕΤΆ ΣΑΣ ΚΟΎΡΑΣΑ :-)

 

 

Απλά να τονίσω ότι εφαρμογές Black list η το do not disturb της Huawei ΠΡΈΠΕΙ να βάλεις τα νούμερα ΜΕ ΤΟ 30 για να το δουν το νούμερο!

 

Αφου βρισκει την επαφη και την κλικαρεις τι παραπανω θελεις ? Αν ξερεις ολοκληρο το κινητο απ' εξω ποιος ο λογος να το ψαχνεις στη επαφες ; προσωπικα δεν θυμαμαι τους αριθμους, ψαχνω και βρισκω την επαφη με τα πρωτα γραμματα και παταω το ακουστικο και την καλει

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αλλά το έχω εξηγήσει τόσο αναλυτικά....

Ένα κινητό αποθηκευμένο με 30 πχ μιας επαφής που μιλάς συχνά. Εάν δεν υπάρχει στο ιστορικό βάζεις ένα ένα τα γράμματα κάποια στιγμή οκ σου βγάζει την επαφή όπως λες την πατάς και καλείται. ΌΜΩΣ καμιά φορά εγώ συνεχίζω και πληκτρολογώ τα ψηφία μέχρι τέλους και μετά εάν πατήσω το πλήκτρο να καλέσει ΔΕΝ ΤΗΝ αναγνωρίζει. Φυσικά όπως λες εάν μόλις εμφανίζει την επαφή την κλικαρεις όλα οκ. Τέλος πάντων ΤΈΛΟΣ ΑΡΚΕΤΆ ΣΑΣ ΚΟΎΡΑΣΑ :-)

 

 

Απλά να τονίσω ότι εφαρμογές Black list η το do not disturb της Huawei ΠΡΈΠΕΙ να βάλεις τα νούμερα ΜΕ ΤΟ 30 για να το δουν το νούμερο!

 

Έχεις περασμένο το Morelocale?..Αν όχι δοκίμασέ το, γιατί πιθανότατα αυτά είναι προβλήματα αναγνώρισης των εγχώριων δικτύων.

Αν πάλι δε λύνεται το πρόβλημα και βασανίζεσαι τόσο πολύ με τις επαφές, πέρνα την Β609, με την ελληνική γλώσσα, που τουλάχιστον εγώ δεν αντιμετωπίζω τέτοια προβλήματα.

www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Καιγω με επαφές χωρις το +30 εχω θεμα b137. Έβαλα το rocket dialer. Επίσης 5-6 επαφές που καλώ συχνά τις έχω ταχεία κληση στο desktop me one touch.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, στο τηλέφωνο αυτό γινεται να κανεις εναλλαγή απο ποια sim θα τραβάει 3G;

 

H "standard" rom, προς το παρόν, ΔΕΝ υποστηρίζει κάτι τέτοιο - ευελπιστούμε να φτιαχτεί στο μέλλον (συνήθως, είναι θέμα rom και οχι κινητού)

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, πριν λιγο εγινε το απιστευτο!!! Το κινητο επεσε απο τον τριτο οροφο , διαλυθηκε σε κομματια , οπως το ειδα απο πανω , και κατεβηκα να το μαζεψω για να του κανω την κηδεια . Μολις ενα μηνα το ειχα . Σημειωτεον χωρις θηκη . Μολις το πηρα στα χερια μου ειδα την οθονη ραγισμενη σε πολλα κομματια , και ειπα τελος . Βαζοντας την μπαταρια απο περιεγεια , διαπιστωσα οτι ολα λειτουργουν κανονικα . Απιστευτο !!!! Η οθονη και η αφη κανονικοτατα , κλησεις , καμερα ολα τελεια . Απορω πως ενω η οθονη ειναι ραγισμενη δουλευει αψογα !!!! Θα ανεβασω φωτογραφια για να δειτε το απιστευτο . Το αξιοπιστο της εταιρειας πιστευω οτι ειναι η αιτια και η καλη ποιοτητα κατασκευης .!!!
Link to comment
Share on other sites

edited__Recovery official (ευκολη εγκατάσταση με MobileUncle tools)

 

φιλε asot δεν γινεται τιποτα γιατι αυτη η recovery ειναι για το u10 και οχι για το δικο μου H30-T00 1g

HONOR 3C H30-T00
Link to comment
Share on other sites

λοιπον, πριν λιγο εγινε το απιστευτο!!! Το κινητο επεσε απο τον τριτο οροφο , διαλυθηκε σε κομματια , οπως το ειδα απο πανω , και κατεβηκα να το μαζεψω για να του κανω την κηδεια . Μολις ενα μηνα το ειχα . Σημειωτεον χωρις θηκη . Μολις το πηρα στα χερια μου ειδα την οθονη ραγισμενη σε πολλα κομματια , και ειπα τελος . Βαζοντας την μπαταρια απο περιεγεια , διαπιστωσα οτι ολα λειτουργουν κανονικα . Απιστευτο !!!! Η οθονη και η αφη κανονικοτατα , κλησεις , καμερα ολα τελεια . Απορω πως ενω η οθονη ειναι ραγισμενη δουλευει αψογα !!!! Θα ανεβασω φωτογραφια για να δειτε το απιστευτο . Το αξιοπιστο της εταιρειας πιστευω οτι ειναι η αιτια και η καλη ποιοτητα κατασκευης .!!!

