Jump to content

Honor 3C


gialatzi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κινέζος σε άπταιστα αγγλικά

 

Ένα mini review μετά από μερικές μέρες χρήσης....

http://etkchina.com/2014/01/16/huawei-honor-3c-experience-gains-from-using/

 

Δείτε λίγο με προσοχή αυτά που λέει για τον ήχο και το speaker

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εδω υπάρχει μια ενδιαφερουσα ανακοινωση. ΣΤις 24 Ιαν. κυκλοφορεί η εκδοση με τα 2 Gb ΡΑΜ και υποστηριξη WDCMA
Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Έχω μανουριάσει πολύ άσχημα είμαι 2 εβδομάδες σε προπαραγγελία και έχω πάρει τις μπάλες μου... :mad: και το pandawill κάνει τον κινέζο όπως και το merimobiles πριν από αυτό :X , ήθελα πολύ να προλάβω πριν το νέο έτος τον κινέζω αλλά σκατά και απόσκατα, θα ακυρώσω την παραγγελία μου και θα περιμένω, επίσης γλυκοκοιτάω το iNew V3, δίνει 13Megapixel Sony, +NFC +OTG, το τελευταίο για έμενα είναι και το πιο σημαντικό :worry: , damned it , κινέζικο αδιέξοδο...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω μανουριάσει πολύ άσχημα είμαι 2 εβδομάδες σε προπαραγγελία και έχω πάρει τις μπάλες μου... :mad: και το pandawill κάνει τον κινέζο όπως και το merimobiles πριν από αυτό :X , ήθελα πολύ να προλάβω πριν το νέο έτος τον κινέζω αλλά σκατά και απόσκατα, θα ακυρώσω την παραγγελία μου και θα περιμένω, επίσης γλυκοκοιτάω το iNew V3, δίνει 13Megapixel Sony, +NFC +OTG, το τελευταίο για έμενα είναι και το πιο σημαντικό :worry: , damned it , κινέζικο αδιέξοδο...

 

Σε καταλαβαινω. Το INEW το εχω παραγγείλει και περιμένω να φθάσει στα πατρια εδάφη για να έχω καλυτερη αποψη. Οι εντυπωσεις μέχρι τωρα φαινεται να ειναι καλές κρινοντας απο οσα γραφονται στο αναλογο νημα. Κοιτάω ωστόσο να δω και τα τελικά specs του Honor για να αποφασίσω εαν θα το παραγγειλω και αυτό ή θα παω για δευτερο V3

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαινω. Το INEW το εχω παραγγείλει και περιμένω να φθάσει στα πατρια εδάφη για να έχω καλυτερη αποψη. Οι εντυπωσεις μέχρι τωρα φαινεται να ειναι καλές κρινοντας απο οσα γραφονται στο αναλογο νημα. Κοιτάω ωστόσο να δω και τα τελικά specs του Honor για να αποφασίσω εαν θα το παραγγειλω και αυτό ή θα παω για δευτερο V3

 

Ποια απορία έχεις από τα specs του Honor? :blink:

 

Και γω κοιτούσα το θέμα το πρωί δεν διάβασα κακά σχόλια, μόνο κάποια για το WiFi, αλλά κάτι μυρίζομαι με την κάμερα. Στο site της iNew λέει πως είναι Sony 13 Megapixel με f2.0. Στο Gizchina σήμερα το πρωί έδειξε πως είναι με f/2.2 (αγνώστων Megapixel) και στο νήμα έλεγαν πως είναι 18. WTF! :X

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ποια απορία έχεις από τα specs του Honor? :blink:

 

Και γω κοιτούσα το θέμα το πρωί δεν διάβασα κακά σχόλια, μόνο κάποια για το WiFi, αλλά κάτι μυρίζομαι με την κάμερα. Στο site της iNew λέει πως είναι Sony 13 Megapixel με f2.0. Στο Gizchina σήμερα το πρωί έδειξε πως είναι με f/2.2 (αγνώστων Megapixel) και στο νήμα έλεγαν πως είναι 18. WTF! :X

 

Για να μην βγουμε εντελως off topic στο νημα του V3 έχει αρκετές πληροφορίες και απο ατομα που το έχουν παραλαβει. Γενικά οι περισσοτεροι ειναι αρκετά έως πολύ ευχαριστημενοι. . Η καμερα ειναι 2.2f. και οχι 2.0 όπως ειχε διαφημιστεί στην αρχη. Τα υπολοιπα ειναι σωστα μαλλον αλλα θα μπορω να σου πω με σιγουρια μονο οταν το εχω στα χερια μου. Το 18 mp ειναι με interpolation.

