Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή να μην ανησυχώ που εχω την 4.4.2. Σωστά? :)

 

Όχι. Όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε. Όσοι δεν βάλαμε χειροκίνητα με ρομς κτλ δηλαδή και περιμένουμε την επίσημη

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

και να φανταστείς την έχουν πάρει τα s4 9506....υπομονή!

 

Σε λιγο θα την πάρει και το Motorola milestone, που το είχα πριν απο 3 χρόνια. Εχει αλλα τώρα να ασχολείται η Σαμσουνγκ. Alpha series , note 4 and off course s6 and s6 edge

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πιο είναι το πρόβλημα που δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν και σταμάτησαν να δίνουν τα update lolipop στο note 3?
Link to comment
Share on other sites

Ε καλά δεν είναι οτι έχουν πάρει τα υπόλοιπα και έμεινε πίσω το note 3. Ούτε το s5 ούτε το note 4 έχει πάρει ακόμα

Όλοι έχουμε μαζευτεί παρέα για να δούμε ταινία σε κάποιο φιλικό σπίτι.Όλοι έχουμε βαρεθεί να μαλώνουμε για το ποια ταινία θα δούμε.Για αυτό δημιουργήσαμε το Buddy Movie Night Reviews ένα blog με reviews σφηνάκια.

http://buddymovienight.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

το πολωνικό note 4 exynos και το γερμανικό note 4 snapdragon έχουν πάρει εδώ και 20 μέρες lolipop...όσο για το δικό μας έχουν πάρει 11 χώρες lolipop αλλά έχουν σταματήσει 5 μέρες να δίνουν στα υπόλοιπα!
Link to comment
Share on other sites

Ε καλά δεν είναι οτι έχουν πάρει τα υπόλοιπα και έμεινε πίσω το note 3. Ούτε το s5 ούτε το note 4 έχει πάρει ακόμα

Ίσως έτσι να πιέζουν σπρώχνοντας αγοραστές στο S6.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω αν καποιος απο εδω γνωριζει αν θα μπει ultra power saving mode στην ερχομενη αναβαθμηση σε lolipop... Υπαρχει στην πολονικη?
The quieter you become, the more you are able to hear...
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτησω αν καποιος απο εδω γνωριζει αν θα μπει ultra power saving mode στην ερχομενη αναβαθμηση σε lolipop... Υπαρχει στην πολονικη?

 

Υπάρχει. :)

Link to comment
Share on other sites

Πού ρε παιδιά;

 

Έχω την Aryamod rom εδώ και καιρό και το έχω. Είναι βασιμένη στο δεύτερο leak που είναι νεότερο firmware από την επίσημη πολωνική αλλά δεν θυμάμαι αν υπάρχει στην επίσημη πολωνική, στο δεύτερο leak ή το πρόσθεσε ο dev της ρομ. Πίστευα ότι υπάρχει και στην official.

Edited by kouros17
Link to comment
Share on other sites

Έχω την Aryamod rom και το έχω. Είναι βασιμένη στο δεύτερο leak που είναι νεότερο firmware από την επίσημη πολωνική αλλά δεν θυμάμαι αν υπάρχει στην επίσημη πολωνική, στο δεύτερο leak ή το πρόσθεσε ο dev της ρομ. Πίστευα ότι υπάρχει και στην official.

 

Όχι φίλε μου. Εγώ έχω την επίσημη πολωνική και δεν υπάρχει. Μάλιστα το μενού που έχεις στη φώτο είναι πολύ διαφορετικό από το δικό μου.

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου. Εγώ έχω την επίσημη πολωνική και δεν υπάρχει. Μάλιστα το μενού που έχεις στη φώτο είναι πολύ διαφορετικό από το δικό μου.

 

 

και στο δικο μου με πολωνική δεν υπάρχει τετοιο μενου

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει. :)

 

Έχω την Aryamod rom εδώ και καιρό και το έχω. Είναι βασιμένη στο δεύτερο leak που είναι νεότερο firmware από την επίσημη πολωνική αλλά δεν θυμάμαι αν υπάρχει στην επίσημη πολωνική, στο δεύτερο leak ή το πρόσθεσε ο dev της ρομ. Πίστευα ότι υπάρχει και στην official.
Δεν υπάρχει ούτε στη δεύτερη leaked και δεν νομίζω να την βάλουν.Εσύ την έχεις γιατί έχει βάλει mod ο μάγειρας της ρομ που φοράς.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν το Note 3 υποστηρίζει το νέο 4G+, που διαφημίζουν COSMOTE και vodafone;

Δυστυχώς όχι, μόνο κάποια συγκεκριμένα μοντέλα Note 4 (F και όχι C) και Galaxy Alpha.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα ΟΤΑ αναβάθμιση σε 5.0 και όλα κύλισαν ομαλά με εξαίρεση μία μεγάλη βουτιά της μπαταρίας. Έχω συσκευή Ιταλική.
Link to comment
Share on other sites

Ιταλια Ελλαδα ενα τσιγαρο δρομος...ερχεται

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν είδα καμία αλλαγή στο sammobile. Μήπως έχεις Ιταλικό Vodafone?

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...