Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο μονος πραγματικος λογος δεν εχει να κανει με την εκδοση του αντροιντ αλλα με την απιστευτη οθονη του.

Εγώ πάντως που πήγα στο πλαίσιο, έβαλα φουλ φωτεινότητα και σύγκρινα τις δύο οθόνες με ίδιες φωτογραφίες, δε θα λεγα ποτέ ότι λόγος αλλαγής είναι η οθόνη!! Η ποιότητα κατασκευής, ναι, το πιο καινούριο hw, ναι.. Αλλα η οθόνη όχι!! Ελάχιστες διάφορες!!

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

σχετικά με την αναβάθμιση της πολωνικής δεν βλέπω κατι νεο να εχει προστεθει. Προφανως θα διορθωνει μικρα bug ή αλλα μικροπροβληματα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που πήγα στο πλαίσιο, έβαλα φουλ φωτεινότητα και σύγκρινα τις δύο οθόνες με ίδιες φωτογραφίες, δε θα λεγα ποτέ ότι λόγος αλλαγής είναι η οθόνη!! Η ποιότητα κατασκευής, ναι, το πιο καινούριο hw, ναι.. Αλλα η οθόνη όχι!! Ελάχιστες διάφορες!!

Η διαφορα ειναι στο πραγματικα μαυρο χρωμα.

Link to comment
Share on other sites

Μια διαφορά που υπάρχει είναι στη μπάρα ειδοποιήσεων που μέχρι τώρα υπήρχε μόνο ήχος και δόνηση, τώρα προστέθηκε και η σίγαση=αθόρυβο. Και λογικά και bug,αν κι εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα. Edited by mfragi
Link to comment
Share on other sites

Αντε να δούμε τι ψάρια θα πιάσει και αυτή.Downloading.....

 

Edit: μαύρα τα μαντάτα,απο οτι φαίνεται εχει ακόμη τον παλιό κέρνελ

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Μια διαφορά που υπάρχει είναι στη μπάρα ειδοποιήσεων που μέχρι τώρα υπήρχε μόνο ήχος και δόνηση, τώρα προστέθηκε και η σίγαση=αθόρυβο. Και λογικά και bug,αν κι εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα.
Μπορείς να πείς τι έκδοση κέρνελ σου γράφει?

 

Και μην ξεχάσεις να ενημερώσεις. :)
Εννοείται :)
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πείς τι έκδοση κέρνελ σου γράφει;

 

Ψάρεψα αυτό το screenshot από xda.

Και για όσους ενδιαφέρονται το νέο επίσημο firmware lolipop είναι εδώ ενώ εδώ είναι ένα link για γρήγορο κατέβασμα από mega. :)

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή αδέρφια! Θέλω να πιστεύω ότι πλησιάζει η έλευση της lollipop! Έχει βγει σε πολλά branded αρα μάλλον κοντεύουμε! Βέβαια έχω γίνει ψιλοπαρανοϊκός, κοιταω αν έχει βγει 4 φορές την ημέρα!

εγώ που κοιτάω κάθε ώρα τι είμαι......χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ψάρεψα αυτό το screenshot από xda.

Και για όσους ενδιαφέρονται το νέο επίσημο firmware lolipop είναι εδώ ενώ εδώ είναι ένα link για γρήγορο κατέβασμα από mega. :)

Καλησπέρα, έχω αγγλικό βονταφον και κατέβασα το λινκ από μέγα... ΤΟ περνάω μέσω όντιν κανονικά η έχει κάποιο θέμα????

Link to comment
Share on other sites

Ειχα παλαιότερα το note 4 σε λευκο. Μαρεσε περισσότερο απο το μαυρο ετσι που το ειχα λευκό και μεταλλικο εκανε καλη αντιθεση. Ομως το εβαλα διπλα διπλα σε note 3 και δυσκολευομουν να δω διαφορα στις οθονες (με ιδια wallpaper). Σχεδον το ιδιο τα εβλεπα. Και τα 2 γρήγορα. Σουταρα το 4αρι και πήρα το 3αρι και κρατησα παρα πολλά λεφτα. Για τη διαφορά τιμης μια χαρα το πλαστικο! Απλα αλλαζω κινητά συνέχεια και θελω αυτη την αισθητικη αλλαγη με τη lollipop ειναι ψυχολογικό.... Ανωμαλία
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω αγγλικό βονταφον και κατέβασα το λινκ από μέγα... ΤΟ περνάω μέσω όντιν κανονικά η έχει κάποιο θέμα????

 

Δεν την έχω φλασάρει ακόμα, για να πω εντυπώσεις (δεν έχω windows και odin στον υπολογιστή μου), αλλά η διαδιακασία του φλασαρίσματος είναι η γνωστή. Οδηγίες εδώ. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα και θα ηθελα την βοηθεια σας, αν γνωριζει καποιος. Δουλευω το dropbox εδω και καιρο και παρατηρησα τον τελευταιο μηνα οτι δεν μου δειχνει τα αρχεια που βαζω μεσα σε φακελλους που δημιουργω. Ενω στον υπολογιστη φαινονται ολα κανονικα, στο note φαινονται οι φακελλοι, αλλα ειναι άδειοι. Δοκιμασα να κανω sign out και μετα sign in, καταργησα την τελευταια εκδοση και μετα την ξανακατεβασα, αλλα τιποτα!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Αντιμετωπιζω το εξης προβλημα και θα ηθελα την βοηθεια σας, αν γνωριζει καποιος. Δουλευω το dropbox εδω και καιρο και παρατηρησα τον τελευταιο μηνα οτι δεν μου δειχνει τα αρχεια που βαζω μεσα σε φακελλους που δημιουργω. Ενω στον υπολογιστη φαινονται ολα κανονικα, στο note φαινονται οι φακελλοι, αλλα ειναι άδειοι. Δοκιμασα να κανω sign out και μετα sign in, καταργησα την τελευταια εκδοση και μετα την ξανακατεβασα, αλλα τιποτα!

έχεις ενεργοποιήσει τον συγχρονισμό?

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα τον εχω ενεργοποιησει. Τους φακελλους τους φτιαχνει, το περιεχομενο δεν δείχνει. Τις φωτο ας πουμε, τις κανει κανονικα upload.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα εγκατάσταση το 2ο μικρό update της πολονικης lollipop.49mb.

πλέον υπάρχει η σιγάσή.όπως και μια καινούργια επιλογή 'πάντα διακοπη'.

μια ερώτηση πρέπει να κάνω εκκαθάριση της cache τώρα? ?

Samsung Note 9/Samsung Note 3

Samsung Tab pro 8.4/Samsung Tab 3 7"  

Samsung Tab A 2019 10.1''

 

Link to comment
Share on other sites

Ψάρεψα αυτό το screenshot από xda.

Και για όσους ενδιαφέρονται το νέο επίσημο firmware lolipop είναι εδώ ενώ εδώ είναι ένα link για γρήγορο κατέβασμα από mega. :)

 

 

Γνωρίζει κανείς τι διορθώσεις έχει;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...