Jump to content

Lenovo S650 VIBE


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα ηρθε και το δικο μου παιδια,πολυ γρηγορα ομολογω.Νομιζα οτι μου εκανε πλακα ο ταχυδρομος που με πηρε και μου λεει εχεις δεμα.4/3 η παραγγελια,7/3 πηρα tracking και 9/3 ελεγε dispatched to overseas.Το κοιταγα καθε μερα και μολις χτες αλλαξε η κατασταση σε Arrived to overseas.Τεσπα,σχετικα με το κινητο οπως τα ειπαν και τα υπολοιπα παιδα.Πολυ ποιοτικο(για ~120€) ελαφρυ και ομορφο.Εμενα ηρθε rooted οπως τους ειχα ζητησει(To2c.com) και αν και το ψαχνω απο το απογευμα,δεν ειδα πουθενα κινεζικες εφαρμογες.Ξενιζει λιγο το ΕλληνοΑγγλικο οταν επιλεγεις Ελληνικα αλλα δεν με χαλαει καθολου διοτι το εχω μονιμα στα Αγγλικα.Πολυ παραξενο αυτο που ανεφερε και καποιο αλλο παιδι,τα δικα του ακουστικα παιζουν πολυ καλυτερα απο 2-3 αλλα που δοκιμασα.Με ξενιζουν λιγο που δεν ειναι ψειρες αλλα δεν πειραζει.

 

Ολα καλα λοιπον εκτος απο ενα θεμα που μαλλον ειναι κατι ευκολο,μιας και δεν ειδα να το αναφερει κανεις αλλος δεδομενου οτι ειναι το πρωτο μου κινεζικο.Το κινητο βλεπει μονο την καρτα που εχω στην θεση Sim 2.Την sim 1 δεν την βλεπει καθολου.Τις εκανα και τραμπα και παλι το ιδιο,μονο την Sim 2 βλεπει.Χρειαζεται καποια ρυθμιση?

 

Συμφωνώ απόλυτα με τα λεγόμενα σου φίλε μου όσο αφορά τη συσκευή. Όπως ανέφερα κι εγώ παραπάνω αυτό που με χαλάει, επειδή το είχα συνηθίσει από την παλιά μου συσκευή, είναι ότι δε δουλεύει το notification led. Όσο για τη sim που ανέφερες εμένα δουλεύει κανονικά στη θέση 1 απλά εκεί λέει 2G/3G ενώ στην άλλη θέση γράφει μόνο 2G

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμενα με τα JVC HAFX1X που ηδη ειχα παιζει σουπερ δυνατα καλυτερα απο τα δικα του

http://www.easytechnology.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=11157

στο ebay τα βρισκεις με 15ε

 

To gps παιζει μια χαρα με το Sygic

Στα sms εχει το προβλημα με τα Ελληνικα που λυνεται με την αλλη εφαρμογη

 

Για φωτο και βιντεο χρησιμοπειτε καποια αλλη εφραμογη ή αυτη του τηλεφωνου ?

Edited by adi32
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τα λεγόμενα σου φίλε μου όσο αφορά τη συσκευή. Όπως ανέφερα κι εγώ παραπάνω αυτό που με χαλάει, επειδή το είχα συνηθίσει από την παλιά μου συσκευή, είναι ότι δε δουλεύει το notification led. Όσο για τη sim που ανέφερες εμένα δουλεύει κανονικά στη θέση 1 απλά εκεί λέει 2G/3G ενώ στην άλλη θέση γράφει μόνο 2G

 

Το notification led να πω την αληθεια μονο μηνυμα-αναπαντητη το ελεγξα και δουλευει.Για email και τετοια δεν ξερω.Παντως τωρα και εμενα δουλει κανονικα και η Sim 1.Δεν ξερω τι στο καλο γινοταν.Την εβγαλα και την ξαναεβαλα μια-δυο φορες και επαιξε.Ολα κομπλε λοιπον.

Link to comment
Share on other sites

Στα sms εχει το προβλημα με τα Ελληνικα που λυνεται με την αλλη εφαρμογη

Με ποια εφαρμογή;

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

το handcent που ειπαν τα παιδια παραπανω

δεν ξερω αν υπαρχει και καποια αλλη καλυτερη

 

Υπάρχει και το GoSMS Pro

 

Δοκιμάστε όσοι είστε Root Και την λύση Xposed Framework + Gravity Box -> Strip Unicode chars για να χρησιμοποιείτε την μανίσια εφαρμογή για SMS

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Επισης να προσθεσω οτι μεχρι στιγμης το GPS του κινητου ΔΕΝ λειτουργει μονο του (χωρις EPO / Α-GPS και χρεωση δηλαδη), ουτε με το G Maps ουτε με τo Sygic.

