Jump to content

Lenovo S650 VIBE


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω εκανα calibration στην μπαταρια μεσω του Lenovo Power και περιμενω να δω αποτελεσματα.

Μεχρι στιγμης με αρκετη χρηση (τηλ, πολυ ιντερνετ με wi-fi, navigation, λιγο παιχνιδια) μου βγαζει περιπου 1,5 μερα.

 

 

Επισης εχω και καλα νεα μιας και βρηκα οτι officially ετοιμαζεται απο την Viberom upgrade σε KitKat 4.4 :D

 

http://bbs.lenovo.com/forum.php?mod=viewthread&tid=148927&extra=

Edited by Project_P
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω εκανα calibration στην μπαταρια μεσω του Lenovo Power και περιμενω να δω αποτελεσματα.

Μεχρι στιγμης με αρκετη χρηση (τηλ, πολυ ιντερνετ με wi-fi, navigation, λιγο παιχνιδια) μου βγαζει περιπου 1,5 μερα.

 

 

Επισης εχω και καλα νεα μιας και βρηκα οτι officially ετοιμαζεται απο την Viberom upgrade σε KitKat 4.4 :D

 

http://bbs.lenovo.com/forum.php?mod=viewthread&tid=148927&extra=

 

 

 

εχω κανει calibration μεσω battery, το lenovo power μπορεις να το στειλεις, δεν εχω καταφερει να βρω την εκδοση που αναφερει ο φιλος πιο πανω...

 

αυτο που παρατηρησα παντως ειναι οτι μονιμως ανοικτο στον browser, με wi-fi, και καποια τηλεφωνα, 2-3 downloads, το σκ μου πηγε ανετα 1μιση μερα...

 

αντιθετως, μe 3G, 8 το πρωι με 2 μεσημερι, από 100 στο 40////

Link to comment
Share on other sites

Επισης εχω και καλα νεα μιας και βρηκα οτι officially ετοιμαζεται απο την Viberom upgrade σε KitKat 4.4 :D

 

http://bbs.lenovo.com/forum.php?mod=viewthread&tid=148927&extra=

 

Αν δωσει η Mediatek οδηγους, τοτε μπορει να γινει αυτο.

Τωρα μην περιμενεις τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πως θα βρω τις επαφες που ειναι αποθηκευμενες στην καρτα sim,δεν τις εμφανιζει με τιποτα,μονο αν π.χ πατησω 6977 57....... τοτε μου εμφανιζει Νικος υδραυλικος,οταν παταω τις επαφες μου εμφανιζει κενο καταλογο!

Αυτο το μυνημα για αναβαθμιση του contact manager το κανουμε η οχι?

Απ'οτι καταλαβα αν θελουμε να εχουμε Ελληνικα δεν κανουμε αναβαθμιση της rom,επειρεαζει σε τιποτα και η αναβαθμιση του contact manager?

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει calibration μεσω battery, το lenovo power μπορεις να το στειλεις, δεν εχω καταφερει να βρω την εκδοση που αναφερει ο φιλος πιο πανω...

 

αυτο που παρατηρησα παντως ειναι οτι μονιμως ανοικτο στον browser, με wi-fi, και καποια τηλεφωνα, 2-3 downloads, το σκ μου πηγε ανετα 1μιση μερα...

 

αντιθετως, μe 3G, 8 το πρωι με 2 μεσημερι, από 100 στο 40////

 

Ανεβασα εδω και τα 2 apk που περασα στο κινητο μου και δουλευουν μια χαρα.

 

http://www.4shared.com/rar/bmv_nN4Tce/Lnv_Apps.html

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει calibration μεσω battery, το lenovo power μπορεις να το στειλεις, δεν εχω καταφερει να βρω την εκδοση που αναφερει ο φιλος πιο πανω...

 

αυτο που παρατηρησα παντως ειναι οτι μονιμως ανοικτο στον browser, με wi-fi, και καποια τηλεφωνα, 2-3 downloads, το σκ μου πηγε ανετα 1μιση μερα...

