Jump to content

Google Nexus 5 (by LG)


kargeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν πας απο nexus σε lg g3 θα νομιζεις οτι το κινητο σου σερνεται!!:lol: Τα αλλα δεν τα εχω δει στη πραξη να σου πω...αν και νομιζω οτι oλα θα σου φαινεται οτι σερνονται! Οποτε και γω προς one plus one θα σου ελεγα μετα απο Nexus

 

Αυτό που λέει ο φίλος ισχύει 100% και το έχουμε ξαναγράψει εδώ. Μετά το Ν5 αν πας σε G3 θα σου φανεί πάρα πολύ αργό οπότε πριν το αγοράσεις καλό θα ήταν να το δουλέψεις λίγο σε κάποιο κατάστημα που το έχει ανοιχτό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ παιδιά ,δε ξέρω πως μπορώ να μπω παρ ως το one plus έχω ακούσει ότι είναι δύσκολη διαδικασία με πρόσκληση όσο για το g3 ξέρω σαν το nexus σε ταχύτητα δεν είναι αλλά από Ελλάδα μοιάζει μονο δρόμος στις 5.5 ιντσες
Link to comment
Share on other sites

Απευθύνσου στο αντίστοιχο θέμα και θα διαπιστώσεις ότι δεν είναι και τόσο δύσκολη διαδικασία.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη και χωρίς nova μπορείς να το αλλάξεις ,δεν ξέρω βέβαια αν το Desktop VisualizeR δουλεύει στην 4.4

 

 

Ρε παίδες φτιάχνω ήχο κλήσης τον ενισχυω αλλά πάλι παίζει χαμηλά καμία ιδέα συγνώμη που γράφω εδώ αλλά δεν έχω Ξαναγράψει σε φόρουμ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι παίζει με την εγγύηση? Το έχω πάρει από Google Play Γερμανίας και μου λένε από την LG ότι πρέπει να σταλεί στην Γερμανία για επισκευή(μου έχει χαλάσει το power button και κάνει επανεκκίνηση μόνο του).

Δεν είναι λίγο κουλό αυτό από τη στιγμή που υπάρχει νόμος για τις συσκευές που είναι αγορασμένες στην Ε.Ε?

-20€ σε αξεσουάρ https://oneplus.net/gr/invite#V2TJ7NRWZH2XQZA
Link to comment
Share on other sites

Μουφες σου λένε. Εγω πριν 2 βδομάδες το πηγα για service στο ακουστικό κ δεν τεθηκε θεμα. Γερμανικό κ το δικο μου
Link to comment
Share on other sites

Από procordia μου είπαν ότι πρέπει να πληρώσω ή να το στείλω Γερμανία. Δεν πάνε καλά μου φαίνεται. Και λένε ότι έχουν εντολή από την Google
-20€ σε αξεσουάρ https://oneplus.net/gr/invite#V2TJ7NRWZH2XQZA
Link to comment
Share on other sites

Πες τους πως η εγγύηση εντος ΕΕ(ακομα εντός είμαστε) ειναι διετης, πως μιλησες με ΙΝΚΑ κ αν δεν σε εξυπηρετησουν θα το προχωρησεις μεσω ΙΝΚΑ
Link to comment
Share on other sites

Πες τους πως μίλησες με τον Sundar Pichai και είπε να το φτιάξουν αμέσως lol

 

Πες τους πως η εγγύηση εντος ΕΕ(ακομα εντός είμαστε) ειναι διετης, πως μιλησες με ΙΝΚΑ κ αν δεν σε εξυπηρετησουν θα το προχωρησεις μεσω ΙΝΚΑ

 

Θα καλέσω τους Ίνκας...

 

Γενικά πάντως μίλησα 2 φορές με LG και 1 με procordia και τους είδα πολύ αρνητικούς. Τους είπα αυτό με την εγγύηση και την ΕΕ και μου είπαν ότι το γνωρίζουν αλλά είναι εντολή της Google... Μ*******

-20€ σε αξεσουάρ https://oneplus.net/gr/invite#V2TJ7NRWZH2XQZA
Link to comment
Share on other sites

Θα καλέσω τους Ίνκας...

