Jump to content

4o myphone meeting Θεσσαλονίκης: Αλλάξαμε μέρα, αλλά όλα καλά!


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το meeting ήταν όλα τα λεφτά, αναμονή για το επόμενο.

 

@Psylos_: Την επόμενη φορά θα βάλω την CM11 στο S Advance μου και ο Funk θα έρθει με iphone για σύγκριση :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 57
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρωτη φορά που ηρθα σε συναντηση Θεσσαλονικιών. Ωραία και πολυ οργανωμένοι!

Αλλά βρε παιδιά, ειδικά εσεις οι mods καντε μια γυρα σε μας τους νεους και συστηθειτε να σας γνωρίσουμε.

Εμαθα πως ο zxr δεν ηταν εκεί αν και ηθελα να τον ευχαριστήσω προσωπικά για τη βοηθεια του και τους οδηγους του για το xperia neo v που ακομα εχω!

Ελπιζω την επομενη φορά!

 

Καλά δεν είδες τον πιο όμορφο moderator της συνάντησης; Έχασες. Δέκατη φωτογραφία, αυτό το ομορφόπαιδο :p με το τεντωμένο δάχτυλο.

Για να καταλάβεις ποιος ήμουν εγώ θυμήσου ποιος φόραγε μπλούζα Motörhead και έριχνε φάπες στον plankton69. :lol:

@vassilis018, Βασιλάκη επιβεβαίωσε σε παρακαλώ επί αυτού.

;)

 

Πάντως ένα δίκαιο το έχεις. Σε αυτή την συνάντηση ήμασταν όλοι ινκόγκνιτο, χωρίς μπλουζάκια να φαίνονται όπως στην προηγούμενη. Κάποιοι φορούσαμε κοντομάνικα αλλά προτιμήσαμε να μην κάνουμε αποκαλύψεις. :D

 

Ελπίζω την επόμενη φορά να πάμε ακόμα καλύτερα. :)

Χίλια ευχαριστώ εκ μέρους της Ομάδας Διαχείρισης για την παρουσία σας σε αυτή την συνάντηση. :bow:

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Σας ζηλεύω βρε παιδιά αλλά η δουλειά στην Κατερίνη με κράτησε μακρυά και δεν μπόρεσα να κάνω επίδειξη με το Ζετάκι μου και την 4.3:rolleyes:

Συγνώμη και στον Nagata που δεν μπόρεσα για 2η φορά να τιμήσω την πρόσκληση...:(

sony xperia S... Z... Ζ1... Z2... LG G3... Z3... Z5 Premium... X Performance ...Xperia XZ για λίγο S8 ...xperia XZ1 ...mate 10 pro ...xperia XZ2 ...xiaomi mi 8 and now ...xiaomi mi 9

pEtEr

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρέπει να σας ευχαριστήσω τον καθένα ξεχωριστά που ανταποκρίνεστε στο κάλεσμά μας κάθε φορά και περνάμε τόσο καλά, με πραγματικά εντυπωσιακούς αριθμούς συμμετοχών. Η παρέα διαρκώς μεγαλώνει και χαιρόμαστε για αυτό όλοι. Όσοι δεν ήρθατε τώρα ελπίζω να ζηλέψατε και να σας δούμε και εσάς την επόμενη φορά :)

 

 

Όλα πήγαν καλά, στριμωχτήκαμε αλλά και πάλι κάναμε το παν για να ήμαστε άνετοι. mary19 έχεις δίκιο, αλλά μην νομίζεις, μετά από ένα σημείο ξεχνούσαμε από ποια τραπέζια περάσαμε, ήμαστε πολλοί, αλλά θα φροντίσουμε να σας μάθουμε όλους σιγά-σιγά.

