Jump to content

[Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 14,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει Android 6.0 με όλα τα προγράμματα που να λειτουργούν για το NOTE 3?
Την ετοιμάζουν.

 

 

 

Φανταζομαι θα εχει η s7 port το μενου για το pen..menio με tema τι kernel εχεις;;
Του temasek με τις ρυθμίσεις του.

 

 

 

Θα είναι σίγουρα μια μίξη S7 Edge + Note 5. Ότι καλύτερο μέχρι να βγει το επόμενο μας Note 6 :P
Στις μίξεις βγαίνει το καλύτερο αποτέλεσμα. Edited by menioseten
Link to comment
Share on other sites

Την ετοιμάζουν.

 

 

 

Του temasek με τις ρυθμίσεις του.

 

 

 

Στις μίξης βγαίνει το καλύτερο αποτέλεσμα.

Ρε παιδιά κάποιος που μπορεί να ποσταρει στο xda με temasek rom αν γίνεται να γράψει οτι έχει θέμα ο φακός (εξαφανίζεται το εικονίδιο) στο πάνελ ειδοποιήσεων.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κάποιος που μπορεί να ποσταρει στο xda με temasek rom αν γίνεται να γράψει οτι έχει θέμα ο φακός (εξαφανίζεται το εικονίδιο) στο πάνελ ειδοποιήσεων.
Πώς εξαφανίζεται δηλαδή? Εγώ δεν έχω θέμα, δεν πάει κάπου το μυαλό μου στις ρυθμίσεις.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν έχω θέμα με τον φακό.

 

Λογικα έχεις κάποιο widget στυλ Power toggles και ανάβεις από εκεί το φακό. Έπειτα ναι θα εξαφανιστεί το εικονίδιο από την γραμμή πάνω. Αν τον ανοίξεις από πάνω όμως δεν εξαφανίζεται. Δηλαδή λειτουργούν αυτόνομα σε σχέση με άλλα widget.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν έχω θέμα με τον φακό.

 

Λογικα έχεις κάποιο widget στυλ Power toggles και ανάβεις από εκεί το φακό. Έπειτα ναι θα εξαφανιστεί το εικονίδιο από την γραμμή πάνω. Αν τον ανοίξεις από πάνω όμως δεν εξαφανίζεται. Δηλαδή λειτουργούν αυτόνομα σε σχέση με άλλα widget.

.
Πώς εξαφανίζεται δηλαδή? Εγώ δεν έχω θέμα, δεν πάει κάπου το μυαλό μου στις ρυθμίσεις.
Δεν χρησιμοποιω κάποιο widget. Απο το πάνελ ειδοποιησεων όταν πατήσω το φακο να ανάψει είναι οκ και μωλις πατήσω να τον κλείσω χάνεται και επανέρχεται μετα απο λίγο . Δοκιμασα εκτός την temasek την remix , την cm 13 του morning star και την aicp .όλες μου βγάζουν το ίδιο θέμα . στην temasek με idle kernel χάνεται τελείως και στρώνει μονο με restart. Edited by jrgr
Link to comment
Share on other sites

Του temasek με τις ρυθμίσεις του.

 

Θα θελα πολυ να χρηαιμοποιησω στην temasek το πληκτρολόγιο της samsung αλλα δυστυχως δεν νομιζω οτι γινεται..παντως παει πολυ καλα..εχει δωσει συγκεκριμενες ρυθμισεις για τον κερνελ του ο tema;

 

αν μπορει καποιος να δωσει οδηγιες για καποια εφαρμογη για να χρησιμοποιησω με οποιονδηποτε τροπο το spen!!

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Θα θελα πολυ να χρηαιμοποιησω στην temasek το πληκτρολόγιο της samsung αλλα δυστυχως δεν νομιζω οτι γινεται..παντως παει πολυ καλα..εχει δωσει συγκεκριμενες ρυθμισεις για τον κερνελ του ο tema;

 

αν μπορει καποιος να δωσει οδηγιες για καποια εφαρμογη για να χρησιμοποιησω με οποιονδηποτε τροπο το spen!!

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=60707433&postcount=13637

Για το πενακι έχει δώσει λύσεις ο Gggggas δες τα ποστ του.

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=60707433&postcount=13637

Για το πενακι έχει δώσει λύσεις ο Gggggas δες τα ποστ του.