 

Γενικά πάντως μίλησα 2 φορές με LG και 1 με procordia και τους είδα πολύ αρνητικούς. Τους είπα αυτό με την εγγύηση και την ΕΕ και μου είπαν ότι το γνωρίζουν αλλά είναι εντολή της Google... Μ*******

Αν μίλησες μόνο τηλεφωνικά, πήγαινε το εκεί και πες το πρόβλημα χωρίς να αναφέρεις προέλευση και τέτοια. Αν σε ρωτησουν από που είναι πες δεν ξέρω, φιλου είναι, εξυπηρέτηση κάνω. Δεν χρειάζεται να ξέρεις τίποτα, καταναλωτής είσαι. Και δεν ζητάς αντικατάσταση συσκευής. Επισκευή χρειάζεται.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Αν μίλησες μόνο τηλεφωνικά, πήγαινε το εκεί και πες το πρόβλημα χωρίς να αναφέρεις προέλευση και τέτοια. Αν σε ρωτησουν από που είναι πες δεν ξέρω, φιλου είναι, εξυπηρέτηση κάνω. Δεν χρειάζεται να ξέρεις τίποτα, καταναλωτής είσαι. Και δεν ζητάς αντικατάσταση συσκευής. Επισκευή χρειάζεται.

 

Μένω Θεσσαλονίκη,οπότε λίγο δύσκολα. Κι εκτός αυτού χρειάζεται απόδειξη για εγγύηση και στην προκειμένη περίπτωση είναι απόδειξη απο Google Play. Οπότε δεν είναι λύση αυτό που μου προτείνεις :p

-20€ σε αξεσουάρ https://oneplus.net/gr/invite#V2TJ7NRWZH2XQZA
Link to comment
Share on other sites

Μένω Θεσσαλονίκη,οπότε λίγο δύσκολα. Κι εκτός αυτού χρειάζεται απόδειξη για εγγύηση και στην προκειμένη περίπτωση είναι απόδειξη απο Google Play. Οπότε δεν είναι λύση αυτό που μου προτείνεις :p

Δεν χρειάζεται τίποτα. Πάρτους τηλέφωνο να σου στείλουν κουριερ. Περιγράφεις τη βλάβη και το δίνεις χωρίς τίποτα. Τα άλλα θα στα πουν μετά. Στη χειρότερη θα πληρώσεις τον έλεγχο 7 ευρώ. Φρόντισε μόνο να είναι τελείως στοκ κλειδωμένο με σβησμενο το flag του ξεκλειδώματος. Εγώ έτσι θα έκανα.

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Στα είπα και πριν..το κινητό καλυπτεται κανονικά απο εγγύηση..δεν θα στείλεις χαρτιά τίποτα θα δει το imei σου.. Θα ερθει κουριερ να το πάρει και σε 2-3 μέρες θα το έχεις πίσω. Στη χειρότερη αν δεν περάσει στην εγγύηση θα σε χρεώσει 7-9 ευρώ τον έλεγχο .. Έρχεται το παιρνει το φτιάχνει στο φέρνει στη πόρτα σου..πολύ αξιόλογο σερβίς και τέλος. Ειχα ακριβως το ίδιο πρόβλημα

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Στα είπα και πριν..το κινητό καλυπτεται κανονικά απο εγγύηση..δεν θα στείλεις χαρτιά τίποτα θα δει το imei σου.. Θα ερθει κουριερ να το πάρει και σε 2-3 μέρες θα το έχεις πίσω. Στη χειρότερη αν δεν περάσει στην εγγύηση θα σε χρεώσει 7-9 ευρώ τον έλεγχο .. Έρχεται το παιρνει το φτιάχνει στο φέρνει στη πόρτα σου..πολύ αξιόλογο σερβίς και τέλος. Ειχα ακριβως το ίδιο πρόβλημα

 

Όλα αυτά η LG ή η Procordia?

-20€ σε αξεσουάρ https://oneplus.net/gr/invite#V2TJ7NRWZH2XQZA
Link to comment
Share on other sites

Το έστειλα στην Lg μέσω Micro-tech Θεσσαλονίκης. Μου το πρότειναν από την LG. Περιμένω νεότερα την Παρασκευή. Άντε να δούμε!!
-20€ σε αξεσουάρ https://oneplus.net/gr/invite#V2TJ7NRWZH2XQZA
Link to comment
Share on other sites

Το έστειλα στην Lg μέσω Micro-tech Θεσσαλονίκης. Μου το πρότειναν από την LG. Περιμένω νεότερα την Παρασκευή. Άντε να δούμε!!

 

 

Έπρεπε να το είχες στείλει prokordia.. Εύχομαι να έχεις αίσιο τέλος

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 5 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...