Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαλιστα,μυνηματα παλι πως γραφεις ελληνικα αφου εχει μονο την αγγλικη και την κινεζικη?

μια χαρά γράφεις αφού τα ελληνικά τα έχει το μαμά android μέσα! Βέβαια για να έχεις 160 χαρακτήρες στο μήνυμα πρέπει να βάλεις άλλη εφαρμογή μηνυμάτων αλλά αυτό συνέβαινε και σε HTC κινητά

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μαλιστα,μυνηματα παλι πως γραφεις ελληνικα αφου εχει μονο την αγγλικη και την κινεζικη?

 

Γλώσσες γραφής, στο ANdroid, μπορείς να βάλεις ΟΣΕΣ θέλεις (προφανώς και Ελληνικά, κανονικά)

B137, official (9/5)

Υποψιάζομαι οτι μπορεί να είναι το στάδιο πριν την Kit Kat...

 

H rom κατέβηκε ευκολα, αλλα σε μένα (με Β608 dev) εβγαλε μήνυμα "the market is same" κατα την εναρξη εγκατάστασης και δεν ολοκλήρωσε - εμεινε λοιπόν στην Β608...

Κανεις άλλος?

 

ΥΓ. Το Β137 παραπάνω, είναι ΕΝΕΡΓΟ Link @ HUAWEI!!!

Προς το παρόν, δεν είναι ΟΤΑ - μονο μεσω "local"

Συνήθως, με την αναβάθμιση, ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ κάτι...

Edited by asot

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Γλώσσες γραφής, στο ANdroid, μπορείς να βάλεις ΟΣΕΣ θέλεις (προφανώς και Ελληνικά, κανονικά)

 

 

H rom κατέβηκε ευκολα, αλλα σε μένα (με Β608 dev) εβγαλε μήνυμα "the market is same" κατα την εναρξη εγκατάστασης και δεν ολοκλήρωσε - εμεινε λοιπόν στην Β608...

Κανεις άλλος?

δωσε λινκ να την κατεβασουμε!@asot οκ τωρα το ειδα ευχαριστω!!

απο την 120 στην 123 που την εκανα OTA δεν εχασα τιποτα απο τις εφαρμογες.θυμηστε μου εαν κανω την 137 μεσω καρτας μνημης χανονται τα παντα απο το κινητο?να την κανω ΟΤΑ η μπορει κατι να γινει?οτα δεν χανεται τιποτα,ε?

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Γλώσσες γραφής, στο ANdroid, μπορείς να βάλεις ΟΣΕΣ θέλεις (προφανώς και Ελληνικά, κανονικά)

 

 

H rom κατέβηκε ευκολα, αλλα σε μένα (με Β608 dev) εβγαλε μήνυμα "the market is same" κατα την εναρξη εγκατάστασης και δεν ολοκλήρωσε - εμεινε λοιπόν στην Β608...

Κανεις άλλος?

 

ΥΓ. Το Β137 παραπάνω, είναι ΕΝΕΡΓΟ Link @ HUAWEI!!!

Προς το παρόν, δεν είναι ΟΤΑ - μονο μεσω "local"

Συνήθως, με την αναβάθμιση, ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ κάτι...

 

Μου έβγαλε ΟΤΑ αναβάθμιση γι'αυτό ρώτησα!

μέσω local update χάνονται τα πάντα; αυτό δεν θυμάμαι!

Πάντως όταν έρθει η kitkat εγώ προσωπικά θα κάνω hard reset γιατί είναι μεγάλη η αλλαγή και θα κάτσει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, στο ota update που εκανα ελεγε στα ελληνικα ενημερωση εγκατάστασης συστήματος... ;;;; τσάμπα χαρηκα, δεν βαλαν multilanguage, μονο στο recovery το ελεγε, δε θυμάμαι τι έλεγε στην προηγούμενη αναβάθμιση. Δεν χανεται τίποτα Edited by samis2
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, στο ota update που εκανα ελεγε στα ελληνικα ενημερωση εγκατάστασης συστήματος... ;;;;

 

Πήγες από Β123 σε Β137?

