Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε ευχαριστω πολυ. το εχω το κινητο εδω και λιγες ημερες και ψαχνω για τα δω τι ακριβως παιζει εχω ζαλιστει:)
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Τι εθνικοτητος ειναι το τηλεφωνο σου;

Εγω παντως,μεχρι αυτη τη στιγμη,δε βλεπω καμια ειδοποιηση για uopdate.(Tηλεφωνο Γαλλικο).

 

Νομιζω κατι απο ινδια? η καποια αραβικη χωρα? κατι τετοιο ειχα βρει καποια στιγμη...

Με τα πολλα απο το update και μετα δεν μπορω να γραψω στην εξωτερικη sdcard.. ξερει κανεις τιποτα;

 

edit...

και μετα το κατεβατο "χαρας" που εγραψα οπως και μετα το σημερινο προβλημα αρχιζω το κραξιμο...τι σκατα εχει παθει η samsung και η γοογλη?

Ειμαι 3 μηνες με 1 απο τα κλασσικα προβληματα που βγηκαν αναβαθμιζωντας σε kitkat... ( Να χανει τα wifi passwords και να πρεπει να τα ξαναπερασω...στο γαμο του καραγκιοζη...)

Απο το update που εγινε προχθες δεν μπορουν οι εφαρμογες να γραφουν στην external sdcard....

Τι θα γινει? με καθε update θα χαλαει κι απο κατι;

Δεν θελω να ξαναμπλεξω με custom rom και εχουν βγει τοσα θεματα..τωρα θα περιμενω αλλους 3-4 μηνες μπας κ φτιαξει η sdcard?

Και οι λυσεις τυπου ...format κλπ απτην αρχη δεν φτιαξαν.. το μονο που δεν εκανα ηταν να περασω οολη την rom μεσω odin...

αλλα πραγματικα βαριεμια να στηνω το κινητο απτην αρχη για αλλη μια φορα και να καταληξω στο να μην εχω αποτελεσμα...

Edited by Dj_Blade

Ποτε θα πα ποτε θα παααρωωω την T28RS

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
αυτο με το wifi το εχω ακουσει....προσωπικα το δικο μου ειναι ιταλικο και δεν εχει χασει ποτε μεχρι στιγμης ρυθμισεις,βεβαια το εχω 15 μερες περιπου,στο μελλον δεν ξερω αν αλλαξει κατι....σας το κανει ρε παιδια συνεχεια η καπου καπου;μηπως εχει προβλημα με συγκεκριμενα ρουτερ;
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με τους κωδικούς στο wifi έχει λυθεί οριστικά με το τελευταίο update.

 

@Dj_Blade Αυτή τη φορά δε φταίει η samsung για το θέμα της ext sd αλλά η google.Τουλάχιστον τις δικές εφαρμογές τις έκανε η samsung να εχουν πρόσβαση για εγγραφή στην κάρτα μνήμης. Αν σε πειράζει πολύ αυτο το θέμα, όπως πείραζε κι εμένα, μπορείς να ρουταρεις και με ένα sd fix να το κανεις παρελθόν.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν πρόβλημα με τους κωδικούς από το Wi-Fi κατεβάστε το instabridge. Εκτός από την δυνατότητα να αποθηκεύει τους κωδικούς των δικών σας Wi-Fi είναι και μια κοινότητα διαμοιρασμού κωδικών. Δηλαδή πάω εγώ σε ένα καφέ παίρνω τον κωδικό και τον ανεβάζω στην κοινότητα. Όταν πάει κάποιος άλλος χρήστης στον ίδιο χώρο η εφαρμογή τον ειδοποιεί ότι έχει τον κωδικό και συνδέεται αυτόματα. Πανέξυπνη και πολύ χρήσιμη!
Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν πρόβλημα με τους κωδικούς από το Wi-Fi κατεβάστε το instabridge. Εκτός από την δυνατότητα να αποθηκεύει τους κωδικούς των δικών σας Wi-Fi είναι και μια κοινότητα διαμοιρασμού κωδικών. Δηλαδή πάω εγώ σε ένα καφέ παίρνω τον κωδικό και τον ανεβάζω στην κοινότητα. Όταν πάει κάποιος άλλος χρήστης στον ίδιο χώρο η εφαρμογή τον ειδοποιεί ότι έχει τον κωδικό και συνδέεται αυτόματα. Πανέξυπνη και πολύ χρήσιμη!

Γαλλικο,απο τις 22 Ιανουαριου,ποτέ δεν ειχε προβλημα με τους κωδικους.:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει τροπος στο s planer να φενονται οι ονομαστικες εορτες?

 

Γνωριζει καποιος κατι παιδια?

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος κατι παιδια?

