Jump to content

Ξένη Τηλεοπτική Σεζόν 2013-14


one_tree_hill
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το summer finale των Pretty Little Liars το είδε κανείς;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 214
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το newsroom πως σας φαίνεται? φαίνεται ενδιαφέρον

είδα ότι θα το δείχνει η nova και είπα μήπως βλέπω κάτι εκτός από τις άλλες 2 σειρές (breaking bad, dexter) που έχω πίσω μου :p

Link to comment
Share on other sites

το newsroom πως σας φαίνεται? φαίνεται ενδιαφέρον

είδα ότι θα το δείχνει η nova και είπα μήπως βλέπω κάτι εκτός από τις άλλες 2 σειρές (breaking bad, dexter) που έχω πίσω μου

 

 

Πολύ καλή σειρά είναι και από ότι έχω διαβάσει είναι από τον δημιουργό του Social Network. Γενικά περιμένω πως και πως να ξεκινήσει αυτό και το game of thrones.

Link to comment
Share on other sites

Εγω περιμένω πρωτίστως το Homeland, λιγότερο το Dexter (και τα δύο από 30 Σεπ.). Επίσης θα υποκύψω στο guilty pleasure του Revenge, τουλάχιστον για την αρχή της σεζόν. Χρόνια περιμένω να βρω το χρόνο να δω το Breaking Bad απ'την αρχή, και ελπίζω ότι φέτος θα τα καταφέρω και με πολύ καλό timing, αφού αν έχω καταλάβει καλά αυτή η σεζόν είναι η τελευταία.

 

Από κωμωδίες τα κλασικά ΗΙΜΥΜ και Big Bang Theory, χωρίς ιδιαίτερο ενθουσιασμό όμως. Αλήθεια με εκείνη την έξτρα σεζόν του Arrested Development τι έγινε? Την περιμένουμε?

 

Κι έλεγα φέτος να μη δω σειρές γιατί θέλω να δω περισσότερες ταινίες, αλλά μόνο και μόνο όσες συνεχίζουν από πέρσι καλύπτουν όλες τις μέρες της βδομάδας!

Link to comment
Share on other sites

Εγω περιμένω πρωτίστως το Homeland, λιγότερο το Dexter (και τα δύο από 30 Σεπ.). Επίσης θα υποκύψω στο guilty pleasure του Revenge, τουλάχιστον για την αρχή της σεζόν. Χρόνια περιμένω να βρω το χρόνο να δω το Breaking Bad απ'την αρχή, και ελπίζω ότι φέτος θα τα καταφέρω και με πολύ καλό timing, αφού αν έχω καταλάβει καλά αυτή η σεζόν είναι η τελευταία.

 

Tα ίδια ακριβώς και από εμένα. Κάποια στιγμή πρέπει να καταφέρω να δω ολοκληρωμένο το πρώτο επεισόδιο του Breaking Bad :p

Το Homeland το περιμένω πάνω απ'όλα. Το Dexter επίσης, αλλά έχει χαλάσει πολύ τα τελευταία χρόνια. Αν και φέτος λογικά θα έχει ενδιαφέρον μετά το τέλος της περσινής σεζόν, αρκεί να μην συνεχίσουν μια από τις περσινές φαεινές ιδέες τους με τον Dexter και την Debra.

 

Αλήθεια με εκείνη την έξτρα σεζόν του Arrested Development τι έγινε? Την περιμένουμε?

 

Early 2013 on Netflix :)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Tα ίδια ακριβώς και από εμένα. Κάποια στιγμή πρέπει να καταφέρω να δω ολοκληρωμένο το πρώτο επεισόδιο του Breaking Bad :p

Το Homeland το περιμένω πάνω απ'όλα. Το Dexter επίσης, αλλά έχει χαλάσει πολύ τα τελευταία χρόνια. Αν και φέτος λογικά θα έχει ενδιαφέρον μετά το τέλος της περσινής σεζόν, αρκεί να μην συνεχίσουν μια από τις περσινές φαεινές ιδέες τους με τον Dexter και την Debra.

Καλά πολύ μ' έψησε το πρώτο επεισόδιο του Dexter! Ειδικά η τελευταία σκηνή. Πέρσι το χα παρατήσει και το δα μαζεμένο τα Χριστούγεννα (δεν απογοητεύτηκα όπως αρκετοί άλλοι, μου άρεσε η σεζόν), αλλά φέτος προβλέπω να το περιμένω από βδομάδα σε βδομάδα.

 

Είδα και το Homeland, που κινήθηκε σε χαμηλούς τόνους για season premiere, αλλά κρατάει ζωντανό το ενδιαφέρον.

 

Είδα και το guilty pleasure-σαπούνι Revenge, το οποίο παραμένει σαπούνι όμως και δεν ξερω αν θα τη βγάλω τη σεζον.

 

Μαζί με τις άλλες πρεμιέρες είδα και το πρώτο επεισόδιο του δεύτερου κύκλου του Breaking Bad, το οποίο είναι πολύ καλό. Δεν έχω κολλήσει ακόμα, κι ευτυχώς γιατί δεν έχω ακόμα χρόνο για μαραθώνιο, αλλά σε 3-4 βδομάδες θα το χω τελειώσει σίγουρα.

