Jump to content

Γενικά περί Power Bank


xrhstos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή η σελίδα ibuygou είναι έμπιστη; 22 δολάρια δεν είναι κακή τιμή, το anker στα 6000mah έχει 28 ευρώ μαζί με μεταφορικά
Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο να ειναι πραγματικη τιμη και ξερεις ποτε θα φορτιζει; του αγιου π****υ ανημερα

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Sony Cp V3 2800mah από sony center το έχω και μου φορτίζει και τα δύο μου κινητά

(Xperia go ,xperia x10mini)

TaAakiS

Sony Ericsson Xperia X10mini --> Sony Xperia go --> Sony Xperia Z1 Compact & Sony Smartwatch 2(SW2) --> Sony Xperia Z5

Η visual basic ποτέ δεν πεθαίνει και όλα τα apps ανασταίνει...

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα έναν οδηγό για να ξεχωρίζουμε τις γνήσιες από τις μαϊμού (εδώ)

 

ωραίος οδηγός μπράβο!το δικό μου είναι οκ!

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα έναν οδηγό για να ξεχωρίζουμε τις γνήσιες από τις μαϊμού (εδώ)

 

τι νόημα έχει; το θέμα ειναι να δεις αν είναι fake πριν το αγοράσεις..μετα, κλαφτα

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως ρε μαγκες...βοηθαει πολυ ο οδηγος, χρησιμες οι συμβουλες του και ευχαριστουμε πολυ και τον φιλο που ποσταρε το λινκ...απλα οι συμβουλες που μας δινει ειναι αχρειαστες για πριν την αγορα αφου δεν μπορεις να τις διακρινεις!
Link to comment
Share on other sites

το συσκεκριμένο power bank το έχω πάρει απο ibuygou γι αυτό ακριβώς τον λόγο..για να μαι σίγουρος οτι δεν ειναι fake..αντε και να το έπαιρνα και απο το vickmall. απο aliexpress παντως θα απεφευγα...παντως στα 25Ε με μεταφορικά δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλυτερο..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

το συσκεκριμένο power bank το έχω πάρει απο ibuygou γι αυτό ακριβώς τον λόγο..για να μαι σίγουρος οτι δεν ειναι fake..αντε και να το έπαιρνα και απο το vickmall. απο aliexpress παντως θα απεφευγα...παντως στα 25Ε με μεταφορικά δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλυτερο..

 

Αυτά δηλαδή που βρίσκεις στο eBay είναι μούφες όλα; αυτό που βρήκα κ με βάση τήν σελίδα της hiaomi φαίνεται αυθεντικό

Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Αυτά δηλαδή που βρίσκεις στο eBay είναι μούφες όλα; αυτό που βρήκα κ με βάση τήν σελίδα της hiaomi φαίνεται αυθεντικό

 

Κανένα Link?

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Αυτά δηλαδή που βρίσκεις στο eBay είναι μούφες όλα; αυτό που βρήκα κ με βάση τήν σελίδα της hiaomi φαίνεται αυθεντικό

 

 

 

Μπορεί να είναι μπορεί και να μην είναι; είσαι σίγουρος όμως πως δεν είναι;

 

Τουλάχιστον στο ibuygou μπορεί να δώσω κάτι παραπάνω αλλά είμαι σίγουρος πως είναι οριτζιναλ

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

OK το λέω γιατί είχα πάρει ένα android TV box από σελίδα εκτός eBay το οποίο βγήκε ελαττωματικό και ο πωλητής έκανε εντελώς τον κινέζο... Θα το ψαξω
Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. ήθελα να ρωτήσω αν έχει χρησιμοποιήσει κανείς το powerbank Adata AE400 να μου πει μια γνώμη, βασικά πρόκειται για συνδιασμό powerban με wifi card-usb reader.. ευχαριστώ Edited by pacmanakis
Link to comment
Share on other sites

Το Xiaomi 10400 στο geekbuying χωρίς μεταφορικά

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

το geekbuying ειναι αξιοπιστο; ή μεχρι να ερθει θα χω αμφιβολιες για την αυθεντικοτητα του;

επισης αν παρω κατι τετοιο http://www.ebay.com/itm/2600mAh-Portable-Power-Bank-External-Battery-Charger-For-Mobile-i-Phone-Samsung-/141281187793?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&var=&hash=item20e503d7d1 θα εχω τυχη ή μπα;

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το geekbuying είναι το πλέον αξιοπιστο

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι, που αφορά το συγκεκριμένο power bank της xiaomi αλλά και γενικά τα power banks:

θέλω να το χρησιμοποιώ για να φορτίζω το τάμπλετ, το κινητό αλλά και την ψηφιακή μηχανή. Είναι συμβατό με όλα αυτά ή υπάρχει περίπτωση για κάποιον λόγο να μην τα φορτίζει; Σημειωτέον ότι και οι τρεις αυτές συσκευές φορτίζουν με micro-usb υποδοχή.

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι, που αφορά το συγκεκριμένο power bank της xiaomi αλλά και γενικά τα power banks:

θέλω να το χρησιμοποιώ για να φορτίζω το τάμπλετ, το κινητό αλλά και την ψηφιακή μηχανή. Είναι συμβατό με όλα αυτά ή υπάρχει περίπτωση για κάποιον λόγο να μην τα φορτίζει; Σημειωτέον ότι και οι τρεις αυτές συσκευές φορτίζουν με micro-usb υποδοχή.

 

Φυσιολογικά ναι λέει ότι φορτίζει συσκευές με θύρα usb

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτό πιστεύω αλλά περισσότερο ρώτησα γιατί στα τεχνικά χαρακτηριστικά κάποιων power banks γράφουν ότι είναι συμβατά με τα περισσότερα κινητά και τάμπλετς αλλά ΟΧΙ με όλα. Αλλά δεν γράφουν για ποιο λόγο δεν είναι συμβατά και με τα υπόλοιπα...
Link to comment
Share on other sites

Στο geekbuying υπάρχει σε προσφορά το power bank 10400mha της ΧiaοΜi για μερικές ώρες ακόμα Link
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή προσφορά!

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, πολύ καλή προσφορά!

Επειδή δεν έχω αγοράσει ποτέ από το συγκεκριμένο site, ξέρει κανείς να μου πει τι πρέπει να προσέξω;

Για παράδειγμα, πρέπει να επιλέξω κάτι για να αποφύγω τυχόν μπερδέματα με τελωνεία;

Το site είναι αξιόπιστο ή μπορεί να έχουμε θέμα με τους κινέζους;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το χτύπησα πάντως, τελική τιμή βγήκε 15 ευρώ. Το site είναι από τα πλέον αξιόπιστα, κοίτα στο υπό φόρουμ "Λοιπά κινητά τηλέφωνα".
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία.. και μόλις το είχα αγοράσει στα 25$ και περίμενα αποστολή. Θα τους στείλω μήπως το ακυρώσουν ή βάλουν πίσω λεφτά..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο με paypal δέχεται; Δυστυχώς δεν έχω...

Αν πάντως, κάποιος από Αθήνα σκέφτεται να το παραγγείλει, ας κάνει τον κόπο να πάρει άλλο ένα και του δίνω τα χρήματα στο χέρι όταν βρεθούμε από κοντά.

Για περισσότερες πληροφορίες, ας μου στείλει πμ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικά περί Power Bank

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...