Πήγες στις γλώσσες και έχει ελληνικά ; το αποκλείω αλλά για πες

Link to comment
Share on other sites

Πήγες από Β123 σε Β137?

Πήγες στις γλώσσες και έχει ελληνικά ; το αποκλείω αλλά για πες

 

Αυτό λεω, πήγα στις γλώσσες και δεν εχει ελληνικά, κλασικά αγγλικά κινεζικα. Στο recovery μου εγραψε αυτό που ειπα στα ελληνικά. Μόλις ανοιξω pc θα ανεβασω φωτο

Edited by samis2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μάλλον θα περιμένω κατευθείαν την kitkat να κάνω και το hard reset να τελειώνουμε. Ήθελα να ήξερα τι την βγάλανε την 137 αφού σε 6 μέρες θα δώσουν την μεγάλη αναβάθμιση!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μάλλον θα περιμένω κατευθείαν την kitkat να κάνω και το hard reset να τελειώνουμε. Ήθελα να ήξερα τι την βγάλανε την 137 αφού σε 6 μέρες θα δώσουν την μεγάλη αναβάθμιση!

 

Πάντως στο change log ηταν αμελητέες οι διορθωσεις. 50 mb ηταν μονο

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σε B608 (dev).

Δοκίμασα να κάνω roll back σε Β117 και αρκετές ακόμη (Β110, Β605, Β606, Β607, πάντα μέσω Local update, dload @ SD) αλλα δεν τα κατάφερα... ο στόχος μου είναι κατόπιν να πάω στην official B137, γιατι εκτιμώ οτι η KitKat θα βγει προς το τέλος του μήνα...

Διαβάζω τους περιορισμούς περι roll back from B608 στο update log αλλα δεν... καμια ιδέα?

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την πέρασα με Local update, κανονικά, αφού πρώτα πέρασα το stock recovery, αλλα το Vroot με παιδεύει, γιατί δεν τη ρουταρει. Προς ο παρόν η μόνη εμφανής αλλαγή, στο boot εμφανίζετε κάτω από το honor το λογότυπο του android.

Όντως κατά το Upgrade εμφανίζει την ένδειξη στα Ελληνικά, αλλά στο μενού πάλι οι ίδιες γλώσσες.

www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την πέρασα με Local update, κανονικά, αφού πρώτα πέρασα το stock recovery, αλλα το Vroot με παιδεύει, γιατί δεν τη ρουταρει. Προς ο παρόν η μόνη εμφανής αλλαγή, στο boot εμφανίζετε κάτω από το honor το λογότυπο του android.

Όντως κατά το Upgrade εμφανίζει την ένδειξη στα Ελληνικά, αλλά στο μενού πάλι οι ίδιες γλώσσες.

 

Τι λέει ρε παιδιά στο information Του Update??...κάτι για root..Μήπως μεταφράζει κανεις?..:p

www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Τι λέει ρε παιδιά στο information Του Update??...κάτι για root..Μήπως μεταφράζει κανεις?..:p

Μετάφραση: Αν έχετε root τη συσκευή σας μπορεί να αποτύχει η εγκατάσταση του πακέτου αναβάθμισης. Προτείνεται να κατεβάσε το πακέτο ανβάθμισης από τη σελίδα της Huawei στην SD κάρτα μνήμης.

 

Πάνω κάτω αυτό...

