Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με εβγαλε σε μια οθονη που δειχνει το εικονιδιο android και λει downloadin do not turn off target αυτο ειναι???

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντάξει ωραία το κάνα μετά πως το επαναφέρω

 

κρατας πατημενο το power

Link to comment
Share on other sites

με εβγαλε σε μια οθονη που δειχνει το εικονιδιο android και λει downloadin do not turn off target αυτο ειναι???

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντάξει ωραία το κάνα μετά πως το επαναφέρω

 

Πάτα το bower button .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα προγραμμα διαχειρισης pdf γραφουν τις αλλαγες στο προγραμμα ή στο αρχειο? Διαβαζα ενα pdf στο pdf max, μετα το ανοιξα στο ezpdf και οι υπογραμμισης που εκανα δεν υπηρχαν. Εχω θελω ενα προγραμμα που οτι τροποποιησει να κανω να γινονται μονιμες.

 

Ξερει κανεις τι παιζει?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας κι απο μενα. Εδώ και λίγες ώρες είμαι ιδιοκτήτης ενός τέρατος με την καλή πάντα έννοια , και έχω μία απορία. Προστατευτική ζελατίνα οθόνης έχετε βάλει; Σας βολεύει με το πενάκι; έβαλα μία και δεν γλιστράει καλά και την έβγαλα. Νομίζω οτι θέλει πάτημα περισσότερο και δεν ανταποκρίνεται καλά η πέννα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sorry που ποστάρω εδώ αλλά το ψάχνω τόση ώρα και δεν το βρίσκω. Ποια είναι αυτή η εφαρμογή που μας δείχνει αν το κινητό μας φορτίζει με τα σωστά amber; είμαι σίγουρος ότι κάπου εδώ το είχα δει. Edited by xrtc7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας κι απο μενα. Εδώ και λίγες ώρες είμαι ιδιοκτήτης ενός τέρατος με την καλή πάντα έννοια , και έχω μία απορία. Προστατευτική ζελατίνα οθόνης έχετε βάλει; Σας βολεύει με το πενάκι; έβαλα μία και δεν γλιστράει καλά και την έβγαλα. Νομίζω οτι θέλει πάτημα περισσότερο και δεν ανταποκρίνεται καλά η πέννα.

 

Εχω βαλει τις samsung..αν εξαιρεσεις τις δαχτυλιες ειναι μια χαρα...και με το πενακι λειτουργει μια χαρα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sorry που ποστάρω εδώ αλλά το ψάχνω τόση ώρα και δεν το βρίσκω. Ποια είναι αυτή η εφαρμογή που μας δείχνει αν το κινητό μας φορτίζει με τα σωστά amber; είμαι σίγουρος ότι κάπου εδώ το είχα δει.

 

 

 

Galaxy charging current το κατεβαζεις από το play

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε ότι κινδυνεύει πολύ αν δεν του βάλω screen protector;

Πάντως πρόκειται για ότι καλύτερο έχω πιάσει.στα χέρια μου από πλευράς δυνατοτήτων . Απλά κορυφαίο. Ερχομαι από 2 έτη iphone. Το τόλμησα και δεν το μετανιώνω. Το συνιστώ ανεπιφύλαχτα σε επαγγελματίες.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε ότι κινδυνεύει πολύ αν δεν του βάλω screen protector;

Πάντως πρόκειται για ότι καλύτερο έχω πιάσει.στα χέρια μου από πλευράς δυνατοτήτων . Απλά κορυφαίο. Ερχομαι από 2 έτη iphone. Το τόλμησα και δεν το μετανιώνω. Το συνιστώ ανεπιφύλαχτα σε επαγγελματίες.

 

 

Καλητερα να του βάλεις μια προστασία πότε δεν ξέρεις

 

να ξέρεις η μεμβράνες πάντα στην αρχή 1 - 2 μέρες κολλάνε λίγο μετά όμως γίνονται ποιο λείες βέβαια σαν αίσθηση δεν φτάνουν πότε το γυαλί αν είναι αρκετά καλή

Link to comment
Share on other sites

το κινητό όταν το συνδέω στο Kies γιατί τα τελευταία 3 γράμματα δίπλα από το csc είναι CYO ?εφόσον το κινητό είναι france orange (έτσι έγραφε στο κουτί? δεν θα έπρεπε να έχει τα αντίστοιχα γράμματα?
Link to comment
Share on other sites

το κινητό όταν το συνδέω στο Kies γιατί τα τελευταία 3 γράμματα δίπλα από το csc είναι CYO ?εφόσον το κινητό είναι france orange (έτσι έγραφε στο κουτί? δεν θα έπρεπε να έχει τα αντίστοιχα γράμματα?

 

Κι εμενα orange Γαλλικο ειναι αλλα στο kies μου δειχνει (FMT). Μεταχειρισμενο το πηρες η καινουργιο;

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα orange Γαλλικο ειναι αλλα στο kies μου δειχνει (FMT). Μεταχειρισμενο το πηρες η καινουργιο;

 

καινούργιο από το kaisershop

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω απο εκει το πηρα αλλα δεν μου συμβαινει κατι τετοιο..

 

Στην περίπτωση έτυχα?...και στο kies το Pda:mj7 phone:mj7 csc:mj4(CYO) αλλά πραγματικά δεν ξέρω γιατί...

