Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο προφανως δεν ειναι το white orange αλλα το χρυσο χρωμα δειτε το παρακατω link παιδια.Σας το ξαναλεω χρωμα white orange δεν βγηκε ποτε απο το εργοστασιο απλα το μαγαζι εβαλε πανω το brand του παροχου.

http://www.redmondpie.com/samsung-galaxy-note-3-in-red-and-rose-gold-now-official/

 

Τα σκρουτζομάγαζα όμως το διαφημίζουν ως white orange κι οχι ως rose gold. Κι εγω θα μπερδευόμουν όπως και οι περισσότεροι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιο πρόγραμα για να κανει auto-blur το backround έχουμε;κατι σαν το g2 pro η στο s5..αποκλειτε να μη βγαλαν software ..δοκημασα ηδη το AfterFocus αλλα δεν κανει αυτοματη εστιαση
Link to comment
Share on other sites

Οταν παιζω παιχνιδια ζεσταινεται το πανω μερος του κινητου..είναι φυσιολογικο;
Πίσω κάτω από την κάμερα εννοείς ?
Link to comment
Share on other sites

Το ειχα παθει με το s4 μια φορα και εστρωσε με επαννεκινηση.

Δες με τον μαμα file explorer αν βρισκονται μεσα στο φακελο dcim.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη ακουω τοσο καιρο για το knox..εγω εχω το κινητο 5 μηνες και δεν το εχω ανοιξει ποτε το knox..υπαρχει προβλημα?

 

Οχι, τι πρόβλημα να υπάρξει ? Αν δεν ασχολείσαι με root /customs κ.τ.λ δεν εχεις λόγο να ανησυχείς ,απόλαυσε την συσκευή σου .

 

:!::!:edit : Κύριοι -ες τα μηνύματα που αφορουσαν το διαθεσιμότητα της συσκευής από το συγκεκριμένο μαγαζί μεταφερθήκαν στο σωστό θεμα

Edited by m7ixalis

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, έχω UK Note 3. Απ'όταν πέρασα τη 4.4.2 ανά τακτά χρονικά διαστήματα μου κολλάει μονίμως ανοιχτό το ledάκι στο μπλε χρώμα όταν έχω ειδοποιήσεις.

 

Το'χει πάθει κανείς άλλος αυτό;

 

Και στη 4.4.2 πολύ απογοήτευση η μπαταρία..

 

Καλησπέρα Είσαι από του άτυχους που δεν έκατσε καλά η 4.4, για την μπαταρία τον θέμα είναι στον επεξεργαστή που είναι χρονισμένος Minimum 1728.

 

Όχι παίδες δεν έχω κάνει τίποτα. Δεν έχω καμία όρεξη ούτε χρόνο να σετάρω το κινητό απ'την αρχή.

 

Δεν νομίζω ότι έχεις άλλη επιλογή. Πρόκειται για μείζον update.

 

Τελικά δε το απέφυγα το hard reset. Μετά από 5-6 ώρες στησίματος πάλι απ'την αρχή της συσκευής και αφού έχασα και τα Action Memos (μόνο του S Note αποθηκεύονται στο Samsung account) πλέον δεν έχω υπερβολική κατανάλωση μπαταρίας.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Στην περιοχη της καμερας και μπρος και πισω της συσκευης
Μέχρι ένα σημείο είναι φυσιολογικό εάν όμως δεν μπορείς να το πιάσεις δεν είναι.
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι ένα σημείο είναι φυσιολογικό εάν όμως δεν μπορείς να το πιάσεις δεν είναι.

