Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9506)


fits13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό κι αν δεν είναι παράξενο. Μόλις σήμερα το πρωί τους τηλεφώνησα και με έβαλε και σε αναμονή για να το ψάξει.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το μόνο πού δεν υποστηρίζουν είναι αντικατάσταση συσκευής.

Οποιαδήποτε ζημιά κι αν έχει όμως την καλύπτουν με αλλαγή του ανταλλακτικού πού χρειάζεται.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Galeanatur ναι αυτο εννοώ , η εφαρμογή κάνει αυτο που θέλω . Μηπως γνωρίζεις πώς θα το κάνω απο το browser. Παω σε ενα βιντεακι youtube παταω παρατεταμένα το play βγάζει ανοιγμα αλλα μετα δν εμφανίζει συστημα android να το κανει ελαχιστοποιηση και να το παίξει. Αντιθετως αν κάνω την ίδια διαδικασία σε live streaming το κάνει κάποια ιδεα; Πιστευω οτι ειναι κάποια ρυθμιση αν ξερεις σε παρακαλώ πες μου. Ευχαριστώ και για την γρήγορη απαντηση σου. Παιδια οπως γνωριζει ας μου πει..Ευχαριστώ

 

για βιντεο απο το κινητο σου και live streams μεσω της μαμα εφαργμογης για βιντεο,

το πως

 

για σελιδες και youtube μεσω browser απο τον boat ή τον αλλο που σου εδωσα πριν με λινκ. με τον μαμα της samsung μαλλον δεν γινεται τελικα χωρις ροοτ.

 

εσυ προφανως θες αυτο

, αλλα θελει ροοτ και ρομ που να το εχει μεταφερει τα χαρακτηριστηκα αυτα. στο 9506 δεν ξερω αν υπαρχει τετοια ρομ,στο 9505 τα εχω ολα αυτα Edited by GaleaNatur
Link to comment
Share on other sites

Κατοχος και εγω απο σημερα. :D

Απο phonegallery το black edition στα 355 ευρω.

Ειναι branded tmobile με χωρα προελευσης Γερμανια.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το έχω 2 μέρες. Είναι πολύ καλό. Είναι απο Γερμανία.

Το μόνο που με χαλάει είναι το λογότυπο και ορισμένες εφαρμογές που είναι αχρηστες.

Μάλον θα βάλω και εγώ firmware απο Nordic countris

Edited by md_raf
Link to comment
Share on other sites

ναι δεν εχει καμια διαφορα..αργησε η samsung να το φερει και εδω!!!επρεπε απο αρχη να κυκλοφορησει με snapdragon 800 και οχι 600
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εβαλα την http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=30502

Φυγανε τα logo όπως και όλα τα extra της tmobile και το LTE εγινε 4G.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εβαλα την http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=30502

Φυγανε τα logo όπως και όλα τα extra της tmobile και το LTE εγινε 4G.

 

Και καλα εκανες φιλε μου τα περισοτερα που ερχονται εδω ελλαδα ειναι brand. Γιατι ομως;

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εβαλα την http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=30502

Φυγανε τα logo όπως και όλα τα extra της tmobile και το LTE εγινε 4G.

Υπάρχει κανένα θέμα με εγγύηση?

Το κινητό πάντως φυσάει.

Το ότι είναι branded δεν μου λέει κάτι,όλα σβήνουν εκτός κάτι εφαρμογές της amazon.

 

Ωστόσο πρόσεξα στο wakelock ότι η εφαρμογή app store είχε κοντά στα 1500 wakelock....

Μάλλον γι αυτό μου έπινε την μπαταρία.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Και καλα εκανες φιλε μου τα περισοτερα που ερχονται εδω ελλαδα ειναι brand. Γιατι ομως;

 

Αν δεις απο την σελιδα της samsung στις περισσοτερες χωρες τα φερνουν οι εκει providers.

 

Υπάρχει κανένα θέμα με εγγύηση?

 

Δεν εχω μιλησει με samsung αλλα απο οτι λενε τα παιδια εδω καλυπτεται κανονικα.

Το ιδιο μου ειπαν και απο το μαγαζι που το πηρα.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας είμαι καινούριος στο φόρουμ και σκέφτομαι να αγοράσω από skrouz το Black edition i9506 λέτε να άξιζει να το αγοράσω; πείτε ότι το βρω unbranded η εγγύηση εδώ στην Ελλάδα ισχύει κανονικά ή όχι;;από την άλλη αν είναι branded υπάρχει περίπτωση να μου κολλάει και να είναι ποιο αργό σε σχέση με το unbranded;; ξέρουμε ωστόσο αν παίρνειupdate σε kitkat ή ακόμα περιμένουμε;; ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας..
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας είμαι καινούριος στο φόρουμ και σκέφτομαι να αγοράσω από skrouz το Black edition i9506 λέτε να άξιζει να το αγοράσω; πείτε ότι το βρω unbranded η εγγύηση εδώ στην Ελλάδα ισχύει κανονικά ή όχι;;από την άλλη αν είναι branded υπάρχει περίπτωση να μου κολλάει και να είναι ποιο αργό σε σχέση με το unbranded;; ξέρουμε ωστόσο αν παίρνειupdate σε kitkat ή ακόμα περιμένουμε;; ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας..

 

Νομίζω ειδικά το black edition είναι πάρα πολύ δύσκολο, για να μην πω αδύνατον να το βρεις unbranded. Η βασική διαφορά μιας τέτοιας συσκευής (branded) είναι το λογότυπο του εκαστοτε παροχου που θα εμφανίζεται κάθε φορά που ενεργοποιείς ή απενεργοποιείς την συσκευή σου συν κάποιες εφαρμογές έξτρα που θα έχει βάλει ο παροχος. Από θέμα ταχύτητας η κολλήματος δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα. Τώρα για την εγγύηση τρέχει κανονικά και ισχύει 2 χρόνια, το μόνο που δεν γίνεται είναι ολική αντικατάσταση της συσκευής από την Samsung και αυτό γιατί δεν την εισάγει η επίσημη Ελληνική αντιπροσωπία. Όσο για την κιτ κατ όλοι περιμένουν .....και τίποτα δεν είναι σίγουρο.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα.. Οπότε είναι καλή επιλογή να το αγοράσω; Γτ ακούω ότι η μπαταρία καταναλώνετε πολύ εύκολα σε σχέση με το κλασικό ή να πάρω το κλασικό.. Έχω προβληματηστει ιδιαίτερη με την συγκεκριμένη συσκευή και είμαι σε δίλημμα... Αν μπορείτε να με διαφωτησεται θα ήταν ωραία...
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα.. Οπότε είναι καλή επιλογή να το αγοράσω; Γτ ακούω ότι η μπαταρία καταναλώνετε πολύ εύκολα σε σχέση με το κλασικό ή να πάρω το κλασικό.. Έχω προβληματηστει ιδιαίτερη με την συγκεκριμένη συσκευή και είμαι σε δίλημμα... Αν μπορείτε να με διαφωτησεται θα ήταν ωραία...

 

Εμενα μπαταρια δυο μερες. Αρκετα ποιο πολυ απο το s3 που ειχα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μία ερώτηση.

 

Αμα κάνουμε ροοτ ο knox καταγράφει και απο 0x0 πάει 0x1 ετσι ???

 

Τι προβλήματα μπορεί να προκαλέσει αυτό ???

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, η μπαταρια του εχει χειροτερη διαρκεια απο τον 9505?

φιλε μου εγω που το ειχα για 5 μερες εβλεπα οτι την ετρωγε ποιο γρηγορα απο το 9505

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9506)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...