 

αντιθετως, μe 3G, 8 το πρωι με 2 μεσημερι, από 100 στο 40////

 

Αυτό το έχω παρατηρήσει και εγω στο τηλέφωνο. Πάντως απενεργοποιούνται όταν δεν χρησιμοποιείται η σύνδεση. Η χρήση 3G "τρώει" πιο πολύ την μπαταρία. Το ίδιο και σε ένα Sony που είχα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατεβάστε από το play store το Clean Master και ησυχάσατε. Είναι ένα πολύ καλό πολυεργαλείο!

 

Το Power της Lenovo κάνει το ίδιο πράγμα. Έχει αρκετές επιλογές. Το κατέβασα και το δουλεύω.

 

Πάντως σήμερα η μπαταρία μου φαίνεται αδειάζει λίγο πιο αργά. Μήπως φταίει που τρέχει η διαδικασία του facebook από κάτω; Οι μισοί είναι ευχαριστημένοι από τη διάρκεια της μπαταρίας και οι άλλοι μισοί όχι.

 

Να κάνω calibration στην επόμενη φόρτιση ή να περιμένω λίγο ακόμα;

Edited by tamtumaki
Link to comment
Share on other sites

πηγα να δοκιμασω το lenovo power manager 2.5 αλλα μου βγαζει συνεχεια no network detect it,enable it for better performance.

αν καποιος το χρησιμοποιει και καταφερε να το απενεργοποιησει ας το ποσταρει :D

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

πηγα να δοκιμασω το lenovo power manager 2.5 αλλα μου βγαζει συνεχεια no network detect it,enable it for better performance.

αν καποιος το χρησιμοποιει και καταφερε να το απενεργοποιησει ας το ποσταρει :D

 

Εμένα το 2.5 μου δουλεύει κανονικά. Δεν είχα τέτοιο πρόβλημα. Αντίθετα η έκδοση 1 κάτι που δοκίμασα δεν ολοκλήρωνε την εγκατάσταση. Το έχω κάνει απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση κανονικά χωρίς πρόβλημα.

Edited by tamtumaki
Link to comment
Share on other sites

Αν δωσει η Mediatek οδηγους, τοτε μπορει να γινει αυτο.

Τωρα μην περιμενεις τιποτα.

Μιλάμε για κατασκευαστή. Εννοείται πως η Lenovo έχει ολα τα sources απ τη mediatek

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το 2.5 μου δουλεύει κανονικά. Δεν είχα τέτοιο πρόβλημα. Αντίθετα η έκδοση 1 κάτι που δοκίμασα δεν ολοκλήρωνε την εγκατάσταση. Το έχω κάνει απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση κανονικά χωρίς πρόβλημα.

 

εμενα γιατι μου ζηταει ιντερνετ γμτ??

ελα μωνικ στον τοπο σου... :wacko:

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ανεβασα εδω και τα 2 apk που περασα στο κινητο μου και δουλευουν μια χαρα.

 

http://www.4shared.com/rar/bmv_nN4Tce/Lnv_Apps.html

 

ευχαριστω πολυ φιλε, εγκατασταθηκαν μια χαρα....

 

τωρα θα βαλω να κανω το καλιμπρειτιον της μπαταριας...

 

θα ενημερωσω αν ειδα βελτιωση...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πως σας φαινετε το κινητο απο αποψη ποιοτητας κατασκευης?

Ρωταω γιατι εμενα μου φανηκε πολυ ψευτικο,ειδικα το πισω καπακι φοβαμαι να το ξανανοιξω μην μου μεινει στα χερια!

Edited by valsam
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πως σας φαινετε το κινητο απο αποψη ποιοτητας κατασκευης?

Ρωταω γιατι εμενα μου φανηκε πολυ ψευτικο,ειδικα το πισω καπακι φοβαμαι να το ξανανοιξω μην μου μεινει στα χερια!

