Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θελω μια χαρη για να κοιταξω τι φταιει σε μενα...

οποιος εχει το sygic παρακαλω να το ανοιξει ΧΩΡΙΣ -οταν του ζητηθει- να ανοιξει στην εκκινηση το gps.να πατησει το cancel.θα ανοιξει το sygic και META να ενεργοποιησει το gps ΑΠΟ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ.και να μου πει εαν θα αρχισει να αναβοσβηνει το κυκλακι του gps πανω αριστερα στην μπαρα και εαν εν τελει "δει " το σημα το sygic.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

επειδη αυτο το ποστ επεσε πανω στα νεα για την επισημη multilang που ερχεται(!) καπου χαθηκε,το ξανα ανεβαζω ... Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η Β609 μπορει να γινει root μεσω cwm recovery..

Κανουμε εγκατασταση μεσω flashtool το cwm recovery --> παμε σε recovery και κανουμε install zip το αρχειο update supersu. Βαζω παλι λινκ για τα κατεβασετε https://cloud.mail.ru/public/60b163bc99f5/cwm-root-gapps-sp.rar

 

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς το FlashTool στο τηλέφωνός μας;..Δε ξέρω τί δεν κάνω σωστά, αλλά σε μένα δε λειτουργεί, παρόλο που κάνω ότι λέει ο οδηγός. Βασικά δεν έχω καταλάβει πλήρως, πως φλασάρουμε το CWM που θέλουμε, αφού μέσα στην unbrick ρομ, υπάρχει το stock..

www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Έχει χρησιμοποιήσει κανείς το FlashTool στο τηλέφωνός μας;..Δε ξέρω τί δεν κάνω σωστά, αλλά σε μένα δε λειτουργεί, παρόλο που κάνω ότι λέει ο οδηγός. Βασικά δεν έχω καταλάβει πλήρως, πως φλασάρουμε το CWM που θέλουμε, αφού μέσα στην unbrick ρομ, υπάρχει το stock..

Το έχω χρησιμοποιήσει παρά πολλές φορές στο τηλέφωνο μας. Γενικά με το flashtool υπάρχει πρόβλημα σε όσους έχουν pc με windows 8 ή 8.1, υπάρχει λύση αλλά δεν έχω ασχοληθεί γιατί έχω windows 7. Όταν Συνδέουμε σε σταθερό pc συνδέουμε πάντα στις πίσω θύρες και δεν συνδέουμε ποτέ με ανταπτορα usb, θέλει απευθείας. Σε laptop πάλι συνδέουμε απευθείας.

Αν θες να περάσεις το cwm recovery κατέβασε το από το λινκ που έδωσα 2-3 ποστ ποίο πριν.

Στην unbrick rom είναι όλα τα μαμισια αρχεία δηλαδή και το recovery είναι μαμισιο.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

H B609 δεν θα έρθει επίσημα - ειναι για "προγραμματιστές/developers"

Παρόλα αυτά, οσοι δοκιμάσαμε τέτοια rom, δεν είχαμε κάποιο θέμα!

Κατεβαίνει από εδώ, είναι 660Mb και εγκαθίσταται με τον γνωστό τρόπο (κάρτα SD, φάκελος dload, κλπ) - μπορείτε να ανατρέξετε στα σχετικά ποστ περι αναβάθμισης rom (λινκ στο 1ο ποστ)

 

Link με ανθρωπινή ταχύτητα από τους φίλους μας τους Ρώσους :p

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να την περάσουμε την 609?όταν έρθει η επίσημη θα έχουμε θέμα.? Τέλος πώς το κάνουμε γιατί δεν γνωρίζω τίποτα σε σχέση με όλα αυτά! Ποιον οδηγό πρέπει να ακολουθήσω?
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να την περάσουμε την 609?όταν έρθει η επίσημη θα έχουμε θέμα.? Τέλος πώς το κάνουμε γιατί δεν γνωρίζω τίποτα σε σχέση με όλα αυτά! Ποιον οδηγό πρέπει να ακολουθήσω?

 

εν μέρει +1 όταν βγει το καινούριο beta update όσοι πέρασαν την 609 θα πάρουν ξέρω γω την 610 ή θα πάρουν την μεθεπόμενη stable έκδοση???

Link to comment
Share on other sites

Το έχω χρησιμοποιήσει παρά πολλές φορές στο τηλέφωνο μας. Γενικά με το flashtool υπάρχει πρόβλημα σε όσους έχουν pc με windows 8 ή 8.1, υπάρχει λύση αλλά δεν έχω ασχοληθεί γιατί έχω windows 7. Όταν Συνδέουμε σε σταθερό pc συνδέουμε πάντα στις πίσω θύρες και δεν συνδέουμε ποτέ με ανταπτορα usb, θέλει απευθείας. Σε laptop πάλι συνδέουμε απευθείας.

