Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@androidaddict γιατί την πάτησες; :confused:

 

Ελληνικά τελικά έχει κανονικά έτσι;

 

Το 6GR είναι λογικά Ελληνικό...

Edited by Alexel
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@Alexel

την πάτησα γιατί λογικά πήρα παλιά παρτίδα. Λεπτομέρειες του ποπού θα μου πείς και και θα έχεις δίκαιο.

Και φυσικά έχει ελληνικά. Απλά τα παλικάρια στο eshop δεν ξέρουν τι τους γίνεται

HTC Desire > Samsung Galaxy S2 > LG G2 , Nexus 7
Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορία...πότε το παρήγγειλες;

Εγώ το παρήγγειλα Τρίτη πρωί αλλά ακόμα να έρθει και στο Site η ημερομηνία παραλαβής του στοκ συνέχεια αλλάζει. Όταν έκανα την παραγγελία ήταν 2 του μηνός και τώρα είναι 7 :worry:

Link to comment
Share on other sites

@Alexel

την πάτησα γιατί λογικά πήρα παλιά παρτίδα. Λεπτομέρειες του ποπού θα μου πείς και και θα έχεις δίκαιο.

Και φυσικά έχει ελληνικά. Απλά τα παλικάρια στο eshop δεν ξέρουν τι τους γίνεται

 

403 παλιά παρτίδα?

Link to comment
Share on other sites

H 403 είναι η τελευταία παρτίδα που κυκλοφορεί, μεγάλο λάθος μου ζητώ συγνώμη.

Οπότε εν κατακλείδι πολύ καλή προσφορά τελικά του eshop. Προλαβαίνετε ακόμα σήμερα όσοι ενδιαφέρεστε

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για την ιστορία...πότε το παρήγγειλες;

Εγώ το παρήγγειλα Τρίτη πρωί αλλά ακόμα να έρθει και στο Site η ημερομηνία παραλαβής του στοκ συνέχεια αλλάζει. Όταν έκανα την παραγγελία ήταν 2 του μηνός και τώρα είναι 7 :worry:

 

Εγώ μόλις βγήκε η προσφορά Κυριακή βράδυ . Για Ρέθυμνο

HTC Desire > Samsung Galaxy S2 > LG G2 , Nexus 7
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παρέλαβα σήμερα την συσκευή από eshop 229 ευρώ/crazysundays.

 

Δεν είναι branded, χώρα προέλευσης 6GR (Ελλάδα υποθέτω , ας μου πει κάποιος από που είναι στα σίγουρα γιατί δεν αναφέρεται εδω )

και έχει παρτίδα 403KP

 

Μάλλον την πάτησα... Πήρα παλιά συσκευή

 

Δόξα το Θεό όμως η συσκευή είναι μια χαρά, κατευθείαν δέχτηκα ειδοποίηση για αναβάθμιση kitkat, αλλά λέω να την τρέξω λίγες μέρες σε jelly bean από περιέργεια και μετά να κάνω την αναβάθμιση.

 

329 φανταζομαι ηθελες να γραψεις.Σωστα?

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παρέλαβα σήμερα την συσκευή από eshop 329 ευρώ/crazysundays.

 

Δεν είναι branded, χώρα προέλευσης 6GR (Ελλάδα υποθέτω , ας μου πει κάποιος από που είναι στα σίγουρα γιατί δεν αναφέρεται εδω )

και έχει παρτίδα 403KP

 

Και μένα γιατί μου είπαν στο τηλέφωνο "Είναι από δικό μας προμηθευτή"? :mad:

Τζάμπα δεν το παρήγγειλα τότε εδώ και μια εβδομάδα...

Θα το παραγγείλω τώρα. Ελπίζω να προλάβω... :rolleyes:

 

Αν έχει παραλάβει κι άλλος από eshop, please, please, please να μας πει τι χώρα προέλευσης και παρτίδα παρέλαβε.

 

Υ.Γ. Αν κάνω παραλαβή από το κατάστημα, μπορώ άραγε να δω πρώτα το κουτί, να διαπιστώσω ότι όντως είναι GR και να μην το αποδεχτώ άμα δεν είναι;

Μπορεί κάποιος να ανεβάσει μια φώτο του κουτιού, που φαίνεται ακριβώς η χώρα για την οποία προορίζεται το κινητό;

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα κ παλιοτερα: αυτοι στο eshop ειναι αθλιοι... Κ γιαυτο δεν το περνω απο eshop.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη.