 

Τελειο κινητο !

τιμη ποιοτητα ονομα επιδοσεις?

ουτε του παπα :X

οποιοδηποτε κινητο αρχιζεις και παιζεις με το πισω καπακι,ανοιξε κλεισε ανοιξε κλεισε,οτι κινητο και αν αγορασεις θα το ρημαξεις...

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το πισω καπακι ειναι ισως το μονο αρνητικο του τηλεφωνου

Αν δεν το πολυ παιζεις ομως και βαλεις και μια θηκη δε θα εχεις προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα! Είμαι νέο μέλος και ενδιαφέρομαι τις επόμενες μέρες να παραγγείλω και εγώ το lenovo S650!

Θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής :

1. Aπό το mini deal rootάρουν τελικά το κινητό ή όχι αν τους το ζητήσεις?

Ειδάλλως να το παραγγείλω από to2c και ας καθυστερήσει λίγο παραπάνω!

2. Μιας και δεν είμαι και πάρα πολύ σχετικός με την τεχνολογία, θα ήθελα να μου πείτε τι να προσέξω πρώτα στην παραγγελία και έπειτα

εφόσον παραλάβω το κινητό, ώστε να μην έχω μπερδέματα με κινέζικες εφαρμογές,rom κ.λ.π

3. Αν είναι εύκολο ας μας πεί κάποιος,που έχει πάρει ήδη το κινητό,για την ποιότητα των φωτογραφιών

4.Κατάλογο με επαφές από sony ericsson J θα μπορέσω να τις περάσω σε αυτό??

Eυχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Τελειο κινητο !

τιμη ποιοτητα ονομα επιδοσεις?

ουτε του παπα :X

οποιοδηποτε κινητο αρχιζεις και παιζεις με το πισω καπακι,ανοιξε κλεισε ανοιξε κλεισε,οτι κινητο και αν αγορασεις θα το ρημαξεις...

 

Έχω ταράξει το πίσω καπάκι του VE66 (βλέπε avatar) και μόνο μετά απο 5 χρόνια άρχισε να δείχνει σημάδια "κόπωσης".

Δύο συμπεράσματα έχω βγάλει:

- Ό,τι πληρώνεις, παίρνεις,

- Η Motorola είναι τρισμέγιστη εταιρία :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα! Είμαι νέο μέλος και ενδιαφέρομαι τις επόμενες μέρες να παραγγείλω και εγώ το lenovo S650!

Θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής :

1. Aπό το mini deal rootάρουν τελικά το κινητό ή όχι αν τους το ζητήσεις?

Ειδάλλως να το παραγγείλω από to2c και ας καθυστερήσει λίγο παραπάνω!

2. Μιας και δεν είμαι και πάρα πολύ σχετικός με την τεχνολογία, θα ήθελα να μου πείτε τι να προσέξω πρώτα στην παραγγελία και έπειτα

εφόσον παραλάβω το κινητό, ώστε να μην έχω μπερδέματα με κινέζικες εφαρμογές,rom κ.λ.π

3. Αν είναι εύκολο ας μας πεί κάποιος,που έχει πάρει ήδη το κινητό,για την ποιότητα των φωτογραφιών

4.Κατάλογο με επαφές από sony ericsson J θα μπορέσω να τις περάσω σε αυτό??

Eυχαριστώ εκ των προτέρων!

 

1. Στο minideal σιγουρα δεν το κανουν root. Το ζητησα και εγω αλλα δεν το εκαναν.

