Jump to content

Sony Ericsson P910: Πληροφορίες και νέα


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο εναν γνωστο μου που δουλευει στο nortonline

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 714
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 (15 Οκτ. 2004 , 14:45)

 

σημερα το πηρα στα 740 ευρο το κινητο ειναι πολυ ομορφο παιδια τωρα το επεξεργαζομαι

 

φιλε μου η οθονη του πως ειναι;σε σχεση με το 900;δεν ξερω ποιο απο τα 2 να παρω ρε γαμωτο!!!! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (15 Οκτ. 2004 , 15:38)

 

φιλε μου η οθονη του πως ειναι;σε σχεση με το 900;δεν ξερω ποιο απο τα 2 να παρω ρε γαμωτο!!!! :wacko:

 

Αν έχεις να δώσεις 150 ευρώ παραπάνω τότε σίγουρα το Ρ910.

Αν δε σε ενδιαφέρει η μεγαλύτερη εσωτερική μνήμη,η λίγο καλύτερη οθόνη,η υποστήριξη καρτών Pro μέχρι 1gb και το thumbkeyb τότε Ρ900.

:)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Παιδες για μενα ειναι η μερα με τη νυχτα η διαφορα τους...παρτε το και δεν θα το μετανοιωσετε!

  • Nokia 7250
  • Sony Ericsson P900
  • Τωρα το Sony Ericsson P910i ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (15 Οκτ. 2004 , 16:54)

 

Αν έχεις να δώσεις 150 ευρώ παραπάνω τότε σίγουρα το Ρ910.

Αν δε σε ενδιαφέρει η μεγαλύτερη εσωτερική μνήμη,η λίγο καλύτερη οθόνη,η υποστήριξη καρτών Pro μέχρι 1gb και το thumbkeyb τότε Ρ900.

:)

 

ο filemanager τις epocware που εχω για το 800 μου θα κανει αραγε; :o
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σόρρυ που ίσως σας στην χαλάσω. Ειλικρινά αξίζει ο κόπος να δώσει κανείς 230.000 δρχ. για ένα τηλέφωνο που στην καλύτερη θα το κρατήσει για 1,5 χρόνο το πολύ? Πιστεύετε ειλικρινά πως θα βγάλει τα λεφτά της η αγορά του τηλεφώνου?

Τίποτα δεν είναι αληθινό,

όλα επιτρέπονται

Link to comment
Share on other sites

Φιλε και εγω ετσι το σκεφτηκα, αλλα μιας και δεν ειμαι mobile-freak κ δεν αλλαζω συχνα...πιστευω οτι αξιζει τα λεφτα του γιατι αν δεν αλλαζεις συχνα κινητα μπορεις να το κρατησεις για πολυυυυυυυυ καιρο!

 

Πχ πηρα το 7250 Μαιο 2003 και το αλλαξα τωρα...ειναι στο συρταρι μου κ περιμενω να τραβηξω αυτα που θελω κ υστερα να το πουλησω..

 

Γιατι να κρατησει 1,5 χρονο ΜΟΝΟ? Μονο αν εισαι mobile-freak πιστευω να εχεις αυτο το προβλημα..

  • Nokia 7250
  • Sony Ericsson P900
  • Τωρα το Sony Ericsson P910i ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (15 Οκτ. 2004 , 19:07)

 

ο filemanager τις epocware που εχω για το 800 μου θα κανει αραγε; :o

 

Yeap,there is no problem between them. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fanish1 (15 Οκτ. 2004 , 11:43)

 

Παιδιά το Πλαίσιο κάνει εισαγωγή μόνο του και δεν αγοράσε την συγκεκριμένη παρτίδα απο την επίσημη ελληνική αντιπροσωπεία και φυσικά γι'αυτό δεν έχει ελληνικά!!

 

 

Ισχύει αυτό? Γιατί κάποιο μέλος πιο πάνω υποστήριζε πως δεν πρόκειται να δούμε Ρ910 με ελληνικό QWERTY... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε bill_viper ευχαριστώ για το link με το video.

Πολύ καλό!!!

Ήθελα να κάνω άλλη μια ερώτηση.

Το κινητό στο κουτί του, μαζί με τί άλλο έρχεται? (Handsfree, θήκη, Memory Stick?). Είδε κανείς σε τι μορφή ανοίγει τα αρχεία xls? Κανονικά σε πίνακα ή σε σημειωματάριο?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,sorry για το άσχετο αλλά θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση:Πήρα σήμερα το 910 και όταν ενεργοποιώ τη συσκευή,λίγο πριν ανοίξει δονείται ελαφρώς....Είναι φυσιολογικό η bugάκι??Στο 900 το κάνει?(η δόνηση είναι στο "ενεργό όταν σιωπηλό").Thanx!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manolis_m80 (16 Οκτ. 2004 , 03:15)

 

Παιδιά,sorry για το άσχετο αλλά θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση:Πήρα σήμερα το 910 και όταν ενεργοποιώ τη συσκευή,λίγο πριν ανοίξει δονείται ελαφρώς....Είναι φυσιολογικό η bugάκι??Στο 900 το κάνει?(η δόνηση είναι στο "ενεργό όταν σιωπηλό").Thanx!

 

 

Είναι φυσιολογικό. Το ίδιο κάνει και το Ρ800 και το Ρ900. Don't worry.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι διαφορά έχει το Memory Stick Duo PRO από το παλιό????

