Jump to content

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα [ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ]


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελπιζω να μη χρειαστει ,εσυ εχοντας εμπειρια απο αγορες γενικα απο κινα πιστευεις οτι με την παρων κατασταση στο trackinh , υπαρχει περιπτωση να το εχω μες τη βδομαδα?

Ούτε 1 στο εκατομμύριο ...

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στισ 43 ημέρες από την ημερομηνία που πλήρωσες.

 

43 ημερες με τα Σ/Κ μεσα? η εργασιμες?

στο σχεδιαγραμμα που μας δειχνει για τις αποστολες οι μερες που γραφει ειναι φυσικα εργασιμες...5..?:O

enjoy your life...:p
Link to comment
Share on other sites

43 ημερες με τα Σ/Κ μεσα? η εργασιμες?

στο σχεδιαγραμμα που μας δειχνει για τις αποστολες οι μερες που γραφει ειναι φυσικα εργασιμες...5..?:O

 

43 ημερες(οχι εργασιμες)μαζι μετα σ/κ εννοειται...

Πονηρές σκέψεις κάνουν όλοι , έξυπνες όμως λίγοι... ;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα.

εφτασε Ελλαδα?

στο site των elta:

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 16-10-2014 11:21 IPS

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 25-10-2014 09:49 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)

 

στο site των netherlands posts:

25-10-2014 12:49 The item has been processed in the country of destination GREECE

τι σημαινει το: has been processed που δεν το γραφουν τα elta?

ευχαριστω

Edited by knkonnou
Link to comment
Share on other sites

Σημαίνει ότι διακινείται εντός της χώρας προορισμού γιά να πάει στον παραλήπτη ...
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Ακυρο dlt it please.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σημαίνει ότι διακινείται εντός της χώρας προορισμού γιά να πάει στον παραλήπτη ...

ευχαριστω evansarmor.

εννοεις διακινειται εντος Ελλαδος?

Link to comment
Share on other sites

Στα ελτα υπάρχει η εξής καταχώρηση: άφιξη στην χώρα προορισμού Ελλάδα Αθήνα (κατ). Ξέρει κανείς που βρίσκεται; Αεροδρόμιο μάλλον έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Στα ελτα υπάρχει η εξής καταχώρηση: άφιξη στην χώρα προορισμού Ελλάδα Αθήνα (κατ). Ξέρει κανείς που βρίσκεται; Αεροδρόμιο μάλλον έτσι;

 

Πέμπτο και έκτο ποστ πιο πάνω από το δικό σου αντίστοιχα είναι η απάντηση. :confused:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τα είδα τα ποστ που αναφερες, απλά ρωτάω αν ξέρει κανείς το κατ που αναφέρει μετά το Αθήνα τι είναι;

 

Ευχαριστώ!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5712124#post5712124 :cool:

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

εφτασε και το δικο μου...

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 01-10-2014 18:16 IPS

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 04-10-2014 11:12 IPS

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 26-10-2014 11:11 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)

Πονηρές σκέψεις κάνουν όλοι , έξυπνες όμως λίγοι... ;)
Link to comment
Share on other sites

Έρχονται τα δέματα μετά τις γιορτές και θα γίνεται χαμός στο αεροδρόμιο.

 

Έφτασε και εμένα:

 

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS 13-10-2014 18:06 IPS

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 27-10-2014 06:22 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)

 

(singpost)

Edited by Valkan
Απάντηση στον noisex κάτω:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πραγματικά είναι θέμα τύχης. Εμένα έχει κλείσιμο από ips 7/10 και δεν υπάρχει εξέλιξη ακόμη.

Τα δικά σας παιδιά με ποιά εταιρεία είναι; Το δικό μου με Singapore post RF285752865SG

Link to comment
Share on other sites

Τα ΕΛΤΑ ενημερώνονται αναλόγως με την μεταφορική εταιρεία, αλλοιώς μένουν στο IPS μέχρι να μπεί το δέμα στην Ελλάδα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως πραγματικά είναι θέμα τύχης. Εμένα έχει κλείσιμο από ips 7/10 και δεν υπάρχει εξέλιξη ακόμη.

Τα δικά σας παιδιά με ποιά εταιρεία είναι; Το δικό μου με Singapore post RF285752865SG

Φίλε μου το νήμα είναι γιά απορίες και ερωτήσεις ενδιαφέροντος, όχι chat γιά τα δέματα του ενός και του άλλου ...

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Αν πας και το παραλάβεις από τα κεντρικά στη Θεσσαλονίκη όταν έρθει ένα δέμα και δεν περιμένεις μέχρι να στο φέρουν σπίτι, υπάρχει περίπτωση να σου πουν να πληρώσεις τίποτα?
Link to comment
Share on other sites

Το ζήτημα είναι τι εννοείς με τα "κεντρικά" ..

Η διαλογή είναι στο Ασβεστοχώρι και δεν φαντάζομαι να σε αφήσουν να μπείς. Αναλόγως με την περιοχή που μένεις, μπορείς να το πάρεις από το ταχυδρομείο της περιοχής σου.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το δικό μου αφίχθη στην Ελλάδα. Πραγματικά πολύ γρήγορα για απλό ταχυδρομείο οφείλω να πω.

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ 21-10-2014 14:13 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 27-10-2014 07:13 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΘΗΝΑ (ΚΑΤ)

Edited by saign
Sony Xperia P (THE DARK ROM V2.5) - UMI X1 LeWa OS - UMI X1S Vredniiy V3.0/4.2.2 - Meizu MX3 - Meizu MX4 - OnePlus 3 A3000
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...