Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τώρα παρατήρησα οτι μου εμφανίζει κάτι γραμμές στην κάμερα με ανοιχτό το wifi. Το εμφανίζει και σε άλλους;

 

Σε όλους μπορώ να σου πω. Κιτ κατ έχεις;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή; Έφτιαξε η κάμερα;
Μάλλον το κάνει σε κάποιες συσκευές, σε εμένα δεν το έκανε στα 4.3 ούτε τώρα που το δοκίμασα.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το κάνει σε κάποιες συσκευές, σε εμένα δεν το έκανε στα 4.3 ούτε τώρα που το δοκίμασα.

 

Ούτε σε εμένα με 4.3 Πήγα και δίπλα, σχεδόν πάνω, στο router και πάλι δεν έχει κανένα θέμα. Κάτω από ποιές συνθήκες το κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με αυτό το update με τα ελληνικά. Πότε έρχεται;;;; Άντε γιατί εδώ τα λέμε. ..με τον Χριστοδούλου ξηρό και σκέφτεται ο άνθρωπος να στείλει ένα δεματάκι προς τη Samsung Hellas...αν αργήσουν κι άλλο. ..χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε εμένα με 4.3 Πήγα και δίπλα, σχεδόν πάνω, στο router και πάλι δεν έχει κανένα θέμα. Κάτω από ποιές συνθήκες το κάνει?

 

σε χαμηλό φωτισμό το κάνει και με ανοιχτό το wifi.

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με αυτό το update με τα ελληνικά. Πότε έρχεται;;;; Άντε γιατί εδώ τα λέμε. ..με τον Χριστοδούλου ξηρό και σκέφτεται ο άνθρωπος να στείλει ένα δεματάκι προς τη Samsung Hellas...αν αργήσουν κι άλλο. ..χαχαχα

 

Αραξε φίλε Κυριακάτικα! εδω δεν εχουν παρει ακομα Γαλλοι, Γερμανοί, και Αγγλοι! Μη βιάζεστε στο Ελλάντα!

 

Ουτε εγω εχω θεμα με wifi και καμερα! ειμαι 4.3 ακομα:ninja:

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Oυτε εγω προβλημα με την καμερα ...το δοκιμασα και με χαμηλο φωτισμο και κανονικα ολα φαινεται να λειτουργουν ενταξει
Link to comment
Share on other sites

Μόλις διαπίστωσα ότι το wifi δεν λειτουργεί δεν δέχεται τα, passwords Είναι ηλιθιοι στη Samsung???????????????????????

 

δεν εχω n3 αλλα το n2. πειραματιζομαι ομως με 4.4.2. επειδη εχω ενα συγκεκριμενο προβλημα (με κλησεις ) γουγλαρα και διαβασα οτι σε nexus μετα απο αναβαθμιση σε 4.4.2 εχουν προβλημα με το wifi. δεν παιρνει τα password. οποτε μαλον φταιει πρωτα η google και μετα η samsung.

Link to comment
Share on other sites

τώρα παρατήρησα οτι μου εμφανίζει κάτι γραμμές στην κάμερα με ανοιχτό το wifi. Το εμφανίζει και σε άλλους;

Γινε λιγο πιο σαφης. Εννοεις οταν απλα βλεπεις απο καμερα ή οταν τραβηξεις τη φωτογραφια;;;

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί πάλι αυτό με τις γραμμές.

Εμφανίζονται μόνο στην οθόνη (και όχι στην τελική αποθηκευμένη φωτογραφία), όταν το κινητό είναι κοντά σε ρουτερ και υπάρχει μεταφορά δεδομένων.

 

Νομίζω είχε διορθωθεί με τα καινούρια firmware, χωρίς όμως να είμαι 100% σίγουρος για την μνήμη μου..

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου έκανε Το εξής bug : άνοιξα την Κάμερα από Την οθόνη Κλειδώματος τράβηξα βίντεο κανονικά και μόλις πήγα να το δω από την συλλογή, κόλλησε η συλλογή και δεν άνοιγε και αναγκάστηκα να κάνω επανεκκίνηση.
Link to comment
Share on other sites

ρερ παιδιά έχει κανεις απο σας ακόμη πρόβλημα με το google play services ? εμένα έιχε σταματησει για 2-3 μέρες και τώρα ξανάρχισε να μου τρωέι μπαταρία! ηρθε και σε μένα η αναβάθμιση σε γερμανικό να την βάλω λέτε ?
GSXR 1000 K8 - Galaxy NOTE 3 - DELL XPS 12
Link to comment
Share on other sites

ρερ παιδιά έχει κανεις απο σας ακόμη πρόβλημα με το google play services ? εμένα έιχε σταματησει για 2-3 μέρες και τώρα ξανάρχισε να μου τρωέι μπαταρία! ηρθε και σε μένα η αναβάθμιση σε γερμανικό να την βάλω λέτε ?

