Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσωπικά όχι, δεν έχω ενεργοποιήσει powersave, αλλά ακόμα και σε αυτή την περίπτωση γιατί να επηρεαστούν και να απενεργοποιηθούν συγκεκριμένες μόνο επιλογές συγχρονισμού του google account?
Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχετε πατήσει το power saving;

 

 

Και εγω δεν εχω εξοικονομηση ενεργειας και μετα απο χρονικο διαστημα δεν λειτουργει το air gesture. Πρεπει να κλεισω και να ανοιξω το εικονικο διακοπτακι του για να ξαναλειτουργησει

Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο να μου εξηγήσει κάποιος τί γίνεται με την τελευταία ενημέρωση λογισμικού (android); Είμαι με την 4.3 σε αγγλικό note 3. Έχει βγει η 4.4? Αν ναι, πώς την εγκαθιστώ; Μέσω της ενημέρωσης λογισμικού, μου βγάζει ότι είμαι με την πιο πρόσφατη...
Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο να μου εξηγήσει κάποιος τί γίνεται με την τελευταία ενημέρωση λογισμικού (android); Είμαι με την 4.3 σε αγγλικό note 3. Έχει βγει η 4.4? Αν ναι, πώς την εγκαθιστώ; Μέσω της ενημέρωσης λογισμικού, μου βγάζει ότι είμαι με την πιο πρόσφατη...

 

Έχει βγει αλλά θα πρέπει να περιμένεις τη σειρά σου.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω δεν εχω εξοικονομηση ενεργειας και μετα απο χρονικο διαστημα δεν λειτουργει το air gesture. Πρεπει να κλεισω και να ανοιξω το εικονικο διακοπτακι του για να ξαναλειτουργησει

 

Αν έχω καταλάβει σωστά το air gesture για να λειτουργήσει πρέπει το τηλέφωνο να είναι οριζόντια, δηλαδή τοποθετημενο σε τραπέζι ή κάποια άλλη οριζόντια επιφάνεια. Μήπως το δοκιμάζεις σε άλλη θέση, γιατί τότε δεν θα δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχω καταλάβει σωστά το air gesture για να λειτουργήσει πρέπει το τηλέφωνο να είναι οριζόντια, δηλαδή τοποθετημενο σε τραπέζι ή κάποια άλλη οριζόντια επιφάνεια. Μήπως το δοκιμάζεις σε άλλη θέση, γιατί τότε δεν θα δουλεύει.

 

Δέν ισχύει εμένα δουλεύει κανονικά όταν το κρατάω με το ένα χέρι και κάνω κινήσεις με το άλλο

Link to comment
Share on other sites

Παιδία είναι δυνατόν να βγάζω τη συσκευή από τον φορτιστή να την ανοίγω μετά από πλήρη φόρτιση και να έχω 98%; ρωτάω γιατί σε άλλες συσκευές που είχα δε γινόταν ποτέ αυτό! Επίσης τα πρώτα 10% φεύγουν σαν νερό!

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία είναι δυνατόν να βγάζω τη συσκευή από τον φορτιστή να την ανοίγω μετά από πλήρη φόρτιση και να έχω 98%; ρωτάω γιατί σε άλλες συσκευές που είχα δε γινόταν ποτέ αυτό! Επίσης τα πρώτα 10% φεύγουν σαν νερό!

Μου συμβαίνει και εμένα ενίοτε.Δεν ασχολούμαι , η μπαταρία κρατά όσο θέλω.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Πηρα το νοτελι χθες και θέλω να ρωτήσω το 4g είναι διαθέσιμο γιατί εως τώρα εχω δει μεχρι H+.

Μηπως πρεπει να περασω απο γερμανο να το ενεργοποιήσουν;

Link to comment
Share on other sites

Πηρα το νοτελι χθες και θέλω να ρωτήσω το 4g είναι διαθέσιμο γιατί εως τώρα εχω δει μεχρι H+.