2. Το κινητο με την βασικη Rom ειναι κομπλε, το μονο που ΔΕΝ πρεπει να κανεις αν δεν θες να χασεις τα ελληνικα απο τα κεντρικα μενου ειναι να κανεις OTA (Over The Air) update της Rom

3. Εμενα η πισω καμερα μου φαινεται καλη, με πολλες επιλογες και λειτουργειες. Για κινητο πιστευω ειναι καλη. Σιγουρα πιο ακριβα επωνυμα κινητα εχουν πιο καλη καμερα, αλλα η διαφορα τιμης ειναι χαοτικη. Και απο φλας δινει ρεστα ;)

4. Αν ειναι με android το κινητο που λες, κανεις extract (εξαγωγη) τις επαφες στην SD (σε αρχειο .vcf) και μετα τις κανεις εισαγωγη στο κινητο.

 

 

Οσο για το πισω καπακι, πιστευω ειναι τυπικο σε τοσο slim κινητα που βγαινει η μπαταρια. Ενταξει δειχνει λιγο ευθραστο, αλλα δεν πιστευω οτι υπαρχει λογος να το ανοιγοκλεινουμε. + με την θηκη που του εβαλα (απο την πρωτη μερα) δεν εχει και πολυ σημασια, μια και εχει θωρακιστει αρκετα.

 

Γενικα απο ποιοτητα κατασκευης το θεωρω ΠΑΡΑ πολυ καλο και το ιδιο πιστευουν και φιλοι μου με πιο ακριβα κινητα.

 

Επισης μετα το calibration εχω κλεισει ηδη 24ωρο αρκετα εντονης χρησης, και ειμαι στο 44%. Πιστευω οτι εκανε μια μικρη διαφορα (εκτος αν ειναι η ιδεα μου, αλλα θα δειξει long term :P )

Edited by Project_P
Link to comment
Share on other sites

Aυτη η ρομ που φοραει υπομενου δεν εχει ρε παιδια?

Δηλ. σε ολα μου τα αλλα android υπαρχουν οι αρχικες 4-5 οθονες και κατω πατωντας τον κυκλο με τις τελιτσες σε βαζει στο υπομενου οπου υπαρχουν ολες οι εφαρμογες,στο lenovo δεν το βρισκω πουθενα,ετσι ειναι η κανω καποιο λαθος?

Οσο για την ποιοτητα κατασκευης το thl t5s της γυναικας μου που ειναι και κατα 25 ευρω φθηνοτερο εμενα μου φαινεται πολυ πιο ποιοτικο,ισος με ξεγελαει το γεγονος οτι το lenovo ειναι πουπουλο σε σχεση με το thl,το lenovo αν δεν τα παρεις και τα 2 τηλεφωνα στο χερι σε ξεγελαει οτιε ιναι χλιδατο και ποιοτικο αλλα μολις τα σηκωσεις και τα 2 και ψαχουλεψις και τα πλαστικα αλλα και απο το βαρος τοτε λες οτι το thl ειναι το καλο,απο οθονη epishw ελαχιστα πιο καλη βλεπω του thl,απο hardware και τα 2 ειναι μια απο τα ιδια,εκει που υπερτερει το lenovo ειναι στην καμερα οπου στο thl περα απο το οτι ειναι χειροτερη εχει και προβλημα στην εγγραφη ηχου οπου δεν ακουγετε σχεδον τιποτα,αλλα εστω και ετσι αν μου ζητουσε καποιος φιλος η γνωστος να του προτεινω ενα απο τα 2 για αγορα παλι δεν ξερω ποιο αππο τα 2 τηλ. θα του προτεινα,αν ηταν λιγο πιο ποιοτικο το lenovo αυτο θα προτεινα αλλα οπως ειπα και πριν η συσκυη στο χερι ειναι πολυ ψευτικη και ουτε ακομη στην μπροστινη τσεπη και να το ειχα δεν θα τολμουσα να καθισω σε καρεκλα γιατι μου φαινεται οτι με το παραμικρο θα σπασει!

Link to comment
Share on other sites

Πλεον "καλα" κινητα θεωρουν οτι ειναι τα πιο ελαφρια και οχι τα βαρια (βαρυ, στιβαρο, γερμανικο αμαξι που ελεγαν καποτα :D ) , αλλα αυτο ειναι εντελως αντικειμενικο.

