Jump to content

Google Nexus 5 (by LG)


kargeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κ γω αμα το κουνησω δυνατα το ακους,αλλα δεν νομιζω να ειναι θεμα,λιγο παιζει αλλα κανει κανονικα κλικ.στις πρωτες παρτιδες επαιζαν περισσοτερο?

 

δεν θες να ξερεις... :D

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά το μοντελο που φέρνει η ελληνική αντιπροσωπία είναι 4g?

 

Ναι.Δεν υπάρχει 3g version

 

 

 

 

δλδ ηταν σε φαση σαν να κοντευει να φυγει το πληκτρο?

 

Ίσως εξαρτάται σε ποια συσκευή θα πέσεις.Της γυναίκας μου που είναι 310 τα κουμπιά είναι ανεκτά.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ναι.Δεν υπάρχει 3g version

 

 

 

 

 

 

Ίσως εξαρτάται σε ποια συσκευή θα πέσεις.Της γυναίκας μου που είναι 310 τα κουμπιά είναι ανεκτά.

 

εγω εχω παρτιδα 401 κ παιζει αλλα οχι παρα πολυ,δεν εχω καποιο αλλο θεμα,κ δεν νομιζω να ειναι προβλημα να παιζει λιγακι.σε αλλους με 401 παρτιδα παιζει?

Edited by giorgossam
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη ενδιαφερομαι να παρω το κινητο μεταχειρισμενο, πως μπορω να δω τι παρτιδα ειναι το κινητο που το λεει ?
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωνω κιεγω, σε 401 το power έχει τζόγο, δεν θα πω πολύ αλλά αρκετό. Επίσης αν το κουνησεις ακούγεται κάτι να παιζει μέσα και δεν είναι ούτε τα κουμπιά ουτε το sim tray. Πιθανό λόγω το μοτεράκι της δόνησης γιατί και οταν χτυπάει κανει αρκετό θόρυβο.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απο την στιγμη που δεν εχετε καποιο οφθαλμοφανες προβλημα ευχαριστηθειτε την συσκευη και αφηστε τα κουνηματα και τα κουδουνισματα. Τελειο δεν υπαρχει...
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως που ειδα νεξους 5 φιλου αγορασμενο απο wind τα κουμπια ηταν μια χαρα το κινητο ηταν τελειο..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη ενδιαφερομαι να παρω το κινητο μεταχειρισμενο, πως μπορω να δω τι παρτιδα ειναι το κινητο που το λεει ?

 

Στο κουτί του επάνω αναγράφεται το serial. Εγώ έχω 311 πάντως και κανένα πρόβλημα. Ένα μικρό τζόγο το power αλλά ούτε που το καταλαβαίνω.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω καταλάβει ότι το κινητό είναι τέλειο και τρώγεστε να βρείτε κουσούρια. Ήμαρτον να πούμε
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω καταλάβει ότι το κινητό είναι τέλειο και τρώγεστε να βρείτε κουσούρια. Ήμαρτον να πούμε

κ γω αυτο νομιζω,οτι δεν ειναι θεμα,απλα ανεφεραν οτι στις καινουργιες παρτιδες δεν εχουν τζογο τα buttons.λογικα κ στις καινουργιες παρτιδες εχουν τζογο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω καταλάβει ότι το κινητό είναι τέλειο και τρώγεστε να βρείτε κουσούρια. Ήμαρτον να πούμε

 

Ρε παιδια απο την στιγμη που δεν εχετε καποιο οφθαλμοφανες προβλημα ευχαριστηθειτε την συσκευη και αφηστε τα κουνηματα και τα κουδουνισματα. Τελειο δεν υπαρχει...

