Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Άρα επιβεβαιώνονται όλοι όσοι έλεγαν ότι από τον Δεκέμβριο ξεκινάει και η Nova esim. Μάλλον από 27/11 ή 04/12 θα γίνει εμπορικά διαθέσιμη

Και το νέο Nova app;;

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, paanos said:

Ένα από τα διαφημιστικά banner στο νέο nova account (ακόμα σε δοκιμαστική μορφή). Δεν οδηγεί κάπου αλλα σημαίνει ότι προχωράμε 

IMG_2606.webp

Αυτό που ακριβώς το βρήκες;

Link to comment
Share on other sites

Στο δοκιμαστικό nova account όπως είπα.. δεν είναι ακόμα για ευρεία διάθεση. Μπορείτε να δείτε ένα μέρος του στο nova.gr/account αλλα είναι μερικές εκδόσεις πίσω 

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε και η εφαρμογή με τη νέα ημερομηνία λήξης του συμβολαίου. Αυτό που λέγαμε χθες. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε μπορεί να διαθέσει η NOVA ένα ποσό πάνω από 110 εκατομμύρια ευρώ για να πάρει τα δικαιώματα; 

 

https://dailymedia.com.gr/media/sports-media/51083/champions-europa-kai-conference-league-poio-kanali-pairnei-ta-dikaiomata-gia-tin-trietia-2024-2027.html

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antonio21 said:

Πιστεύετε μπορεί να διαθέσει η NOVA ένα ποσό πάνω από 110 εκατομμύρια ευρώ για να πάρει τα δικαιώματα; 

 

https://dailymedia.com.gr/media/sports-media/51083/champions-europa-kai-conference-league-poio-kanali-pairnei-ta-dikaiomata-gia-tin-trietia-2024-2027.html

Μάλλον Cosmote θα πάνε και το 2024-2027

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VIPdriver said:

Κλασσική λάσπη από το καρτέλ 

Είπαμε το καρτέλ δεν πετάει τέτοια. Τα συμφέροντα των media πετάνε την λάσπη. Επίσης το capital ξέρω ότι δεν ανήκει ή στον Όμιλο Κυριακού ή στον Όμιλο Μαρινάκη. Θα δούμε

Link to comment
Share on other sites

Κάποιον τον πολεμούν επειδή τους κάνει ζημιά. Αλλιώς δε θα ασχολούνταν. Προσωπική μου άποψη. 

Εγώ, όσο τον πολεμούν, θα τον στηρίζω. Ηδη ετοιμάζω 2 κοσμοτε και 2 βονταφον προς φορητότητα μεχρι το τελος του έτους. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, VIPdriver said:

Κάποιον τον πολεμούν επειδή τους κάνει ζημιά. Αλλιώς δε θα ασχολούνταν. Προσωπική μου άποψη. 

Εγώ, όσο τον πολεμούν, θα τον στηρίζω. Ηδη ετοιμάζω 2 κοσμοτε και 2 βονταφον προς φορητότητα μεχρι το τελος του έτους. 

Ούτε εγώ είμαι απόλυτος,απλά δεν θεωρώ ότι οι άλλες εταιρείες κινητής την πολεμάνε. Θεωρώ ότι πρόκειται για τους γνωστούς-άγνωστους βαρόνους των media. Παρόλα αυτά οι καθημερινές προσπάθειες για την καλυτέρευσή του δίκτυο για εμένα λένε πολλά

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, VIPdriver said:

Κάποιον τον πολεμούν επειδή τους κάνει ζημιά. Αλλιώς δε θα ασχολούνταν. Προσωπική μου άποψη. 

Εγώ, όσο τον πολεμούν, θα τον στηρίζω. Ηδη ετοιμάζω 2 κοσμοτε και 2 βονταφον προς φορητότητα μεχρι το τελος του έτους. 

Δεκτό ότι κάνουν πόλεμο. 
Απλά να αναφέρω ότι δεν βγάζουν fake news ή φήμες. Απλά αναδημοσιεύουν τις οικονομικές καταστάσεις που εκδίδει η ίδια η Nova και εξηγούν τα νούμερα του ισολογισμού σε πιο κατανοητή γλώσσα. 

Link to comment
Share on other sites

Όλα έχουν μια βάση. Δεν νομίζω πως είπαν έτσι θα ξεκανουμε τον όμιλο united, ειδικά στη Σερβία. Ή το χρησιμοποιεί για προβολή της ή κάτι δεν πάει καλά καθόλου. Αντισυστημικος όμιλος με εκατομμύρια σε τράπεζες, πρώτη φορά που θα έχω δει πραγματικά.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εκανα ebill σε λογαριασμο σταθερης της γιαγιας μου και βλεπω οτι στις προσφορες μου δινει την δυνατοτητα με 20,89 ευρω να ανανεωσω  το συμβολαιο που ληγει 27/01/2024 μεσα απο το nova my account , αμα το πατησω ανανεωνεται αυτοματα στην ιδια τιμη; για 2 χρονια; ή οχι; . Επισης πια ειναι η τιμη για double play 24 οταν ληγει η δεσμευση του συμβολαιου; . 