 

Σαν εμφανιση και σαν ποιοτητα πλαστικου και κατασκευης ειναι αντικειμενικα πολυ καλο. Το αν αντεχει και τι αισθηση δινει ειναι αλλο, αλλα πλεον μιλαμε με υποκειμενικα κριτηρια οπως ειπα. Το αλλο μεγαλο θετικο που εχει για εμενα (και ειναι απο τους λογους που το αγορασα) ειναι οτι ειδα οτι εχει λογικο νουμερο SAR απο official χαρτια και πηγές, σε αντιθεση με αλλα κινεζικα κινητα που ειχαν ιδιες ή καλυτερες δυνατοτητες σε ιδια ή μικροτερη τιμη, αλλα οταν μου εστελναν απαντηση στα email μου απο τις εταιρειες τους (οσοι μου απαντουσαν), ειχαν ανυσηχητικα νουμερα και απαντησεις

(Thl, Jiayu, Cubot για να πω μερικες σε περιπτωση που εχετε απορια) .

 

Τωρα για το μενου που ζητας δεν υπαρχει, γιατι ειναι φτιαγμενη ετσι η rom της lenovo για να ειναι πιο απλη. Επειδη και εμενα με ενοχλει μπορεις να το λυσεις πολυ ευκολα κατεβαζοντας ενα δωρεαν launcher απο το market και να τον φτιαξεις ακριβως στα γουστα σου.

Εγω προτεινω τον Apex Launcher και μετα σαν 2η επιλογη των Nova launcher (αν και ο Apex θα σε υπερκαλυψει).

Edited by Project_P
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

έχω παραγγείλει εδώ και 5 μέρες το συγκεκριμένο κινητό από to2c και θα είναι rooted με Ελληνικά. Αυτό που διαβάζω συχνά είναι να μην το αναβαθμίσω μέσω ΟΤΑ όταν βρει το update, για να μην χάσω τα Ελληνικά. Αν όμως ΔΕΝ με ενδιαφέρει να έχει πλέον Ελληνικά, επειδή έχω συνηθίσει ήδη με το υπάρχον κινητό της υπογραφής που δεν έχει, θα έχω κανένα άλλο πρόβλημα με το update; Ρωτάω γιατί κάτι άκουσα για κινέζικα γράμματα στο μενού και τέτοια κουλά.....

Τέλος, με το update που ανέφερα πιο πάνω, θα υπάρχει πρόβλημα με το Google Play για να κατεβάζω εφαρμογές; Με την εφαρμογή των επαφών (contact manager);

 

Ευχαριστώ

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

ειδικα με το thl που αναφερεις,ο λογος που δεν το πηρα ειναι οτι δεν εχω μαθει ακομα το sar του...το ζητησα και στο site τους thlmobilestore.com και μου απαντησαν οτι θα το ενημερωσουν...εδω και καποιους μηνες...

εταιρεια που δεν γραφει το sar, αστα να πανε...και ενταξει, ολοι τα ιδια υλικα χρησιμοποιουνε και ολοι περιπου το ιδιο ειναι...αλλα αν δεν το γραφει πουθενα, δεν παιζει...

 

οσο για την ποιοτητα, ουτε τριγμοι ουτε τιποτα...στην μπροστινη τσεπη να το βαλεις και να κατσεις ειναι δυσκολο λογω μεγεθους, οχι λογω κατασκευης...

 

τελος, εχεις μπερδευτει με τον launcher..αν αλλαξεις τον μανισιο και βαλεις εναν δωρεαν απο το play, εισαι οκ, εγω εβαλα τον apex...ξερω ομως καποιον που γουσταρει τον μανισιο, εξαρταται πως εχεις συνηθισει να δουλευεις...

 

 

 

Aυτη η ρομ που φοραει υπομενου δεν εχει ρε παιδια?