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει τις samsung..αν εξαιρεσεις τις δαχτυλιες ειναι μια χαρα...και με το πενακι λειτουργει μια χαρα..

 

Tempered glass μια φορά και ξεμπερδεύεις ούτε πρόβλημα με πένα ούτε να αισθάνεσαι πλαστικό ......

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα,

Τελικα ενεδωσα και εβαλα την τελευταια Πολωνικη Ρομ με odin 3.09 Και update bootloader.Πολυ ευκολη διαδικασια.:rolleyes:

Οντως δεν αλλαξε το CSC ( Παραμενει Γαλλικο XEF) το κινητο δειχνει σαφες πιο "snappy" και smooth και το βασικο 2.71gb διαθεσιμη RAM!! :D :D

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/High-Quality-2-5D-8-9H-Tempered-Glass-Protection-Screen-For-Samsung-Note-Note3-/291002039956?ssPageName=ADME:L:OC:DE:3160

παρηγγειλα αυτo τo tempered glass apo ebay.εκανε να ερθει 5 εργασιμες.πανευκολη τοποθετηση και τελεια αφη....

και αρκετα οικονομικη

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/High-Quality-2-5D-8-9H-Tempered-Glass-Protection-Screen-For-Samsung-Note-Note3-/291002039956?ssPageName=ADME:L:OC:DE:3160

παρηγγειλα αυτo τo tempered glass apo ebay.εκανε να ερθει 5 εργασιμες.πανευκολη τοποθετηση και τελεια αφη....

και αρκετα οικονομικη

 

Φιλε μου το παρηγγειλα. Πως περνιέται; Την διαδικασια εννοω.

TCe
Link to comment
Share on other sites

Είχαμε κάνει 1 κουβέντα Πριν λίγο καιρό εδώ σχετικά με τη προσφορά των 2 χρόνων όταν παίρνεις note στο Dropbox.

Τους έστειλα λοιπόν ερώτηση για τυχόν ανανέωση της διάρκειας της προσφοράς των 2 ετών αν πάρεις άλλη συσκευή Samsung και η απάντηση τους ήταν η παρακάτω.

John, Feb 18 02:08 AM:

Hi Manos,

 

Thank you for writing in.

 

Unfortunately, multiple promotions of the same type cannot be stacked on one account.

 

We cannot redeem multiple credits for one account, but you are welcome to give the credit to a friend or family member so that they can redeem the promotional space. They can do so by logging into their account from the eligible device.

 

I am sorry for the inconvenience.

 

Best,

John

 

Οπότε όποιος θέλει να πάρει πάλι 2 χρόνια προσφορά πρέπει να φτιάξει άλλο λογαριασμό δυστυχώς!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το παρηγγειλα. Πως περνιέται; Την διαδικασια εννοω.

 

εχει ενα μαντηλακι με οινοπνευμα.το καθαριζεις πολυ καλα να μην εχει σκονη η οθονη.μετα εχει ενα πανακι στεγνο το σκουπιζεις.και μετα κοιτας να το κεντραρεις καλα στο κουμπι το κεντρικο και σιγα σιγα τοακουμπας στην οθονη.και μετα αυτο κολλαει μονο του επανω,το βλεπεις σιγα σιγα εφαπτει και φαινεται σαν τζαμακι κανονικο.πανευκολο ειναι μην το φοβασαι

Link to comment
Share on other sites

Κατσε συγγνώμη δλδ εγω που στη ληξη σχεδον των 2 ετών πηρα δευτερο Galaxy δε θα εχω τωρα μπροστά μου αλλα δυο χρονια με dropbox 50giga? Ηδη μου εκανε εντύπωση που δεν εγιναν 100 gb τα 50για αυτο το μικρο διαστημα που κανουν overlap οι προσφορές. Τωρα λενε οτι δε θα ανανεωθει κιολας για τα επομενα δυο?
Link to comment
Share on other sites

Κατσε συγγνώμη δλδ εγω που στη ληξη σχεδον των 2 ετών πηρα δευτερο Galaxy δε θα εχω τωρα μπροστά μου αλλα δυο χρονια με dropbox 50giga? Ηδη μου εκανε εντύπωση που δεν εγιναν 100 gb τα 50για αυτο το μικρο διαστημα που κανουν overlap οι προσφορές. Τωρα λενε οτι δε θα ανανεωθει κιολας για τα επομενα δυο?

 

Έτσι είναι, το λέει καθαρά στην απάντηση του.

Δύο?? Μακάρι να ήταν μόνο 2!

Εγώ που έχω πάρει πολύ περισσότερα τι να πω!!

Όποιος θέλει νέα 50 απλά φτιάχνει νέο λογαριασμό απ'την αρχή μέσα απ'τη νέα του συσκευή.

Μη πρακτικό βέβαια αλλά έτσι δυστυχώς δουλεύουν απ'ότι φάνηκε απ'την απάντηση τους.

Τουλάχιστον μου λύθηκε η απορία καθώς τόσο καιρό δεν είχα δει να αναφέρει κανένας κάτι!

Θα ανέβαζα και sc από το mail αλλά και μένα για ένα περίεργο λόγο δε μου ανεβάζει το tapatalk εδώ και δύο μέρες.

Το διάβασα και σε άλλο ένα παιδί που είχε πρόβλημα πάλι με note3, ξέρει κανείς τίποτα γι'αυτό?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...