Αν θες να περάσεις το cwm recovery κατέβασε το από το λινκ που έδωσα 2-3 ποστ ποίο πριν.

Στην unbrick rom είναι όλα τα μαμισια αρχεία δηλαδή και το recovery είναι μαμισιο.

 

Επιτέλους.. μετά από πολλές προσπάθειες..και πάλι root. (Β609).

Karthan7, ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σου. Τελικά έφταιγαν τα Win 8.1 και τζάμπα οι τόσες προσπάθειες. Από lap με Win7, και σωστή εγκατάσταση τον drivers, έγιναν όλα σε 5 λεπτά.

www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να την περάσουμε την 609?όταν έρθει η επίσημη θα έχουμε θέμα.? Τέλος πώς το κάνουμε γιατί δεν γνωρίζω τίποτα σε σχέση με όλα αυτά! Ποιον οδηγό πρέπει να ακολουθήσω?

Στο πρωτο ποστ δες.

Επιτέλους.. μετά από πολλές προσπάθειες..και πάλι root. (Β609).

Karthan7, ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σου. Τελικά έφταιγαν τα Win 8.1 και τζάμπα οι τόσες προσπάθειες. Από lap με Win7, και σωστή εγκατάσταση τον drivers, έγιναν όλα σε 5 λεπτά.

Αυτα τα 8αρια και τα 8.1 εχουν βγει για να βασανιζουν τον κοσμο :lol:

Ολα καλα :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

θελω μια χαρη για να κοιταξω τι φταιει σε μενα...

οποιος εχει το sygic παρακαλω να το ανοιξει ΧΩΡΙΣ -οταν του ζητηθει- να ανοιξει στην εκκινηση το gps.να πατησει το cancel.θα ανοιξει το sygic και META να ενεργοποιησει το gps ΑΠΟ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ.και να μου πει εαν θα αρχισει να αναβοσβηνει το κυκλακι του gps πανω αριστερα στην μπαρα και εαν εν τελει "δει " το σημα το sygic.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

 

Οχι, με αυτόν τον τρόπο "εισόδου", το Sygic δεν μπορεί να δει σήμα!

Ομως, ειναι δικό μας θέμα (αφού δεν αφήνουμε το sygic να ενεργοποιήσει το GPS) διότι εφόσον ξεκινησει, μάλλον δεν δέχεται σήμα μετά την "εισοδο" στην εφαρμογή...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Οχι, με αυτόν τον τρόπο "εισόδου", το Sygic δεν μπορεί να δει σήμα!

Ομως, ειναι δικό μας θέμα (αφού δεν αφήνουμε το sygic να ενεργοποιήσει το GPS) διότι εφόσον ξεκινησει, μάλλον δεν δέχεται σήμα μετά την "εισοδο" στην εφαρμογή...

 

Μάλιστα.Ίσως είναι και θέμα Huawei γιατί στο άλλο τοπικ για gps και πλοήγηση ένα παιδί με zte μου είπε ότι και "εν θερμώ" ανοίγει το gps και το βλέπει το sygic! Στο πριμο πάντως δουλεύει κανονικά και αυτός ο τρόπος!

Link to comment
Share on other sites

Το έχω χρησιμοποιήσει παρά πολλές φορές στο τηλέφωνο μας. Γενικά με το flashtool υπάρχει πρόβλημα σε όσους έχουν pc με windows 8 ή 8.1, υπάρχει λύση αλλά δεν έχω ασχοληθεί γιατί έχω windows 7. Όταν Συνδέουμε σε σταθερό pc συνδέουμε πάντα στις πίσω θύρες και δεν συνδέουμε ποτέ με ανταπτορα usb, θέλει απευθείας. Σε laptop πάλι συνδέουμε απευθείας.

Αν θες να περάσεις το cwm recovery κατέβασε το από το λινκ που έδωσα 2-3 ποστ ποίο πριν.

Στην unbrick rom είναι όλα τα μαμισια αρχεία δηλαδή και το recovery είναι μαμισιο.