 

To Honor επεσε στην αντιληψη μου τελευταια. Δεν το εχω δει μεχρι τωρα σε καποιο site να ειναι σε στοκ η εκδοση WDCMA. Από OTG, ΟΤΑ και NFC τι ίσχυει?

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Από OTA λογικά έχει, OTG δεν έχει ούτε NFC :confused:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

 

( που είναι η Μαρούσκα όταν τη χρειάζεσαι; )

 

Πω πω μια μπαταρία... μεγαλύτερη από το S2 mini που έχει η γυναίκα μου.

Δεν ξέρω από πού το αγόρασε αλλά είχε γλώσσες επιλογής μόνο αγγλικά και κινέζικα.

Σαν κινητό μου άρεσε με σχετικά καλή κάμερα και κατασκευή, αν συμφωνεί και η τιμή θα το χτυπήσω.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω στα χέρια μου απο σημερα πολυ καλό κινητό παιδιά αξίζει ήρθε ρουταρισμένο,οταν το σκαλίσω και το δουλέψω θα γράψω κι άλλα
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση;

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το εχω στα χέρια μου απο σημερα πολυ καλό κινητό παιδιά αξίζει ήρθε ρουταρισμένο,οταν το σκαλίσω και το δουλέψω θα γράψω κι άλλα

 

Έχει βρεθεί νεα έκδοση αλλά δεν γινεται να την κανω setup ξέρει κανείς τι παίζει?

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση έχεις?Την GSM μόνο ή την WCDMA?

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

Εκανα update τελικά αφου έκανα πριν backup and reset,το κινητο έχει πολυ καλή οθόνη και ικανοποιητική κάμερα,δεν φωτίζονται τα κάτω πλήκτρα,και δυστυχώς το auto brightness δεν φαίνεται να λειτουργεί,έχω την gsm έκδοση(κινέζικο μόνο 3g)
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Εκανα update τελικά αφου έκανα πριν backup and reset,το κινητο έχει πολυ καλή οθόνη και ικανοποιητική κάμερα,δεν φωτίζονται τα κάτω πλήκτρα,και δυστυχώς το auto brightness δεν φαίνεται να λειτουργεί,έχω την gsm έκδοση(κινέζικο μόνο 3g)

 

Σοβαρα για μενα μειον και δυστυχως καμια βελτιωση εναντι του xiaomi red rice που μαλλον ανταγωνιζεται. Ελπιζω να τα λυσουν αυτα τα θεματα με την WCDMA εκδοση (συν οτι θα εχει και 2GB ram).

Link to comment
Share on other sites

Βιντεακι

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εχω αρχισει και τη συμπαθω πάρα πολυ τη συσκευή καθόλου lags,οθόνη παραμυθένια κάμερα πάρα πολυ καλή την ημέρα και βίντεο επίσης,τη νύχτα είναι ζόρικα αλλα απο κοντινή απόσταση έχει πολύ δυνατό led παιδιά αξίζει τα φράγκα του,περιμένω κι άλλες απόψεις
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Εκανα update τελικά αφου έκανα πριν backup and reset,το κινητο έχει πολυ καλή οθόνη και ικανοποιητική κάμερα,δεν φωτίζονται τα κάτω πλήκτρα,και δυστυχώς το auto brightness δεν φαίνεται να λειτουργεί,έχω την gsm έκδοση(κινέζικο μόνο 3g)

 

Το update πως το εκανες απο το site της huawei? sori αλλα το περειμενω και εγω απο μερα σε μερα και θα ηθελα να ξερω.

HONOR 3C H30-T00
Link to comment
Share on other sites

Οχι εχει ota απλα είχα πειράξει κάτι και δεν μπορούσα να κάνω αλλά ευτυχως έκανα restore και μετά κατευθείαν update και δουλεψε η πιο προσφατη έκδοση ειναι η 115
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο την HOTMID που το εχει με +70 $ εχετε σει πουθενα αλλου διαθεσιμο το κινητο με 2 GB ram ?
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Etotalk σε προπαραγγελια

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

το mixeshop το ξερει κανεις?το εχει θεωρητικα οπως καταλαβα instock κ μαζι με μεταφορικα στα 155 κ κατι.Μου διεφυγε κατι?αυτος πως εχει wsdma εκδοση?:confused:
Link to comment
Share on other sites

Εκανα update στην 116 OTA με αποτέλεσμα για ρυθμίσεις οθόνης warm-cold color,που έχουν και κάποια ακριβά μοντέλα και βελτιώσεις συην κάμερα,μπράβο στη huawei που υποστηρίζει τη συσκευή
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...