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, johnny_htc said:

Όλα έχουν μια βάση. Δεν νομίζω πως είπαν έτσι θα ξεκανουμε τον όμιλο united, ειδικά στη Σερβία. Ή το χρησιμοποιεί για προβολή της ή κάτι δεν πάει καλά καθόλου. Αντισυστημικος όμιλος με εκατομμύρια σε τράπεζες, πρώτη φορά που θα έχω δει πραγματικά.

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το ένα δεν αποτρέπει το άλλο 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή my account δε μπορώ να μπω. Βάζω σταθερό, παίρνω κωδικό και παράλληλα το μήνυμα ότι κάτι πηγε στραβα..

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, hercoulis said:

Στην εφαρμογή my account δε μπορώ να μπω. Βάζω σταθερό, παίρνω κωδικό και παράλληλα το μήνυμα ότι κάτι πηγε στραβα..

Τι έγινε πάλι... 

Μήπως βγαίνει η καινούρια; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, hercoulis said:

Στην εφαρμογή my account δε μπορώ να μπω. Βάζω σταθερό, παίρνω κωδικό και παράλληλα το μήνυμα ότι κάτι πηγε στραβα..

Στα σταθερά τον τελευταίο καιρό μπαίνεις μόνο με username password 

13 ώρες πριν, JOHNMEGARYTHMOS said:

καλησπερα εκανα ebill σε λογαριασμο σταθερης της γιαγιας μου και βλεπω οτι στις προσφορες μου δινει την δυνατοτητα με 20,89 ευρω να ανανεωσω  το συμβολαιο που ληγει 27/01/2024 μεσα απο το nova my account , αμα το πατησω ανανεωνεται αυτοματα στην ιδια τιμη; για 2 χρονια; ή οχι; . Επισης πια ειναι η τιμη για double play 24 οταν ληγει η δεσμευση του συμβολαιου; . 

Αν το πατήσεις ανανεώνεται. Δεν ξέρουμε την ίδια τιμή. Αν σου λέει 20,89, τόσο θα είναι. 
Αναλογα το πρόγραμμα. Στον λογαριασμό μπορείς να δεις την αρχική τιμή, είναι η τιμή συμβολαίου χωρίς εκπτώσεις και φόρους. Σε αυτή τη τιμή προσθέτεις φόρους και βρίσκεις το ποσό τιμοκαταλόγου (εκτός δέσμευσης).

προσοχη: στα χαρτιά χρεώνεσαι την τιμή τιμοκαταλόγου όταν είσαι εκτός δέσμευσης αλλά στην πράξη πολλές φορές διατηρείς την ίδια έκπτωση για αόριστο χρονικό διάστημα χωρίς δέσμευση. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προς το παρόν δεν ανανεώνω παρόλο που το συμβόλαιο λήγει τέλη Ιανουαρίου. Τις άλλες φορές πάντα έδιναν κάτι καλό στην ανανέωση,τώρα τίποτα. Είναι η πρώτη φορά μετά από τόσα χρόνια που είμαι συνδρομητής που δεν ανανεώνω. Προς το παρόν θα μείνω ως αορίστου χρόνου

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, aektzhs 1 said:

Εγώ προς το παρόν δεν ανανεώνω παρόλο που το συμβόλαιο λήγει τέλη Ιανουαρίου. Τις άλλες φορές πάντα έδιναν κάτι καλό στην ανανέωση,τώρα τίποτα. Είναι η πρώτη φορά μετά από τόσα χρόνια που είμαι συνδρομητής που δεν ανανεώνω. Προς το παρόν θα μείνω ως αορίστου χρόνου

Προσεξε μετά τη λήξη μην σταματήσουν οι εκπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VIPdriver said:

Προσεξε μετά τη λήξη μην σταματήσουν οι εκπτώσεις.

Αν σταματήσουν οι εκπτώσεις απλά bye bye. Αορίστου χρόνου μπας και δώσουν κάτι καλό για ανανέωση. Όλο το πακέτο που έχω τώρα το έχω φτιάξει μέσω προσφορών κατά την διάρκεια της ανανέωσης

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, aektzhs 1 said:

Αν σταματήσουν οι εκπτώσεις απλά bye bye. Αορίστου χρόνου μπας και δώσουν κάτι καλό για ανανέωση. Όλο το πακέτο που έχω τώρα το έχω φτιάξει μέσω προσφορών κατά την διάρκεια της ανανέωσης

Ποιο πακέτο φίλε μου; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, p_k said:

Ποιο πακέτο φίλε μου; 

Με 45.10€/μήνα απεριόριστα σταθερά και κινητά,100 Mbps ίντερνετ και Nova TV Full pack(νυν EON δορυφορικό)

Το αστείο είναι ότι αν το γυρίσω στο EON μέσω wifi μιθ ρίχνουν γύρω στο 40αρι€ την τιμή

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, aektzhs 1 said:

Με 45.10€/μήνα απεριόριστα σταθερά και κινητά,100 Mbps ίντερνετ και Nova TV Full pack(νυν EON δορυφορικό)

Το αστείο είναι ότι αν το γυρίσω στο EON μέσω wifi μιθ ρίχνουν γύρω στο 40αρι€ την τιμή

Μια χαρά. Γιατί δεν το γυρνάς; 

Δεν θα το σηκώνει η γραμμή; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...