1) Οπότε δεν θα πληρώσω μεταφορικά αφού θα το παραλάβω αυτοπροσώπως

2) Θα μπορέσω να πληρώσω με πιστωτική, καθώς μετρητά μέχρι το Δώρο Πάσχα δεν παίζουν

3) Αν έχω κανα πρόβλημα και πάλι θα μπορέσω να πάω στο κατάστημα και δεν θα χρειαστεί να το στέλνω ταχυδρομικώς σε σκρουτζομάγαζο στην Αθήνα.

 

Ααα... Είμαι χρόνια πελάτης του eshop (πελάτης όχι fan-boy) και έχω πάρει και κινητά κατά καιρούς. Και όταν 2 φορές χρειάστηκα θέματα εγγύησης, ανταποκρίθηκαν χωρίς δυσκολία. Ναι έχουν και αυτοί τα στραβά τους... αλλά ποιος δεν έχει

Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από πολύ ψάξιμο και επειδή τα 16g (10g) δεν με ικανοποιούν θα κάνω την παραγγελιά από αυτόν ---> Ebay και ο θεός βοηθός...
Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από πολύ ψάξιμο και επειδή τα 16g (10g) δεν με ικανοποιούν θα κάνω την παραγγελιά από αυτόν ---> Ebay και ο θεός βοηθός...

 

 

 

Nα μας κρατας ενημερους... για τυχον τελωνεια, αν θα εχει ελληνικα κλπ

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Αν κάνω παραλαβή από το κατάστημα, μπορώ άραγε να δω πρώτα το κουτί, να διαπιστώσω ότι όντως είναι GR και να μην το αποδεχτώ άμα δεν είναι;

 

Ναι μπορείς, εγώ έτσι το έκανα. Το είδα και μετά το αποδέχτηκα

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

329 φανταζομαι ηθελες να γραψεις.Σωστα?

 

Ναι συγνώμη, δικό μου λάθος. 329

HTC Desire > Samsung Galaxy S2 > LG G2 , Nexus 7
Link to comment
Share on other sites

Nα μας κρατας ενημερους... για τυχον τελωνεια, αν θα εχει ελληνικα κλπ
θα το ρισκάρω. Δεν μπορώ να κανω κατι αλλο. Τον ρώτησα αλλα απάντηση δεν πήρα σχετικά με την αποστολή.

 

Στην τελική η τιμή του θα παει, οσο παει αν θα το παεω απο ένα skroutzομαγαζο.

 

Αλλα πιστεύω να τα γλυτώσω. Θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται, στο eshop έληξε η προσφορά για το μαύρο στα 329 και γύρισε στα 439 αλλά βγάλαν τώρα το άσπρο στα 329€
Link to comment
Share on other sites

Πάντως 329 ευρώ , Ελληνικό, 403 παρτίδα και doa 7 ημερών , μια χαρά νομίζω! Μπράβο στο Eshop!

Βέβαια το ερώτημα τώρα είναι για τους επόμενους που το περιμένουν μιας και γράφει νέα παραλαβή από αύριο (μιλάω για το μαύρο που πλέον το έχουν 439 ευρώ) , αν θα είναι Ελληνικό ή Ευρωπαϊκό! Το καλύτερο εννοείτε είναι παραλαβή από το κατάστημα που μπορεί να τσεκάρει κάποιος πριν το πληρώσει!

Υ.γ. Μην αρχίσετε πάλι για το doa του eshop ή για την χάλια υποστήριξη που προσφέρει ..., εγώ προσωπικά αγοράζω από εκεί από τότε που άνοιξε και όποτε έτυχε θέμα, ΔΕΝ αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα! Άψογοι σε όλα!:)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως 329 ευρώ , Ελληνικό, 403 παρτίδα και doa 7 ημερών , μια χαρά νομίζω! Μπράβο στο Eshop!

