Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

από digivire όσοι έχουν πάρει, μπορούν να μας πουν αν είναι ευρωπαϊκά μοντέλα; τους ρώτησα στο Live chat και μου είπαν ότι είναι, αλλά θέλω να μου πει και κάποιος που έχει πάρει από εκεί για να είμαι και σίγουρος. για το 32άρι ρωτάω κυρίως.

 

Το έχουν ξαναπεί τα παιδιά...όχι δεν είναι ευρωπαϊκά

Καμένος μέχρι το μεδούλι!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ευχαριστώ πολύ και συγνώμη που ρώτησα κάτι που έχει απαντηθεί. με το 4G φαντάζομαι δεν θα υπάρχει πρόβλημα έτσι; θα παίζει κανονικά εδώ; Edited by JamesMoore
Link to comment
Share on other sites

για τσέκαρε απο δώ http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36 την 42..

 

Σε αυχαριστώ πολύ! Αυτη πρέπει να είναι η έκδοση που ψάχνω...απλά δεν μπορώ να την κατεβάσω! :rolleyes:

ΜΕ προωθεί σε μια σελίδα που δεν εμφανίζει πουθενά επιλογή για download κτλ. Πρέπει να εγγραφώ σε αυτό το tni?

Link to comment
Share on other sites

στη σελιδα που θα σου βγαλει θα εχει ενα μεγαλο πλαισιο με εναν συνδεσμο μεσα. κανε αντιγραφη αυτον το συνδεσμο και επικολληση στον browser σου.στη νεα σελιδα αναμενεις πανω δεξια να τελειωσει η αντιστροφη μετρηση. πατας skip ad και κατεβάζεις.. Edited by gsir

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

στη σελιδα που θα σου βγαλει θα εχει ενα μεγαλο πλαισιο με εναν συνδεσμο μεσα. κανε αντιγραφη αυτον το συνδεσμο και επικολληση στον browser σου.στη νεα σελιδα αναμενεις πανω δεξια να τελειωση η αντιστροφη μετρηση. πατας skip ad και κατεβάζεις..

 

Tέλεια! Το κατάφερα! Ευχαριστώ!! :)

Link to comment
Share on other sites

οταν με το καλο το περασεις, αν το περασεις τώρα, ενημέρωσε αν ειναι όντως t-mobile germany...

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ και συγνώμη που ρώτησα κάτι που έχει απαντηθεί. με το 4G φαντάζομαι δεν θα υπάρχει πρόβλημα έτσι; θα παίζει κανονικά εδώ;

 

Απ' ότι λένε τα παιδιά περνάνε μια ευρωπαϊκή ρομ και δουλεύει...δεν ξέρω από τέτοια θα τα δω από αύριο εγώ

Καμένος μέχρι το μεδούλι!
Link to comment
Share on other sites

Τώρα παρήγγειλα κι εγώ από digivire. Μου γράφει οτι θα το χω σε 4 εργάσιμες σε όσους το πήρατε τόσο πήρε;
Keep calm and root your android
Link to comment
Share on other sites

οταν με το καλο το περασεις, αν το περασεις τώρα, ενημέρωσε αν ειναι όντως t-mobile germany...

 

Δεν θα περάσω αυτή τη version γιατί αυτή την έχει ήδη το τηλέφωνο. Τη στοκ θα βάλω που την έχω ήδη κατεβάσει, απλά ήθελα τη γερμανική T mobile για να την έχω καβάτζα σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά μελλοντικά. ;)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα παρήγγειλα κι εγώ από digivire. Μου γράφει οτι θα το χω σε 4 εργάσιμες σε όσους το πήρατε τόσο πήρε;

 

Μπα και αύριο θα το έχεις. έτσι έγινε και με τα άλλα παιδιά

Καμένος μέχρι το μεδούλι!
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα περάσω αυτή τη version γιατί αυτή την έχει ήδη το τηλέφωνο. Τη στοκ θα βάλω που την έχω ήδη κατεβάσει, απλά ήθελα τη γερμανική T mobile για να την έχω καβάτζα σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά μελλοντικά. ;)

 

α μου ξεφυγε πριν..ενας πιο ευκολος τροπος να κατεβασεις εγγυημενα το αρχικο firmware ειναι αυτος http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2484476

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

α μου ξεφυγε πριν..ενας πιο ευκολος τροπος να κατεβασεις εγγυημενα το αρχικο firmware ειναι αυτος http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2484476

 

Πάρα πολύ καλό! Σε υπερευχαριστώ! Κατεβαίνει και πολύ πιο γρήγορα!