 

θελω και γω να κανω update απο β607 σε β609 αλλα δεν εχω μαμισιο stock recovery υποψειν εχω το H30-T00 1gb μηπως μπορει κανειςνα δωσει κανενα λινκ να την κατεβασω οπου και αν εχω ψαξει δεν μπορω να την βρω

HONOR 3C H30-T00
Link to comment
Share on other sites

θελω και γω να κανω update απο β607 σε β609 αλλα δεν εχω μαμισιο stock recovery υποψειν εχω το H30-T00 1gb μηπως μπορει κανειςνα δωσει κανενα λινκ να την κατεβασω οπου και αν εχω ψαξει δεν μπορω να την βρω

 

B609 ΜΟΝΟ για H30-T00 (633Mb)

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

B609 ΜΟΝΟ για H30-T00 (633Mb)

 

Σε ευχαριστω ρε asot οπως λεει και το τραγουδι αν δεν ειχα και σενανε......

HONOR 3C H30-T00
Link to comment
Share on other sites

φίλος παρέλαβε το πρώτο και προσπαθεί ανεπιτυχώς να κάνει ροοτ με οδηγίες απο την πρώτη σελίδα

ειναι τοσο δύσκολο?

φοράει β137

Link to comment
Share on other sites

Στο πρωτο ποστ δες.

 

Για να πάω στην 609 Ποιο απ'ολα στο πρώτο ποστ να ακολουθήσω ? Το τηλέφωνο είναι ροοτ! [ATTACH]45214[/ATTACH]

 

Τέλος έχω θέμα πώς δεν μου αλλάζει το wallpaper στην lockscreen και δεύτερον ότι ενώ έχω αποθηκευμένα τα τηλέφωνα όταν είναι κάποια με το +30 δεν μου τα αναγνωρίζει!

Link to comment
Share on other sites

Για να πάω στην 609 Ποιο απ'ολα στο πρώτο ποστ να ακολουθήσω ? Το τηλέφωνο είναι ροοτ! [ATTACH]45214[/ATTACH]

 

Τέλος έχω θέμα πώς δεν μου αλλάζει το wallpaper στην lockscreen και δεύτερον ότι ενώ έχω αποθηκευμένα τα τηλέφωνα όταν είναι κάποια με το +30 δεν μου τα αναγνωρίζει!

 

Αυτό με το συν 30 το κάνει και σε μένα με την 137 .ελπίζω με την επίσημη multi Lang να διορθώνεται.ας μας πουν αυτοί που έχουν βάλει την beta multi Lang!

Επίσης όσοι έχετε την ΕΠΊΣΗΜΗ multi Lang πείτε μας εάν και κινέζικα γράμματα υπάρχουν κάτω από το όνομα του καλουντα ακόμα;

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

φίλος παρέλαβε το πρώτο και προσπαθεί ανεπιτυχώς να κάνει ροοτ με οδηγίες απο την πρώτη σελίδα - ειναι τοσο δύσκολο? φοράει β137

Η Β609 (asot: και μάλλον και η Β137) μπορει να γινει root μεσω cwm recovery... Κανουμε εγκατασταση μεσω flashtool το cwm recovery --> παμε σε recovery και κανουμε install zip το αρχειο update supersu. Βαζω παλι λινκ για τα κατεβασετε https://cloud.mail.ru/public/60b163bc99f5/cwm-root-gapps-sp.rar

Για να πάω στην 609 Ποιο απ'ολα στο πρώτο ποστ να ακολουθήσω ? Το τηλέφωνο είναι ροοτ!

Τέλος έχω θέμα πώς δεν μου αλλάζει το wallpaper στην lockscreen και δεύτερον ότι ενώ έχω αποθηκευμένα τα τηλέφωνα όταν είναι κάποια με το +30 δεν μου τα αναγνωρίζει!

Με την Β211 που έχεις, ποστ #365

Αυτό με το συν 30 το κάνει και σε μένα με την 137 .ελπίζω με την επίσημη multi Lang να διορθώνεται.ας μας πουν αυτοί που έχουν βάλει την beta multi Lang!

Επίσης όσοι έχετε την ΕΠΊΣΗΜΗ multi Lang πείτε μας εάν και κινέζικα γράμματα υπάρχουν κάτω από το όνομα του καλουντα ακόμα;

Εχω +30 ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΟΥ τις επαφές και τις αναγνωρίζει κανονικά (dialer "μαμά")

Επίσης, ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ (πλεόν) κινέζικα κάτω από το όνομα καλούντος... - ειδικά στα σταθερά, δίνει την τοποθεσία (πχ σε αριθμούς 210.xxxxxxx δίνει τοποθεσία AThens/Peiraeus/Salamina, σε 2410.xxxxxxx γράφει Larissa, κλπ)

Edited by asot

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Με την Β211 που έχεις, ποστ #365

Εχω +30 ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΟΥ τις επαφές και τις αναγνωρίζει κανονικά (dialer "μαμά")