Βέβαια το ερώτημα τώρα είναι για τους επόμενους που το περιμένουν μιας και γράφει νέα παραλαβή από αύριο (μιλάω για το μαύρο που πλέον το έχουν 439 ευρώ) , αν θα είναι Ελληνικό ή Ευρωπαϊκό! Το καλύτερο εννοείτε είναι παραλαβή από το κατάστημα που μπορεί να τσεκάρει κάποιος πριν το πληρώσει!

Υ.γ. Μην αρχίσετε πάλι για το doa του eshop ή για την χάλια υποστήριξη που προσφέρει ..., εγώ προσωπικά αγοράζω από εκεί από τότε που άνοιξε και όποτε έτυχε θέμα, ΔΕΝ αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα! Άψογοι σε όλα!:)

 

εισαι σιγουρος 403 παρτιδα ελληνικο?

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είπε το παλικάρι από πάνω! Δε νομίζω να ήταν κάποιος από το eshop και να μπήκε να το πει λίγες ώρες πριν λήξει η προσφορά ...:p Το καλύτερο πάντως που μπορεί να κάνει κάποιος είναι όπως είπα να βάλει παραλαβή από το κατάστημα! Το έκανα και γω έτσι για έναν συγγενή μου! Όταν παραλάβω θα ενημερώσω ... :)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με προβληματίζει με το e-shop -όσον αφορά πάντα την προσφορά του G2- είναι το γιατί κάνουν τόσες μέρες να παραδώσουν :worry:

Ο φίλος που το παρέλαβε χθες, το είχε παραγγείλει την προηγούμενη Κυριακή που πρωτοβγήκε η προσφορά. Και μέσα στη βδομάδα έβλεπα από την Τρίτη που το παρήγγειλα και γω, κάθε μέρα και νέα παραλαβή. :blink:

 

Τι να συμβαίνει; Πλαφόν του προμηθευτή;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ξαναρώτησα και πιο πάνω και κανείς δεν μου απάντησε.

Που, επάνω στο κουτί υπάρχει η ένδειξη χώρας και παρτίδας?

 

Όπου κι αν ψάξω στο Google Images για "LG g2 BOX", οι φώτο που δείχνουν το αυτοκόλλητο των σειριακών και του ΙΜΕΙ, δεν φαίνεται να έχουν κάτι προφανές που να δηλώνει χώρα ή παρτίδα.

 

Βοηθήστε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μόλις παρήγγειλα το κινητό απο tokinito.gr σε ασπρο. 324 ευρώ. Ακούω γνώμες
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ξαναρώτησα και πιο πάνω και κανείς δεν μου απάντησε.

Που, επάνω στο κουτί υπάρχει η ένδειξη χώρας και παρτίδας?

 

Όπου κι αν ψάξω στο Google Images για "LG g2 BOX", οι φώτο που δείχνουν το αυτοκόλλητο των σειριακών και του ΙΜΕΙ, δεν φαίνεται να έχουν κάτι προφανές που να δηλώνει χώρα ή παρτίδα.

 

Βοηθήστε λίγο.

 

Το αναφέρει πάνω στο κουτί. Κάπως έτσι είναι: http://postimg.org/image/66lh95sn1/

Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από πολύ ψάξιμο και επειδή τα 16g (10g) δεν με ικανοποιούν θα κάνω την παραγγελιά από αυτόν ---> Ebay και ο θεός βοηθός...

 

Άντε μπράβο. Και εγώ τον έχω βάλει στο μάτι αυτόν τον πωλητή και θέλω να πιστεύω ότι είναι σωστός. Σε 3 βδομαδούλες περίπου περιμένουμε εντυπώσεις λοιπόν.. :)

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μόλις παρήγγειλα το κινητό απο tokinito.gr σε ασπρο. 324 ευρώ. Ακούω γνώμες

 

Απο εκεί το πήρα και εγώ τον Δεκέμβριο. Ολα καλα. Δεν έχει τύχει κάτι αλλα είχε απόδειξη κλπ και στο κουτί λεει χώρες κλπ.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Το αναφέρει πάνω στο κουτί. Κάπως έτσι είναι: http://postimg.org/image/66lh95sn1/

 

Και.... τι βλέπω εδώ? :confused:

 

HKG είναι η χώρα?

Η παρτίδα που είναι;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...