Εκεί που δεν το βρισκα το κατέβαζω διπλό! :D

Edited by johnmil
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, από digivire που διευκρινίσαμε ότι δεν είναι ευρωπαϊκά τα μοντέλα που διαθέτουν, εξωτερικά είναι ολόιδια με ένα ευρωπαϊκό; γιατί είδα
και δείτε στο 02:43. έχω τρομοκρατηθεί με την κεραία που βγήκε από το πουθενά! (βέβαια λέει ότι είναι κορεάτικο, αλλά δεν ξέρω τι χώρας είναι αυτά που έχουν στο digivire) γι αυτό, αν μπορείτε όσοι έχετε πάρει από digivire, πείτε μου τι χώρας ήταν αυτά που σας στείλανε; ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι Κορεάτικο, το Κορεάτικο δεν είναι το D802 αλλά το F320, οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να το μπερδέψεις. Γενικά έχει κι άλλες σημαντικές διαφορές από το D802 πέρα από την κεραία: αφαιρούμενη αλλά μικρότερη μπαταρία και θέση για κάρτα μνήμης.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, από Digivire όσοι έχουν πάρει είναι unbranded?

 

Ναι, μόνο που αρχικά έρχονταν με την SEA 10B, ενώ πλέον -αφού τους το είπαμε αρκετοί- μάλλον περνάνε οι ίδιοι την EUR 10A. Προσοχή όμως, αν το συνδέσεις με το LG Update Tool, θα διαβάσει το ΙΜΕΙ και θα σου περάσει την SEA 10B (ως μεταγενέστερη της EUR 10A), αλλά χωρίς να σου πειράξει τίποτα από τα δεδομένα σου.

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μόνο που αρχικά έρχονταν με την SEA 10B, ενώ πλέον -αφού τους το είπαμε αρκετοί- μάλλον περνάνε οι ίδιοι την EUR 10A. Προσοχή όμως, αν το συνδέσεις με το LG Update Tool, θα διαβάσει το ΙΜΕΙ και θα σου περάσει την SEA 10B (ως μεταγενέστερη της EUR 10A), αλλά χωρίς να σου πειράξει τίποτα από τα δεδομένα σου.

 

Σε ευχαριστώ φίλε, στο site που πας για live chat..?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε, στο site που πας για live chat..?

 

Τέρμα δεξιά κάτω θα δεις ένα μικρό menu που βγαίνει στην οθόνη μόλις το πατήσεις...τώρα δεν το βλέπω, μπορεί να το έχουν κατεβάσει ή να λειτουργεί μόνο συγκεκριμένες ώρες...

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Τέρμα δεξιά κάτω θα δεις ένα μικρό menu που βγαίνει στην οθόνη μόλις το πατήσεις...τώρα δεν το βλέπω, μπορεί να το έχουν κατεβάσει ή να λειτουργεί μόνο συγκεκριμένες ώρες...

 

Αυτο έψαχνα..το σύνηθες κουτάκι που βγαίνει!! χαχαχα μάλλον δεν το έχουν ανοίξει ακόμα

 

Ευχαριστώ ρε man

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μόλις έριξα μια παραγγελία και εγώ από εδώ που το έχει σε φοβερή τιμή http://www.ebay.com/itm/221285480743 . όταν παραλάβω ενημερώνω. και μια ερώτηση γιατί βάζετε το firmware europe open και όχι το greece open?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μόλις έριξα μια παραγγελία και εγώ από εδώ που το έχει σε φοβερή τιμή http://www.ebay.com/itm/221285480743 . όταν παραλάβω ενημερώνω. και μια ερώτηση γιατί βάζετε το firmware europe open και όχι το greece open?

 

 

Πραγματι γιατι κανεις δεν περναει το greece open αλλα ολοι το europe open ? Εχουν διαφορες η και καλα για πιο γρηγορη αναβαθμηση ?

ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Πραγματι γιατι κανεις δεν περναει το greece open αλλα ολοι το europe open ? Εχουν διαφορες η και καλα για πιο γρηγορη αναβαθμηση ?

 

Το είπες και μόνος σου ;)

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...