Δηλ. σε ολα μου τα αλλα android υπαρχουν οι αρχικες 4-5 οθονες και κατω πατωντας τον κυκλο με τις τελιτσες σε βαζει στο υπομενου οπου υπαρχουν ολες οι εφαρμογες,στο lenovo δεν το βρισκω πουθενα,ετσι ειναι η κανω καποιο λαθος?

Οσο για την ποιοτητα κατασκευης το thl t5s της γυναικας μου που ειναι και κατα 25 ευρω φθηνοτερο εμενα μου φαινεται πολυ πιο ποιοτικο,ισος με ξεγελαει το γεγονος οτι το lenovo ειναι πουπουλο σε σχεση με το thl,το lenovo αν δεν τα παρεις και τα 2 τηλεφωνα στο χερι σε ξεγελαει οτιε ιναι χλιδατο και ποιοτικο αλλα μολις τα σηκωσεις και τα 2 και ψαχουλεψις και τα πλαστικα αλλα και απο το βαρος τοτε λες οτι το thl ειναι το καλο,απο οθονη epishw ελαχιστα πιο καλη βλεπω του thl,απο hardware και τα 2 ειναι μια απο τα ιδια,εκει που υπερτερει το lenovo ειναι στην καμερα οπου στο thl περα απο το οτι ειναι χειροτερη εχει και προβλημα στην εγγραφη ηχου οπου δεν ακουγετε σχεδον τιποτα,αλλα εστω και ετσι αν μου ζητουσε καποιος φιλος η γνωστος να του προτεινω ενα απο τα 2 για αγορα παλι δεν ξερω ποιο αππο τα 2 τηλ. θα του προτεινα,αν ηταν λιγο πιο ποιοτικο το lenovo αυτο θα προτεινα αλλα οπως ειπα και πριν η συσκυη στο χερι ειναι πολυ ψευτικη και ουτε ακομη στην μπροστινη τσεπη και να το ειχα δεν θα τολμουσα να καθισω σε καρεκλα γιατι μου φαινεται οτι με το παραμικρο θα σπασει!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ταράξει το πίσω καπάκι του VE66 (βλέπε avatar) και μόνο μετά απο 5 χρόνια άρχισε να δείχνει σημάδια "κόπωσης".

Δύο συμπεράσματα έχω βγάλει:

- Ό,τι πληρώνεις, παίρνεις,

- Η Motorola είναι τρισμέγιστη εταιρία :lol:

καμια σχεση,κανενα μετρο συγκρισης...

αν ειναι να συγκρινω και εγω το Lenovo με το panasonic gd30 που δεν εχει καταλαβει τιποτα τοσα χρονια....

για να μην πω το philips diga ! σκυλος Μαστιφ :p

αλλα συγκρινεις τωρα σοβαρα τετοια μοντελα???

δεν γινεται..

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ρωτησε και πιο πανω ο φιλος ισχυει ?

Δηλ αν δε σε ενδιαφερουν τα Ελληνικα στα μενου (παρα μονο στα sms) μπορεις να κανεις αναβαθμιση ?

Link to comment
Share on other sites

καμια σχεση,κανενα μετρο συγκρισης...

αν ειναι να συγκρινω και εγω το Lenovo με το panasonic gd30 που δεν εχει καταλαβει τιποτα τοσα χρονια....

για να μην πω το philips diga ! σκυλος Μαστιφ :p

αλλα συγκρινεις τωρα σοβαρα τετοια μοντελα???

δεν γινεται..

 

Νομίζω οτι ήταν φανερό απο το χιουμοριστικό ύφος του μηνύματος μου οτι δεν κάνω σοβαρή σύγκριση.

Πως θα μπορούσα άλλωστε, δεν έχω το S650 στα χέρια μου ;)

Link to comment
Share on other sites

άλλωστε, δεν έχω το S650 στα χέρια μου ;)

 

ε πες το ρε φιλε :lol: λεω και γω :O

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...