Για καποιο λογο στο ακουστικο bluetooth plantronics παραμορφωνει τον ηχο

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

. Δεν χρησιμοποιω κάποιο widget. Απο το πάνελ ειδοποιησεων όταν πατήσω το φακο να ανάψει είναι οκ και μωλις πατήσω να τον κλείσω χάνεται και επανέρχεται μετα απο λίγο . Δοκιμασα εκτός την temasek την remix , την cm 13 του morning star και την aicp .όλες μου βγάζουν το ίδιο θέμα . στην temasek με idle kernel χάνεται τελείως και στρώνει μονο με restart.

Τελικά είμαι ο μόνος που έχει αυτό το θέμα?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είμαι ο μόνος που έχει αυτό το θέμα?

Εγω οταν πατουσα τον φακο να σβησει εξαφανιζοταν αλα αμα πηγαινα στην διπλανη σελιδα επανερχοταν..

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενα θεμα με titanium. Μου λεει ανεπαρκης χωρος και δεν κανει αντιγραφο ασφαλειας. Εχω 17 gb ελευθερα. Ρουταρισμενος με phronensis 6.1
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις του τιτανιουμ και βάλε να κάνει τα αντίγραφα στην εξωτερική κάρτα μνήμης αν έχεις βέβαια.
Link to comment
Share on other sites

Άλλος με temasek 13.0 και θέμα στο WiFi δεν υπάρχει...; μένει στο opening wifi και μετα τίποτα... crasharoun και τα settings...
Beer Inspiredhttp://briefcase.pathfinder.gr/download/OverClocker_/14396/164008/0/AMD+Rotating+Logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Άλλος με temasek 13.0 και θέμα στο WiFi δεν υπάρχει...; μένει στο opening wifi και μετα τίποτα... crasharoun και τα settings...
Βαλε το τελευταίο modem.
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις του τιτανιουμ και βάλε να κάνει τα αντίγραφα στην εξωτερική κάρτα μνήμης αν έχεις βέβαια.

 

Το καταφερα. Δε ξερω τι σκαλωμα ειχε φαει. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Βαλε το τελευταίο modem.

 

ευχαριστώ για την απόκριση... αλλα... απο που το βρίσκω αυτό; θέλει με odin ή απο twrp recovery το περνάω; ευχαριστώ :)

Beer Inspiredhttp://briefcase.pathfinder.gr/download/OverClocker_/14396/164008/0/AMD+Rotating+Logo.gif
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απόκριση... αλλα... απο που το βρίσκω αυτό; θέλει με odin ή απο twrp recovery το περνάω; ευχαριστώ :)

 

Ουτε με temasek cm 12.1 παιζει το wifi :cry:

Beer Inspiredhttp://briefcase.pathfinder.gr/download/OverClocker_/14396/164008/0/AMD+Rotating+Logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Ουτε με temasek cm 12.1 παιζει το wifi :cry:
Να γράφεις μόνο σε αυτό το θέμα, είδα ότι άλλαξες modem και έχεις θέμα, είσαι σίγουρος ότι το modem πέρασε?

Ανέβασε μια φωτογραφία με το Samsung fhone info

https://www.dropbox.com/s/fvnfcdj3rwrisop/Screenshot_2016-03-16-20-19-03.png?dl=0

Link to comment
Share on other sites

Ανεβηκε η 6.2..οποιος θελει την περναει απο πανω..κατεβαζω και εγκαθιστω!!

 

Edit:μπηκε με dirty flash χωρις κανενα προβλημα..παει πολυ γρηγορα σε σχεση με την 6.1 και idle kernel..μενει να τεσταρω μπαταρια..

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις καποιο link για zip για φλασαρισμα camera s6 για phronesis rom?

Samsung Note 9/Samsung Note 3

Samsung Tab pro 8.4/Samsung Tab 3 7"  

Samsung Tab A 2019 10.1''

 

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις καποιο link για zip για φλασαρισμα camera s6 για phronesis rom?

Γτ δεν περνας ξανα την ρομ απλα να βαλεις την καμερα s6;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

για να γλυτωσω αυτη την διαδικασια ελεγα!

Samsung Note 9/Samsung Note 3

Samsung Tab pro 8.4/Samsung Tab 3 7"  

Samsung Tab A 2019 10.1''

 

Link to comment
Share on other sites

Ανεβηκε η 6.2..οποιος θελει την περναει απο πανω..κατεβαζω και εγκαθιστω!!

 

Edit:μπηκε με dirty flash χωρις κανενα προβλημα..παει πολυ γρηγορα σε σχεση με την 6.1 και idle kernel..μενει να τεσταρω μπαταρια..

 

Πράγματι, προς το παρόν δεν έχει ίχνος λαγκ.

gf768 ->s25 -> sl45 ->T68i ->sx1 ->N72 ->N81 ->OMNIA2 ->SGS3 ->note3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...