 

Γενικα και με το GPS test βλεπει δορυφορους, αλλα δεν κλειδωνει. Δοκιμασα με το GPS Fix αλλα παλι τιποτα.

Εχει κανεις να προτεινει κατι?

 

Update:

Κατεβασα τα ActiveGPS και GPS Booster απο το μαρκετ και κλειδωσε σχετικα γρηγορα 6 δορυφορους :D

Edited by Project_P
Link to comment
Share on other sites

Ειχα τρεξει στην αρχη το Gps fix

Τωρα μολις ανοιγω το Sygic πιανει μεσα σε 2 δευτερα

 

Για τη φωτεινοτητα που ειχε κανει παραπονα καποιος φιλος μπορω να πω το ακριβως αντιθετο

Κατω απο ηλιο βλεπεις τζαμι ακομα και σε πολυ μειωμενη ρυθμιση

Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να το ζητησεις το playstore? Εγω απο οσα εχω παραγγειλει απο Κινα ολα ειχαν.

Τωρα περιμενω το συγκεκριμενο απο to2c, αλλα δεν τους ειπα κατι για playstore, υποθετω οτι θα το εχει.

 

Δε μου χει τυχει μεχρι στιγμης να παραλαβω συσκευη χωρις playstore αλλα με αυτους τους κινεζους πρεπει να προσεχεις παντα ,οποτε παντα ζηταω τα γνωστα για ευνοητους λογους.:)

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εκανα update την εφαρμογη contacts εχουντο ιδιο θεμα με τα sms ?

 

δεν ξερω τι εννοεις, το ιδιο θεμα με τα sms,αλλα εμενα μου εμφανιζει κανονικα τα ονοματα,αν εννοεις αυτο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει και το GoSMS Pro

 

Δοκιμάστε όσοι είστε Root Και την λύση Xposed Framework + Gravity Box -> Strip Unicode chars για να χρησιμοποιείτε την μανίσια εφαρμογή για SMS

 

αυτο το xposed framework + gravity box καταναλωνει επιπλεον πορους και μπαταρια?

ειναι δηλαδη κατι που τρεχει συνεχεια στο παρασκηνιο?

η το ανοιγεις,κανεις της οποιες ρυθμισεις θελεις-μπορεις το κλεινεις και τελος?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι εννοεις, το ιδιο θεμα με τα sms,αλλα εμενα μου εμφανιζει κανονικα τα ονοματα,αν εννοεις αυτο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

αυτο το xposed framework + gravity box καταναλωνει επιπλεον πορους και μπαταρια?

ειναι δηλαδη κατι που τρεχει συνεχεια στο παρασκηνιο?

η το ανοιγεις,κανεις της οποιες ρυθμισεις θελεις-μπορεις το κλεινεις και τελος?

 

Κλείνεις και τέλος από όσο ξέρω

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κλείνεις και τέλος από όσο ξέρω

 

ok σευχαριστω :!:

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ρε παιδια επειδη θελω να εγκαταστησω το Lenovo calendar που βρηκα στο ιντερνετ,

οταν παω να το κανω εγκατασταση μου βγαζει αυτο >>>

http://i.imgur.com/Ye5OeaA.jpg

 

τι σημαινει?

μπορω να το εγκαταστησω αφοβα η θα μου κανει καμια μαγκια και μετα θα τρεχω να μαθω πως περναμε ρομ .... :(

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

ok σευχαριστω :!:

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ρε παιδια επειδη θελω να εγκαταστησω το Lenovo calendar που βρηκα στο ιντερνετ,

οταν παω να το κανω εγκατασταση μου βγαζει αυτο >>>

http://i.imgur.com/Ye5OeaA.jpg

 

τι σημαινει?