Επίσης, ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ (πλεόν) κινέζικα κάτω από το όνομα καλούντος... - ειδικά στα σταθερά, δίνει την τοποθεσία (πχ σε αριθμούς 210.xxxxxxx δίνει τοποθεσία AThens/Peiraeus/Salamina, σε 2410.xxxxxxx γράφει Larissa, κλπ)

 

Ακόμα και όταν έχεις +30 μπροστά σε όλες τις επαφές σου όταν τις ΚΑΛΕΊΣ όμως; τι δείχνει; γιατί όταν καλείς δεν πατάς φαντάζομαι και το +30, έτσι δεν είναι;

 

σε εμένα με τον μαμά εάν βάλω το +30 και πάω να καλέσω εκείνη την επαφή αρχίζοντας με το κλασικό 69... ΔΕΝ αναγνωρίζει την επαφή! Εάν το βγάλω όταν την καλώ την αναγνωρίζει αλλά ΔΕΝ την αναγνωρίζει όταν εκείνη η επαφή ΜΕ ΚΑΛΕΊ! γιατί όταν με καλεί έχει το +30 στην αρχή!! Μύλος....

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Να το συνοψίσω: Εχω +30 σε ΟΛΕΣ ΤΙΣ Ελληνικές επαφές μου, ΜΟΝΙΜΩΣ καταχωρημένο (εχω μονο επαφές @ gmail) και λειτουργεί ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ!

Αντίστοιχα και στις "αλλοδαπές" επαφές μου (πχ +44.171 κλπ από Αγγλία) δεν έχω κανένα πρόβλημα, είτε στην εξερχόμενη κλήση είτε στην εισερχόμενη.-

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Να το συνοψίσω: Εχω +30 σε ΟΛΕΣ ΤΙΣ Ελληνικές επαφές μου, ΜΟΝΙΜΩΣ καταχωρημένο (εχω μονο επαφές @ gmail) και λειτουργεί ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ!

Αντίστοιχα και στις "αλλοδαπές" επαφές μου (πχ +44.171 κλπ από Αγγλία) δεν έχω κανένα πρόβλημα, είτε στην εξερχόμενη κλήση είτε στην εισερχόμενη.-

ΕΠΙΜΕΝΩ!εκανα αυτο που λες.σε ενα νουμερο εβαλα το +30 μπροστα και το αποθηκευσα.

μπαινω στον dialer ΜΑΜΑ.ξεκιναω να γραφω τα νουμερα ΧΩΡΙΣ φυσικα το +30. 693χχχχχχχ οταν ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΟΛΑ τα νουμερα του κινητου στον dialer και πατησω το πρασινο πληκτρο να τον καλεσει στην καρτα κλησης δειχνει ΜΟΝΟ το νουμερο σαν ΑΓΝΩΣΤΟ!!!

 

 

Εαν βεβαια οταν πατωντας ενα ενα τα νουμερα ΦΑΝΕΙ η επαφη πανω πανω και την πατησω να την καλεσει τοτε ΝΑΙ την καλει σαν την γνωστη αποθηκευμενη επαφη!

Link to comment
Share on other sites

μπαινω στον dialer ΜΑΜΑ.ξεκιναω να γραφω τα νουμερα ΧΩΡΙΣ φυσικα το +30. 693χχχχχχχ οταν ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΟΛΑ τα νουμερα του κινητου στον dialer και πατησω το πρασινο πληκτρο να τον καλεσει στην καρτα κλησης δειχνει ΜΟΝΟ το νουμερο σαν ΑΓΝΩΣΤΟ!!!

Για να καταλάβω δλδ, πληκτρολογείς ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ, ένα νουμερο που έχεις ΗΔΗ στις Επαφές σου - χωρίς το +30? Γιατι να το κάνεις αυτό ακριβώς???

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω δλδ, πληκτρολογείς ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ, ένα νουμερο που έχεις ΗΔΗ στις Επαφές σου - χωρίς το +30? Γιατι να το κάνεις αυτό ακριβώς???

συγνωμην δηλαδη εσυ καλεις/ψαχνεις μια επαφη σου γραφοντας και το +30 μπροστα?δεν ξεκινας να ψαχνεις 69χχχχ και οταν πλεον εμφανιστει η επαφη που θες πανω πανω την πατας και καλειται?εαν το κανω ετσι -ακομα και εαν η επαφη ειναι αποθηκευμενη με +30- και εγω την ψαξω μονο με 69χχχχ την βρισκει κανονικα και εαν πατησω την προτεινομενη επαφη τη καλει κανονικα και την βλεπει κιολας!ΑΛΛΑ εαν αφησω και εμφανιστουν ολα τα ψηφια στον dialer και πατησω το πρασινο κουμπι κλησης ΚΑΙ ΟΧΙ την προτεινομενη επαφη πανω πανω τοτε ΔΕΝ την αναγνωριζει και καλει το "αγνωστο" νουμερο!