 

 

Μόνο εάν τις περάσεις στο outlook (με κάποιο file) και μετά συγχρονίσεις με το kies και μεταφερθούν και στο s-planer

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Γαλλικο,απο τις 22 Ιανουαριου,ποτέ δεν ειχε προβλημα με τους κωδικους.:)

 

Ελληνικό με custom rom από την πρώτη βδομάδα ούτε εγώ είχα θέμα ποτέ. Αλλά νομίζω ότι το λέω γι αυτούς που είχαν θέμα. Δεν κάνουμε κόντρα λύσεις δίνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα "θεματάκι" . Ορισμένες φορες , οταν κατεβαζω την status bar , σαν να χανει ( ? ) για λιγο την αφη και πατιεται οτιδηποτε υπαρχει στην status bar οπως να ανοιξει το wifi , να ανοιξουν οι ρυθμισεις , να αλλαξει η φωτεινοτητα κτλ..

 

Συμβαινει σε εσας;

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα "θεματάκι" . Ορισμένες φορες , οταν κατεβαζω την status bar , σαν να χανει ( ? ) για λιγο την αφη και πατιεται οτιδηποτε υπαρχει στην status bar οπως να ανοιξει το wifi , να ανοιξουν οι ρυθμισεις , να αλλαξει η φωτεινοτητα κτλ..

 

Συμβαινει σε εσας;

 

Ναι μου εχει τυχει καποιες φορες σε σημειο να προεπαθω να θυμηθω ποτε εκανα τοσες αλλαγες μαζεμενες...χαχα

Δεν εχω καταλαβει τι το προκαλει αλλα γινεται σπανιως. Φυσικα ειναι σπαστικο αλλα ισχυει...

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν πρόβλημα με τους κωδικούς από το Wi-Fi κατεβάστε το instabridge. Εκτός από την δυνατότητα να αποθηκεύει τους κωδικούς των δικών σας Wi-Fi είναι και μια κοινότητα διαμοιρασμού κωδικών. Δηλαδή πάω εγώ σε ένα καφέ παίρνω τον κωδικό και τον ανεβάζω στην κοινότητα. Όταν πάει κάποιος άλλος χρήστης στον ίδιο χώρο η εφαρμογή τον ειδοποιεί ότι έχει τον κωδικό και συνδέεται αυτόματα. Πανέξυπνη και πολύ χρήσιμη!

 

Δηλαδή αν περάσω απο το σπίτι σου θα μου βγάλει ειδοποίηση οτι υπάρχουν οι κωδικοί σου για να συνδεθώ στο δίκτυο σου;:lol:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν περάσω απο το σπίτι σου θα μου βγάλει ειδοποίηση οτι υπάρχουν οι κωδικοί σου για να συνδεθώ στο δίκτυο σου;:lol:

 

Αν έχω την μ.......α να τους κάνω κοινόχρηστους ναι! Πέρα από την πλάκα είναι φοβερό εργαλείο! Οι μισοί έχουν ανεβάσει κωδικούς από router που έσπασαν κωδικούς :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,μια ερωτηση να κανω,υπαρχει τροπος να βαλω καμια καλη ρομ με μενου σαν του S5 πχ,αλλα χωρις να χασω την εγγυηση?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως γίνεται να παίζει βίντεο με επανάληψη; δηλαδή να βάλω πχ ένα βιντεοκλίπ και να το ξανά αρχίσει από την αρχή μόνο του..
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά εδώ :

http://www.karanik.gr/2012/12/google-calendar.html

 

Ευχαριστω :-)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,μια ερωτηση να κανω,υπαρχει τροπος να βαλω καμια καλη ρομ με μενου σαν του S5 πχ,αλλα χωρις να χασω την εγγυηση?

 

Μπορείς να χρησιμοποίησης xposed και το s5 SystemUI Theme for Note 3 δεν ειναι custom rom αλλά μια αλλαγή θα την δεις .

Υπάρχει και αυτος ο τρόπος αλλα δεν νομίζω να δουλεύει πλέον .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αν έχω την μ.......α να τους κάνω κοινόχρηστους ναι! Πέρα από την πλάκα είναι φοβερό εργαλείο! Οι μισοί έχουν ανεβάσει κωδικούς από router που έσπασαν κωδικούς :)

 

Κι εγω το δουλευω πολυ.Ειναι πολυ καλο μεχρι στιγμης.

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πως γράφουμε με μικρά γιατί μου βγάζει μονο κεφαλαια

Μαλλον μονο στα μηνυματα που τα αλλαζει για να μην εχεις λιγοτερους διαθεσιμους χαρακτηρες. Αν απλ δε βρισκεις πως αλλαζεις σε μικρα γενικα μαλλον εχει μεινει πατημενο το caps lock. Πατα πολλη ωρα το πανω βελακι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έλυσα με το Swift key, αλλά μου κάνει διακοπή στον Chrome, όταν ανοίγω μια ιστοσελίδα μέσω του Facebook και διακοπή του play store, όταν ανοίγω σε οριζόντια προβολή μια φωτογραφία εφαρμογής
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2 βδομάδες και οχι σε καθημερινή βάση η κάμερα δεν ανταποκρίνεται.

Εχω 4.4.2.

Οταν κάνω restart μετα στρώνει.Γνωρίζει κάποις φίλος τι μπορεί να συνμβαίνε?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...