μπορω να το εγκαταστησω αφοβα η θα μου κανει καμια μαγκια και μετα θα τρεχω να μαθω πως περναμε ρομ .... :(

 

Αυτό σου λέει ότι το calendar θα τρέχει στην εκκίνηση :blink:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

το handcent που ειπαν τα παιδια παραπανω

δεν ξερω αν υπαρχει και καποια αλλη καλυτερη

 

Υπάρχει και το GoSMS Pro

 

Δοκιμάστε όσοι είστε Root Και την λύση Xposed Framework + Gravity Box -> Strip Unicode chars για να χρησιμοποιείτε την μανίσια εφαρμογή για SMS

Αυτό με το GravityBox φαίνεται να είναι όντως η προτιμώμενη λύση τον τελευταίο καιρό, και θα σας έλεγα να τη δοκιμάσετε

(αν και έχω το GravityBox εγκατεστημένο, δεν έχω δοκιμάσει την επιλογή για τα SMS, καθώς χρησιμοποιώ τη λύση που περιγράφω παρακάτω)

 

 

Αν δεν έχετε / δε θέλετε (για τον οποιονδήποτε λόγο) να βάλετε το GravityBox, υπάρχει και η λύση που περιγράφεται εδώ.

Ακολουθώντας αυτό, έχουν παίξει σωστά τα ελληνικά σε SMS (με 160 κεφαλαίους χαρακτήρες) σε πάνω από... 10(!) κινέζικα κινητά γνωστών, φίλων και συναδέλφων (και στο δικό μου τηλέφωνο επίσης).

 

αυτο το xposed framework + gravity box καταναλωνει επιπλεον πορους και μπαταρια?

ειναι δηλαδη κατι που τρεχει συνεχεια στο παρασκηνιο?

η το ανοιγεις,κανεις της οποιες ρυθμισεις θελεις-μπορεις το κλεινεις και τελος?

Όπως θα δεις και αναλυτικά εδώ, το GravityBox είναι ένα mod -ή μάλλον συλλογή από mods- το οποίο "πατάει" πάνω στο Xposed framework (για το οποίο θα βρεις επίσης ανάλυση και links).

Το τελευταίο αντικαθιστά κάποια (αρκετά...) low level κομμάτια του λειτουργικού, δίνοντας εν συνεχεία τη δυνατότητα σε mods (όπως το GravityBox) τη δυνατότητα να "κουμπώσουν" πάνω του και να αποκτήσουν πρόσβαση σε διάφορες low level λειτουργίες.

Κατ' αυτόν τον τρόπο, τα mods γίνονται "μέρος" του λειτουργικού συστήματος, σα να είχες βάλει επάνω κάποια custom ROM - μόνο που συνεχίζεις να έχεις τη ROM της "μαμάς".

Ακούγεται πολύ καλό και έχει... ορδές ευχαριστημένων χρηστών. Η αμφιβολία που μου δημιουργεί εμένα είναι ότι με το επίπεδο πρόσβασης που αποκτά στο σύστημα, φαίνεται ότι (θα μπορούσε να) αποτελέσει και ένα σοβαρό security risk (π.χ. αν κάποιο κακόβουλο module κατόρθωνε να αποκτήσει πρόσβαση μέσω του Xposed), αλλά μέχρι στιγμής δεν έχει ακουστεί τίποτα "περιέργο"...

Link to comment
Share on other sites

 

Αν δεν έχετε / δε θέλετε (για τον οποιονδήποτε λόγο) να βάλετε το GravityBox, υπάρχει και η λύση που περιγράφεται εδώ.

Ακολουθώντας αυτό, έχουν παίξει σωστά τα ελληνικά σε SMS (με 160 κεφαλαίους χαρακτήρες) σε πάνω από... 10(!) κινέζικα κινητά γνωστών, φίλων και συναδέλφων (και στο δικό μου τηλέφωνο επίσης).

 

Mε αυτον τον τροπο γραφει μονο με κεφαλαια γραμματα? Γιατι κατι παρομοιο ειχε το παλιο μου κινητο (samsung) στην custom rom που ειχε.

 

 

Για το calander οπως τα λεει ο φιλος απο πανω. Παιζει μια χαρα και συγχρονιζει και με τις επαφες (γενεθλια κτλ) και για εμενα ειναι must have εφαρμογη για το κινητο μαζι με το Lenovo Power (για καλυτερο ελεγχο της μπαταριας, παρακολουθηση και ρυθμιση).

Edited by Project_P
Link to comment
Share on other sites

Mε αυτον τον τροπο γραφει μονο με κεφαλαια γραμματα? Γιατι κατι παρομοιο ειχε το παλιο μου κινητο (samsung) στην custom rom που ειχε.

 

 

Για το calander οπως τα λεει ο φιλος απο πανω. Παιζει μια χαρα και συγχρονιζει και με τις επαφες (γενεθλια κτλ) και για εμενα ειναι must have εφαρμογη για το κινητο μαζι με το Lenovo Power (για καλυτερο ελεγχο της μπαταριας, παρακολουθηση και ρυθμιση).