 

ετσι ακριβως.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ξέρετε πώς μπορώ να συγχρονίσω τις επαφές μου με το Facebook και να μου φέρνει τη φωτογραφία τους? Τα γενέθλια επίσης μπορούν να φαίνονται στο ημερολόγιο?
Link to comment
Share on other sites

Αλλά πράγματα θα έπρεπε να μας απασχολούν και όχι το κάθε πλήκτρο αν κάνει λίγο θόρυβο ή όχι.
Link to comment
Share on other sites

Από Rom παιδια όλοι μαμά είστε ;

 

Εγω ναι. Αλλα με κατι αυτονομιες που εχω δει σε αλλα παιδια με custom νομιζω πως συντομα θα περασω απεναντι.

 

Παντως οσον αφορα την συσκευη μαλλον επειδη η καθημερινη της χρηση ειναι τοσο αγχολυτικη και απροβληματιστη πρεπει καπου να διοχετευσουμε το αγχος μας. Οποτε την πληρωνουν τα κουμπια "που κουνιουνται" :P

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Εγω ναι. Αλλα με κατι αυτονομιες που εχω δει σε αλλα παιδια με custom νομιζω πως συντομα θα περασω απεναντι.

 

Ένας chaos kernel αρκεί

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλος θέμα με της φωτογραφίες των επαφών? Βάζω φωτογραφίες σε διάφορα άτομα και όταν με παίρνου τηλεφωνο εμφανίζετε μόνο η μισή.
Link to comment
Share on other sites

Εγω ναι. Αλλα με κατι αυτονομιες που εχω δει σε αλλα παιδια με custom νομιζω πως συντομα θα περασω απεναντι.

 

Παντως οσον αφορα την συσκευη μαλλον επειδη η καθημερινη χρηση της ειναι τοσο αγχολυτικη και απροβληματιστη πρεπει καπου να διοχετευσουμε το αγχος μας. Οποτε την πληρωνουν τα κουμπια "που κουνιουνται" :P

 

Ο τζόγος στο power button δεν με ενοχλεί και τον καταλαβαίνω μόνο οταν το πιάνω, μόνο του δεν κουνιέται. Αλλά ο θόρυβος οταν κάνεις record Video είναι πρόβλημα. Βέβαια απο τις απαντήσεις εδώ μέσα και στα άλλα forum δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι SW ή HW θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ξέρετε πώς μπορώ να συγχρονίσω τις επαφές μου με το Facebook και να μου φέρνει τη φωτογραφία τους? Τα γενέθλια επίσης μπορούν να φαίνονται στο ημερολόγιο?

 

Αυτο δυστυχως δεν γινεται χωρις εφαρμογη (facebook και google δεν εχουν και τις καλυτερες σχεσεις). Ψαξε στο play για εφαρμογες facebook sync, contact sync κτλ. Υπαρχουν παρα πολλες.

 

Zong

Αυτο οντως ειναι ενα θεμα.. Ειδικα αν βγαζεις πολλα βιντεο θα σε τρελαινει.

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Από Rom παιδια όλοι μαμά είστε ;

 

Ένας chaos kernel αρκεί

 

Εγω ναι. Αλλα με κατι αυτονομιες που εχω δει σε αλλα παιδια με custom νομιζω πως συντομα θα περασω απεναντι.

 

Βασικά μόλις ξαναγύρισα σε Cataclysm :Ρ , είναι φουλ σταθερή και έχει και πολλά tweaks (quick toggles, φωτεινότητα απο notification bar,κλπ). Οι αλλες γνωστές Ρομ υστερούν προς το παρόν σε σταθερότητα. Και φαντασου να βρεθείς κάπου εξω και να καταλάβεις οτι δεν λειτουργει κάτι που χρειαζεσε ...

Link to comment
Share on other sites

σωστος ο φιλος μας,μας το θεωρησαν προβλημα που ψιλοτρεμει το κουμπακι,εχει ο κολλητος μου το μηλο 5s,εαν δειτε πως πανε τα κουμπακια του...αλλα εαν πεις κατι σου λενε..μηλο ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλος θέμα με της φωτογραφίες των επαφών? Βάζω φωτογραφίες σε διάφορα άτομα και όταν με παίρνου τηλεφωνο εμφανίζετε μόνο η μισή.

 

Και σε μένα το κάνει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 5 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...