 

Παρόμοιο περιστατικό είχα με το lenovo a820 όσον αφορά την οθόνη

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, στο τηλέφωνο αυτό γινεται να κανεις εναλλαγή απο ποια sim θα τραβάει 3G;

Όπως γράφει o asot δεν γίνεται αυτό στη μαμισια rom. Στη Samsung rom μπορείς να έχεις 3G σε οποία sim θέλεις.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, πριν λιγο εγινε το απιστευτο!!! Το κινητο επεσε απο τον τριτο οροφο , διαλυθηκε σε κομματια , οπως το ειδα απο πανω , και κατεβηκα να το μαζεψω για να του κανω την κηδεια . Μολις ενα μηνα το ειχα . Σημειωτεον χωρις θηκη . Μολις το πηρα στα χερια μου ειδα την οθονη ραγισμενη σε πολλα κομματια , και ειπα τελος . Βαζοντας την μπαταρια απο περιεγεια , διαπιστωσα οτι ολα λειτουργουν κανονικα . Απιστευτο !!!! Η οθονη και η αφη κανονικοτατα , κλησεις , καμερα ολα τελεια . Απορω πως ενω η οθονη ειναι ραγισμενη δουλευει αψογα !!!! Θα ανεβασω φωτογραφια για να δειτε το απιστευτο . Το αξιοπιστο της εταιρειας πιστευω οτι ειναι η αιτια και η καλη ποιοτητα κατασκευης .!!!

 

οχι οχι μην ανεβασεις φωτο με την σμπαραλιασμενη οθονη του κινητου... θα μας δημιουργησεις ψυχολογικα :p

Link to comment
Share on other sites

Τι ξέρω ότι σας έχω κουράσει και συγνώμη, μπορεί κάποιος να μου πει τι βήματα πρέπει να κάνω για να περάσω την 609?είμαι ροοτ αλλά δεν γνωρίζω να τα κάνω καθώς έτσι μου το έδωσαν! Ανεβάζω και screenshot μήπως σας βοηθάει [ATTACH]45260[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

φιλε asot δεν γινεται τιποτα γιατι αυτη η recovery ειναι για το u10 και οχι για το δικο μου H30-T00 1g

 

Εισαι σίγουρος οτι είναι διαφορετικό (το recovery)?

edit

Εχεις δίκιο - κάθε rom (ή τέλος πάντων, αρκετές) αλλάζει και το recovery, σου συστήνω αναζήτηση H30-T00 recovery Bxxx (με τον κατάλληλο αριθμό της rom που φοράς τώρα...

Edited by asot

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω την multilanguage εκδοση απο το to2c και μονο οταν απανταω σε κλησεις ανοιγει η δονηση και μετα δυσκολιας ακουω τον αλλον.Οταν κανω εγω την κληση ολα καλα.εχει αναφερθει και σε πιο πισω σελιδες αλλα δεν ειδα λυση του προβληματος.
Link to comment
Share on other sites

Για θυμηστε μου πώς προσθέτω στο Google account να γίνονται sync τα bookmarks του μαμά browser

 

[ATTACH]45277[/ATTACH]

 

 

Επίσης επιλέγοντας την δεύτερη επιλογή σας βγάζει error loading widget?

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Τι ξέρω ότι σας έχω κουράσει και συγνώμη, μπορεί κάποιος να μου πει τι βήματα πρέπει να κάνω για να περάσω την 609?είμαι ροοτ αλλά δεν γνωρίζω να τα κάνω καθώς έτσι μου το έδωσαν! Ανεβάζω και screenshot μήπως σας βοηθάει [ATTACH]45260[/ATTACH]

 

Αφού είσαι ροοτ:

1. Κατέβασε το Mobileuncle Tools από το Google Play, και πέρνα το stock regovery (https://mega.co.nz/#!pFZFGKqQ!aJifvKU-xFtG2oCu6QbT04tmbTLweNtP_UTKQk6VkdU).

 

2. Κατέβασε την Β609, και αντέγραψε το φάκελο dload στην κάρτα σου.

 

3. Κλείσε το κινητό, βγάλε και ξαναβάλε την μπαταρία, και με πατημένα τα vol+ ,vol- και power, θα ξεκινήσει η εγκατάστασή της.

 

Λεπτομέρειες, δες στο πρώτο ποστ.

Edited by Gio350D
www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...