 

εσυ το εχεις εγκαταστησει το lenovo calendar φιλε και ολα οκ?

με τον ιδιο τροπο και το lenovo power? που μπορω να το βρω το συγκεκριμενο?υπαρχει καποια συγκεκριμενη εκδοση που πρεπει να περασω?

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό με το GravityBox φαίνεται να είναι όντως η προτιμώμενη λύση τον τελευταίο καιρό, και θα σας έλεγα να τη δοκιμάσετε

(αν και έχω το GravityBox εγκατεστημένο, δεν έχω δοκιμάσει την επιλογή για τα SMS, καθώς χρησιμοποιώ τη λύση που περιγράφω παρακάτω)

 

 

Αν δεν έχετε / δε θέλετε (για τον οποιονδήποτε λόγο) να βάλετε το GravityBox, υπάρχει και η λύση που περιγράφεται εδώ.

Ακολουθώντας αυτό, έχουν παίξει σωστά τα ελληνικά σε SMS (με 160 κεφαλαίους χαρακτήρες) σε πάνω από... 10(!) κινέζικα κινητά γνωστών, φίλων και συναδέλφων (και στο δικό μου τηλέφωνο επίσης).

 

 

Όπως θα δεις και αναλυτικά εδώ, το GravityBox είναι ένα mod -ή μάλλον συλλογή από mods- το οποίο "πατάει" πάνω στο Xposed framework (για το οποίο θα βρεις επίσης ανάλυση και links).

Το τελευταίο αντικαθιστά κάποια (αρκετά...) low level κομμάτια του λειτουργικού, δίνοντας εν συνεχεία τη δυνατότητα σε mods (όπως το GravityBox) τη δυνατότητα να "κουμπώσουν" πάνω του και να αποκτήσουν πρόσβαση σε διάφορες low level λειτουργίες.

Κατ' αυτόν τον τρόπο, τα mods γίνονται "μέρος" του λειτουργικού συστήματος, σα να είχες βάλει επάνω κάποια custom ROM - μόνο που συνεχίζεις να έχεις τη ROM της "μαμάς".

Ακούγεται πολύ καλό και έχει... ορδές ευχαριστημένων χρηστών. Η αμφιβολία που μου δημιουργεί εμένα είναι ότι με το επίπεδο πρόσβασης που αποκτά στο σύστημα, φαίνεται ότι (θα μπορούσε να) αποτελέσει και ένα σοβαρό security risk (π.χ. αν κάποιο κακόβουλο module κατόρθωνε να αποκτήσει πρόσβαση μέσω του Xposed), αλλά μέχρι στιγμής δεν έχει ακουστεί τίποτα "περιέργο"...

κατατοπιστικοτατος φιλε και σευχαριστω πολυ!

βλεπω ομως πως πρεπει να κανω root το κινητο για ολα αυτα και κολλαω λιγο γμτ..μην γινει καμια στραβη και τρεχω και δεν φτανω μετα..

αν και με το vroot γινεται ευκολα αποσο εχω διαβασει.

δεν παιρνει και cwm να του παρω ενα backup και αν γινει κατι να το επαναφερω οπως ειναι τωρα με οτι εχω μεσα..προγραμματα μηνυματα ,ρυθμισεις κλπ.

θα θελα να διορθωσω αυτο με τους χαρακτηρες sms,αλλα πρεπει να μου φυγει ο φοβος του root πρωτα :O

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

Σκεφτομαι να προβω στην αγορα του αλλά με προβληματιζει πολυ το οτι εχει θεμα με το ρουταρισμα. Ειναι τελικα τοσο δυσκολο; Με ενα framaroot δε γινεται;

Ειναι αναγκαιο να το ρουταρω γιατι εχω εφαρμογες (και τα δεδομενα τους κυριως που εχω δημιουργησει) που χρειαζομαι να εχω σε νεο κινητο

Ειμαι μεταξυ αυτου και του thl t5s...

Link to comment
Share on other sites

τωρα αρχισε να μου βγαζει οτι εχει ενημερωση για τον music player..

to be or not to be... :p

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στα update μου εβγαλε και εμενα να κανω αναβαθμιση στην S650_S908_VIDEROM_V1.0_1411_3_ST αλλα φυσικα δεν εκανα κατι για να μην εχουμε παρατραγουδα.