Όταν ανοίγω το πορτάκι και γράφω με το πληκτρολόγιο του υπάρχει περίπτωση να γράψω Ελληνικά με αυτό?? (Προς το παρόν γράφει μόνο Αγγλικά)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι και εγω κατοχος ενος P900 το οποιο κυκλοφορησε περυσι τα Χριστουγεννα και βλεπω ατομα τα οποια εχουν και αυτοι το P900 να τρεχουν να αγορασουν το P910 επειδη εχει καλυτερη οθονη δηλ. δεν εχουν κρατησει ουτε ενα χρονο ενα πανακριβο τηλεφωνο.Μηπως τελικα οι εταιριες μα δουλευουν κανονικα και μας βαζουν στη λουμπα να αλλαζουμε συνεχως κινητα τα οποια δεν προσφερουν τιποτα το ιδιαιτερο απο τα προηγουμενα μοντελα;(Με το μηνυμα μου δενθελω να κρινω κανενα για το πως ξοδευει τα λεφτα του αφου αυτο ειναι δικαιωμα του απλως κανω μια παρατηρηση)
Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Flamenerve (15 Οκτ. 2004 , 23:20)

 

Ισχύει αυτό? Γιατί κάποιο μέλος πιο πάνω υποστήριζε πως δεν πρόκειται να δούμε Ρ910 με ελληνικό QWERTY... :worry:

 

Το Ρ910 κυκλοφορεί κανονικά με ελληνικό QWERTY πληκτρολόγιο.

Αν κάποιο κατάστημα δεν το έχει ακόμα,σίγουρα θα υπάρχει στα τέλη του μήνα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος agm (16 Οκτ. 2004 , 09:39)

 

Μήπως μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι διαφορά έχει το Memory Stick Duo PRO από το παλιό????

Όταν ανοίγω το πορτάκι και γράφω με το πληκτρολόγιο του υπάρχει περίπτωση να γράψω Ελληνικά με αυτό?? (Προς το παρόν γράφει μόνο Αγγλικά)

 

Το MS Duo Pro υποστηρίζει κάρτες μέχρι 1GB ενώ το παλιό μόνο μέχρι 128MB.

Έχεις δοκιμάσει να γυρίσεις τη γλώσσα εισαγωγής και συγγραφής των μυνημάτων στα ελληνικά;

Τότε μπορείς να γράφεις στα ελληνικά.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Παιδες και εγω εχω την απορια για το πως θα μπορεσω να γραψω ελληνικα απο το πληκτρολογιο του..

Αν βγει μετα πληκτρολογιο με ελληνικα, απλα το παιρνουμε και το αλλαζουμε?

  • Nokia 7250
  • Sony Ericsson P900
  • Τωρα το Sony Ericsson P910i ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Flamenerve (15 Οκτ. 2004 , 23:20)

 

Ισχύει αυτό? Γιατί κάποιο μέλος πιο πάνω υποστήριζε πως δεν πρόκειται να δούμε Ρ910 με ελληνικό QWERTY... :worry:

 

Όπως είχα πεί για το πληκτρολόγιο "δεν πιστευω να ερθει ποτέ με ελληνικό QWERTY" εξακολουθώ να το πιστεύω διότι βάσει του ελληνικού λειτουργικού του τηλεφώνου όταν το πρωτοανοίγεις και κάνεις τις ρυθμίσεις για τη γλώσσα του QWERTY δεν έχει καμία επιλογή για ελληνικό. Τώρα εάν το εισάγουν με αναβαθμισμένο λειτουργικό σε αυτόν τον τομέα είδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pitbit (16 Οκτ. 2004 , 13:59)

 

Όπως είχα πεί για το πληκτρολόγιο "δεν πιστευω να ερθει ποτέ με ελληνικό QWERTY" εξακολουθώ να το πιστεύω διότι βάσει του ελληνικού λειτουργικού του τηλεφώνου όταν το πρωτοανοίγεις και κάνεις τις ρυθμίσεις για τη γλώσσα του QWERTY δεν έχει καμία επιλογή για ελληνικό. Τώρα εάν το εισάγουν με αναβαθμισμένο λειτουργικό σε αυτόν τον τομέα είδωμεν.

 

 

Δηλαδή δεν μπορείς να συντάξεις μήνυμα στα Ελληνικά με το QWERTY? Επίσης, Ελληνικό Τ9 έχει;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dr_Michael (16 Οκτ. 2004 , 14:49)

 

Δηλαδή δεν μπορείς να συντάξεις μήνυμα στα Ελληνικά με το QWERTY?

 

Απ'ότι καταλαβαίνω απο αυτά που λένε τα παιδιά, δυστηχώς όχι...

Εγώ πιστεύω ότι ισχύει, αυτό που αναίφερε κάποιο παιδί προϊγουμένος, ότι δηλαδή το Πλαίσιο κάνει εισαγωγή μόνο του απο το εξωτερικό και όχι απο την επίσημη ελληνική αντιπροσωπεία και γι'αυτό δεν έχει ελληνικά.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Ego pisteyo oti tha kykloforisei kai me elliniko pliktrologio. To exo diavasei se para polla episima kai mi episima sites.

Emena omos pou me endiaferei na paro to p910 me aggliko pliktrologio tha to vrisko meta apo ligo kairo i i agora tha exei mono to elliniko?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...