 

αν λες την κιτ κατ να την βάλεις για να δεις ότι γίνετε ακόμα καλύτερο το θηρίο σου.

Και με την ευκαιρία θα φτιάξει και το ντρειν.

Link to comment
Share on other sites

αν λες την κιτ κατ να την βάλεις για να δεις ότι γίνετε ακόμα καλύτερο το θηρίο σου.

Και με την ευκαιρία θα φτιάξει και το ντρειν.

 

Ναι για την κιτ κατ εννοω λογικα αυτο ειναι το update γιατι ειναι 350 μεγκα... thanx for the info

GSXR 1000 K8 - Galaxy NOTE 3 - DELL XPS 12
Link to comment
Share on other sites

Κατι που πρόσεξα σήμερα και μου εκανε εντύπωση ειναι οτι το σημα του wifi που πιανει το κινητο εδω στο σπίτι επηρεάζεται πολυ απο το πως το κραταω.

 

Σε landscape κρατώντας το με τα δυο χερια το χερι που καλύπτει το πανω μερος του κινητου οταν το βαζω μου ριχνει το σημα κατα δυο μπαρες η και τρεις. Απο τερμα παει στη μια η στις δυο. Οταν κανω το ιδιο τεστ σε portrait και βαλω το χερι μου στο πανω μερος του κινητού πέφτει επίσης.

 

Το παρατηρείτε κι εσεις?

 

Ισως να ειναι και φυσιολογικό και να το κανουν ολα τα κινητά απλα να μην το έχω προσέξει.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος πως μπορω να προσθεσω την καμερα στην οθονη κλειδωματος? Με κιτ κατ ειμαι.

 

Καλημέρα πας ρυθμίσεις, συσκευή, κλείδωμα οθόνης, συντομεύσεις και πατάς κάμερα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πας ρυθμίσεις, συσκευή, κλείδωμα οθόνης, συντομεύσεις και πατάς κάμερα

 

Καλημερα,δεν υπαρχει η επιλογη "Συντομευσεις" στην οθονη κλειδωματος σε μενα. Η συσκευη μου ειναι ολλανδικη δν ξερω αν παοζει καποιο ρολο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,δεν υπαρχει η επιλογη "Συντομευσεις" στην οθονη κλειδωματος σε μενα. Η συσκευη μου ειναι ολλανδικη δν ξερω αν παοζει καποιο ρολο...

 

Δεν σου βγαζει αυτο;σιγουρα εχεις 4.4.2;

Ξύπνησε σ' έναν εφιάλτη αλλά δεν θυμάται να κοιμήθηκε
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν πρέπει να είναι κλειδωμένο με κωδικό αλλα με την επιλογή κίλυση για κλείδωμα οθόνης, αλλιώς νομίζω δεν εμφανίζεται αυτή η επιλογή.
Link to comment
Share on other sites

Κατι που πρόσεξα σήμερα και μου εκανε εντύπωση ειναι οτι το σημα του wifi που πιανει το κινητο εδω στο σπίτι επηρεάζεται πολυ απο το πως το κραταω.

 

Σε landscape κρατώντας το με τα δυο χερια το χερι που καλύπτει το πανω μερος του κινητου οταν το βαζω μου ριχνει το σημα κατα δυο μπαρες η και τρεις. Απο τερμα παει στη μια η στις δυο. Οταν κανω το ιδιο τεστ σε portrait και βαλω το χερι μου στο πανω μερος του κινητού πέφτει επίσης.

 

Το παρατηρείτε κι εσεις?

 

Ισως να ειναι και φυσιολογικό και να το κανουν ολα τα κινητά απλα να μην το έχω προσέξει.

Όλα τα κινητά το κάνουν ,εδώ και καιρό .Βέβαια είναι λάθος να κρίνεις μόνο από τις μπάρες του σήματος.Ένα πρόγραμμα σαν το wi fi analyzer είναι πιο αξιόπιστο.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...