 

Στο 5ο myphone meeting ελπίζω να έχουμε και μια αλλαγή και να μην περιοριστούμε στο καφεδάκι.... δεν αποκαλύπτω τίποτα, απλά βάζω φυτίλια :lol:

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρέπει να σας ευχαριστήσω τον καθένα ξεχωριστά που ανταποκρίνεστε στο κάλεσμά μας κάθε φορά και περνάμε τόσο καλά, με πραγματικά εντυπωσιακούς αριθμούς συμμετοχών. Η παρέα διαρκώς μεγαλώνει και χαιρόμαστε για αυτό όλοι. Όσοι δεν ήρθατε τώρα ελπίζω να ζηλέψατε και να σας δούμε και εσάς την επόμενη φορά :)

 

 

Όλα πήγαν καλά, στριμωχτήκαμε αλλά και πάλι κάναμε το παν για να ήμαστε άνετοι. mary19 έχεις δίκιο, αλλά μην νομίζεις, μετά από ένα σημείο ξεχνούσαμε από ποια τραπέζια περάσαμε, ήμαστε πολλοί, αλλά θα φροντίσουμε να σας μάθουμε όλους σιγά-σιγά.

 

Στο 5ο myphone meeting ελπίζω να έχουμε και μια αλλαγή και να μην περιοριστούμε στο καφεδάκι.... δεν αποκαλύπτω τίποτα, απλά βάζω φυτίλια :lol:

 

Tαβέρνα για κανά κοψίδι? Γουστάρω να πέφτουν ροδέλες κοκορέτσι πάνω στα κινητά και να γίνοντε λίγδα :p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Tαβέρνα για κανά κοψίδι? Γουστάρω να πέφτουν ροδέλες κοκορέτσι πάνω στα κινητά και να γίνοντε λίγδα :p:lol:

 

My brother from another father! (and mother) :lol:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε παιδια! σας ζηλευω πραγματικα!

δυστυχως ειναι το 2ο meeting που χανω κατα σειρα, ελπιζω να μη τριτωσει το κακο :p

Κι εμείς το ελπίζουμε... Περιμέναμε κι εσένα και το ZTE σου αλλά δεν έκατσε τελικά :-(

 

Το δικό μου NEXUS 5 ήταν! Άψογο για ακόμα μια φορά το meeting μας!

Φωτιές μας άναψες με το 5άρι ρε Βαγγέλη!

 

Πρωτη φορά που ηρθα σε συναντηση Θεσσαλονικιών. Ωραία και πολυ οργανωμένοι!

Αλλά βρε παιδιά, ειδικά εσεις οι mods καντε μια γυρα σε μας τους νεους και συστηθειτε να σας γνωρίσουμε.

Εμαθα πως ο zxr δεν ηταν εκεί αν και ηθελα να τον ευχαριστήσω προσωπικά για τη βοηθεια του και τους οδηγους του για το xperia neo v που ακομα εχω!

Ελπιζω την επομενη φορά!

Λανθασμένη ενημέρωση. Ο zxr ήταν εκεί αλλά μάλλον τον επισκίασα :lol:

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

My brother from another father! (and mother) :lol:

 

που καθόσουν εσύ? Πρέπει να αρχίσουμε να κάνουμε καλή παρέα :lol:

Link to comment
Share on other sites

που καθόσουν εσύ? Πρέπει να αρχίσουμε να κάνουμε καλή παρέα :lol:

 

Φωτό νο2, η δεύτερη παντσέτα από αριστερά... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γυρνώντας από τραπέζι-σε τραπέζι, είδα ότι ναι οι Android συσκευές ήταν αρκετές και μονάχα δύο windows phone smartphones «βρεθήκανε» ανάμεσα μας (του KillerElite και του makisthess) που δεν συγκίνησαν πραγματικά κανέναν, πλήρης αδιαφορία, μερικοί όχι μόνο τα κράζανε με τι ώρες (vasilis018 θύμισε μου να μην πω ποιοι ονομαστικά :P) αλλά ούτε μια «κλεφτή» ματιά δεν τους ρίξανε. Σε μένα πάντως αρέσανε και ας ξέρω ότι θα μου τα ψάλλουν που το λέω αυτό τώρα.

 

Eνας λογος που δεν πηγα τελευταια στιγμη στο meeting της Αθηνας (αν και ημουν στην περιοχη εκεινη την ωρα) ηταν επειδη δεν εχω smartphone αλλα dumbphone. Αλλα και να ειχα smarphone θα ειχα κανενα φτηνιαρικο, οποτε δεν θα μου εδινε κανεις σημασια. Θα ειχα λογο να ερθω μονο αν γινοταν καμια κληρωση και εμεις τα φτωχαδακια κερδιζαμε κανενα καλο κινητο.. :)

Και μονο αυτος ο λογος ως βαση..