 

 

1/// οκ θα μου πεις αφου πληκτρολογω ενα ενα τα ψηφια του αριθμου και καποια στιγμη εμφανιζεται η επαφη γιατι δεν την παταω να την αναγνωρισει?ε καμια φορα ξεφευγει το χερι και γραφει ολο το νουμερο και το ματι παει στο πρασινο κουμπι και κανω την κληση!

 

2//το κακο με τον μαμα dialer ειναι οτι δεν εχει ψαξιμο απο το αριθμητικο πληκτρολογιο μεσω γραμματων μιας επαφης .αυτο ειναι λογικο αφου ακομα το κινητο ΔΕΝ υποστηριζει την ελληνικη γλωσσα.ελπιζω με την επισημη multilanguage να διορθωθουν αυτα.

 

3///φυσικα ο ΜΟΝΟΣ τροπος ο μαμα dialer να αναγνωρισει τις ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΕΣ κλησεις απο επαφες ειναι αυτες να ειναι οντως αποθηκευμενες με +30!αλλιως φαινεται μονο το νουμερο!

 

οσοι εχετε την επισημη/beta multilanguage στο αλφαριθμητικο πληκτρολογιο του μαμα dialer εχει και τα ελληνικα γραμματα???

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε ξεφύγει off topic, αλλα να κλεισω (το δικό μου κομματι) λέγοντας οτι, οταν θέλω να καλέσω μια Επαφή, πληκτρολογώ 2-3-4 χαρακτήρες από το ΟΝΟΜΑ της επαφής (σιγά να μην θυμάμαι το τηλέφωνο απ' έξω!), βγαίνουν μερικές που ταιριάζουν, και πατώ στη κατάλληλη...

 

Το "δεν ξεκινας να ψαχνεις 69χχχχ και οταν πλεον εμφανιστει η επαφη που θες πανω πανω την πατας και καλειται?"

ή

"αφου πληκτρολογω ενα ενα τα ψηφια του αριθμου και καποια στιγμη εμφανιζεται η επαφη γιατι δεν την παταω να την αναγνωρισει?ε καμια φορα ξεφευγει το χερι και γραφει ολο το νουμερο και το ματι παει στο πρασινο κουμπι και κανω την κληση!"

δεν είναι οι κινήσεις που κάνω - για μένα Επαφή (αποθηκευμένη) σημαίνει = βρίσκω με το όνομα...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε ξεφύγει off topic, αλλα να κλεισω (το δικό μου κομματι) λέγοντας οτι, οταν θέλω να καλέσω μια Επαφή, πληκτρολογώ 2-3-4 χαρακτήρες από το ΟΝΟΜΑ της επαφής (σιγά να μην θυμάμαι το τηλέφωνο απ' έξω!), βγαίνουν μερικές που ταιριάζουν, και πατώ στη κατάλληλη...

 

Το "δεν ξεκινας να ψαχνεις 69χχχχ και οταν πλεον εμφανιστει η επαφη που θες πανω πανω την πατας και καλειται?"

ή

"αφου πληκτρολογω ενα ενα τα ψηφια του αριθμου και καποια στιγμη εμφανιζεται η επαφη γιατι δεν την παταω να την αναγνωρισει?ε καμια φορα ξεφευγει το χερι και γραφει ολο το νουμερο και το ματι παει στο πρασινο κουμπι και κανω την κληση!"

δεν είναι οι κινήσεις που κάνω - για μένα Επαφή (αποθηκευμένη) σημαίνει = βρίσκω με το όνομα...

ωραια αφου ψαχνεις με το ονομα μπαινεις στο tab επαφες και εκει ψαχνεις η τωρα με την multilang την επισημη/beta βαλανε ελληνικους χαρακτηρες στον dialer?αν ναι μπορεις και απο εκει να ψαχνεις με τ9 αρκει να εχει ελληνικα γραμματα.εχει πλεον?
Link to comment
Share on other sites

ωραια αφου ψαχνεις με το ονομα μπαινεις στο tab επαφες και εκει ψαχνεις η τωρα με την multilang την επισημη/beta βαλανε ελληνικους χαρακτηρες στον dialer?αν ναι μπορεις και απο εκει να ψαχνεις με τ9 αρκει να εχει ελληνικα γραμματα.εχει πλεον?
Οχι, δεν έχει...

Από το εικονίδιο Επαφες μπαίνω...

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...