 

Οχι μια χαρα το πιανεις.. απλα υπαρχει μια αισθητη θερμοτητα στο gaming, αυτο. Ευχαριστω για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν ανοίγετε το gps κλειδώνει; δηλαδή η πάνω βούλα όταν αναβοσβήνει γίνεται ποτέ σταθερή; εμένα πάντως όχι και φοβάμαι επειδή μου άλλαξαν οθόνη μήπως κάτι δεν πήγε καλά.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως μου την εχει σπασει που δε μ εχει ερθει η αναβαθμιση.. στο κουτι πανω εγραφε orange france.. ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ πρεπει να με παρουν δοκιμαστη κινητων μπορω να κανω οποιοδηποτε κινητο να τρωει σκαλωματα κ κομπλες χα χα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάντως όχι και φοβάμαι επειδή μου άλλαξαν οθόνη μήπως κάτι δεν πήγε καλά.
Να κάνω μια αφελής ερώτηση ,στα χαρτιά που σου έδωσαν γραφεί αντικατάσταση οθόνης.
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια αφελής ερώτηση ,στα χαρτιά που σου έδωσαν γραφεί αντικατάσταση οθόνης.

 

Ναι αντικατασταση οθόνης γιατί έτρεμε. Το έκανε από την πρώτη μέρα λίγο αλλά μέσα σε μια βδομάδα το έκανε πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Από προχθές που έβαλα την κιτ κατ βλεπω μια εφαρμογη που τρεχει συνεχεια στο background, ειναι το sapa monitor.Ξερει κανεις τι ακριβως ειναι?
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις καποια εφαρμογη σαν του g2pro η σαν του s5 που να κανει ΑΥΤΟΜΑΤΟ blur στο μπακγραουντ;δοκημασα το αφτερ φοκους αλλα δε δουλευει αυτοματα,επισις,ξερει καποιος καποια ρυθμηση στον dialer που να μας δηχνει πριν ποσα λεπτα ακριβως δεχθηκαμε η καναμε κληση;
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις καποια εφαρμογη σαν του g2pro η σαν του s5 που να κανει ΑΥΤΟΜΑΤΟ blur στο μπακγραουντ;δοκημασα το αφτερ φοκους αλλα δε δουλευει αυτοματα,επισις,ξερει καποιος καποια ρυθμηση στον dialer που να μας δηχνει πριν ποσα λεπτα ακριβως δεχθηκαμε η καναμε κληση;

 

O exdialer το κάνει αυτό

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Ο exdialer παίζει παντού ή μόνο σε root συσκευές;

 

Παντού και πάντα

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Στην περίπτωση που θες να βλέπεις το sketchbook app του note σε οθονη τοτε πολυ απλα με ενα miracast της οθονης νομιζω γινεται.Απο την αλλη αν απλα θες καποια εφαρμογη σχεδιασης στο pc να αναγνωριζει το note σαν σχεδιαστικο εργαλειο και μονο το βλεπω πολυ χλωμο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εισαι με stock firmware?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φίλε μου και εγω αυστριακο είχα αλλα πηγα sammobile και εβαλα αγγλικο BTU για να παρω kitkat το κοβω να αργουν πολυ εκει στην αυστρια και ήθελα πολυ το kit kat αν ξέρεις πως να το κανεις δώστου μια προσπάθεια. φιλε μου μπορουμε να βαλουμε στο αυστριακο κιτ κατ χωρις να χασουμε εγγυηση?αν ναι πως?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς να μου πει κάποιος πως μπορώ να απαλλαγώ από τα ενοχλητικά αναδυόμενα παράθυρα που βγάζει στο Internet έχεις 10 ιούς κλπ...;

 

έχει καταντήσει σπαστικό

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς να μου πει κάποιος πως μπορώ να απαλλαγώ από τα ενοχλητικά αναδυόμενα παράθυρα που βγάζει στο Internet έχεις 10 ιούς κλπ...;

 

έχει καταντήσει σπαστικό

Με ποιον browser είσαι;
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

μεσα απο τσ ρυθμισεις το εχω βαλει να ψαχνεις ελληνικους και μου τους βρισκει!!

 

τις ρυθμισεις του κινητου η του bsplayer??

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...