Όσοι δεν ήρθατε τώρα ελπίζω να ζηλέψατε και να σας δούμε και εσάς την επόμενη φορά

Δεν νομιζω, δυστυχως.. :(

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς το ελπίζουμε... Περιμέναμε κι εσένα και το ZTE σου αλλά δεν έκατσε τελικά :-(

Λανθασμένη ενημέρωση. Ο zxr ήταν εκεί αλλά μάλλον τον επισκίασα :lol:

 

Ποιος; Ποιος ήταν;

Να τον ξερω την επομενη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Αφου ο κυριος με το δαχτυλο είναι ο impreza_sti.:p

 

και εγώ είμαι ο Πάπας αλλά δεν το κάνουμε θέμα :p

Link to comment
Share on other sites

Αφου ο κυριος με το δαχτυλο είναι ο impreza_sti.:p

Όχι βρε. Αυτός με το δάχτυλο είναι ο zxr. Είναι ο ομορφάντρας της Ομάδας Διαχείρισης. Εγώ είμαι ο ροκάς και γόης της παρέας. ;) Ταιριάζουμε μόνο στην τρέλα. :D

και εγώ είμαι ο Πάπας αλλά δεν το κάνουμε θέμα :p

Άμα ήταν έτσι ο Πάπας τότε όλοι οι Καθολικοί θα είχαν κάνει θρησκεία τα κοψίδια. :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Το Xperia go του ψηλού έσβησε τον ανταγωνισμό...
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα περασαμε , γνωρισαμε και μελη που ηρθα πρωτη φορα ,

αντε την αλλη φορα να ερθουν και αλλα ατομα που δεν εχουν ερθει σε αλλο Meeting !

Link to comment
Share on other sites

Vassilis018 αν είναι να πάμε για κοψίδια και να πέσουν λάδια στα κινητά,

καλύτερα να τα αλλάξουμε με XPERIA Z1 για άφοβο πλύσιμο!! :p

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

Vassilis018 αν είναι να πάμε για κοψίδια και να πέσουν λάδια στα κινητά,

καλύτερα να τα αλλάξουμε με XPERIA Z1 για άφοβο πλύσιμο!! :p

 

ναι μην χαλάσει το Νοte3 και δεν μπορούμε να βγάλουμε μετά φώτο τα κοψίδια :p

Link to comment
Share on other sites

Αυξανόμαστε και πληθυνόμαστε!

Και μετά από καιρό είχαμε και 3 παρακαλώ γυναίκες στο meeting!!!

Ωραία περάσαμε και αυτήν την φορά και ευχαριστούμε όλους όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους!

Στο τραπέζι μας είχαμε και μια ισοπαλία 2 συμπαθέστατων "παλιατζούρων"!:lol:

Ν8-NeoV: 3-3!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυξανόμαστε και πληθυνόμαστε!

Και μετά από καιρό είχαμε και 3 παρακαλώ γυναίκες στο meeting!!!

Ωραία περάσαμε και αυτήν την φορά και ευχαριστούμε όλους όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους!

Στο τραπέζι μας είχαμε και μια ισοπαλία 2 συμπαθέστατων "παλιατζούρων"!:lol:

Ν8-NeoV: 3-3!!!

 

Υπήρχαν δηλαδή 3 Ν8 (που αν ερχόμουν κι εγώ θα ήταν τέσσερα) και δεν υπήρχε ούτε ένα Lumia; :p

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στην Καλαμάτα και Μεσσηνία ποτέ δεν έχετε κάνει που έχει πολύ κοσμο τεχνολογίας...το ανέφερε και το radio936 μαζί με το kalamatanews.gr ότι εδώ γίνονται πολλές συναντήσεις όπως το TEDX.
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχαν δηλαδή 3 Ν8 (που αν ερχόμουν κι εγώ θα ήταν τέσσερα) και δεν υπήρχε ούτε ένα Lumia; :p

Χε,χε,χε! Ακριβώς!:lol:

Και σε πολύ καλή έως άψογη κατάσταση παρακαλώ!!:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...