Μηπως πρεπει να περασω απο γερμανο να το ενεργοποιήσουν;

 

Ναι θέλει μια αίτηση.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Παιδία είναι δυνατόν να βγάζω τη συσκευή από τον φορτιστή να την ανοίγω μετά από πλήρη φόρτιση και να έχω 98%; ρωτάω γιατί σε άλλες συσκευές που είχα δε γινόταν ποτέ αυτό! Επίσης τα πρώτα 10% φεύγουν σαν νερό!

 

Εμενα,παει στο 99,και πραγματι τρεχει η εκφορτιση γρηγορα.

Θα δουμε τι θα γινεται με την 4.4.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ενα calibration στην μπαταρία και λογικά θα στρώση.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ενα calibration στην μπαταρία και λογικά θα στρώση.

 

Πώς κάνουμε calibration;

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Πώς κάνουμε calibration;

 

Άστο καλύτερα. Θέλει ρουτ.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

1. Let the phone battery run out of charge, wait until it turns off because of low battery.

2. Charge the phone fully without turning on your phone.

3. Once it is fully charged, turn it on and leave it untouched for 30 minutes.

4. Again plug in the charger and allow it to charge for another 30 minutes, don’t use it in between.

5. Once the battery is fully charged, unplug it and your battery is now calibrated.

Link to comment
Share on other sites

1. Let the phone battery run out of charge, wait until it turns off because of low battery.

2. Charge the phone fully without turning on your phone.

3. Once it is fully charged, turn it on and leave it untouched for 30 minutes.

4. Again plug in the charger and allow it to charge for another 30 minutes, don’t use it in between.

5. Once the battery is fully charged, unplug it and your battery is now calibrated.

 

Ευχαριστώ! Ελπίζω να κάνει δουλειά! Όχι ότι έχω πρόβλημα αλλά μου τη σπάει να το ανοίγω από φόρτιση και να μου λέει 98%

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να εχω μεσα στο Knox το action memo η κατι αντιστοιχο να γραφω καποια notes?

Δεν υπαρχει τιποτα απο αυτα μεσα στο knox.

 

thanks.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους μόλις σήμερα αγόρασα το νοτε 3 και θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις πόσες ώρες χρειάζεται η πρώτη φόρτιση και κάτι ακόμα που παρατήρησα με το πενάκι δεν το βλέπω να ρολάρει πολύ εύκολα θέλει παραπάνω πίεση από το κανονικό πιστεύω για να δουλέψει και κάπου κάπου δεν πιάνει και επειδή είναι καινούριο το κινητό τι πρέπει να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Νέα απο το μέτωπο.

Έγινε αντικατάσταση συσκευής με σφραγισμένη ελληνική (το δικό μου ήταν hungary)!!! (9 ημέρες στο σέρβις, ευτυχώς το καινούριο είναι οκ χωρίς γραμμές!!!)

Αντε τώρα να περιμένουμε το kit kat....

Link to comment
Share on other sites

Νέα απο το μέτωπο.

Έγινε αντικατάσταση συσκευής με σφραγισμένη ελληνική (το δικό μου ήταν hungary)!!! (9 ημέρες στο σέρβις, ευτυχώς το καινούριο είναι οκ χωρίς γραμμές!!!)

 

Άξιζε η αναμονή σου

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Νέα απο το μέτωπο.

Έγινε αντικατάσταση συσκευής με σφραγισμένη ελληνική (το δικό μου ήταν hungary)!!! (9 ημέρες στο σέρβις, ευτυχώς το καινούριο είναι οκ χωρίς γραμμές!!!)

Αντε τώρα να περιμένουμε το kit kat....

 

αντε επιτέλους καλορίζικο

Link to comment
Share on other sites

Νέα απο το μέτωπο.

Έγινε αντικατάσταση συσκευής με σφραγισμένη ελληνική (το δικό μου ήταν hungary)!!! (9 ημέρες στο σέρβις, ευτυχώς το καινούριο είναι οκ χωρίς γραμμές!!!)

Αντε τώρα να περιμένουμε το kit kat....

 

Πολύ καλά νέα μπράβο! Είχε περάσει η περίοδος DOA; Σε ποια αντιπροσωπεία το πήγες αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...