Πάντως το update αναφέρεται στην καινούργια VIBEROM της Lenovo η οποία ναι μεν έχει μόνο αγγλικά και κινέζικα αλλά έχουν ακουστεί τα καλύτερα σχετικά με τη λειτουργία της και τη λειτουργία του κινητού με τη εγκατάσταση αυτής.

Link to comment
Share on other sites

βλεπω ομως πως πρεπει να κανω root το κινητο για ολα αυτα και κολλαω λιγο γμτ..μην γινει καμια στραβη και τρεχω και δεν φτανω μετα..

Ναι, αυτό που παρέλειψα να αναφέρω είναι ότι και το GravityBox, και η μέθοδος για ελληνικά SMS με αντικατάσταση του mms.apk που ανέφερα παραπάνω χρειάζονται root..

 

Mε αυτον τον τροπο γραφει μονο με κεφαλαια γραμματα? Γιατι κατι παρομοιο ειχε το παλιο μου κινητο (samsung) στην custom rom που ειχε.

Ναι - και αυτό είναι το επιθυμητό, προκειμένου να γράφει κανείς ελληνικά και το SMS να "χωράει" 160 χαρακτήρες - αλλιώς (με κεφαλαία/μικρά μέσα στο μήνυμα) οι χαρακτήρες "σταματούν" κάπου στους 70 ανά SMS (έχει να κάνει με την κωδικοποίηση των μηνυμάτων και το character set που χρησιμοποιείται σε κάθε περίπτωση).

 

Για τη μέθοδο αυτήν ειδικά, κάτι άλλο που θα έπρεπε να είχα αναφέρει στο προηγούμενο post είναι ότι στην ουσία αντικαθιστούμε την εφαρμογή μηνυμάτων της Lenovo με τη "στάνταρ" (AOSP) εφαρμογή του Android (και μάλιστα στη συγκεκριμένη εκδοχή από 4.1.1 - δε βρήκα κάποια ορατή διαφορά απο 4.2) - "πειραγμένη" για την υποστήριξη των Ελληνικών από τον theos0o στο xda-devs.

Αν το χρησιμοποιήσετε επίσης, θα δείτε να γράφετε με κεφαλαία/μικρά μέσα στο μήνυμα (αλλά ο μετρητής δίπλα μετρά -σωστά- από 160 χαρακτήρες και κάτω) και κατά την αποστολή, τα μικρά μετατρέπονται σε κεφαλαία.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω παραγγείλει το κινητό κι εγώ από to2c.com και από τις 20/3 έχει γίνει despatched overseas μέσω singpost. Οπότε το περιμένω αρχές Απριλίου με το καλό.

 

Θέλω να ρωτήσω τα εξής:

 

1. Έχω ζητήσει να γίνει root και να έχει εγκατεστημένα Ελληνικά και Google Play. Αν μου ζητήσει να κάνω το update της rom που είπαν κάποια παιδιά πιο πριν θα μπορώ να έχω έστω στα Αγγλικά το menu ή θα έχει μόνο Κινέζικα?

 

2. Όταν μου έρθει θα πρέπει να του κάνω αρχικές φορτίσεις? Αν ναι πόσες ώρες? Θα μπορώ να το λειτουργήσω μόλις το βγάλω από το κουτί ή θα πρέπει να το βάλω κλειστό να φορτίσει εξαρχής?

 

3. Θα μπορώ να βλέπω και να γράφω ελληνικούς χαρακτήρες σε sms, σελίδες web κλπ. αν έχω το menu του στα Αγγλικά?

 

4. Θα χρειαστώ κάποια εφαρμογή για sms, ημερολόγιο, gravity sensor και επαφές ή δουλεύουν κανονικά τα δικά του (αν έχει)?

 

Ανυπομονώ κι εγώ να το πάρω επιτέλους γιατί έχω διαβάσει τα καλύτερα.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Απο οσα εχω διαβασει για τις φορτισεις φιλε ανοιξε το κιν μολις ερθει μεχρι να σβησει και μετα φορτισε το μεχρι 100%. Το ιδιο και για τις 3 (περιπου) επομενες. Απο εκει και μετα αφησε το να πεφτει μεχρι 10-15% και μετα φορτισε το. Θα σου εχει καλυτερη συμπεριφορα η μπαταρια.

 

Παιδια εμφανισε να βασικο προβλημα το S650 ενος φιλου: η sim 1 δε μπορει να μπει σε 3G, ενω η sim 2 δεν εχει προβλημα. Απο μια γρηγορη ματια στις ρυθμισεις δε βρηκα κατι λαθος. Μπορει να βοηθησει καποιος;;

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...