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε με την Β123 όσοι την έχετε όταν είναι μέσω πχ tapatalk μέσα στα θέματα που παρακολουθώ στο Myphone και όταν σκρολάρω γρήγορα προς τα κάτω ΤΑΥΤΌΧΡΟΝΑ πατήσω το κουμπί της ανανέωσης πάνω δεξιά κρασαρει το tapatalk. Αυτό το έκανε και στο παλιό κινητό αλλά σας το λέω για να μου πείτε εάν όταν βγει το παράθυρο να στείλω η όχι report το κρασαρισμα ΚΡΑΣΑΡΕΙ πάλι και πετάει και δεύτερο μήνυμα ότι σταμάτησε να δουλεύει και το google play!για δοκιμάστε και πείτε μου. [ATTACH]44875[/ATTACH][ATTACH]44876[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε με την Β123 όσοι την έχετε όταν είναι μέσω πχ tapatalk μέσα στα θέματα που παρακολουθώ στο Myphone και όταν σκρολάρω γρήγορα προς τα κάτω ΤΑΥΤΌΧΡΟΝΑ πατήσω το κουμπί της ανανέωσης πάνω δεξιά κρασαρει το tapatalk. Αυτό το έκανε και στο παλιό κινητό αλλά σας το λέω για να μου πείτε εάν όταν βγει το παράθυρο να στείλω η όχι report το κρασαρισμα ΚΡΑΣΑΡΕΙ πάλι και πετάει και δεύτερο μήνυμα ότι σταμάτησε να δουλεύει και το google play!για δοκιμάστε και πείτε μου. [ATTACH]44875[/ATTACH][ATTACH]44876[/ATTACH]

 

στην 123 δεν προλαβα να το δοκιμασω αλλά στην τελευταία δεν κατάφερα να αναπαράγω το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

στην 123 δεν προλαβα να το δοκιμασω αλλά στην τελευταία δεν κατάφερα να αναπαράγω το πρόβλημα

εχεις πολλα thread που παρακολουθεις στο myphone?αν ναι μπες εκει που στα δειχνει μεσα στο ταπαταλκ σκρολαρε γρηγορα προς τα κατω και ΑΜΕΣΩΣ οσο σκρολαρει πατα το κυκλακι ανανεωσης πανω δεξια!θα κρασαρει το tapatalk μετα πατα το report και πες μου εαν βγαζει το δευτερο παραθυρο οτι εκλεισε και το google play!

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Τα τηλ που έχουν Multi - languages rom (αν είναι root ή όχι δεν νομίζω να επηρεάζει ) δεν θα έχουν λογικά πρόβλημα να περάσουν την

kitkat όταν με το κάλο βγει σωστά ???

 

και κάτι ακόμα βρήκα αυτή την θήκη τα δυο παράθυρα έχουν καμιά χρησιμότητα ???

Link to comment
Share on other sites

Τα τηλ που έχουν Multi - languages rom (αν είναι root ή όχι δεν νομίζω να επηρεάζει ) δεν θα έχουν λογικά πρόβλημα να περάσουν την

kitkat όταν με το κάλο βγει σωστά ???

 

και κάτι ακόμα βρήκα αυτή την θήκη τα δυο παράθυρα έχουν καμιά χρησιμότητα ???

 

Αν είναι root δεν γίνεται η αναβάθμιση. Αν έχουν ελληνική ρομ γίνεται αφού το έκανα κι εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω :)

 

Θελει να αγορασει ενας φιλος μου το 3c, ειδα οτι την χαμηλοτερη τιμη την εχει το mιnideal, υπαρχει αλλου ποιο φθηνα ή καποιο κουπονι ?

Ευχαριστω

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Θελει να αγορασει ενας φιλος μου το 3c, ειδα οτι την χαμηλοτερη τιμη την εχει το mιnideal, υπαρχει αλλου ποιο φθηνα ή καποιο κουπονι ?

Ευχαριστω

 

to2c (σε οικονομική συσκευασία), $184.38, με αρκετά "δωράκια"

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Εχθές με το 3C έκανα βόλτες στα στενάκια στο κέντρο της Αθήνας και ήταν το πρώτο κινέζικο μετά από 3-4 που δεν με κρέμασε. Συγκινητικό :D
http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...