 

Early 2013 on Netflix :)
Thanks! :D
Link to comment
Share on other sites

ξεκίνησα να βλέπω το the lying game και ενώ μου άρεσε το 1ο επεισόδιο για τα άλλα δεν μπορώ να βρω με τίποτα.. και θέλω μια σειρά σαν το revnge ή το pretty little liars :(
Link to comment
Share on other sites

Προφανως δεν έχει ασχοληθεί κάποιος να μεταφράσει τη σειρά...Μόνο για το 1ο επεισόδιο βλέπω ότι υπάρχει...[/QUO

και με πολύ κόπο βρήκα του 2ου και του 3ου... καμια πρόταση με δράση-μυστήριο? σαν το pretty little liars κάπως έτσι.?

Link to comment
Share on other sites

Προφανως δεν έχει ασχοληθεί κάποιος να μεταφράσει τη σειρά...Μόνο για το 1ο επεισόδιο βλέπω ότι υπάρχει...[/QUO

 

 

 

και με πολύ κόπο βρήκα του 2ου και του 3ου... καμια πρόταση με δράση-μυστήριο? σαν το pretty little liars κάπως έτσι.?

Link to comment
Share on other sites

και με πολύ κόπο βρήκα του 2ου και του 3ου... καμια πρόταση με δράση-μυστήριο? σαν το pretty little liars κάπως έτσι.?

 

Homeland, white collars, the firm (από τα γνωστά).

Επίσης αρκετά καλή εντύπωση μου έκανε και το perception.πολύ καλη ερμηνεία του σχιζοφρενή καθηγητή.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Η δεύτερη σεζόν Revenge πώς σας φαίνεται; Χαλαρά σβήνει όλες τις σειρές από το χάρτη!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια το Alcatraz εχεται ιδεα αν ξεκινησε ο νεος κυκλος επεισοδιων?

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Alcatraz εχεται ιδεα αν ξεκινησε ο νεος κυκλος επεισοδιων?

 

δεν θα υπάρξει νέος κύκλος!!! κόπηκε η σειρά.

Link to comment
Share on other sites

Άρχισα το elementary και παρότι είναι ακόμη αρχή (3 επεισόδια) σίγουρα δε φτάνει το βρετανικό sherlock holmes (το προτείνω) αλλά βλέπεται με ευχαρίστηση.
Link to comment
Share on other sites

To alcatraz όντως κόπηκε. Είχε ενδιαφέρον το concept αλλά είχε και διάφορα κενά!

Εγώ έχω κολλήσει με person of interest και Newsroom πάντως και κάθομαι κα τα βλέπω με φίλους από ΝOva για να έχει και αναμονή το θέμα!

... and Justice for ... ALL ...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Τελικά μάλλον το The Killing θα πάει και 3η σεζόν.

 

http://www.deadline.com/2012/11/killing-tv-series-amc-netflix-season-3-negotiations/

 

αυτά είναι πολύ καλά νέα :D

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εχει δει κανεις ή βλεπει το new girl; Ψαχνω για να ξεκινησω και αλλη μια σειρα και διαβασα καλα λογια..

 

To New Girl είναι μια σειρά που ή θα σου αρέσει πάρα πολύ ή που θα τη σιχαίνεσαι.

Οπότε καλύτερα να δεις 1-2 επεισόδια μόνος σου, να πιάσεις το χιούμορ της σειράς και να δεις αν σου ταιριάζει. Προσωπικά είδα 2 επεισόδια και, ενώ τη γουστάρω τη Deschanel, μου φάνηκε απίστευτα κρύο το χιούμορ.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αυριο ξεκινάει το δεύτερο μέρος της season 3 Pretty Little Liars!:D

 

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κυριοκεκτικά άδειασα το πρόγραμμά μου για αύριο!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επιασα παλι το The Shield που το ειχα αφησει στη μεση 4ης σαιζον εδω και καιρο επειδη δεν εβρισκα με τιποτα υποτιτλους .

Μολις την τελειωσω λεω να παω σε Sopranos η The Wire , old school καταστασεις , που κινουνται και στο ιδιο μοτιβο με The Shield .

Link to comment
Share on other sites

Επιασα παλι το The Shield που το ειχα αφησει στη μεση 4ης σαιζον εδω και καιρο επειδη δεν εβρισκα με τιποτα υποτιτλους .

Μολις την τελειωσω λεω να παω σε Sopranos η The Wire , old school καταστασεις , που κινουνται και στο ιδιο μοτιβο με The Shield .

 

:-) :-)

Από τις καλύτερες σειρές μου το The Shield

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη σειρα, με φοβερους χαρακτηρες, ρεαλισμο, μακρια απο τη γνωστη συνταγη οι καλοι μπατσοι και οι κακοι κλεφτες.. Το the shield παραμενει για μενα αξεπεραστο σαν αστυνομικη σειρα !
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...